امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

نقل قول: سلام

0

جناب مرد مجاهد 
بیاین خوب در موردش فک کنین و ایراد کارتون رو پیدا کنین  حتما خودتون میدونین از کجا ضربه میخورین
بیان تلاش کنین.. شروع دوباره اما اصولی تر با قدرت بیشتر و توکل ب خدا
چه جوری اینکارو بکنیم؟

اول از همه بخوایم 
با تمام وجود بخوایم
هرروز صبح اراده کنیم ک روز خوبی داشته باشیم
بعد از اون پورت های وروردی چک کنیم مراقب باشیم ک هرچیزی وارد روح و روانمون نکنیم 
حتی  ی ایراد خیلی جزئی تو خروجی مشکل ایجاد میکنه
بعد از اون اخر شب بیایم از خودمون حساب بکشیم از نفسمون

و نفس و ما سواها
فالهما فجورها و تقواها 
قد افلح من زکها 
و قد خاب من دسها

من مطئنم ک از پسش برمیان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلاااااااام

مهمون آوردیمKhansariha (46)

تنها ترین سردار / 20 اردیبهشت................. 10 روز خووووووووووووووووبKhansariha (48)Khansariha (48)

========================

و منو 0 کنین
نشکستم 
پاکیم پیش میره
ولی کارم خوب نبود
حالا..
من می تونم53258zu2qvp1d9v
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
14-میتوانــــــــم/ 20 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان...

[تصویر:  nasimhayat.png]
خراب شد
...
.
.
سلام

مرد مجاهد عزیز و زارا خانوم

شما دوتا از بهترین ها و خوب های کانون هستید

واقعا ناراحت کننده بود

پیش خودتون بررسی کنید ببینید از کجا شروع شد؟

گام ها یا همون خطوات چیا بودن ؟

از طرفی هم باید تلاش کنیم تا بتونیم لذت این کار رو از دلمون بیرون کنیم

کیمیا خانوم تو تاپیک تجربیات حرف خوبی زده بودن

نقل قول: بنا به تجربه ام یاد گرفتم تا وقتی اون حس تنفرم نسبت به خ.ا شدید نبود ، شکست هام هم راحت تر اتفاق می افتاد.

حس تنفر پیدا کردن فرق داره با خسته شدن از این کار!

الان درک میکنم که چرا امام علی ع  وقتی شرایط قبول شدن توبه رو میگفتن یکی از شرط ها این بود : لذت و شیرینی گناه توی دل از بین رفته باشه و به تلخی تبدیل شده باشه.

وقتی به خودمون میگیم " همین یه بار"....یعنی هنوز اون شیرینی گناه تو دلمون هست.

ببنید از کجا ضربه خوردید و  تلاش کنید تا حلش کنید

فکر کنید که ی کشیده خوردید مطمئنن نباید بذارید که یک کشیده دیگه بیاد سمتتون یا جاخالی بدید یا دفاع کنید
20 روز خوبclapping
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
سلام خدمت همه.ممنون از همه ی رییس روسای کانون.ممنون به خاطر همه ی خوبیهاتون و تشکر برای همه ی یاری رساندن و امید دادنتون به بچه های کانون

اومدم اینجا فقط تشکر کنم از همه ی شما عزیزان.شما که ثابت کردید اگر اینترنت بدی داره , خوبی های خیلی زیادی هم داره

بازم ممنون و خداقوتclapping
سلااااااااااام

4 روز خوب دیگه سپری شد

الحمدالله رب العالمین

میشه 17 روز خوب1

از شکست دوستان واقعا متاسف شدم....

دوستای گلم بشینین با خودتون کلاهتون رو قاضی کنین که اصن چرا و به چه دلیل می خواین و باید ترک کنین؟!!

باور کنین به نتایج خوبی خواهید رسید53258zu2qvp1d9v
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
..لیست ب روز شده سه شنبه 31 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]

1-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
2-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.............................
3-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................
5-شهرام جواهـــری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان[..........................................................
8- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان[.......................................................................................
9- حــــــــــــــــــــسین/11اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10-تنـــــها ترین سردار/ 20اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان[.............................
11- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-میتوانــــــــم/ 20 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
13- دایـــــــــــــموند111 / 13 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان
14-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
.............................
15-محـــمد63 / 27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان...........................................................
16-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.........................................................................................
17-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

18- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

19- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

20-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

21-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

22-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

23-عمو سعیـــــــــد/28 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

24-زارااااااااااااا /31اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام به همگی روم نمیشد بیام کانون.چون بعد٣روز خوب باز یه روز بد داشتم.ولی ٣۰اردیبهشت ١روز خوب بود.نمیدونم.چمه?یه چند وقتی بدجور مضطربم.همه زندگیم قاطی پاتی شده فقط برام دعا کنید دوباره خوب بشم.مرسی از همتون
[تصویر:  05_blue.png]
سلام بر همه. از امروز قراره این تاپیک منفجر بشه اونم با حضور انسانی توانمند همچون diamond111   . یه مدتی غایب بودم . اما دیدم اوضاع می خواد خراب بشه برگشتم تا در کنار رسیدن به بهترین رشته در بهترین دانشگاه ، یه حالی از این شیطون بگیرم که بدونه که بر چه کسی سجده نکرده است. 

خب بچه ها من امروز 1 روز خوب و عالی دارم و شروع می کنم و تا بیست روز دیگه وارد ماهانه میشم

یا علی مدد

امیدوارم همه شاد و پرانرژی باشن

التماس دعا

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام دیروزم هم روز خوب بودKhansariha (18)

نزدیک امتحاناست

استرس ها بیشتر شده

مراقب خودتون باشین خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی زیاد

نتیجه همه تلاش هاتون رو برای پاک بودن بخاطر امتحانا از دست ندین....
یا عباس
سلام303

چطوری داداش محمد 63
   خوبی خوشی...317

اشکال نداره همین که دوباره برگشتی کلی ارزش داره varzesh
                                                              خیلی سخت نیس... باید به خودت این باور رو بدی Khansariha (48)
                                                                                                           که از پس هر کاری بر میایcheshmak

موفق باشی Khansariha (8)

به به دیاموند 111 ازین ورا عاقا 4fvfcja

یه مدت نبودی انرژی خونم کم شد 4chsmu1

معلومه که میتونه تو نتونی کی بتونه... Khansariha (48)

برو ببینم چیکار میکنی انرژی clapping

کیمیا خانوم 

خیلی عالیه ... varzesh

15 روز خوب 41 ... دیگه آخراشه ها Khansariha (48)  

5 روز دیگه از دستمون راحت میشین 4chsmu1

راستی آجی اگه زحمتی نیس توی  اعلام وضعیتتون بگین چند روز خوب داشتین... میسی Khansariha (8)

موفق باشین

منم که لاکی بوی / 6 اردیبهشت / 16 روز خوب

امروز روز خوبی نیس ... 1276746pa51mbeg8j

یا علی Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

اقای توی آینه های صوتی
اون وقتی ک میگه خدا دوسمون داره
ادم دلش ی جوری میشه
خیلی حس قشنگیه
ب نظرم از خیلی نیازا فوری تره که بدونی یکی خیلی دوسمت داره
اون وقت ادم حس میکنه ارزش داره ی سری کارا دلش نمیاد کنه چون ارزش خودشو میارن پایین ... دلش نمیاد با خودش بد کنه
چ کاری بد تر و توهین تر از خود ... ؟؟؟
به قول اقاهه ... ادمو کوچولو میکنه!
منم دیروز روز بدی بود برام
اما امروز روز خوبی میشه
ی روز خوب تقدیم به میتوانم عزیز و خدا جونم

دلم میخواد همه مون واقعنی دوست داشتنشو مزه کنیم

تاریخم هم میشه 30

53
53
53
برای خودم
خودش
شما

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاممممممممم:22:

مهمون آوردیم6

فیروزه / 17 اردیبهشت....................14 روز خووووووووووووووووووووبKhansariha (46)
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان