امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

پـــــــــاک317
[تصویر:  jangjooyan.png]

[تصویر:  1367965087.png]
1- مریم دی جی/7اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

2-حسین 422 /19اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

3-طاها/ 21 اردیبهشت/1 ::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی
4-تلاش/23اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

5-علیرضا 68/ 26اردیبهشت/2 :::::::::::::::::::::::::: آفریـــــــــــــن قهرمان Khansariha (46)
6-مسافرکوچولو/26اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::: آفریـــــــــــــن قهرمان Khansariha (46)

7-مبارز/26اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::::::::::::: آفریـــــــــــــن قهرمان Khansariha (46)
8-رایتنوس/28 اردیبهشت / 0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2762.gif] روز مونده

9-بهراد/29اردیبهشت/2:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2763.gif] روز مونده
10-آرمان/30اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2764.gif] روز مونده

11-ارشیا/31 اردیبهشت / 1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده
12-خواسته/31اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده
13-شصت و دو/1 خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2766.gif]روز مونده
14-اقیانوس آرام/1خرداد/ 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2766.gif] روز مونده
15-متین/1 خرداد / 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2766.gif] روز مونده
16-حامد هاشمی/1 خرداد / 0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2766.gif]روز مونده

17-مستر مملی/2خرداد/2 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2767.gif] روز مونده
18-علی خسته/2خرداد/ 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2767.gif] روز مونده
19-نگار/3 خرداد /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده

20-آهنین/3 خرداد /1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif] روز مونده

21-مرد مجاهد/4خرداد/3 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif]روز مونده
22-شهرام-جهاد/4خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده
23-ای ای تی/4خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده

24-
ای آی ام/5 خرداد /1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2770.gif] روز مونده

25-شازده کوچولو/5خرداد/ 0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2770.gif] روز مونده

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام [تصویر:  smileybunny1.gif]
سلام [تصویر:  confetti.gif]
واااااااااااای مرسی از گفتن این همه برنامه [تصویر:  girl_wacko.gif]
وای وای فکر نمیکردم این همه با استقبال روبرو بشه [تصویر:  229.gif]
میدونستم زودتر میگفتم خو
[تصویر:  barrinhas37.gif]
سه تا اعلام پاکی داشتیم[تصویر:  128fs318181.gif]
یه دونه پارکی [تصویر:  4fvfcja.gif]
بقیه کجاااااااااااایین؟[تصویر:  Laie_60B.gif]
آقای رایتنوس مرسی از اعلام پارکیتون
همینجور با قدرت [تصویر:  47b20s0.gif]! به پارک کردنتون ادامه بدین [تصویر:  pardon.gif]
آقای شهرااااااااام خوشحالم که پااااااااااکین [تصویر:  multistars.gif]
خوبه که تو تالار چه طور موفق شدم از دام شیطان رها شم بگین که چه طوری شیطون رو دست به سر کردین
آقاااااااااااای مستر مملی کجااااااا بودین؟
من زودتر منتظرتون بودمااااااااا
مرسی از پاکیتون [تصویر:  Laie_94.gif]

آقای ای ام مرســـــــــــــــی
اینم از دومین روز پاکیتون [تصویر:  studsmatta.gif]
نا امید شدی؟!!!

ممنون مونا خانوم[تصویر:  3.gif]
اولا که بگم پاکم
بعد اینکه تو اون تاپیکی که گفتین مطلبی نوشتم که اگه هرکس خواست بره بخونه
[تصویر:  8.gif]
شیطان تا آنگاه که انسان مراقب نمازهای  پنجگانه اش  می باشد از او می ترسد
و چون
نمازهایش را تباه کرد بر او جرائت پیدا می کند و او را در گناهان بزرگ فرو می برد.

[تصویر:  %D8%B2%D9%88%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%...%D9%86.jpg]
[تصویر:  shaeeban.png]
سلام سلام

صدتا سلااااااااااااااااااااام 317

خوبید بچه ها ؟ Muscular

اول از همه خدا قوت به سرپرست های پر انرژی اینجا Khansariha (18)303

بچه ها یه چیزیو میخوام بهتون بگم

راز موفقیت تو ترک کردن این گناه ، تلاش مستمره

اگه تلاش کنید

اگه امیدتون به خدا باشه

اگه هربار که شکستین از نو شروع کنید

مطمئن باشید بالاخره موفق میشید

اگرم موفق نشید ....

اره درست حدس زدید

با شمشیرم از وسط نصفتون میکنم 4fvfcja4fvfcja

هر کی دوست داشت بهم پیام خصوصی بزنه ، شاید بتونم کمکش کنم ( البته اگه دیر جواب میدم شرمنده ، چون این روزا به شدت درگیرم )

موفق و سربلند باشید

محکم و پرانرژی باشید 317

التماس دعا

خیلی مخلصیم 303

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام دوستان........Khansariha (18)
چه میکنین با سختی ترک.............حرف دلتونو زدم نه..........4fvfcja

ولی چه حالی داره جا اینهمه تحمل یه چیز به ما بدن دلمون خنک شه...........یه چیز بدن که بگی آخــــــــــیش .....بگی می ارزید تحملش......

یه چیز بدن که بعد اینهمه سختی بگی ایولله به خودم.....بگی چه خوب شد که ترک کردم......بگی...بگی .....بگی...

من بعضی اوقات میرم تو این تفکرا که خدا چی میخواد بهم بده..4fvfcja.....با اینکه نمیدونم چی بهم میده بازم به خودم میگم کاش یه چیزی بده که دلم خنک شه.....خنکه خنک..
[تصویر:  MuALi.png]
[تصویر:  153.gif]
سلام
سلام به دوستای گل مسافرکوچولو تو مسابقه 20 روزهKhansariha (18)
عرض ارادت خدمت سر پرستای عزیز اینجا
آقا سهیل عزیز
مونای گل
و چکاوکم
یه تشکر خیلی بزرگم ازشما قهرمانا برا اعلام پاکی ها که شدیدا منو خوشحال کرد
کلی خوشحال شدم!!!4fvfcja
ممنونم بچه هاKhansariha (8)
تورو خدا همینطوری پیش بریدو قدر خودتونو دلای مهربونتونو بدونید
ساده از کنارش رد نشیدو
نزارید از آغوش خدا فاصله بگیریدSmiley-face-thumb
من دیگه دارم میرم از اینجا فقط خواستم بگم
تو بهترین ها چشم به راه همتون هستم
خیلی منتظرم نزاریدا53258zu2qvp1d9v
به خدای مهربونی ها سپردمتون
یا علی...
:13:
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
اومدم با خبر پاکیم خوشحالتون کنم317

پاکم
[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]:cheshmak:
سلااااااااااااااااااام303
یه مهمون با تاخیر آوردیم براتونKhansariha (48)
آقای سهیل..
تاریخشون اینجوری میشه
سهیل.. / 5 خرداد / 1
یه دونه شکست داشته ولی قراره دیگه تکرار نشهcheshmak
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلاااااااااااااام
هم رزماااای 20 روووووووووزه
چرا اینجا اینقدر خلوته؟؟؟؟
یکم شلوغ کنید ببینم
ادمای پاااک باید پر انرژی و شاد بااااشند
چون مطمئنن که پیروووزن
یا علی
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
از خدا بخواهیم

ساعت ساز مثل همیشه صبح اول وقت کرکره مغازه را بالا کشید.اندکی منتظر شد اولین مشتری وارد شد ساعتش را روی میز گذاشت و گفت خراب شده می توانید درستش کنید؟مرد ساعت ساز گفت هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم مرد ساعتش را بر داشت و بی انکهچیزی بگویید از مغازه خارج شد.اندکی بعد مشتری دوم وارد شد ساعتی را روی میز گذاشت و گفت خراب شده اگر این را اینجا بگذاری و این را اینجا و این رااینجا درست میشود و ساعت ساز همان کارها را انجام داد و ساعت را به دست مشتری داد و او هم رفت مدتی گذشت و سومی وارد شد ساعتش را روی پیش خوان گذاشت و گفت دو ساعت دیگر برای بردنش می ایم و بالاخره مرد چهارم وارد شد به ساعت ساز گفت از ساعت سازی چیزی سر در نمی اورم لطفا هر وقت درست شد خبرم کنید
به نظر شما ساعت کدام یک از این چهار نفر درست شد؟
شما به کدام یک از این طرق درخواستهاییتان را از خدا می خواهید............................. راستی پاکم Khansariha (48)و بشدت سرما خوردمwacko2
سلام به بچه های گل 20 روزه.
منم از امروز اینجام .
امیدوارم هممون فقط 20 روز اینجا باشیم
فقط یه درخواست از همه ی بچه ها دارم که سعی کنن هر روز حداقل 5 دقیقه هم شده به کانون سر بزنن.
چون واقعادوری از کانون میتونه خطر ناک باشه
به امید پاکی هممون

سلام قربون همتون پاکم
علی خسته
جان معلومه نفر چهارم
[تصویر:  d.gif]

خداوند به بندگانش می گوید
[تصویر:  8.gif]همه چیز را به من بسپارید و مطمئن باشید من بهتر از همه صلاح کار شما را میدانم[تصویر:  8.gif]

قربون خدا برم که هر کاری میکنه واسه خاطر خود ماست
[تصویر:  i.gif]
شیطان تا آنگاه که انسان مراقب نمازهای  پنجگانه اش  می باشد از او می ترسد
و چون
نمازهایش را تباه کرد بر او جرائت پیدا می کند و او را در گناهان بزرگ فرو می برد.

[تصویر:  %D8%B2%D9%88%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%...%D9%86.jpg]
[تصویر:  shaeeban.png]
317317317
سلام...
مرسی سر پرستای گل.Khansariha (18)
سهیل جانKhansariha (8)، چکاوک خانمKhansariha (8)، مونا خانمKhansariha (8)
خیلی زحمت میکشین.
دعا میکنم خدا کمکتون کنه و ایشالا این ترم زیر 5 واحد بیافتین4fvfcja
بیشتر نشه ایشالاcheshmak
منم هنوز در حالت پارکم!!!!!!!!!!42
1- مریم دی جی/7اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

2-حسین 422 /19اردیبهشت/0:::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

3-طاها/ 21 اردیبهشت/1 ::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی
4-تلاش/23اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::: منتظر اعلام پاکی

5-رایتنوس/28 اردیبهشت / 0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: امشب کاپت حاضره317

6-بهراد/29اردیبهشت/2:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2762.gif] روز مونده
7-آرمان/30اردیبهشت/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2763.gif] روز مونده

8-ارشیا/31 اردیبهشت / 1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2764.gif] روز مونده
9-خواسته/31اردیبهشت/1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط [تصویر:  2764.gif] روز مونده
10-شصت و دو/1 خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2765.gif]روز مونده
11-اقیانوس آرام/1خرداد/ 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده
12-متین/1 خرداد / 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2765.gif] روز مونده
13-حامد هاشمی/1 خرداد / 0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2765.gif]روز مونده

14-مستر مملی/2خرداد/2 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2766.gif] روز مونده
15-علی خسته/2خرداد/ 1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2766.gif] روز مونده
16-نگار/3 خرداد /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2767.gif] روز مونده

17-آهنین/3 خرداد /1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2767.gif] روز مونده

18-مرد مجاهد/4خرداد/3 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2768.gif]روز مونده
19-شهرام-جهاد/4خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط[تصویر:  2768.gif] روز مونده
20-ای ای تی/4خرداد/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2768.gif] روز مونده

21-
ای آی ام/5 خرداد /1 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط [تصویر:  2769.gif] روز مونده

22-شازده کوچولو/5خرداد/ 0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده

23-سهیل/5خرداد/ 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط[تصویر:  2769.gif] روز مونده

نا امید شدی؟!!!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان