امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام علیکم
سعادت / 22 تیر / 20 روز خوب
از همه ی عزیزان سرپرست و الباقی دوستان سپاسگزاری می کنم.
التماس دعا
یا علی
(1392 مرداد 9، 18:50)Ma Sa نوشته است: داداش بی تاب تبریک میگم 20 روزه شدنتونوKhansariha (8)
ان شاالله که تا 20 سال بعد هم از این گناه پاک باشین..41
(البته تا اون موقع ازدواج می کنین واسه همین بیشتر نگفتم 4fvfcja)
در ضمن نگران نباشین..
به خودون شک نکنین که ممکنه بشکنین یا نتونین..1276746pa51mbeg8j
همیشه روزای اول سخته...از گناه که دورتر بشین..به یاری خدا راحت تر میشهvarzesh
[quote pid=273870 dateline=1375284035]53
[/quote]

سرکار خانووووم ماسا خانوم
اینم این پست واسه احترام محض 
خیلی مخلص ایم
ایشاا... خدا از دهنتون بشنوه
خیلی لطف کردین
دعا کنین دیگه برنگردم
اجرتون با صاحب این ماه 53

رفقا بدون شما صفا نداره 30 روزه
53
5353
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
سلااام سلاام..
چقدر شلوغ پلوغ شده الان اینحاا..424fvfcja..اما الان فرصت ندارم آخه همرو هم بخونم..4fvfcja
آقااا ماااا
وضعیتتت سبزز..امروز نماز قضا شده نوشته شد واسمون1276746pa51mbeg8j..با شرمندگی ها..
317
Muscular
varzesh
17-امیـــــــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :2>>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

پیش به سوی:Khansariha (46)
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
سلام دوستان.

ساحل / 19 تیر / 18 روز خوب + 1 روز پاک

بچه ها صبح داشتم کم میاوردم شدید. به مرز خطرناکی رسیدم. بخیر گذشت اما خیلی ناراحتم. افسرده شدم. نتونستم فکرم را کنترل کنم. خیلی خیلی متاسفم . تا شکست، 1 میلیمتر بیشتر نمانده بود...  131313
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام روز خوب303
1مرداد/3روز خوب1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

سلامن علیکم ...303

آقا قبول باشه طاعاتKhansariha (8)

میگم من با اجازه برم 10 روزه یه دوری بزنم و بیام 22

قربان شما4fvfcja
هیچی ...
سلام
تاریخ من رو صفر کنید لطفا 4242
از سره نو قزل خانووم 4242KoolKool
سلام به فرشته های خوب خداااا

یه روز خوب Khansariha (8)
انشاالله ادامه داشته باشه

تو دعا های قشنگتون برای ما هم دعا کنین53
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
لیست ب روز شده جمعه 11 مرداد

[تصویر:  13.gif]

1-آبـــــــکســـــــــــــــــــــــــترا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
2-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
3-ســـــــــــــــــــــــاحـــــل / 19 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               

4- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـــردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                             
5- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
6-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
7-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
8-سمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             
9-بهـــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
10- ســـــــــــهـــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                
11-امیـــــــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :2 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               

12-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                                     
13-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
14-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
15- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
16- مـــــــــــــیــــــــتــــــــوانــــــم / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
17- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان 

18-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
19- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              

20-حـــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
21- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 2 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
22- تــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
23-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               

24- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                              

25- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلاـو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

26-عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                

27- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                               

28-آن فور گیـــــــــــون لاو /  5 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                              

29- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 10مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان 

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
[تصویر:  www.roozgozar.com-2261.gif]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر تمامی دلاور مردان و شیرزنان جنگجو

خوبین؟؟؟ مگه میتونین بد باشین؟

آقا با این سرپرستای گل، بد بودن معنایی نداره4fvfcja

پس شروع میکنیم

[تصویر:  www.roozgozar.com-2149.gif]

سلام بر جناب آقای ابکسترا. آفرین پسر . دیگه چیزی نمونده. Khansariha (48)

یه ذره کوچولو دقت کنین باید به زودی زود توسط سرپرستان بیست روزه به سی روزه شوت بشین. 4fvfcja

پس خودتون رو آماده کنین. آفرین به این انرژی و قدرت و اراده . شما پیروز میدان هستین

آفرین

سلام بر جناب آقای سعادت. آفرین برادر. دیگه رفتی سی روزه.317

آفرین همونجا هم پر قدرت ادامه بده. تو پیروز میدان میشی. من مطمئنم317

پیروزی از آن جنگجویان راه پاکی است

سلام بر جناب آقای امید فردا. آفرین دیگه از نصف گذشتی. تو موفق میشی شک نکن. 53258zu2qvp1d9v

پیروزی از آن ما است. پس بجنگید که میتوانید و خواستن واقعی توانستن است41

آفرین به این اراده و قدرت . پس رو به جلو حرکت کن. ضمنا با تمام قدرت بجنگclapping

سلام بر سرکار خانم ساحل. آفرین خواهر. همینجوری ادامه بده. ما هم قول میدیم بیش از دو روز دیگه شما رو نگه نداریم. 4fvfcja

به زودی با تکنولوژی قرن 21 شما را به 30 روزه میفرستیم.Smiley-happy114

آفرین که نشکستید. آفرین به این اراده و قدرت

سلام بر جناب آقای اینشتین. آفرین به این اراده 

من همیشه دارم میگم که یک روز یک روز جمع گردد ناگهان میبینی 20 روزه تمام شودSmiley-happy114

تو پیروز میشی. فقط خوب بجنگ و کم نیارcheshmak

سلام بر جناب آقای عمو سعید. بابا کجا میری؟؟؟17

وایسا در نرو42. قول میدیم بیشتر 10 روز نگهت نداریما. پس زودی بیا

اگه هم نرفتی بدو بیا اعلام وضعیت:22:

سلام بر سرکار خانم رکسانا. باز بجنگید. باز شما پیروزید چون باز بلند شدید و دارید میجنگید. 53258zu2qvp1d9vcheshmak

شک نکنید که پیروزی از آن شما دوستان عزیز است. پس مبارک باد این پیروزی

سلام بر جناب آقای طاها. آٰفرین برادر. 

روزهای خوب جمع گردند تا پاکی ابدی محقق شود. آفرین تو پیروز میشوی41

امیدوارم تمامی لحظاتتان سرشار از شادی باشد و بدانید که موفقیت از آن شماست.

پس بجنگید و بدانید که پیروز میشوید. پیروزی چیزی نیست جز اراده و تلاش 

در پایان هم این گل های زیبا را به شما دوستان عزیز تقدیم می کنم.

امیدوارم همچون گل های زیبا همیشه روزهایتان زیبا باشد و روزهایتان را با خدا پشت سر بگذارید

یا علی 

التماس دعا

[تصویر:  www.roozgozar.com-103.jpg]
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام هم گروهی ها

خوشحالم که پیش شما ها هستم535353

افشین /31 تیر /11 روز خوب 
53

سلام
ترک + 
کنترل نگاه +
نماز + 
1 روزه خوب
(1392 مرداد 11، 20:37)*afshin* نوشته است: سلام هم گروهی ها

خوشحالم که پیش شما ها هستم535353

افشین /31 تیر /11 روز خوب 
سلام بر جناب آقای افشین. 

آفرین پسر . تو دیگه نصف راه رو رفتی ها. آفرین به این انرژی و اراده و قدرت. آفرین. همینجوری ادامه بده
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام 303

ابکسترا / 19 تیر / 20 روز خوب 

اگر بار گران بودیم رفتیم اگر نامهربان بودیم رفتیم
.
.
ناز نفسم..

!
[تصویر:  Pic.jpg]
سلاااااااااام دوستای گل 20 روزهههه
[تصویر:  treeswing.gif]
خوبیـــــــــــــن انشالله؟؟؟

[تصویر:  Dividers%20%2810%29.gif]

اول از همه ورود قهرمان 10 روزمون
اقای افشیـــــــــــــــن [تصویر:  sun.gif]
رو به این تاپیک خوش امد میگم
[تصویر:  accueil_128.gif]
انشالله ک به زودی اینجارو هم با موفقیت پشت سر میذارین
داداش گلم اینجا قرارمون بر اینه ک هر قهرمان 10 روزه ای از تجربیاتش توی این 10 روز برامون در اینجا بگه
الانم به شدت منتظر شنیدن تجربیات قشنگ شما هستیم[تصویر:  interview.gif]

براتون ارزوی موفقیت داارم
[تصویر:  kumbaya.gif][تصویر:  kumbaya.gif]

قزل خااااانوم[تصویر:  Laie_87B.gif]

اعلام وضعیت عااالیـــــــــــــــــه
نشون میده این دفعه با دفعه های قبل فرق دااره
بالاخره تصمیم درستو گرفتی
شک نکن موفق میشی[تصویر:  dance3.gif]

اقای ابکســـــــــــــــــــتراااا[تصویر:  no1mom.gif]
تبریـــــــــــــــک میگم 
[تصویر:  035.gif][تصویر:  035.gif]
اماده ی شوتینگ به 30 روزه هستیــــــــــــــــن؟؟؟؟؟
1 2 3 پرتاااااااااااااپ

[تصویر:  redeemer.gif]

نقل قول:
سلامن علیکم ...[تصویر:  7.gif]

آقا قبول باشه طاعات[تصویر:  3.gif]

میگم من با اجازه برم 10 روزه یه دوری بزنم و بیام [تصویر:  22.gif]

قربان شما[تصویر:  e.gif]

عموووووووووووووووووووووو

شما ک نقطه ضعفه منو میدونی13
هی دس بذار روش[تصویر:  gaah.gif][تصویر:  gaah.gif]
نا امید شدی؟!!!