امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
ی روز خوب دیگه
منتظرم رکی

با تشکر از همه گلای کانونی

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاااااااااااام قهرماان هااای گللللللل 20 روزههههههههههه

317317
نقل قول:
سلام دوستای گلم. طاعات قبول.
به لطف خدا وبهر جان کندنی بود و با کمکهای اورژانسی شما دوستای عالی بالاخره:

ساحل / 19 تیر / 20 روز خوب

بزن زنگو  [تصویر:  shad.gif]

ســــــــــــــــــاحل عزیــــــــــــــــــزم

Khansariha (18)
اصن باورم نمیشه 
انگار همین دیروز بود 10 روزه ثبت نام کردی
دیدی چقد تو این مدت خوب بودی
قسمت سختشو گذروندی
از این جا ب بعد برات راحت تر میشه
خیلی خیلیییییییییییی تبریــــــــــــــــک میگم
الان به 30 روزه معرفیت میکنم
جشنم داااریــــــــــــــــم
هـــــــــــــــــــوراااا317

نقل قول:
سلام
خداروشکر بازم روزای خوب وپاک
چه قدر ماه رمضون خوب بودو ازش استفاده نکردیم حیف
بچه ها التماس دعا
یاعلی[تصویر:  t.gif]

اقای معاااااهد303

خداروشکر ک روزهای عالی رو یکی یکی دارین میگذرونین
تجربه ی این 10 روزتون رو هم نگفتین هاااااااSmiley-face-cool-2

موفق باشیـــــــــــــــن
Khansariha (8)
نقل قول:
سلام بچه هاااااااا
نماز روزه هاتون قبول
علی /3روزخوب
اقای علــــــــــــــــی

باریکلااا4141
انشالله این 3 روز خوب
تبدیل میشه به 30 300 و 30000 و .... روز خوووووووووب
ماشالله به شماااا
فقط گزینه های مسابقه رو هم تو پروفایلتون وارد کنین بی زحمت42

نقل قول:
سلام

یه روز خوب[تصویر:  i.gif]

خدایا ممنونم
جناب طـــــــــــــاها303

انشالله شروع عاالی محکم با روحیه و با برنامه
پیروز باشیــــــــــــــــد:22:

نقل قول:
سلام.من چندروزی نبودم.روزای پاکی داشتم ولی متاسفانه خوب نبودن.اومدم ازاول شروع کنم.الان 1روزخوب دارم[تصویر:  p.gif]

میگم ای کاش کانون مشاورروان شناس داشت.[تصویر:  l.gif] داره ایا؟[تصویر:  106.gif]
اقای راه بهشت

انشالله از این ب بعد فقط اعلام روزهای خوبتون رو داریمvarzesh
روانشناس ب اون شکل ک نداریم
اما میتونین از تالار روانشناس یو کمک های اقای مجتبی مدیریت تالار استفاده کنین53258zu2qvp1d9v

نقل قول:
سلام
ی روز خوب دیگه
منتظرم رکی

با تشکر از همه گلای کانونی

مااشالله ب می تیییییییییKhansariha (48)
مااشالله ب رکییییییییییییKhansariha (48)
می تی تو هم مثل رکی اعلام وضعیت کن دیده 42
رکی منتطر روز خوبت هستیم هاااclapping
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
لیست ب روز شده سه شنبه 15 مرداد

[تصویر:  13.gif]

1- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـــردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                          
2-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                
3-افشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین / 31 تیر / روز پاک :0  >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
4- ســـــــــــهــــــــــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
5-آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                
6-امیــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :2 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
7-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
8-هــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
9-مـــــــعــــــــــاهـــــــــد 312 / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان          
10-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
11-حـــــــــــــــســـــــــــــام 313 / 2 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان          
12-گـــــنـــــاه کـــــبـــــیـــــره/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان          
13- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
14- مـــــــــــــیــــــــتــــــــوانــــــم / 9 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                       
15-هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
16- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
17-آن فور گیـــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18-حـــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
19- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 10مرداد / روز پاک : 1  >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                           
20- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
21- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 14 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
22-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                    

23- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                

24-عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                              

25- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان 

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام من شکستم
حدفم کنید میرم 10روزه
سلام
یه روز پاک وخوب دیگه برا من اضافه کنید
مرسی سرپرستا
التماس دعا
یاعلیKhansariha (48)
سلام امیدوارم خوب خوب باشید

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

افشین /31 تیر /15 روز خوب
53

[تصویر:  05_blue.png]
یلام
فکر کنم شد شش روز خوب
نماز و کنترل نگاه و ذهن
در ضمن برای ورزش من سعی میکنم تا جایی وقت و انرژیم جواب میده پیاده برم همه مسیرا رو
خیلی نمی شه ولی از هیچ چیز بهتره
از بعد ماه رمضون انشالله ورزش رو بهتر پی بگیرم
التماس دعا
یا علی

رکیییی نوبت شماست

گروه من و مانا و می تی شیرههههه
همه اولمون م داریم
:d

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر تمامی شیرزنان و دلاورمردان بیست روزه

خوبین؟؟؟؟ مگه میتونین بد باشین؟؟؟42

خب اومدم یه ذره انرژی بدم. cheshmak

خب سرپرست تنبله( دایموند111) وارد میشود

[تصویر:  www.roozgozar.com-2231.gif]

سلام بر جناب آقای حامد خسته. خوبی؟؟؟؟ داداش چرا شکستی؟ دلیلش رو پیدا کن و اون مانع رو از میان بردار.

تو میتونی که موفق بشی و موفقیت از آن توست. cheshmak

پس باز برخیز و به قدرت بی انتهای خداوند توکل کن و بدان که او تو را همراهی می کندclapping

سلام بر جناب آقای معاهد312. آفرین پسر. همینجوری ادامه بده. تو پیروز میشی . شک نکن. پیروزی از آن توست.[تصویر:  girl_sigh.gif]

آفرین پسر . خیلی خوشحالم کردی[تصویر:  JC_flirt.gif]

سلام بر جناب آقای افشین. آفرین پسر. دیگه کم کم تمومه ها. چیزی نمونده.cheshmak

همش ما شما رو 5 روز دیگه بیشتر نگه نمی دارم و اونموقع شما رو به سی روزه میفرستیم. 317

آفرین افشین جانKhansariha (8)

سلام بر سرکار خانم میتوانم. آفرین خواهر. شما تا حالا رکورد های خوبی رو از خودتون به جای گذاشتین.53258zu2qvp1d9v

افرین به شما که یجنگید. آفرین به این قدرت و انرژی .cheshmak

میتوانم خانم شما هم هنوز میتوانید قله های پاکی رو از آن خودتون کنید. 

پس آفرین به شما و این قدرت جنگجوییKhansariha (8)

خب بچه های عزیز من رو باید ببخشید که این روزا خیلی نمیتونم بیام بهتون سر بزنم.

امیدوارم همیشه موفق و موید باشین و هیچگاه محتاج غیرخدا نشوید. 

آفرین به شماهایی که خوب می جنگید و میخواهید پاک پاک باشید. افرین.

ما را از دعای خیر خود محروم نکنید

التماس دعا

یا علی

[تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif][تصویر:  www.roozgozar.com-2129.gif]
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام
ببین دل به دل راه داره
اره خدارو شکر 13روز خوب وپاک
همگی التماس دعا
یاعلیKhansariha (48)
لیست ب روز شده  چهارشنبه 16 مرداد

[تصویر:  13.gif]

1- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـــردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان  
2-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان              
3-افشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین / 31 تیر / روز پاک :0  >>>>>>>> [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              

4- ســـــــــــهــــــــــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                           
5-آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
6-مـــــــعــــــــــاهـــــــــد 312 / 2 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
7-حـــــــــــــــســـــــــــــام 313 / 2 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
8-امیــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :2 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
9-هــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
10-گـــــنـــــاه کـــــبـــــیـــــره/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
11-لئـــــــــــــــــــــــــــا /9 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
12- مـــــــــــــیــــــــتــــــــوانــــــم / 9 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
13- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14-هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
15- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
16-آن فور گیـــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             

17-حـــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
18- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 10مرداد / روز پاک : 1  >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
19- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              

20- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 14 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
21-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

22- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                

23-عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                               

24- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                             

25-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 16 مرداد  / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
من اینجام گویا1276746pa51mbeg8j
می خوام دوباره بیام باز 303
از امروز بزنیدKhansariha (18)
کوروش فراسی /16 مرداد/ 0 روز خوب
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

منم ک فکر کنم شد 7 روز
خبری از رکسانا نیست؟
نماز+ کنترل نگاه و ذهن+ پیاده روی

سسلااام بر مجاهدان،همسایگان دیواارر به دیوارر303
آقاا قهرماانننن
قهرماااانننن..
نه نه من قهرمان نشدمم..4fvfcja
واستووننن یـــهه مهمون قهرمـــان آوردممم..
مییگمم قهرمــان،10تا که کمه 100تا قهرماان ازشش میباارهه..17cheshmak
آقا آخهه 10روزه رو درر یک ضـرببب ترکووندنننKhansariha (48)
و امیید دارییم 20روزرو هم یه ضــرب طی کنن(دیگه بهتره معرفی کنم42)

داداش گل دااارااا65 31741 با 11 روز خووب(3مرداد)
دیگه سپردیمشون دست شما،هوای قهرمانمونو همراه با قهرمانای قبلیمون داشته باشییدehteram
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
ســـــــلاااااااااااااام 
خوبین بچه ها ؟
عیدتون مبارک Khansariha (8)

من واقعاً شرمنده ام از این که هی فراموش کردم اعلام وضعیت کنم،1276746pa51mbeg8j
اما شدیداً حواسم به روزام بودددد 317

1
تنها ترین سردار / 18 تیر / 30 روز خوب ... 22
1
به امید خدا ... 

الان من سی روزه رو هم گذروندم، بدون اینکه مزاحمشون بشم و وقتشونم بگیریم، 4fvfcja
در واقع سی روزه رو انداختم از تو کمربندی رفتم خخخخخ 4fvfcja 

من از همه ی سرپرستای عزیز این مسابقه که واقعاً وقت و انرژی میذارن، صمیمانه تشکر می کنم و برای همه ی دوستان عزیز آرزوی موفقیت و پاکی می کنم.

ارادتمندیم 

53

پایداری، تا رستگاری ...

سلام
1 روزه خوب + 5روزه پاک 22 22
روم نمیشد بیام اعلام ها 22
بخاطر می تی اومدم 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
می تی شلمنده آبجی 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال