امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
هوراااااا
شد 5 روز
مخلص مانا خانوم

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 مرداد 7، 22:36)می توانم نوشته است: سلام
هوراااااا
شد 5 روز
مخلص مانا خانوم
سلام میتوانم خانم. آفرین شما میتوانید . پیروز میشوید. چرا؟ چون اراده دارید چون توکل کرده اید تا این بار به نحو احسن از زندگیتان استفاده کنید و از پاکی لذت ببرید. شما رکورد های خوبی رو به جای گذاشتین. افرین به شمایی که دارین میجنگین و میدانم که پیروز میشوید
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام
رکسانا 18 روزه خوب + کلی وسوسه 131313
سلام دوستان. طاعاتتان قبول.

ساحل / 19 تیر / 15 روز خوب + 1 روز پاک
 التماس دعا
والا یه چند روزه خیلی بد رو رد کردم
خدا رو شکر که دعاهای شما ها نگهم داشت و اتفاقی نیفتاد
ولی راستش می ترسم یه وقت همه چی رو خراب کنم
رفقا من رو سیاه تو دعاهای کج و کوله ام هروقت می خوام یادتون کنم، سعادت همه بروبچز 20 روزه رو طلب می کنم 535353
ما رو یادتون نره
بیشتر از اون چیزی که حس می کنین گدای دعا های خیر تک تک تونم 535353
دعا کنین خدا گناه ها رو در نظرم خیلی زشت جلوه بده که بترسم و سمتشون هم نرم 
ایشاا... تو 10 روز آخر بهترین ماه خدا همه بترکونیم................

clappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclappingclapping

راستی بی زحمت روزهای پاک من رو صفر کنین، به 3 رسید خودم حساب کتابش رو کردم

امروز تا آخر روز می شه 20 امین روز خوبم انشاء ا...

خدایا ینی می شه دیگه خراب کاری نکنم
خدا ینی می شه هیچ کدوممون دیگه پیشت روسیاه نشیم
خدایا، تو رو خدا یه کاری کن بشه..........53

از سرپرستای خوب بیست روزه هم تشکر می کنم که به من خیلی روحیه دادن
باید اینجا از سرپرستای گل آقای علیرضا68. خانم ماسا و خانم مانا و آقای دایموند111، داش سعادت، داش سهیل، داش حمید، داش آبتین ، داش آرمین و آقا علیرضا اینا که تازه از کلانتری هم اومدن:21::21: تشکر و قدردانی کنم که واقعا خیلی کمکم کردن
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام علیکم

سعادت / 22 تیر / 18 روز خوب

التماس دعا

یا علی
سلام 1
خداقوت 1

خدارو شکر همه داریم خوب جلو میریم 1
شاید بعضی وقتا دستمون میلرزه یا پامون سر میخوره
ولی خدا رو شکر که هنوز زانو نزدیم 1 هنوز وایسادیم ( دیگه پا تو کفش سرپرستای گل نکنم 4chsmu1)
@@**@@**
اگه امروزم یه روز خوب حساب کنیم
و با قبلیا جمعش کنیم 1، 20 روز کامل میشه
باور نمیکردم بتونم 20 روزه رو تموم کنم ولی خب اشتباه میکردم [تصویر:  47b20s0.gif]
هنوزم بعضی وقتا پاهام سر میخورن ولی سعی میکنم دستمو به یه جایی بگیرم 1
امیدوارم بتونم محکم ترین جا رو پیدا کنم

ببخشین دیگه یکمی طولانی شد 1
اینم آخرین اعلام وضعیت 20 روزه

روزبه///// 14 تیر////// 20 روز خوب //// یه روز پاک 1

من برم بار و بندیلمو جمع کنم[تصویر:  2lbkos0.gif]
تا یادم نرفته اینم بگم:
از سرپرستای مهربون 20 روزه هم ممنون 1
اجرتون با خودش....

[تصویر:  127fs1601347.gif]
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
سلام 303
ابکسترا / 19 تیر / 17 روز خوب ، 2 روز پاک
[تصویر:  Pic.jpg]
سلام دوستان گلم
والا شرمنده ام خیلی وقته نیومدم ، فکر کنم از اول ماه رمضان4fvfcja
ولی مشکلی نداشتم و پاکم
اگه میشه بفرمایید چکار کنم
ممنون
یاعلی
53:لیست ب روز شده چهارشنبه 9مرداد

[تصویر:  13.gif]

1-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـــردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                
3- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 5مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان           
4- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                           
5-ســــــــــعـــــــــــــــــــــادت / 22 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان  
6-آبـــــــکســـــــــــــــــــــــــترا / 19 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                     
7-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                    
8-ســـــــــــــــــــــــاحـــــل / 19 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                           

9-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان       
10-سمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
11-بهـــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
12- ســـــــــــهـــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                             
13-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
14-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
15-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
16- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 

17-امیـــــــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18- مـــــــــــــیــــــــتــــــــوانــــــم / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 
19-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
20- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
21-حـــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
22- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 2 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
23- تــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                
24-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                          

25- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان 
26- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلاـو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان               
27-عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                             
28- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                            
29- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 3 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان    
30-آن فور گیـــــــــــون لاو /  5 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان   
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سعادت / 22 تیر / 19 روز خوب
سلام روزه خوب303
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

سلامطاعات و عبادات قبول 
امشب تو دعاهاتون ماهم یادتون باشیم53

رکسانا جونم عزیزم تو 18 روز خوب رو اومدی بالا..
الان باید خیلی پر انرژی تر ادامه بدی و به خودت افتخار کنی...
چون با وجود وسوسه اومدی بالا
عزیزم ببین عامل وسوسه چی بوده؟؟ 
تصویری دیدی؟
به چیزی که نباید فکر کردی؟
با نه...بدنت داره واکنش طبیعی نشون می ده؟
در هرصورت این دفعه اگه شیطون اومد سراغت بدون خدا منتظره..خدا کنارته و داره نگاه می کنه تا عکس العملتو ببینه..
یه لحظه تصور کن ببین اگه عزیز ترینات کنارت بودن و نگات می کردن بازم میتونستی اون کار رو بکنی؟؟
مگه عزیز تر از خدا هم داریم؟؟؟

[تصویر:  www.roozgozar.com-2175.gif]

ساحل جان
عزیزم عالیه...ادامه بده6

داداش بی تاب تبریک میگم 20 روزه شدنتونوKhansariha (8)
ان شاالله که تا 20 سال بعد هم از این گناه پاک باشین..41
(البته تا اون موقع ازدواج می کنین واسه همین بیشتر نگفتم 4fvfcja)
در ضمن نگران نباشین..
به خودون شک نکنین که ممکنه بشکنین یا نتونین..1276746pa51mbeg8j
همیشه روزای اول سخته...از گناه که دورتر بشین..به یاری خدا راحت تر میشهvarzesh

داداش سعادت واقعا نمونه این!41
خیلی خوب روزای خوب رو درو کردین..ان شاالله تا ابد همین طور ادامه بدینvarzesh

خدا رو شکر که تو این شبای عزیز این همه قهرمان داریم317
تبریک میگم داداش روزبه قهرمانKhansariha (46)
قطعا محکم ترین ریسمان ریسمان خداست..
یادمون باشه هر وق دلمون دستمون چشممون پامون لغزید..بریم سراغ خودش53

داداش ابکسترا شمام عالی امدین جلوvarzesh
امیدارم به خوبی ادامه بدین303

داداش سرباز تواب فعلا جواب شما رو نمیدم..چون اسمتونو تو لیست نمیبینم.. ببینم تصمیم بقیه سرپرست ها چیه..

خوش اومدین آقای انیشتین303

53
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام دوستان. عبادات همه تان قبول درگاه حق باشد.

ساحل / 19 تیر  /  17 روز خوب + 1 روز پاک
سلام 303
ابکسترا / 18 روز خوب ، 3 روز پاک
[تصویر:  Pic.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان