امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام علیکم
احوالات دوستان؟
ما که خوب نیستیم
فردا امتحان مدل سازی جو واقیانوس داریم
10 تا برنامه نویسی خفن داره.13
هر چی می خونم یادم نمی مونهKhansariha (56)
دعام کنید
تنهاترین سردار مدینه/24 اردیبهشت/11 روز خوب
با احتساب مسابقه مدینه

آی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی  نفس کشششششششششششششششششششSmiley-face-cool-2

به خاطر پست قبلی شرمنده
اومدم بنویسم با احتساب مسابقه 10 روزه
اشتب شد با نام کاربریم
عرز می خوام1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  05_blue.png]
خیلی سخته یکیو دوست داشته باشی ولی نتونی بهش بگی131313

(1392 ارديبهشت 24، 19:52)تنهاترین سردار نوشته است: سلام علیکم
احوالات دوستان؟
ما که خوب نیستیم
فردا امتحان مدل سازی جو واقیانوس داریم
10 تا برنامه نویسی خفن داره.13
هر چی می خونم یادم نمی مونهKhansariha (56)
دعام کنید
تنهاترین سردار مدینه/24 اردیبهشت/11 روز خوب
با احتساب مسابقه مدینه

آی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی  نفس کشششششششششششششششششششSmiley-face-cool-2

به خاطر پست قبلی شرمنده
اومدم بنویسم با احتساب مسابقه 10 روزه
اشتب شد با نام کاربریم
عرز می خوام1276746pa51mbeg8j

سلام داداشم

خیلی خوبه clapping درسته عزیزم ادامه ی همون ده روزه ... تا چشمات رو ببندی یه نفس عمیق بکشی یه خدارو شکر بگی این ده روز هم تمام میشه ... ان شاالله میرین قسمت بعد 317
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام.به همه بچه های گل امروز دومین روز پاکیمه.بچه ها یه همتون یه تپیشنهاد دارم من چن روز بدو گذروندم.متوجه شدم علت اصلیش دیر خوابیدن شباس.من عادت داشتم ظهرها ٢.٣ ساعتی میخابیدم دیگه شبا خوابم نمیبرد.و باعث شکستم میشد.به همتون توصیه میکنم.ظهرا زیاد نخابید شبا خابتون نمیبرع.به امید پاکی همه بچه های گل. خیلی دوستون دارم
(1392 ارديبهشت 24، 21:46)mohamad63 نوشته است: سلام.به همه بچه های گل امروز دومین روز پاکیمه.بچه ها یه همتون یه پیشنهاد دارم من چن روز بدو گذروندم.متوجه شدم علت اصلیش دیر خوابیدن شباس.من عادت داشتم ظهرها ٢.٣ ساعتی میخابیدم دیگه شبا خوابم نمیبرد.و باعث شکستم میشد.به همتون توصیه میکنم.ظهرا زیاد نخابید شبا خابتون نمیبرع.به امید پاکی همه بچه های گل. خیلی دوستون دارم
سلام دادشی خوبین ان شاالله 

الحمدلله خدارو شکر که روزای خوبی داشتین

کاملا درست میفرمایین ... کلا شبا باید یه جوری بریم توی تخت خواب که واقعا خسته باشیم... تا خسته نشدیم نباید بریم تو تخت ،
خودم قبل از خواب ورزش میکنم خسته و کوفته میوفتم توی تخت خواب ... واقعا تاثیر داره و کمک میکنه

ممنون داداش گلم که تجربه هات رو برامون میگی که ازشون استفاده کنیم 

مواظب خودت باش

یا علی Khansariha (8)

سلام خدمت داداش گلم مجاهد عزیز 

چقدر خوب ... میبینی داداش سه روز گذشت به این سرعت ... 
                                                    امیدوارم همیشه پاک باشی ... 

برای خدا بیا!
یكی از شاگردان شیخ رجبعلی خیاط توصیه‌های ایشان به اخلاص را چنین توصیف می‌كند: شیخ می‌گفت:این جا (خانه شیخ) كه می‌آیید برای خدا بیایید، اگر برای من بیایید ضرر می‌كنید
حال عجیبی داشت، مردم را به خدا دعوت می‌كرد، نه به خود.
می‌فرمود:مقدس‌ها همه كارشان خوب است، فقط «من» خود را با «خدا» باید عوض كنند.
یكی از علمای معاصر كه خود استاد اخلاق و عرفان است، فرمودند كه:از جناب شیخ رجبعلی درباره خودم سؤال كردم كه چگونه‌ام؟
پاسخ داد:آقای حاج شیخ! دلت می‌خواهد خوب شوی ولی برای خودت! سعی كن برای خدا بخواهی خوب شوی

یا علی 

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

سلام317

خوبییی گل های کانونی

یادم رفته بود اعلام وضعیت کنم1276746pa51mbeg8j

اما از امروز سعی میکنم هر روز بیام
(دیروز خوب بود) 
امروز هم 
یه روز خوب317

بود

مواظب پاکیتون باشین
مواظب قلب های مهربونتون باشین که جایگاه خدا ست

در پناه خدا53
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
سلام .

گدای زهرا 3 روز خوب535353
سلااااام بر بچه های گل و گلاب 20 روزه!
زحمته اینجا که حسابی افتاده گردن داداش لاکی بوی..
ولی  هوای همتونو دارمااا303

داداش جوان لینکتون خیلی جالب بود 4fvfcja تنک یو!cheshmak

آفرین بر داداش طاها!Khansariha (48)
اصلا این داداش طاها رو من تو 10 روزه کشف کردم!4fvfcja
 آقای اراده هستن ایشون! 41
یه رییییز روزای خوب درو میکننKhansariha (48)
ایول داداش بیشر بیاین برا اعلام وضعیت تا حواستون بیشتر جمع باشه و بیشتر روحیه بگیرینcheshmak

داداش گدای زهرا..Khansariha (48)
کارشون درسته..303
قراره این گلای جلو اسمشون همیطوووووووووووور بره بالا تا بی نهایت.....53535353535353....varzesh
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
روز خوب303
یا عباس
بســـم رب العالمین

سلام علیکم 303

به به دوستای گلم خوشامد میگم ... کم پیدا بودین... باز خدارو شکر خدا به ما توفیق داد در خدمتتون باشیم از حضورتون استفاده کنیم varzesh

از آجی ماسا هم ممنون که جای قدردانی داره ازشون کنیم Khansariha (8)

آجی کیمیا خیلی خوبه ... clappingخدا رو شکر ، اگه اشتباه نکنم امروز 11 روز خوب میشه 
                         الحمدلله ... 317

خب منم که معرف حضورتون هستم ...

لاکی بوی / 6 اردیبهشت / 14 روز خوب 

مكتب خداخواهی
جناب شیخ رجبعلی خیاط معتقد بود كه: تا انسان دل را از غیر خدا پرهیز ندهد به مقصد اعلای انسانیت نمی‌رسد، حتی اگر كسی مقصدش از مجاهده كمال خود باشد به مقصود نخواهد رسید.
از این رو، اگر شخصی نزد ایشان می‌آمد و رهنمود می‌خواست و می‌گفت: هر ریاضتی می‌كشم نتیجه نمی‌گیرم؛ می‌فرمود:
شما برای نتیجه كار كرده‌اید، این مكتب، مكتب نتیجه نیست، مكتب محبت است، مكتب خداخواهی است.
و می‌فرمود:
خدا بی نیاز است، یاری خدا، عمل به احكام او و تمسك به سنت پیامبر اوست.و می فرمود: هیچ چیز مثل عمل به احكام برای ترقی و تعالی بشر مؤثر نیست.

و می‌فرمود: اگر مؤمنین منیّت ( خودخواهی ) خود را كنار بگذارند به جایی می ‌رسند
و می‌فرموداگر انسان تسلیم خدا شود، رأی و سلیقه خود را كنار بگذارد و خود را به تمام معنا بهخدا واگذار نماید، خداوند او را برای خود تربیت می ‌كند
جناب شیخ درباره ادب حضور می‌فرماید:شیطان همیشه می‌آید سراغ انسان، یادت باشد كه توجه خود را از خدا قطع نكن، در نماز مؤدب باش در نماز باید همانند هنگامی كه در برابر شخصیت بزرگی خبردار ایستاده‌ای باشی، به گونه‌ای كه اگر سوزن هم به تو بزنند تكان نخوری!

مواظب پاکیتون باشین

یا علی Khansariha (8)

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

سلام
5 روز عالي
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام. خدا را سپاس. سپاس خداوند را

4شنبه 

روز خوب
..لیست ب روز شده پنج شنبه  26 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]
1-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-زارااااااااااااا / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................

5-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6-جنگجوی امیدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................

7-بارونــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................

8-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان................................................................................​​.......

9- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان

10- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................

11- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12- دایــــــــــــــــــموند111 / 13 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
13-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
14-مــــــــرد مــجــاهد / 17اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................

15-ادویـــــــــــن / 11 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

16-گدای زهـــــــــــرا/ 23اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................

17-محـــمد63 / 22 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان

18-میتوانــــــــم/ 20 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................

..
.
19- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
20- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
و
.
21-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
..
22-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
23-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
.
24-عمو سعیـــــــــد/23 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان........................................................................................
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
من بازم روزهام فقط پاک بودن...و دیروز روز خوبی بود....1276746pa51mbeg8j

واقعا تقصیر من نبود...شرایط پیچیده ایهwacko2

الحمدالله رب العالمین ...قسمت بزرگیش حل شد....
انشالله از این به بعد روزهام عالی خواهند بود53258zu2qvp1d9v
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلام بر همه دوستان عزیزتر از جانم
امشب همه بروبچ کانون رو دعا کنن همه
اگر ته دلتون خواست برای من روسیاهم دعا کنید
تنهاترین سردار مدینه/25 اردیبهشت/12 روز خوب
خیلی سخته یکیو دوست داشته باشی ولی نتونی بهش بگی131313

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان