امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام بچه ها ١خرداد ٣روز خوب خدایا ممنون.خدایا کمکم کن تا به خودم کمک کنم. کمکم کن خودمو از تو دور نکنم.کافیست فقط بهت اعتماد کنم همه چی درست میشه.کمکم کن بهت اعتماد کنم.بمن شجاعت باتو بودنو به من عطا کن.خدای خوب من به من قدرت با تو بودنو بده.همیشه این ندایت تو گوششمه.که میگه.بنده من به من اعتماد کن نترس بیا من هواتو دارم.بیا نترس آخه از من بزرگتر و مهربانتر کیو داری?آخه از کی غیر من باید بترسی؟چرا اینقد دودلی?راست میگی.دلیلشو نمیدونم.ولی اینبار دیگه میخام بهت اعتماد کنم.خدایا فقط بهم نیرو بده.تخم شجاعتو دردلم بکار.من تاآخرخط باهاتم. همین
[تصویر:  05_blue.png]
خدارو شکر پاکم باز Khansariha (18)
انگار کسی به حرف من گوش نداد. باشه. اسم منو تو لیست همین مسابقه ی 20 روزه دواره وارد کنید.

سعید0/  4 روز پاکی
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سلااااااام قهرمااان هااای گل 20 روزهههههههههههه
317317
ولادت حضرت علی (ع) رو تبریــــــــــــــک میگم

[تصویر:  35399550435583631584.gif]
انشالله ک به حق این روزای عزیز همه پــــــــــــــاک باشین

317317
نقل قول:
سلام بچه ها ١خرداد ٣روز خوب خدایا ممنون.خدایا کمکم کن تا به خودم کمک کنم. کمکم کن خودمو از تو دور نکنم.کافیست فقط بهت اعتماد کنم همه چی درست میشه.کمکم کن بهت اعتماد کنم.بمن شجاعت باتو بودنو به من عطا کن.خدای خوب من به من قدرت با تو بودنو بده.همیشه این ندایت تو گوششمه.که میگه.بنده من به من اعتماد کن نترس بیا من هواتو دارم.بیا نترس آخه از من بزرگتر و مهربانتر کیو داری?آخه از کی غیر من باید بترسی؟چرا اینقد دودلی?راست میگی.دلیلشو نمیدونم.ولی اینبار دیگه میخام بهت اعتماد کنم.خدایا فقط بهم نیرو بده.تخم شجاعتو دردلم بکار.من تاآخرخط باهاتم. همین
جناب محمد
تبریک میگم بهتون
وقتی با این دید برین جلو قطعا موفق میشن53258zu2qvp1d9v
به امید روزهای خوب پر از یــــــــــــآد خدا317

نقل قول: سلام

دیروزم هم خوب بود خدا رو شکر[تصویر:  5.gif]
کیمییییییییی
بابا تو دیگه کی هستیییییییییییی66
دیگه داری رفتنی میشیااااا
فقط اخر سر کل روزای خوبت رو اعلام نکردی 22

نقل قول: خدارو شکر پاکم باز [تصویر:  5.gif]

اقای سعید 77
خداروشکر که با خبر پاکی اومدینKhansariha (48)Khansariha (48)
انشالله ک دیگه پایکتون تثبیت شدش
فقط داداش گلم 
میدونین قوانین مسابقات تغییر کرده؟
ملاک ارزیابی دیگه فقط پاکی نیس 
قوانین ص اول 10 روزه رو بخونین متوجه میشین
شما اسمتون تو لیست انتظاره تاریختون هم از بهمن ماهه
اگر از اون موقع روزهای خوبی داشتین ک الان نباید اینجا باشین باید بریم مساباقت بالاتر
پس تاریختون رو بگین تا اسمتون ب مسابقه ی مربوطه اضافه بشه53258zu2qvp1d9v

نقل قول: انگار کسی به حرف من گوش نداد. باشه. اسم منو تو لیست همین مسابقه ی 20 روزه دواره وارد کنید.

سعید0/  4 روز پاکی
نههه اقای سعییییییییید
مگه میشه گوش ندیم1276746pa51mbeg8j
من فکر کردم خودتون هروقت اومدین تاریختنون رو تو 10 روزه اعلام میکنید1276746pa51mbeg8j
معذرت میخوام ازتون1276746pa51mbeg8j
البته مسابقه ک فرقی نمیکنه کجا باشین مهم رسیدن ب پاکیه
این مسابقه ها همه در همین جهته
فقط این که از 10 روزه شروع کنین کافی نیستش باید از هرجهت اماده باشین ک اینبار شروع جدی تری داشته باشین
اگر فکر میکنین ک بهتره از 10 روزه شروع کنین مشکلی نیست 
هرجور ک خودتون صلاح میدونین
پس فعلا اسمتون رو اضافه نمیکنم تا بگین ک میخواین کجا باشین42
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
زارا وارد میشود
با 1 روز خوب
و تاریخ 1 خرداد

Khansariha (8)
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
(1392 خرداد 2، 20:18)zara نوشته است:
زارا وارد میشود
با 1 روز خوب
و تاریخ 1 خرداد

Khansariha (8)

به به زارا خانم سلام Khansariha (8)

بادبادك تا با باد مخالف روبه رو نگردد ، اوج نخواهد گرفت clapping

خوشآمدین ... Khansariha (48) 

آجی برین ببینم چیکار میکنینا... clapping
             شما تا یه ماه رفتین ایندفه ایشالا 317
                                                       دو ماه پاکین Muscular

خدايا ما اگر بد كنيم 
             تو را بنده‌هاي خوب بسيار است 
                       تو اگر مدارا نكني ما را خداي ديگر كجاست؟!

موفق باشین 

یا علی 
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام.مونا خانوم آره راست میگین هیچ فرقی نمیکنه. مهم پاک بودنه.همین 20 روزه رو ادامه میدم.امروز روز خوبم را ادامه دادم.

امروز پنجمین روز خوبم بود
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
(1392 خرداد 2، 21:05)s-a-e-e-d0 نوشته است: سلام.مونا خانوم آره راست میگین هیچ فرقی نمیکنه. مهم پاک بودنه.همین 20 روزه رو ادامه میدم.امروز روز خوبم را ادامه دادم.

امروز پنجمین روز خوبم بود

سلام داداش سعید گلم Khansariha (8)

خیلی هم خوب 317... سعادتیس در خدمتتون باشیمKhansariha (48)

5 روز خوب خیلی عالیه clapping

زندگي تاس خوب آوردن نيست
                          تاس بد را خوب بازي کردنه

موفق باشی گل پسر cheshmak

یا علی 
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام به همگی٢خرداد٤امین روز خوب
سلام

خودتون تاریخ زدید دیگه سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت
سلام
3خرداد/فیروزه/7روز
Khansariha (46)چه فرقی میکنه چند روز از ترک گذشته باشه وقتی قراره دیگه انجامش ندیم![تصویر:  nasimhayat.png]
..لیست ب روز شده جمعه 3 خرداد[تصویر:  13.gif]

1- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
2-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
3-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.......................................................................................
5- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
6- حــــــــــــــــــــسین/18اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
7-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
8-شهرام جواهـــری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
9-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
10-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.............................
11- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
11-تنـــــها ترین سردار/ 20اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................
12- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.
13- سعیـــــــــــــــــد 0  /27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
14-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتـی قهرمان..........................................................
15-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
16-محـــمد63 / 31 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.

17- دایـــــــــــــموند111 / 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
18-میتوانــــــــم/ 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان...........................................................
19-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................................................
20-زارااااااااااااا /1 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.

21- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

22- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

23-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

24-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.

25-عمو سعیـــــــــد/28 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
نا امید شدی؟!!!

بزن کف قشنگه رو. دیاموند 111 با یک روز عالی در خدمت همه دوستان عزیز می باشد.

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)41414141414141414141414141414141
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلااااااااااااااام دوستااااااااااااااان
بازم عیدتون مبـــــــــــــــــــــارک
[تصویر:  choir.gif][تصویر:  choir.gif][تصویر:  choir.gif]

هنوز روز خوب نشده (یه صفحه قرآن مونده که میخونم انشاالله + پارک که میرم انشاالله)

روز خوبی هست انشاالله

4 روز خوب

محاسبه:
نخوابیدن -؛ قرار بود 8 بیدار شم، متاسفانه 9 و 20 دقیقه ... امشب زودتر بخوابم
مناجات+
نهج+
قرآن 3 فعلا
هحرت+ خدا رو شکر
اهتمام-++++ ؛ ظهر مقداری شیطان گولم زد
ذکر+
قبل خواب+++
ورزش+ انشاالله
کانون+

امشب عجله ای شد ...

التماس دعا

ممنون از همه ی سرپرست ها و مدیران عزیز
ممنون از داداش عزیزم لاکی بوی
مرســـــــــــــــــــی جناب مرد مجاهد[تصویر:  thankyou.gif]
اعلام وضعیت هاااتون بیست حرف ندارهSmiley-face-thumb
حالا عجله ایش اینه بقیش دیگه چیه [تصویر:  4chsmu1.gif]
همچین برنامه ریزی و عمل بهش قطعااا ب پیروزی ختم میشه[تصویر:  47b20s0.gif]
ما هم همگی باید یاد بگیریم ازتون
ممنوم ازتون
خدا یار و یاورتون

نقل قول: سلام به همگی٢خرداد٤امین روز خوب

آفــــــــــــــــرین اقای محمد[تصویر:  confetti.gif]
می بینین پـــــــــــــاک بودن چه لذتی دااااره
انشالله که همیشه این حس شیرین پاکی همراهتون باشه[تصویر:  128fs318181.gif]

خودتون تاریخ زدید دیگه سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت

اووووووم
خب چیزه
بحثو عوض میکنیم 19
سوتی دادم باز[تصویر:  30upn9j.gif]
حواسم نبود قبلشم اومده بودین
پس کل روزهای خوبتون رو اعلام کنین
موارد اختیاریتون رو هم بگین و تو پروفایلتون هم اضافه کنید
اعلام وضعیت باید بر اساس روز خوب و پاک و .. بااااشهههههههه
موفق باشیـــــــــــــــــن داداش گلم[تصویر:  greenstars.gif]

3خرداد/فیروزه/7روز
به به
ببین کی اومده[تصویر:  2uge4p4.gif]
فیروزه خااانم
همگروهی گــــــــــــــلم[تصویر:  grouphugg.gif]
ی خرده بیشتر ب ما سر بزن دیگه خانمی
فیروزه جان این 7  الان یعنی چی؟[تصویر:  297.gif]
از اول 20 روزه 7 روز خوب داشتی؟
این مسابقه هم ادامه ی 10 روزست هاا
یعنی روزهای خوبت اینجا +مسابقه ی 10 روزه
اینارو با هم بگو تا تو لیست درستش کنم
مرســـــــــــــــــــی
پاکیت مستدااااااااااااااام[تصویر:  cancan.gif]

نقل قول: بزن کف قشنگه رو. دیاموند 111 با یک روز عالی در خدمت همه دوستان عزیز می باشد.
هــــــــــــــــــــــوووووووووورااااااااااااا
[تصویر:  bliss.gif]
ب افتخااار اقای دایمـــــــــــــــــــــــــــند
[تصویر:  clap.gif] [تصویر:  clap.gif]  [تصویر:  clap.gif]  [تصویر:  clap.gif]  [تصویر:  clap.gif]  [تصویر:  clap.gif]
اون عقبیااااا
[تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif]
[تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif]
نا امید شدی؟!!!

سلام من امروز 10 روزم تمام شد و می خوام بیام تو 20 روز ولی من از فردا امتحانام شروع میشه و باید برم یه شهر دیگه و توی خوابگاهم به اینتر نت دسترسی ندارم و فکر کنم امتحانام 15 روز طول بکشه / حالا میشه من بعد از 15 روز بیام و بگم که چند روز پاکی داشتم و یا اصلا میشه از الان توی این مسابقه شرکت کنم اما بعد از 15 روز بیام پاکی مو اعلام کنم ؟53258zu2qvp1d9v

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان