امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سسسسسسسسسسسسلام317

اومد سر صبحی اعلام وضعیت کنم شاد شیمKhansariha (46)

چ کیفی میده صبح زود بلند شدن317

من پااااااااااااکمKhansariha (46)varzesh317

تو کل روز اونقدر خسته میشم که وقتی خونه میام نا ندارمSmiley-face-thumbخدایا شکرتKhansariha (8)
تازه وارد های عزیز خوش اومدید317

سرپرست ها خدا قوتKhansariha (46)

دوستانی هم که سر خوردن اصلان ناامید نشن اگه 99 بار زمین خوردید برای صدمین بار بلند شید

این بار شاید نوبت برنده شدنتون باشه317

.........
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام من پاکم Khansariha (8)
پرم کوتاه و پروازم بلند است [تصویر:  parvaz.png][تصویر:  shaeeban.png]
سلاااااااااااام
روز خوش[تصویر:  7.gif]
ماشاالله به علیرضای صحر خیز[تصویر:  t.gif]

پاکم با دوتا گل[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  i.gif]
- مریم دی جی/7اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

2-حسین 422 /19اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

3-طاها/ 21 اردیبهشت/1 ::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی
4-تلاش/23اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی
5-پریناز/23اردیبهشت/0 :::::::::::::::::::::::::::::::::: آفــــــــــــــــرین قهرمان [تصویر:  h.gif]

6-دلتنگ زندگی/24اردیبهشت/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::امشب کاپت حاضره[تصویر:  12.gif]
7-علیرضا 68/ 26اردیبهشت/2 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2763.gif] روز مونده
8-مسافرکوچولو/26اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2763.gif] روز مونده
9-مبارز/26اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2763.gif] روز مونده
10-رایتنوس/28 اردیبهشت / 0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده

11-بهراد/29اردیبهشت/2:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2766.gif] روز مونده
12-آرمان/30اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2767.gif] روز مونده

13-ارشیا/31 اردیبهشت / 1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده
14-خواسته/31اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده
15-شصت و دو/1 خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif]روز مونده
16-اقیانوس آرام/1خرداد/ 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif] روز مونده
17-متین/1 خرداد / 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif] روز مونده
18-حامد هاشمی/1 خرداد / 0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif]روز مونده

19-مستر مملی/2خرداد/2 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2770.gif] روز مونده
20-مرد مجاهد/2خرداد/1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2770.gif] روز مونده

21-علی خسته/2خرداد/ 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2770.gif] روز مونده
22-شازده کوچولو/2خرداد/ 0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2770.gif] روز مونده
23-نگار/3 خرداد /0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2771.gif] [تصویر:  2762.gif] روز مونده

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
پاررررکcheshmak
شرمنده
حامد هاشمی/3خرداد/1
نمیدونم خدا منو میبخشه یا نه
بعد از این همه لطف
یه سوال
ببینین مشکل من اینه که وقتی یه کاری میکنم انگیزم برای چند روز بالاست
بعد همینجور یواش یواش افت میکنه
هی توجیه میاد توی ذهنم
من شرایط زندگیم جوریه که اکثر مواقع تنهام کاریشم نمیشه کرد
توضیحش خیلی مفصله
ولی خوب بعضی وقتا که وسوسه میشم
خودمم مشغول میکنم باز توی ذهنمه
احساسا میکنم اشکالم اینه
میتونین راهنماییم کنین؟
ممنون
سسسسسسسسلام

حامد هاشمی عزیز

(1391 فروردين 25، 15:39)Alireza 68 نوشته است: سلام

من تو این 2 ماه اخیر تجربیاتم تو این تاپیک زیاد شده
[تصویر:  301.gif]

پس شروع میکنم
Smiley-face-thumb

بعد از شکستن حتمان در اولین فرصت باید غسل کرد ترجیحان با اب سرد چون تاثیر روحی زیادی داره
(آب زیاد سرد نباشه ها که سرما بخورید[تصویر:  2029.gif][تصویر:  2023.gif])

باید چیزایی مثل فیلم و عکس .... که باعث تحریکتون شدن رو حذف کنید و منهدمشون کنید
[تصویر:  computer3.gif]:ok:

خب بعد از شکستن افسردگی و حالت پشیمونی میاد
[تصویر:  sigh.gif]

( این اواخر پشیمونی هم نمیومدسراغم[تصویر:  p.gif])

باید یه جور این حالت افسردگی رو از خودمون دور کنیم با توبه و غسل و یا با گوش کردن به موسیقی ملایم
[تصویر:  thankyou.gif]

خب طبق حرفهای اقا مجتبی و مهتاب خانوم اون بد و بیراه و اون آتش خشمو باید کنترل کنیم که باعث کاهش اعتماد به نفسمون نشه
[تصویر:  consoling2.gif]

کاهش اعتماد به نفس = تلقین بی اراده بودن [تصویر:  hanghead.gif]

توجه : کسایی که میخوان کمک کنن به کسی که تازه شکسته
تا اونجا که میتونن بد و بیراه و به قول معروف توپ و تشر نزنن و خشم خودشونو کنترل کنن [تصویر:  swear1.gif]

شاید طرف زود رنج باشه و سرخورده بشه Smiley-face-thumb

اگه میتونید ایجاد انگیزه کنید امید و روحیه بدید
[تصویر:  toyou.gif][تصویر:  128fs318181.gif]

بعدش به شدت باید مراقب باشیم که دوباره تکرار نشه چون توی روز های اول بعد از شکست احتمال شکست های دیگه هم هست[تصویر:  icare.gif]

و احتمال اومدن حرفهایی مثل تو که شکستی یکی دیگه هم روش چه اهمیتی داره و.... باید جلوی این جور تلقین ها رو گرفت چون بهتر از همه میدونیم که این تلقین ها از سمت شیطان و نفس اماره هستش
[تصویر:  devil.gif]

(این تلقین ها منو که خیلی آزارم داد )

ایجاد انگیزه دوباره 317[تصویر:  47b20s0.gif]

این یه بخش مهمی هستش
[تصویر:  fingersmiley.gif]

توی روزهای اولیه
کشمش زیادی هست بین افسردگی و امید به خودتون تلقین کنید که میتونید از پسش بر بیاید[تصویر:  121.gif]

پیش خودتون یا جلوی آینه روزی 3 الی 4 بار به تعداد مثلان 10 بار پشت سر هم بگید

من میتونم ترک کنم چون خدا کمکم میکنه پس من میتونم ترک کنم
[تصویر:  127fs2361263.gif]

باید به شدت مراقب نماز هامون باشیم چون چند بار برای خودم پیش اومده که بعد از شکستم از خدا کمی فاصله گرفتم و نمازامو ...
1276746pa51mbeg8j

مراقب باشیم تا باعث دور شدنمون از خدا نشه چون Khansariha (18)
مثل حموم که بدن رو تمیز میکنه نماز روح رو شستو شو میده [تصویر:  springsmile.gif]:ok:

خواهش میکنم دوستانی که نکاتی به ذهنشون میرسه حتی در حد یه خط هم که شده بیان بگن Khansariha (8)

شاید اون ی خط به یه نفر کمک کنه و بهش امید بده[تصویر:  confetti.gif]

...................
یا علی

این خیلی خوبه که ریشه یابی میکنید

ی سوالآیا به هنگام مشغول شدنت هم به عوامل محرک فکر میکردی؟

دلت کجا بود پیش کار بود؟؟

روش های زیادی هستش برای کنترل

به نظر من باید ی عامل مانع داشته باشی که هر وقت به ذهتون بیاد باعث بشه پا رو نفستون بذارید

و اون لحظه تصمیم گیری جواب نه بگید به خواسته تون

میتونید در طول روز خودتونو خسته کنید

برای اینکه تو مواقع قبل از شکست خودتو کنترل کنی باید برنامه داشته

پیشنهاد میکنم که تاپیک مدیریت قبل از شکستو خوب مطالعه کنی جوابتو میتونی بگیری

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=843

.............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
خوبین؟ 53
دلتنگ زندگی عزیزم کجااااااایی؟
هنوز خوابی؟؟ [تصویر:  connie_38.gif]
بیا که میخوام امشب برات جشن بگیرم
[تصویر:  15.gif]
مسافر کوچولوی عزیزم مرسی از پاکیت
مرسی از روحیه دادنت
من که خیلی از پستات انرژی میگیرم
ممنوم ازت [تصویر:  l_daisy.gif]
آقای شازده کوچولو خیلی خوشحالم که برگشتین
ایشالله 9 روز دیگه 30 روزه53258zu2qvp1d9v
هپــــــــــــــــــــــی جونم خودت میدونی که خیلی دوستت دارماااااااا 317
من به شدت منتظرم که بیای اینجا [تصویر:  connie_49.gif]
خودت و بچه های دیگه 10 روزه
آقای علیرضای سحر خیز(صحر خیزwacko2) مرسی که سر صبحی شادمون کردی
البته من که لنگ ظهر بود شاد شدم
مرســـــــــی از پااااااااکیتون
پرینااااااااااز جونم بازم بهت تبریک میگم
به مسابقه 30 روزه معرفیت کردم
[تصویر:  girl_witch.gif]از امروز دیگه اونجا اعلام وضعیت کن که بچه های 30 روزه منتظرتند
آقای اقیانوس ارام مرسی از پاکیتون
مرسی از گل هاتون
من میتونم یکیشو بردارم؟ Khansariha (8)
آقااااااای رایتنوس قهرمااااااان مرســـــــــــــی
خب بیشتر بیاین اینجا پارک کنین این چند روزه مونده رو [تصویر:  Policeman.gif]
آقای حامد هاشمی
یعنی چی که خدا میبخشه؟
ایه ی 70 سوره ی فرقان نه تنها خدا شخص توبه کار رو میبخشه بلکه بدی هاش رو هم به خوبی تبدیل میکنه ..
ببینین داداش من اول هدفتون رو مشخص کنین برای خودتون ... ببینین واقعا می ارزه؟این احساس گناه؟
بزارین برای توجیه ها یه مثال بزنم که حتما شنیدین..ببینین وقتی شما تشنه باشین و جایی باشین که اب پیدا نمیشه ...حاضرین از اب الوده و کثیف بخورین؟خب معلومه نه ...چون میدونین عواقبش بدتر از تشنگیه ....خ.ا هم دقیقا همینه مثل سراب میمونه...
توی اوقاتی که تنها هستین اصلا اجازه ندین این فکرا بیاد سراغتون ..سریعا فکرتونو به یه موضوع دیگه منحرف کنین ...هروقت تونستین فکرتون رو کنترل کنین اون وقت میتونین دستتون رو هم کنترل کنین
ورزش هم خیلی میتونه کمکتون کنه این جور مواقع
درهر صورت این بار رو تصمیم جدی بگیرین و باور داشته باشین که میتونین و خدا هم کمکتون میکنه ..
دوستای گلم همون طور که چکاوک جان گفتش امروز شروع ماه رجبه ماه استغفار
امروز خیلی روز عزیزیه پس بیاین از امروز شروع کنیم تا الان هرچی که خطا کردیم بسه دیگه نمیخوایم تکرارش کنیم
میدونم هوای بهار و موقع امتحان ها هم هست ولی خواهشا بیشتر مراقب خودتون باشین باور کنین که اگه این روزا رو یه خرده بیشتر تلاش کنین دیگه بقیش راحت تر میشه
اومدیم اینجا که ترک کنیم دیگه مگه نه؟تا الان هم زمین خوردیم ولی دیگه نمیزاریم ...یا علی بگین و شروع دوباره
نا امید شدی؟!!!

سلااااااااام.303
اوه چه کردن دوستای پاک و خوب من؟؟؟؟؟ 4141
ایشالله همیشه پاک بمونید.4fvfcja
دوستیا من دارم میرم خوبی بدی دیدید حلال کنید.Tears
به خدا این 10روزم عین برق وباد گذشت.من میدونم شما هم میتونید دوس جونیاا30روزه منتظرتونم.cheshmak
آآآآآآآ یادم رفت بگم من پااااااااااااااااااااااااااااااااکم.ممنون از همتون.MuscularMuscular
دوستون دارم هوارتاااااااااااااااااKhansariha (18)
تو مراقب اخرت خود باش
دنیا خودش ذلیلانه به دنبالت می اید.
سلام سرپرستهای خوب (مونا جونمKhansariha (18) ،سهیل خان53،چکاوک مهربان303) [تصویر:  3.gif]
اول :عرض ادب[تصویر:  7.gif]
خیلی برامون زحمت میکشین .ممنووووووووووووووون[تصویر:  5.gif]
دوم: بگم پاکمممممممممممممممممم(تا اسپم نشه [تصویر:  e.gif] )
---------------------------------
[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]سوم : فردا شب ،شب آرزوهاست[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]
یادتون نره ،اعمالشو توی تاپیک "بشتابید نوشتم"cheshmak
حیفه از دستش بدیم.[تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
-------------------------------
مواظب دلهای پاکمون و پاکی دلهامون باشیم[تصویر:  3.gif]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستای 20 روزه ... [تصویر:  12.gif]

از 10 روزه یه قهرمان توپ آوردم ... [تصویر:  m.gif]

ای آی ام عزیز

سرپرستای گل

هواشو داشته باشید که 10 روزه اینحا رو هم رد کنه ... [تصویر:  6.gif]

در ضمن خدا قوت ... [تصویر:  3.gif]

در پناه حق[تصویر:  8.gif]
هیچی ...
آهنین/3خرداد/1
نمیخوام نام کاربری قبلیمو بگم
ممنون
1- مریم دی جی/7اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

2-حسین 422 /19اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

3-طاها/ 21 اردیبهشت/1 ::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی
4-تلاش/23اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

5-دلتنگ زندگی/24اردیبهشت/0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: آفــــــــــــــــرین قهرمان [تصویر:  h.gif]
6-علیرضا 68/ 26اردیبهشت/2 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2762.gif] روز مونده
7-مسافرکوچولو/26اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2762.gif] روز مونده
8-مبارز/26اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2762.gif] روز مونده
9-رایتنوس/28 اردیبهشت / 0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2764.gif] روز مونده

10-بهراد/29اردیبهشت/2:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده
11-آرمان/30اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2766.gif] روز مونده

12-ارشیا/31 اردیبهشت / 1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2767.gif] روز مونده
13-خواسته/31اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2767.gif] روز مونده
14-شصت و دو/1 خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif]روز مونده
15-اقیانوس آرام/1خرداد/ 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده
16-متین/1 خرداد / 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده
17-حامد هاشمی/1 خرداد / 0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif]روز مونده

18-مستر مملی/2خرداد/2 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده
19-علی خسته/2خرداد/ 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده
20-شازده کوچولو/2خرداد/ 0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده
21-نگار/3 خرداد /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2770.gif] روز مونده

22-آهنین/3 خرداد /1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2770.gif] روز مونده

23-ای آی ام/3 خرداد /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2770.gif] روز مونده
24-مرد مجاهد/4خرداد/3 ::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2771.gif][تصویر:  2762.gif] روز مونده

آقای مرد مجاهد چرا پ.خ رو بستی؟؟؟؟؟؟
نا امید شدی؟!!!

امیدت به خدا باشه برادر من...........ماها صرفا همدردیم........مشکلمون یکیه......حالا یکی تجربه ش بیشتره میاد پیام میزنه به رفیقش کمک کنه......
پ خ رو نبندین دیگه!!!..........حالا من بوووق..... شاید یکی راه حل مشکل شما رو بدونه..........نشه مثل من بعد شیش ماه تازه خودم فهمیدم راه حل مشکلم چیه!!!اگه شیش ماه پیش کمک میخواستم الان شیش ماه جلو بودم............
این روزا بچه ها درگیر جمع آوری نمرن......یه خورده گرفتارن..........
شرمنده ایم اگه کم سر میزنیم........حلال کنید.....
[تصویر:  MuALi.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان