امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 مرداد 4، 19:02)رکســــانـا نوشته است: سلااااام MuscularMuscular
رکسانا جووون 16 روز عالی Smiley-happy114666
می تی بیا اعلام 31731766
سلام رکسانا خانم. آفرین به این انرژی. همینجوری ادامه بده من مطمئنم که تو پیروز میشی. خوب پیش رفتی و نسبت به رکوردات عالیه. آفرین به زودی باید شوتتون کنیم سی روزه ها. آفرین خواهر. من به شما روزهای پاکیتون رو تبریک میگم

التماس دعا
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام 303
ابکسترا / 19 تیر / 14 روز خوب ، 1 روز پاک
[تصویر:  Pic.jpg]
سلام دوستان گل.من دوروزخوب دارم.ممنون303
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلام به همگی

سعادت / 22 تیر / 14 روز خوب

شب های قدر نزدیکه. این بنده رو از دعای خیرتون محروم نفرمایید.

یا علی
(1392 مرداد 4، 21:26)Abextra نوشته است: سلام 303
ابکسترا / 19 تیر / 14 روز خوب ، 1 روز پاک
سلام ابکسترا جان. آفرین به این قدرت و اراده . تو پیروز میدان میشی من مطمئنم. پس بجنگ و بدان که پیروزی از آن شماست

امضای خیلی زیبایی داری. امیدوارم در تمام مراحل زندگی اون رو سررشته کارت قرار بدی

(1392 مرداد 4، 21:39)راه بهشت نوشته است: سلام دوستان گل.من دوروزخوب دارم.ممنون303
سلام راه بهشت گل و گلاب. آفرین پسر . داری خوب پیش میری. من هم از قدیما گفتم که :

یک روز یک روز جمع گردد تا ناگهان بیست روزه تموم شود4fvfcja

امضات عالیه. آفرین به انتخابت. واقعا برترین راه برای غلبه بر نفس گرسنگی است.

(1392 مرداد 4، 21:53)سعادت نوشته است: سلام به همگی

سعادت / 22 تیر / 14 روز خوب

شب های قدر نزدیکه. این بنده رو از دعای خیرتون محروم نفرمایید.

یا علی

سلام سعادت جان. آفرین. به عدد 14 رسیدی. دیگه یک هفته دیگه مراسم شوتینگ شما به 30 روزه صورت میگیره. آفرین به این قدرت  و توان . تو پیروزی چون میخواهی پیروز باشی. آفرین به این اراده

ما هم اگه لایق باشیم شما دوست عزیز رو در دعاهایمان فراموش نمی کنیم

التماس دعا

یا علی

پاکیتان ابدی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

شد دو روز

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستای خوبم.  1 روز پاک و 1 خوب داشتم.

ساحل  /  19 تیر  /  12 روز خوب + 1 روز پاک

بچه ها امشب شب قدره. التماس دعا از همه تان.
سلام بر همه

دایموند111 ................................................... [تصویر:  2770.gif][تصویر:  2762.gif]   روز عالی داری قهرمان
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

دروود
با عرض احترام و خدا قوت به سرپرستای عزیز و همین طور قهرمانای محترم..303
(چقدر رسمی شد22)4fvfcja

ماااا همممم پاااااککککک..Smiley-talk002
هموون پاک یادت نررههههه4fvfcja

امید فردا/ 30 تیر / روز پاک:1.......5رووز خوووب..3171

شکر خدا

التماس دعا53
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام بچه ها
داش دایموند، سعادت جان، داش سهیل ، داش حمید خیلی مخلصتونم
ایشاا... همین ماه رمضونی همه بریم به مرحله بعدی......

من رو بی زحمت یادتون نره امشب
این روزها خیلی بهم ریخته ام
سه روزی هم که نبودم واسه همین بود، خیلی نزدیک بود بشکنم، دعاهای شما نگهم داشت
دعا کنید خدا کمکم کنه
امشب خیلی شب عزیزیه
داداش تنهاتون رو یادتون نره رفقا
منم یادتونم ایشاا...، با همین روسیاهی ام، فراموش تون نمی کنم
53535353
7- بـی تا ب / 17 تیر / روز پاک : 0 >>>>>>>>   17  روز خوب 
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

لیست ب روز شده شنبه 5مرداد

[تصویر:  13.gif]
1- دایـــــــــــــمـــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
2-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
3- رامیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                            
4- بـــــــــــــــــــــی   تــــــــــــــــــــاب / 17 تیر / روز پاک :1>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                           
5- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif] [تصویر:  1.gif]روز عالی داشتی قهرمان 
         6-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
7-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 14 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                             
8- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                           

9-آبـــــــکســـــــــــــــــــــــــترا / 19 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
10-ســــــــــعـــــــــــــــــــــادت / 22 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان               
11-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
10-بهـــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                          
12- ســـــــــــهــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
13-آن فور گیـــــــــــون لاو / 16 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                 
14-ســـــــــــــــــــــــاحـــــل / 19 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                             
15-حـــــــــا مــــــــــد خســـتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
16-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
17-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
18- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                            
19-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                           
20-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
21- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
22-حـــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
23- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 2 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                           
4- مـــــــــــــیــــــــتــــــــوانــــــم / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان   
25- تــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               

26- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                             

27- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلاـو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                               

28-عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

29- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان         

30- انــیـــــشـــــتــــن/ 3 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان      

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام 
خوبین بچه ها ؟

امیدوارم حال همه خوب باشه 
و اشبم که شب قدره، التماس دعا ...

تنها ترین سردار / 18 تیر / 18 روز خوب 
به امید خدا ...

ارادتمندیم

53

پایداری، تا رستگاری ...

شد سه روز535353

سلام علیکم
سعادت / 22 تیر / 15 روز خوب
امشب شب قدره و مصادف با شب شکافته شدن فرق مولا امیرالمومنین. در این شبها به دعای خیرتون احتیاج مبرم دارم.
یا علی مدد
سلام. طاعاتتان مقبول درگاه حق.

ساحل / 19 تیر / 13 روز خوب + 1 روز پاک

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان