امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلامون علیکمKhansariha (18)
اقا پس چرا روز20ام نمیاد بریم 30 روزه :smiley-yell:
بازم روز خوب به لطف خدا
التماس دعا
یاعلی
سلام.لطفا5 روزخوب دیگربرمابیفزایید303
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلاااااااااااااااااااااااااام

این روزا پاکی رو عمیق حس میکنم 
حس قشنگیه وقتی بدونی چقدر جنگیدی تا پیروز بشی تا به اینجا رسیدی
وقتی به خ.ا محل ندی
وقتی کمش بذاری
وقتی ازش بگذری
وقتی بهش بگی برو بابا کی الان حوصلتو داره 
وقتی برات مهم نباشه
وقتی بتونی راحت ازش بگذری
وقتی سر بدوونیش
وقتی بگی بعداً
قدم هات رو تندتر بر میداری

این سوال رو از خودت بپرس 
خ.ا چی داره که انقدر بهش چسبیدم
چی منو وابستش کرده
چی داره که نمیتونم ازش دل بکنم
اون لحظه چی میخوام ازش که راحت بدستش میارم
و اون چی میخواد ازم که به راحتی میگیره

وقتی به جواب سوالت رسیدی
بی ارزش بودنش رو درک کردی
راحتتر از قبل باهاش مقابله میکنی

و این رو بدون 
توانایی مقابله رو داری
و حتماً پیروز میشی

او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام
خیلی روز بدی بود فقط یه روز تا الان پاک امیدوارم پاک بمونم برام دعا کنید
یاعلی
لیست ب روز شده  سه شنبه23 مرداد

[تصویر:  13.gif]

1-مـــــــعـــــــــــــــاهـــــــــد 312 / 2 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان             
3- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                  
4-آنـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                              
5-د  اااااااااااااااااااااااااااا راااااااااااا 65/ 3 مـــــــــرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
6-امیــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 30تیر / روز پاک :2 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
7-هــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
8-گـــــنـــــاه کـــــبـــــیـــــره/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             
9-آموســـــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10-لئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا /9 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
11-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
12- ســــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             
13- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
14-آن فور گیـــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
15-حـــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
16- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 10مرداد / روز پاک : 2  >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                              
17- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
18- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 14 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               

19- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                              

20-عـــــلــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                             

21- حــــــــمـــــــــــــــــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

22-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 16 مرداد  / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                

23-کـــــــــــــــورش فــــــراســــــی/ 16 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم االله قهرمان                              

24-حـــــــــــــــســـــــــــــام 313 / 18 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان                                              

25-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــ م / 18 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان

یا علی

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
متاسفم دوباره از نفسم شکست خوردم1276746pa51mbeg8j
اونم نه یه بار چند بار
نمیدونم باید برم از 10 روزه شروع کنم ؟
اگه نباید برم 10 روزه لطفا از فردا روزای منو با داداش حسام با هم بزنید
نفسم999         من0
نمیذارم هزار بشه
التماس دعا
یاعلی
ممنونم Alireza 68    53 Ma Sa   53 mana   53 diamond11153
53

[تصویر:  05_blue.png]
سلام.منکه گفتم 5روزدیگه بیفزایید ولی افزوده نکردید.ممنون.6روزخوب

بچه ها پااشیینن..clapping
پاشیین پاشیین که وقت نشستن نییستت..
منم با داداش حسام و معاهد یه تاریخ بزنیید..
لئا خانم و میتوانم خانم هم بهتره با ما به رقابت برخیزنندد..41 4chsmu1

آقاا برناامهه دارییم برنااامههه..
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 مرداد 22، 9:24)معاهد312 نوشته است: سلام
متاسفم دوباره از نفسم شکست خوردم1276746pa51mbeg8j
اونم نه یه بار چند بار
نمیدونم باید برم از 10 روزه شروع کنم ؟
اگه نباید برم 10 روزه لطفا از فردا روزای منو با داداش حسام با هم بزنید
نفسم999         من0
نمیذارم هزار بشه
التماس دعا
یاعلی

سلام بر معاهد 312 گل. شکستی دیگه ایرادی نداره فقط بشین فکر کن چرا شکستی. راه حل رو بیاب و حفره ها رو پر کن. نه نمیخواد بری 10 روزه . باز بجنگ. پیروز میشی

(1392 مرداد 24، 8:12)امید فردا نوشته است: بچه ها پااشیینن..clapping
پاشیین پاشیین که وقت نشستن نییستت..
منم با داداش حسام و معاهد یه تاریخ بزنیید..
لئا خانم و میتوانم خانم هم بهتره با ما به رقابت برخیزنندد..41 4chsmu1

آقاا برناامهه دارییم برنااامههه..

آفرین امیدفردا. تو میتوانی. شما هم ائتلاف کردین؟؟؟؟   خب مبارکه. افرین شما پیروزید

(1392 مرداد 24، 1:01)hesam313 نوشته است: سلام
اومدم دوباره بجنگم ولی اینبار واقعی
دوس ندارم پاکیمو بندازم عقب
توبه کردم برنامه هم نسبتا چیدم ولی کامل نیست
برنامه هام رو کاملش میکنم
یه توبه واقعی میخوام همراه با تنفر از این گناه هفت روز بعد از ترک و چهل روز بعد از ترک
به امید خدا با داداش معاهد میریم جلو
روز گذشته متاسفانه نماز صبحم قضا شد ولی به لطف خدا برا اینم فکری کردم
التماس دعا
یا زهرا53
خوش برگشتی داداش. آفرین که باز میخوای بجنگی. پس حرکت کن که تو پیروزی. این رو من میدونم که با اون اراده خوبت میتونی پله های پاکی رو یکی پس از دیگری پشت سر بذاری

(1392 مرداد 23، 23:02)راه بهشت نوشته است: سلام.منکه گفتم 5روزدیگه بیفزایید ولی افزوده نکردید.ممنون.6روزخوب
آفرین راه بهشت جان. آفرین که داری در راه بهشت قدم میذاری. پاکیت مبارک

(1392 مرداد 23، 20:21)لئا نوشته است: سلام

روز بد   گند   افتضاح
سلام لئا خانم. ایرادی نداره . باز پاشید. باز بجنگید. پیروزی از آن شماست. این بار به شیطان نشان دهید که موافق پاکی هستید

(1392 مرداد 22، 19:10)*afshin* نوشته است: ممنونم Alireza 68    53 Ma Sa    53 mana     53 diamond11153
خواهش می کنم افشین جان. تلاش خودت بوده . ما که کاری نکردیم

راستی 30 روزه شدنت مبارک

(1392 مرداد 21، 12:36)chakavak نوشته است:
سلاااااااااااااااااااااااااام

این روزا پاکی رو عمیق حس میکنم 
حس قشنگیه وقتی بدونی چقدر جنگیدی تا پیروز بشی تا به اینجا رسیدی
وقتی به خ.ا محل ندی
وقتی کمش بذاری
وقتی ازش بگذری
وقتی بهش بگی برو بابا کی الان حوصلتو داره 
وقتی برات مهم نباشه
وقتی بتونی راحت ازش بگذری
وقتی سر بدوونیش
وقتی بگی بعداً
قدم هات رو تندتر بر میداری

این سوال رو از خودت بپرس 
خ.ا چی داره که انقدر بهش چسبیدم
چی منو وابستش کرده
چی داره که نمیتونم ازش دل بکنم
اون لحظه چی میخوام ازش که راحت بدستش میارم
و اون چی میخواد ازم که به راحتی میگیره

وقتی به جواب سوالت رسیدی
بی ارزش بودنش رو درک کردی
راحتتر از قبل باهاش مقابله میکنی

و این رو بدون 
توانایی مقابله رو داری
و حتماً پیروز میشی

چکاوک خانم خوش امدین.ممنونم که هر از گاهی هم به ما سر میزنین. واقعا کانون به وجود مدیران مدبری هخچون شما افتخار میکند
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام
خداروشکر 2 روز خوب
ایشالله این اخرین اشتباهم بود
التماس دعا
یاعلی
لیست ب روز شده  سه شنبه23 مرداد

[تصویر:  13.gif]

1-مـــــحــــمــــد رضــــــــــا 3002 / 26 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
3-آنـــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان  
4-د  اااااااااااااااااااااااااااا راااااااااااا 65/ 3 مـــــــــرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان    
5-هــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان     
6-گـــــنـــــاه کـــــبـــــیـــــره/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان     
7-آموســـــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
8-لئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا /9 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
9-اتــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
10- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــت / 14 مرداد / روز پاک :0   >>>>>>>>  [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان    
11- ســــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان    
12- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان      
13-آن فور گیـــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14-حـــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
15- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 10مرداد / روز پاک : 2  >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان   

16-مـــــــعـــــــــــــــاهـــــــــد 312 / 23 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
 17- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان     

18- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
19-عـــــلــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان 
20- حــــــــمـــــــــــــــــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>> بسم االله قهرمان    
21-حـــــــــا مــــــــــــــــــــــد خســـتـه/ 16 مرداد  / روز پاک :0 >>>>>>>>> بسم االله قهرمان     
22-کـــــــــــــــورش فــــــراســــــی/ 16 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>> بسم االله قهرمان
23-حـــــــــــــــســـــــــــــام 313 / 23 مرداد/ روز پاک :1 >>>>>>>>بسم االله قهرمان 
24-امیــــــــــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 23 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان      
25-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــ م / 18 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان       
26-لـــــــــــــــــــئـــــــــــــــــاآآآآ / 23 مرداد/ روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 مرداد 25، 8:58)معاهد312 نوشته است: سلام
خداروشکر 2 روز خوب
ایشالله این اخرین اشتباهم بود
التماس دعا
یاعلی

سلام معاهد عزیز. افرین پسر. دو روز هم خیلی عالیه. به قول شاعر معاصر دایموند111:4fvfcja

یک روز یک روز جمع گردد وانگهی بیست روزه تموم شودSmiley-happy114
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام دوستای خوبم.طبق روایات معصومین علیهم السلام هربلاومصیبت وسختی وترسی که برای ماپیش میادبه خاطرگناهان ومعصیت های خودمونه.وقتی خدابه مافرصت میده تاگناهانمون روترک کنیم وماترک نمیکنیم خدابابلاومصیبت وترس واسترس وناراحتی وسختی اون گناه روازمادور میکنه.مثل مادرا که وقتی ما سرما میخوریم تا یکی دوروز اول بهمون میگن انشاالله که زودخوب میشی ولی اگه اگه تایکی دوروز اول خوب نشدیم مامانمون به زور میبرتمون دکتر تا بازور امپول وسرم وقرص ودرد وتلخی اون بیماری ازمادوربشه.معصیت هم مثل یه سم میمونه که مامیخوریم.اما باید این گناه که مثل سمه روبااستغفارازروحمون خارج کنیم وگرنه خدا باسختی ومشکلات وبلا ومصیبت اون سم رواز روحمون خارج میکنه.امیدوارم همه ی گناهانمون روترک کنیم تادچارگرفتاری وبلاومصیبت نشیم.1روزخوبKhansariha (8)

(1392 مرداد 26، 8:25)hesam313 نوشته است: سلام
خدا قوت به همگی
1روز خوب
2روز پاک

سلام حسام آقای گل. آفرین پسر. از قدیم گفتن یک روز یک روز جمع گردد ناگهان میبینی که پاکیت ابدی میشودSmiley-happy114

این شعر سروده خودم بود. شما یادتون نمییاد من اینو قرن 2 شمسی سرودم. 4fvfcjacheshmak
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان