امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست ب روز شده پنجشنبه 3مرداد

[تصویر:  13.gif]
1-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-فاطــــــــــــــــــمــــــــــــه 28 /6 تیر / روز پاک  1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                           
3- رامیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
          4-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
5- دایـــــــــــــمـــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
6-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 14 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
7- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                            
 8- بـــــــــــــــــــــی   تــــــــــــــــــــاب / 17 تیر / روز پاک :1>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                             

9- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]روز عالی داشتی قهرمان              
10-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                    
11-بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
12- ســـــــــــهــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                
13-آن فور گیـــــــــــون لاو / 16 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                             
14-ســــــــــعـــــــــــــــــــــادت / 22 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                           
15-آبـــــــکســـــــــــــــــــــــــترا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                            
16-حـــــــــا مــــــــــد خســــــــــتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
17-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
18-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
19-ســـــــــاحـــــل خـــــــآنــــــــوم / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان  ...........            
20- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
21-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
22- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                     
23-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
24- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
25-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                

26- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                   

27- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                                    

28-عـــــلـــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

29- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان        

30-معــــــــــــــــــاهد 312 /31 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

31- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 2 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  بسم الله قهرمان

32- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>بسم الله قهرمان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام به همه دوستای خوبم. دارلینگ جون ممنونم معرفیم کردی

آقای دایاموند از شما هم ممنونم.

حامی های عزیز من خیلی شدید به کمکتان نیاز دارم. نزدیک بود امروز خراب کنم. خدا رحم کرد.

خیلی استرس دارم. کمک یادتان نره و خیلی برام دعا کنید.

ساحل / 19 تیر / 11 روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 مرداد 3، 10:54)sahel نوشته است: سلام به همه دوستای خوبم. دارلینگ جون ممنونم معرفیم کردی

آقای دایاموند از شما هم ممنونم.

حامی های عزیز من خیلی شدید به کمکتان نیاز دارم. نزدیک بود امروز خراب کنم. خدا رحم کرد.

خیلی استرس دارم. کمک یادتان نره و خیلی برام دعا کنید.

ساحل / 19 تیر / 11 روز خوب
سلام خواهر. خوش اومدین. آفرین به شما که برای پاکی می جنگین. آفرین به این همه انرژی. شما پیروز میدان هستین

ما هم اگه لایق باشیم برای شما بزرگواران دعا می کنیم

پاکیتان ابدی

سلام بر همه. دایموند 111 با   [تصویر:  2768.gif][تصویر:  2762.gif] روز عالی اومد اعلام وضعیت

آقا دایموند ممنونم از شما و این همه انرژی خودتون4fvfcja
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلامKhansariha (48)Khansariha (48)
همه خوبیدclappingclapping
عذر بابت تاخیر1276746pa51mbeg8j
خوش دارم بعد این مدت از اول شروع کنم303
0 روز خوبSmiley-face-cool-2
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
خدایا شکرت دیشب دیگه فکر کردم تموم شد و شکستم باورم نمیشد خدا برام کمک بفرسته و نشکنم
شکر خدایا ازت ممنونم 535353

5/3
20 روز خوب + 1 روز پاک 
317317317317317317317317317317
Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)
(1392 مرداد 3، 12:25)Einstein نوشته است: سلامKhansariha (48)Khansariha (48)
همه خوبیدclappingclapping
عذر بابت تاخیر1276746pa51mbeg8j
خوش دارم بعد این مدت از اول شروع کنم303
0 روز خوبSmiley-face-cool-2
سلام برادر. خوش اومدی. شروع کن که خداوند آماده است تا دستانت را بگیرد و تو را به اوج برساند

(1392 مرداد 3، 12:49)فاطمه 28 نوشته است: ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
خدایا شکرت دیشب دیگه فکر کردم تموم شد و شکستم باورم نمیشد خدا برام کمک بفرسته و نشکنم
شکر خدایا ازت ممنونم 535353

5/3
20 روز خوب + 1 روز پاک 
317317317317317317317317317317
Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)
سلام خواهر. شما پیروز شدین. به زودی شما را به 30 روزه شوت می کنیم. 

ببخشید یه مدت اینجا بودین و ما مهمون نوازی نکردیم4fvfcja
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

نفرمایید  این چه حرفیه
اینقدر خوش حالم باورم نمیشد یه روز بتونم اصلا بیام بیست روزه چه برسه بیست روزه رو هم تموم کنم
البته این چند روز اخر رو واقعا خدا بهم کمک کرد که خیلی چاکرشم
امیدورام بتونم سی رو رد کنم
ای خدا خواهش می کنم برام دعا کنید
سلام.من یک روزخوب دارم.303
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سعادت / 22 تیر / 13 روز خوب
(1392 مرداد 3، 13:01)فاطمه 28 نوشته است: نفرمایید  این چه حرفیه
اینقدر خوش حالم باورم نمیشد یه روز بتونم اصلا بیام بیست روزه چه برسه بیست روزه رو هم تموم کنم
البته این چند روز اخر رو واقعا خدا بهم کمک کرد که خیلی چاکرشم
امیدورام بتونم سی رو رد کنم
ای خدا خواهش می کنم برام دعا کنید
سلام خواهر. من به شما تبریک میگم. پیروزی شما هم برای لذت بخش است. امیدوارم همیشه موفق باشین .

(1392 مرداد 3، 19:08)راه بهشت نوشته است: سلام.من یک روزخوب دارم.303
سلام راه بهشت گل و گلاب. آفرین پسر . همینجوری ادامه بده. من مطمئنم که موفق میشی. یک روز هم خیلی عالیه. 

یک روز یک روز جمع گردد تا ناگهان بیست روزه تموم شود4fvfcja

آفرین.

(1392 مرداد 3، 19:13)سعادت نوشته است: سعادت / 22 تیر / 13 روز خوب
سلام سعادت جان. آفرین پسر. به عدد 13 رسیدی. 13 عدد پاکی سعادت خان است. دیگه یه هفته دیگه باید شوتت کنم 30 روزه.

آفرین به این انرژی تو پیروزی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

1 روز

(1392 مرداد 3، 23:14)می توانم نوشته است: 1 روز
آفرین میتوانم خانم. بجنگید. شما پیروز میشید . یه شعر معروف از خودم( diamond111)   :

یک روز یک روز جمع گردد تا ناگهان بیست روزه تموم شود

شما پیروز میشید. تا حالا رکورد های خوبی رو از خودتون به جای گذاشتین. افرین به این انرژی و به این قدرت
.
شب های قدر نزدیک است. برای بچه های کانون هم دعا کنین

یا علی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

لیست ب روز شده جمعه 4مرداد

[تصویر:  13.gif]
1-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
2- رامیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
4- دایـــــــــــــمـــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
         3-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
5-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 14 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
6- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                            
7- بـــــــــــــــــــــی   تــــــــــــــــــــاب / 17 تیر / روز پاک :1>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                             

8- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]روز عالی داشتی قهرمان              
9-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                   
10-بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
11- ســـــــــــهــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان               
12-آبـــــــکســـــــــــــــــــــــــترا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                       
13-آن فور گیـــــــــــون لاو / 16 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                
14-ســــــــــعـــــــــــــــــــــادت / 22 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                           
15-ســـــــــاحـــــل خـــــــآنــــــــوم / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان  ...........            
16-حـــــــــا مــــــــــد خســــــــــتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
17-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
18-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
19- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
20-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
21- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                     
22-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
23- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
24-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
25- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 2 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان   
26- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان   

27- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                   

28- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                              

29-عـــــلـــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

30- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان        

31-معــــــــــــــــــاهد 312 /31 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

32- انــیـــــشـــــتـــــیـــــن/ 3 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان     
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام .بزن کف قشنگه رو . دایموند111     18 روزه میشود

دایموند111                 .............................................................           [تصویر:  2769.gif][تصویر:  2762.gif]       روز عالی داری قهرمان

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:

317317317317317317317317317317317317317317
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلااااام MuscularMuscular
رکسانا جووون 16 روز عالی Smiley-happy114666
می تی بیا اعلام 31731766

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال