امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلوم 303
جاوید / 17 فروردین / 20 روز
اگر گم کرده ای ای دل ، کلید استجابت را
بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من
اگر عمری گُنَه کردی ، مشو نومید از رحمت
تو توبه نامه را بنویس ، امضا کردنش با من

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  19.jpg]
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
لیست ب روز شده یکشنبه 8 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]
.
.
.
.
1-جـــــاوید این لاو/ 17 فروردین >>>>>>>>>>>> قهرمانیت مبــــــــــــــــارک Khansariha (48)
2-امـــــــــیـــــــد_2 / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
4-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
5-طــــــــــاهــــــــــا / 1 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
6-هــمــســــــــاده / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- عـلــیــمــحـمـد / 23 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
8- کـــــیــمــیـــــــا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................
9- روزبـــــــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
10- نـــــــیــــمـــــــا / 18 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
11- می تـــــــوانم / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
19-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
.
12- جــــــــــوان / 19 فـــروردیــــن >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
13- هـــمــای رحمت / 26 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
14-سعــیــد صــفـر / 29 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
15-عــــلــــــــی 114 / 29 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
.
16-رکســـــــــــانــــــا/5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
17-مــــــــرد مــجــاهد / 4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
18- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
امروز روز پاکی بود 

یا علی Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

به به آقا طاها خوش امدید بازم
موفق باشید
آقااااااااااااا طاهاااااااااااااااا شیرهههههههههههههه clapping

535353

اقا جاوید این لاو
افرین قهرمان موفق باشید
آقاااااااااااااااااا جااااااااااااوید شیرهههههههههههه clapping

535353

افرین به روز پاکی که داشتید
لااااااااااااااکیییییییییییی بوی شیرهههههههههه clapping

535353

من خوم شک کردم
نمی دونم 7 روز خوب دارم یا 8

شما بگو 7

می تواااااااااانم شیرههههههههههههههههههههه clapping

535353

[تصویر:  nasimhayat.png]
روز بد...
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلوم 303
چون کسی اسم ما رو به 30 روزه معرفی نکرده :

جاوید / 17 فروردین / 21 روز 1276746pa51mbeg8j
اگر گم کرده ای ای دل ، کلید استجابت را
بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من
اگر عمری گُنَه کردی ، مشو نومید از رحمت
تو توبه نامه را بنویس ، امضا کردنش با من

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام Khansariha (8)

امروز روز خوبی بود

خدایا شکرت 

یا علی

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

[تصویر:  27.jpg]
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4

سسسسسسسسسسلام317

صبح بخیر

لاکی بوی عزیز ایول داری گل پسر 3 روز خوبKhansariha (48)

داری گل میکاری6

همینجور ادامه بده رفیقKhansariha (8)

خانوم نوه میتوانم خیلی خیلی ممنون بابت جواب دادن به پست
:22:
و

آفرین بابت 7 روز خوب317

منتظر روز های خوب و روز افزونتون هستیم30353

همای رحمت عزیز میتونی بگی دلیلش چی بود تا بتونیم کمکی کنیم؟

و اینکه مطمئنم که کوتاه نمیای و کم نمیاری مگه نه؟؟Khansariha (18)

جاوید عزیز فرستاد شدی به 30 روزه غصه نخور4fvfcja

اونجا هم پرچم گروه رهروان رو سرافراز نگه داشته باشKhansariha (18)

چکاوک خانوم ممنون بابت پیام های زیبا30353

لیست ب روز شده دوشنبه 9اردیبهشت 
 .
[تصویر:  13.gif]
.
.
.
1-امـــــــــیـــــــد_2 / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
3-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
4-طــــــــــاهــــــــــا / 1 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
5-هــمــســــــــاده / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
6- عـلــیــمــحـمـد / 23 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
7- کـــــیــمــیـــــــا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................
8- روزبـــــــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
9- می تـــــــوانم / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
[b]10- نـــــــیــــمـــــــا / 18 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان[/b]..........................................................
11-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
.
12- جــــــــــوان / 19 فـــروردیــــن >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان........................
.
13-سعــیــد صــفـر / 29 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
14-عــــلــــــــی 114 / 29 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
.
15-رکســـــــــــانــــــا/5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
16-مــــــــرد مــجــاهد / 4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
17- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

18- هـــمــای رحمت / 8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان......
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
چی بگم خوبه؟
دیروز ی مقدار تنها شدم
هی خودمو تو استرس و فکر غرق کردم
بعدش دیگه اصلا گفتم بمیرم راحت
صبح که پا شدم کلا دست چپم داغون بود
قلبم زده بود بهش
شاید نماز صبح ارومم کرد
خودمم نمی دونم
تنبیه باید در نظر بگیرم ورزش و نماز قضا ...
دستم هنوزم لمسه
باید برم دکتر
قبلا رفتم داروهاش بدترم میکرد دیگه نرفتم دنبالش دارو هم قطع کردم
آخه برای چی باید این همه استرس بکشیم؟

در ضمن معلوم شد لیاقت کمک تو مسابقات رو نداشتم
هر چی سرپرست که وقت نداشت یا خیلی وقت نبود اومدن ارسال گذاشتن تو مسابقات
فکر کنم خیلی ضمنی بود؟
تاریخم رو بزنید امروز
الان دیگه مستقیم معلوم اعلام وضغیت همیشگیم رو گفتم
نمی دونم چرا میام کانون
شیطونه میگه تو ک این کاره نیستی
غلط میکنی میری

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام قهرمان آوردیم براتونKhansariha (46)

آقای میلاد میلانو / 29 فروردین............11 روز خوووووووووب
(شرمنده دیر شد)
آقای آرش 95 ایکس.اف / 19 فروردین.........10 روز خوووووووووووب

Khansariha (48)Khansariha (48)
53
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلام

امروز روز خوبی بود 

خدا رو شکر Smiley-happy114

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

سلامممممممممممم 317
به گل های کانون 
خوبیییین
پس تو کانون صدای ناله های شیطون میاد بگو از کجا بوده
صداش از اینجا میومده
داره ناله میکنه317
ناله میکنه از پاکیمون
ناله میکنه از امیدی که به پاکیمون داریم که اگر شکست خوردیم بازم میگیم خدایا من رو ببخش و دوباره شروع میکنیم 
اهای اونایی که شکست خوردین و ناامیدهستین clapping
آغوش خدا به روی بنده  هاش همیشه بازه خودش تو قرانش گفته
ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لکم
بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را
نا امید نباشین خدا رو صدا بزنینKhansariha (8)

گل های کانونی دست همتون درد نکنه 
امدم بگم من امروز یه روز خوب داشتم317
مواظب پاکیتون باشینKhansariha (8)
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
چون احتمالا الانه می رم بخوابم
اومدم زودتر از 12 اعلام وضعیت کنم
شروع روز اول خوب
سعی می کنم با قدرت شروع کنم
اگرچه هوزم اصلا امیدی ندارم
همه نمازمو خوندم به نیت پاکی هم ذکر گفتم
انشالله همه مون از این بار سنگین گناه راحت بشیم

خیلی ممنون از اقا طاها