امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

علیمحمد/...../پنجمین روز خوب + یه روز پاک
سلام به همگی!
از طرف آرش:

آرش 95 ایکس اف/19 فروردین/16 روز خوب53
                                               نیرویی از آن توست باور نکردنی

و توانایی به کارهایی که تصورشان هم مشکل است

تنها مانع دیوار بلند ذهن توست        

پس به ناتوان بودن میندیش

باور کن که می توانی!

سلام بر دیاموند 111 

دیاموند 111 وارد میشود با 3 روز عالی و توپ از 13 اردیبهشت . امیدوارم همه بترکونن

یا علی 

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
همه پر انرژی پیش به سوی جلو

317317317

حرکت

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

یه روز خوب دیگه اضافه کنید به امار ما
Khansariha (46)

ســــــلــــــــااااام

به به
مدیر مدیره خود مدیره
ای مدیر یاسی سفر بی خطر باشه انشالله clappingclapping

بارک الله لاکی بوی قهرمان

هر روز انشالله بهتر شی و نزدیک تر شی به خدا Khansariha (48)Khansariha (48)

به به آقا دیاموند 111

قهرمان بلامنازع پاکی :22::22:

به به آقا محمد 63
دقیقا درستش همنه که مایوس نشید 317317

قبول باشه اقای جوان
منم دارم سعی می کنم نماز خون شم
خودش انشالله هدایتمون کنه Khansariha (8)Khansariha (8)

به به
مدیر با روبان مشکی
منم روزام یادم می ره اما چون هر روز میام می گم یه روز اضافه کنن هر وقت بخوام بدونم چند روزه میام از تو لیست تقلب می کنم! شمام هر روز اعلام کنی راحت تر می شه Khansariha (46)Khansariha (46)

به به اقای علیمحمد سلطان روز های خوووووب
همین فرمون برو جلو MuscularMuscular

مهدی 950 انشالله بتونی تو این روزای توپ حسابی واسه همه چیزای زندگی ک چیز ادم رو ازشون عقب می اندازه برنامه بریزی و پیشرفت کنی 317317

می توااااااااااانم افریییییییییین 4141

خوش حالم ک با شماها هستم قهرمانااااااااا66

[تصویر:  nasimhayat.png]
..لیست ب روز شده سه شنبه 17 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]

.

.

.

1-امـــــــــیـــــــد_2 / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.............................
3-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
4-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
5-زارااااااااااااا / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان

6-بارونــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- کـــــیــمــیـــــــا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif]روز خوب داشتی قهرمــان..........................................................
8- روزبـــــــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمــان......................................................................................
9-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان

10- علیمحمد/10 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
11-میتوانــــــــم/ 12 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-میلاد میلانو/10 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
13-ادویـــــــــــن / 11 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان
14- دیاموند111 / 13 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
15-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتـی قهرمان..........................................................

16- جوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................................................

17- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.

18-رکســـــــــــانــــــا/5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
.
19-مــــــــرد مــجــاهد / 4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
..
20- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان................................................................................
..
21-محـــمد63 / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
منم روزهام خوب بودن شکر خدا

فقط اینکه هیچکی نفهمید من چجوری با این تاریخ از 10 روزه اومدم اینجا42
فکر کنم دوباره سوتی دادم

10 روزم تموم نشده بوده انگار4fvfcja
ببخشید دیگه...بذارین به حساب گیجیه مفرطSmiley-happy114
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلام علیکم 

امروز روز خوبی بود خدا رو شکر

از رئیس روسا تشکر میکنم بخاطر زحمت هایی که میکشن ، امید است اجر معنوی و دنیوی نصیبشان گردد انشاالله Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام ١٦اردیبهشت١روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 ارديبهشت 16، 20:39)می توانم نوشته است: به به
مدیر با روبان مشکی
منم روزام یادم می ره اما چون هر روز میام می گم یه روز اضافه کنن هر وقت بخوام بدونم چند روزه میام از تو لیست تقلب می کنم! شمام هر روز اعلام کنی راحت تر می شه Khansariha (46)Khansariha (46)

الان با من بودی اینو؟4chsmu14chsmu1

باشه اگه یادم نره

چشم هر روز میام اعلام کنم

دیروز روزم خوب بودcheshmak
یا عباس
علیممحد/10اردیبهشت/6روز خوب + یه روز پاکی

یه کم طولانیه ولی بخونش ضرر نمی کنی خیالت راحت اگه نخونی ضرر میکنی 

به خاطر آقا صاحب الزمان (عج) بخون

سلام بر همه ی بچه های پرقدرت ترک 

امیدوارم همه پر انرژی پیش برین و حال این شیطون رو بگیرین و بهش بگیم  که شیطان دیگه باید کاسه و 

کوزه ات رو جمع کنی و از بین ما بری. 

راه های قطعی ترک که خودم هم تستشون کردم اینا هستن:

1- نگاه نکردن به نامحرم( خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه)

2- نماز اول وقت نشد در وقت مقرر ولی حواستون باشه قضا نشه

3- هر روز صبح یک صفحه قرآن همراه با معنی و تفکر و همینطور ظهر و بعد از اون قبل از خواب

4- خواندن نماز صبح( خیلی توی ترک مهمه ) و نماز شب حداقل یک رکعت نماز وتر

5- راهی برای ترک نکردن نماز شب: اگه دیدی که صبح پا نمی شی لطفا خواهشمندم قبل از خواب این نماز 

رو بخون و بعدش بخواب و بعدش بیا توی تاپیک نماز شب اعلام وضعیت کن

6- داشتن روحیه ای فوق العاده  و عدم توجه به وسوسه ها

راه رهایی از وسوسه ها: هر وقت دیدی داری وسوسه میشی سریع حالتت رو تغییر بده مثلا: داری با 

اینترنت کار می کنی شیطون میاد میگه برو تو 

سایت مستهجن یه سری بزن و سریع بیا بیرون ببین چه خبره و جنابعالی و من نوعی میریم توی سایت و 

اونوقت گرفتار میشیم و نمی تونیم از اون 

سایت خارج بشیم   . خواهشا وارد این سایتا نشو من خودم تخصصم توی این زمینه زیاده چون به طور قطع 

میتونم بگم تا قبل از این خیلی وارد این 

سایتا میشدم و گیر میافتادم و راه در رو نداشتم

داشتم می گفتم : وقتی دیدی وسوسه شدی پاشو یه گشتی بزن مثلا برو آب بخور و میوه و بعدش مطالعه 

کن یا قرآن بخون

هر چی فیلتر شکن و پروکسی و ... دارین رو حذف کنین چون اینا مثل کرم میمونن

لطفا فیسبوک و توییتر  ( مخصوصا فیسبوک) را تعطیل کنین یعنی نرین داخل فیسبوک چون اون هم کم محیط 

خطرناکی نیست

و از همه مهمتر وقتی شما می خوای گناه کنی خدا داره نگاهت میکنه . وقتی شما با مامان و بابات میری

بیرون خیلی حواست به خودت هست در صورتی که خدا همیشه داره نگاهت میکنه و باید خیلی حواست 

باشه 
راستی هر وقت داری  گناه می کنی به جای اینکه چپ و راستت رو نگاه کنی ببینی کسی نمیاد که گناهت

رو ادامه بدی لطفا به بالای سرت هم یه 

نگاهی بنداز قطعا موثره

با رعایت اینا می تونید قطعا خود ارضایی را ترک کنید و برای همیشه از شر این گناه کثیف راحت بشید

یادتون باشه :::   سخت ترین قدم قدم اول است و بعدش با توکل بر خدا پر انرژی 

پیش برید و قطعا موفق میشید. شک نکنید این حرفایی رو که به شما زدم رو 

خودم تست کردم و صد در صد جواب میده و نگو که اینا تکراریه

قطعا همه ی ما موفق میشویم

clappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclapping
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام 

امروز روز خوبی بود

یا علی Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام بر همه . دایموند 111 وارد میشود . 

دایموند 111 با 4 روز عالی و خوب به خدمت شما می آید تا بتواند ترک خود را سریالی کند. آفرین به این بشر که می گوید می توانم . امیدوارم همه پر قدرت و پر انرژی پیش برن و هیچ کسی رو نا امید من اینجا نبینم . 

یا علی مدد

4141414141414141414141414141414141414141414141
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

بارونی خانوم
خدا رو شکر که همیشه خوب و پاک هستید
موفق باشید Khansariha (18)Khansariha (18)

لاکی بوی خان آفرین به پاکی
دست شما درد نکنه بابت اعلام پاکی clappingclapping

محمد خان آفرین
امیدوارم به برنامه های ترک و اون گزینه های مسابقه که انتخاب کردید به عنوان راه حل پیروزی بر شیطان بیشتر فکر کنیم همه مون Khansariha (48)Khansariha (48)

کیمیا خانوم هم که سوتی شون رو درست کردن
کیمیای قهرمان هر روی شاد و پاک بمان 4141

آفرین به اقای علیمحمد
مقاومت دیشبتون رو بهتون تبریک می گم هم به شما هم به همه کانونیا varzeshvarzesh

مرد مجاهد
گزینه های ترک رو انتخاب کنید و یه برنامه دقیق و منظم بچینید
میشه ... شما می تونید :22::22:

می تواااااااااااانم قهرمااااااااااااااان پااااااااااااک خووووووووووووب 17Khansariha (46)

آقا دیاموند قهرمان
افرین عالیه
خدا رو شکر بابت روزهای عالی 317317

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام.بچه ها بازم خیلی شرمندم.١٧اردیبهشت ١روز بد بود.قول میدم از فردا دیگه اشتباه نمیکنم.قول میدم.
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان