امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 ارديبهشت 23، 18:26)همای رحمت نوشته است: سه روز عالی عالی(سری قبلی پاک بئد گفتم با سه روز اعلام وضعیت کنم که عالی برم جلو)
خدا را شکر حتی  فکر بد نیومد سراغمون اگرکم اومد کلا همون اول بلاک شد.:22:
ایول داداش[تصویر:  greenstars.gif]
ایول به اراده شما که هرچی فکره بد میخواد بیاد سمتتون از ترس فلج میشه..بلاک میشه![تصویر:  smile.gif]
اصلا آخر انتی ویروسین داداش[تصویر:  guntootsmiley2.gif]
عااااااااااااالییییییییییییییههههههههه[تصویر:  studsmatta.gif]

(1392 ارديبهشت 23، 18:42)mehdi0 نوشته است: سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام  303

آقا من چیکار کنم که شرط شرکت در این مسابقه پیروزی توی مسابقه ی 

10 روزهست خب من الان 15 روزه پاکم یعنی ترک رو بشکنم دوباره ترکنم؟؟؟؟؟؟:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
واااااااااااا...22
داداااااااااااش؟؟؟؟؟؟22
این چه حرفیه؟ 
واسه چی پاکیتونو بشکنین 22
خب شما برین 10 روزه شرکت کنین..
ولی ته دلتون خو دتون میدونین که 35 روزه پاکین..[تصویر:  rainbowf.gif]
خیلی سخت نگیرین داداش!
ما منتظریم زودی برین 10 روزه رو سپری کنین و بیاین![تصویر:  4chsmu1.gif]

(1392 ارديبهشت 23، 18:55)mohamad63 نوشته است: سلام به همه بچه های گل.امروز بعد از کلی روزای بد بالاخره اولین روز پاکیمه پس ٢٣اردیبهشت ١روز خوب
ایولااا به داداش محمدKhansariha (48)
داداش امروز استارتو زدینا!!
حالا دیگه نباید بذارین موتورتون خاموش شه![تصویر:  clap.gif]
با اراده و قوی گازشو بدین به سمت پیروزی و پاکی ابدی![تصویر:  Policeman.gif]

همین قدم اولتون خیلی مهم بوده[تصویر:  bliss.gif]
من میدونم شما از اون داداشای ثابت قدم عالمین! تا تهش همینطور خواهید بود! cheshmak
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام

به همه سرپرستها خدا قوت میگم...کارِتون واقعا عالیهKhansariha (8)

من هم دیروزم روز خوبی بود و هم امروزم1

303
یا عباس
سلام بر همه. باز من آمدم. بمب انرژی .4fvfcja   این دیاموند 111 تا حالا 4 تا روز عالی داشته . حتما ثبت کنین و لذت ببرین

من حریف می طلبمcheshmak

یا علی مدد

التماس دعا 

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

..لیست ب روز شده سه شنبه  24 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]

1-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-زارااااااااااااا / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
5-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
6-بارونــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7-جنگجوی امیدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
8-تنهاترین سردار / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] [b]روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................
[/b]

9- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  9.gif]روز خوب داشتی قهرمان

10- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  9.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.............................

11- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

12-ادویـــــــــــن / 11 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................

13- دیاموند111 / 13 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان

14-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.............................

15-مــــــــرد مــجــاهد / 17اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

16-میتوانــــــــم/ 20 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................................................

17-محـــمد63 / 22 اردیبهشت [>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

..

18- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

و

.

19- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

و

.

20-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان........................................................................................

.

..

21-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.

.

22-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

.

.

-عمو سعیـــــــــد/23 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان...........................................................

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
روز خووووووووووووووووووووووب
بســـم رب العالمین 

سلام خدمت داداشای گلم

چطوری مرد مجاهد 

ممنون نظر لطف شماس ... خوبی از خودته گل پسر ، ما اینجا نقش بازی میکنیم بازیگر واقعی شمایین cheshmak
خب خدارو شکر... خوشحالم که روز خوبی داشتی ... clapping
          هر روز بهتر از دیروز ....317 ان شاالله 

داداش تا چشم رو هم بزارین تمام شده ... Muscular

داداش جوان خوبین شما
  کلا با دنده اتوماتیک فک کنم داری میری جلو Khansariha (48)
                خیلی عالیه ... clapping نصف راه تمام شد...  همینطور ادامه بدین 

دل قوی دار سحر نزدک است... varzesh

ولی در کل بگم حالا ارشد قبول شدین دلیل نمیشه ها ... جند روز دیگه که 20 روزتون ایشالا تموم شد محترمانه شوت میشین زمین بقلی ( واقعا واسه من افتخاره در حضور شما بزرگواران باشم ) 4chsmu1

Khansariha (48)مرد مجاهد /17 اردیبهشت / 2 روز خوب clapping

317جوان / 19 اردیبهشت / 10 روز خوب Khansariha (48)

303 لاکی بوی / 6 اردیبهشت / 13 روز خوب 42

خب مواظب خودتون باشین حیفین 4chsmu1

در پناه خدا

یا علی 

(1392 ارديبهشت 23، 16:16)می توانم نوشته است: اقا از کجا می دونید من با سرندیپیتی فامیلم؟

می شه شفاف سازی کنید؟ 1276746pa51mbeg8j

4chsmu1 ما هم منتظریم شما شفاف سازی کنین واسه ما Smiley-happy114 ...  چی شد فامیل شدین اصلا :21:

آجی کیمیا خیلی خوب دارین پیش میرین clapping

خدا رو شکر .... الحمدلله ، التماس دعا داریم

تا نیمه ی راه چیزی نمونده 317

دیاموند پر انرژی ما چطوره Khansariha (48)

خیلی عالیه 4 روززززززز خوبببب 317

داری رکورد میزنی .... cheshmak

انگیزت رو حفظ کن محکم تر قدم بردار varzesh

یا علی 303

زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

(1392 ارديبهشت 24، 0:27)lucky boy نوشته است: جند روز دیگه که 20 روزتون ایشالا تموم شد محترمانه شوت میشین زمین بقلی ( واقعا واسه من افتخاره در حضور شما بزرگواران باشم ) 4chsmu1
اون وقتی که از ده روزه شوت شدم خیلی دردم اومد
قدیم ترا هنوز سیستم پیشرفت نکرده بود خودت باید میرفتی فرصت خداحافظی و اینا رو داشتی:13::13:
اما حالا نه پس گردنتو می گیرن میندازن تالار بعدی یهو میای سایت میبینی ا 20 روزه نیستی!hahahaha
آره من مشکلم نماز صبح بیشتر با خ ا مشکلی ندارم
خواب نمونم صد روزه رو هم حریفمممممممممممم
(1392 ارديبهشت 24، 8:08)جوان نوشته است:
(1392 ارديبهشت 24، 0:27)lucky boy نوشته است: جند روز دیگه که 20 روزتون ایشالا تموم شد محترمانه شوت میشین زمین بقلی ( واقعا واسه من افتخاره در حضور شما بزرگواران باشم ) 4chsmu1
اون وقتی که از ده روزه شوت شدم خیلی دردم اومد
قدیم ترا هنوز سیستم پیشرفت نکرده بود خودت باید میرفتی فرصت خداحافظی و اینا رو داشتی:13::13:
اما حالا نه پس گردنتو می گیرن میندازن تالار بعدی یهو میای سایت میبینی ا 20 روزه نیستی!hahahaha
آره من مشکلم نماز صبح بیشتر با خ ا مشکلی ندارم
خواب نمونم صد روزه رو هم حریفمممممممممممم

هههه :21: آقا ما شما رو با لیموزین منتقل میکنیم ... 

خب خدارو شکر ... clappingشبا زودتر بخوابین حل شه فک کنم... Smiley-happy114
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام.من می خوام ثبت نام کنمclapping
در ضمن چون اینجا یه تنهاترین سردار دیگه هم هست که ممکنه تشابه اسمیش باعث دردسر سرپرستا بشه من تاپیک هامو با عنوان تنهاترین سردارمدینه میذارم

خیلی سخته که یکیو دوست داشته باشی ولی نتونی بهش بگی13
[تصویر:  05_blue.png]
خیلی سخته یکیو دوست داشته باشی ولی نتونی بهش بگی131313

سلام303 الان تکلیف من رو مسئولان مشخص کنند من 16 روزه پاکم خب تایپک 10 روزه رد شده من شش روز عقب بکشم ترکم رو تا تو اون تایپک شرکت کنم
13131313131313131313:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:

این که نمیشه1276746pa51mbeg8j

مسئولان آماده ی هر نوع معامله هستیم !!!
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
(1392 ارديبهشت 24، 12:14)mehdi0 نوشته است: سلام303 الان تکلیف من رو مسئولان مشخص کنند من 16 روزه پاکم خب تایپک 10 روزه رد شده من شش روز عقب بکشم ترکم رو تا تو اون تایپک شرکت کنم
13131313131313131313:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:

هدف پاکیه متی جون مسابقه بهونه هس!
پس بیا و از هممین حالا برو ده روزه پایه ات قوی شه:21::21::21:
(1392 ارديبهشت 24، 12:14)mehdi0 نوشته است: سلام303 الان تکلیف من رو مسئولان مشخص کنند من 16 روزه پاکم خب تایپک 10 روزه رد شده من شش روز عقب بکشم ترکم رو تا تو اون تایپک شرکت کنم
13:smiley-yell:

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز چرا انقدر عصبانی خب؟
این روزای مسابقه فقط بر اساس پاکی نیست
بر اساس قولایی که میدین حساب میشه53258zu2qvp1d9v
شمایی که انقدر خوب تونستین پاک بمونین مطمئنا گذروندن این روزا براتون خیلی راحت میشه41
تشریف بیارین 10 روزه و قولاتونو انتخاب کنین
قول میدیم بهتون بد نگذرهcheshmak
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
به دلیل نقض  آزادی انتخاب در این تایپک  شکایت خود رو به دادستانی ارائه میدم:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
سلام

امروزم خوب بود 1
یا عباس
..لیست ب روز شده چهار شنبه  25 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]

1-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-زارااااااااااااا / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
5-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
6-بارونــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7-جنگجوی امیدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
8-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان................................................................................​.......
9- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.............................
11- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-ادویـــــــــــن / 11 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
13- دایــــــــــــــــــموند111 / 13 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان
14-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.............................
15-مــــــــرد مــجــاهد / 17اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
16-میتوانــــــــم/ 20 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................................................
17-محـــمد63 / 22 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
..
.
18- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

.
19- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
و
.
20-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان........................................................................................
.
..
21-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.
.
22-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
.
23-عمو سعیـــــــــد/23 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان...........................................................
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان