امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام  سلامممممممممم4fvfcja

ترلان / 8 آبان/9 روز خوبKhansariha (8)
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
سلام دوستای گلم.من باامروز جمعا8روزخوب دارم.به امیدموفقیت همه ی بچه ها.بااجازه...
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلام ....

دایموند111/ 16 ابان / یک روز عالی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

لیست ب روز شده جمعه  17 آبان [تصویر:  13.gif]

1-N هــــفـــــتـــاد و ســـــه / 29 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                                                   2- ســــــــــــــــــــــورد 313 / 27 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                                        3- پـــــــــســـــر پـــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                                                                             4- مــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                  5- پـــــــــــــــــــریـــــــــــــــا  / 15 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                       6- بــــــــــــانــــــوی تــنــهــا / 14 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                                            7- هــــــــــــــــــــــومـــــــــــــن / 1 آبان/ روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                                 8-تــــــــــــــــــــــــرلـــــــــــــــــــــان / 8 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  9.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                      9- راه بــــــــــــــــــهــــشـــــــــت / 29 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  8.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
           10- مــــــــحــــــــــــمــــــــد 1990 / 9 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  8.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
12- هــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
13- ســـــعـــــیـــــــد ـصــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان           
14- لــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــا / 14 آبان / روز پاک:1 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                      
15- دیــــــــــامــــــــــونــــــــــــد / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                 
11- احــــــســـــــان بــــــســت / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                            
16- انــــــــــیــــشـــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                       

17- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 29 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                  

18- عــــــــــــــلـــــــــیــرضــــــــا تــــــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                             

19- عـــــــــــــــــــلامـــــــــت ســـــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                                        

20- ازیـــــــــــــــــــــــــــو ادیـــــــــــــتـــــــــوره / 21 مهر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان                                                                                                   

21- عـــــــــــــــــلــــــــیـــــــمـــــــحـــــــــمـــــــد / 26 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                                                             
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
خدا رو شکر هم پاکم هم روز خوبی داشتم
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

سلام. اومدم بگم که 2 روز خوب هم اضافه کنید به حسابم.303

سعید 0 / 15 آبان / 4 روز خوب
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
.

گفتم چقدر احساس تنهایی میکنم 

گفت :

.:: من که نزدیکم (بقره / 186) ::.

53258zu2qvp1d9v

سلااااااااااااااااااااام 20 روزه 317

شکر خدا چقدر روزهای خوب ...

_--_--_--_--_--_--_--_--_--

لـــــــــــــــــــئـــــــــــــــا و تــــــــــــــرلـــــــــــــــانKhansariha (48)

خیلی خیلی خوش برگشتین 4chsmu1 

منتظرتون بودم ... 

خب ! روزهایی که گذشت دیگه گذشت ... دیگه نباید بهشون فکر کنیم . مهم اینکه دیگه میخواییم پاک باشیم

این تاریختون دیگه نباید عوض شه .

اراده کردیم که پاک بمونیم ... درسته شکست داشتیم ولی این به این معنا نیست که بخواییم بیخیال همه چیز شیم

سر راهمون پستی و بلندی وجود داره ... هر بار که زمین میخوریم باید محکم تر از بار قبل بلند شیم و به مسیرمون ادامه بدیم

خیلی وقته اسمتون تو لیست بیست روزه است ... اگه شما هم بخوایین بمونین ما دیگه جا نداریم 317

شکر خدا که روزهای خوبی رو پشت سر گذاشتین ... ترلان خانم یادتون باشه فردا باید برسین نیمه راه ... لئا خانم شما هم ان شاءالله روز عاشورا روز 10 روزگیتون خواهد بود cheshmak

از این ماه به خوبی استفاده کنیم ... 

فردا منتظر اعلام وضعیت هاتون هستم ... خداوکیلی دیگه غیب نشین 19 باید از حالتون مطلع باشیم ... بدونیم بچه هامون تو کانون کجا میرن کجا میان با کی میگردن 42

اعلام وضعیت هدفتون رو بهتون یادآوری میکنه ... انگیزه رو بالا نگه میداره ... تاپیک رو نمیذاره خاک بخوره 4chsmu1

منتظرتونم ... میتونیم با کمک هم به چیزی که دنبالشیم برسیم 53

مـــحـــمـــد 317

خدا رو شکر 

8 روز خوب داشتین ... 8 روزی که هر روزش با ارزش ترین و بهترین روزهاست ...

ان شاءالله که روزشمارتون به بی نهایت میرسه

ممنون از اعلام وضعیت های دقیق و سر وقتتون varzesh

مـــــــــــهــــــــــــی 317

داداش 12 روزگیت مبارک 317

خیلی خوب داری پیش میری ... پاک و پر انرژی varzesh

همین روند رو ادامه بده که دیگه تا آخر راه چیزی نمونده Khansariha (48)

راه بهشت 317

داداش 1 روز سبز دیگه به حسابت واریز شد cheshmak

اینبار معلومه تو راهت خیلی جدی تری

ان شاءالله که اینبار مستقیم میریم برای 30 روزه بدون توقف ...

خیلی وقته تو 20 روزه موندیم ... 20 روز پاکی زیاد دور نیست ... نباید سخت بگیریمش

فردا منتظر روز نهمم 317

احـــــــــســــــــــان Khansariha (48)

خوشحالم میبینم شروع کردی 

خوب داشتی پیش میومدی ... ولی مشکل اینجاست که فکر میکنیم یه لحظه میریم سمتش و وسط راه برمیگردیم

یادمون باشه نباید پاکی رو به خودمون سخت کنیم

منتظر روزهای خوبت هستیم 317

ســـــعــــــــــیــــــــــد  317

چشم داداش ... دو روز دیگه هم اضافه میکنم cheshmak

شکر خدا 8 روزه که پاکی ... این نشون میده اگه بخوایی میتونی

از خ.ا غول نسازیم

زیاد بزرگش نکنیم

اگه بخواییم میتونیم به چیزی که میخواییم برسیم . 

خیلیا تونستن پس ما هم میتونیم

داداش قدم ها رو محکم بردار ... 

راهمون زیاد دور نیست ؛ تا 20 روز پاکی به اندازه یه یا علی راهه ...

یا علی؟

دیـــامـــونـــد Khansariha (18)

داداش چی شد؟ 

دلیل این شکست ها چیه؟

وقتی برگشتی خوب بالا اومدی ؛ همون راه رو باید ادامه بدیم نه اینکه عقب گرد داشته باشیم

مطمئنا دلیل این شکست ها رو میدونی ... نباید از یجا چندین بار ضربه بخوریم.

جلوشو بگیر ... هر جور میتونی کنترلش کن ... ما که به هر حال چه دیر چه زود باید این مرضو ترک کنیم . به نظرت الان وقتش نیست ؟ 1

یا علی 53 
.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول:
دیـــامـــونـــد [تصویر:  5.gif]

داداش چی شد؟ 

دلیل این شکست ها چیه؟

وقتی برگشتی خوب بالا اومدی ؛ همون راه رو باید ادامه بدیم نه اینکه عقب گرد داشته باشیم

مطمئنا دلیل این شکست ها رو میدونی ... نباید از یجا چندین بار ضربه بخوریم.

جلوشو بگیر ... هر جور میتونی کنترلش کن ... ما که به هر حال چه دیر چه زود باید این مرضو ترک کنیم . به نظرت الان وقتش نیست ؟ [تصویر:  1.gif]

یا علی [تصویر:  8.gif] 

سلام داداش رامین. میدونم از کجاست. همیشه از همینجا بوده. ایندفعه بن بستش میکنم

ممنون از اینکه روحیه میدی.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

ان 73 / 29 مهر / 19 روز پاک varzesh

امیدوارم خدا به خیر بگذرونه این روزها رو ! دیروز تنها خونه بودم داشتم نابود میشدم ...... ولی خدا رو شکر پاکم
مرسی اقا رامینKhansariha (8)

317317317

مرسی از حرفاتون.Khansariha (46) من  که دیگه نمیشکنمKhansariha (8)
 8/ ابان/ 10 روز خوبMuscular
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
(1392 آبان 17، 23:05)رامین. نوشته است:
مـــحـــمـــد 317

خدا رو شکر 

8 روز خوب داشتین ... 8 روزی که هر روزش با ارزش ترین و بهترین روزهاست ...

ان شاءالله که روزشمارتون به بی نهایت میرسه

ممنون از اعلام وضعیت های دقیق و سر وقتتون varzesh

_--_--_--_--_--_--_--_--_--.

ممنون از شما که این همه به بچه ها روحیه می دی 1

(1392 آبان 18، 8:41)n73 نوشته است: ان 73 / 29 مهر / 19 روز پاک varzesh

امیدوارم خدا به خیر بگذرونه این روزها رو ! دیروز تنها خونه بودم داشتم نابود میشدم ...... ولی خدا رو شکر پاکم

دمت گرم 41، ایشالا 1 روز خوب دبگه رو هم با موفقیت به اتمام برسونی ... 53

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
باسمک اللهم
دایموند عزیز
ما هم منتظریم و می بینیم روزی رو که هر چی راه انحرافی
رو تبدیل به بن بست کردین
و شدین دایموند با n تا روز عالی
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
n73
خدا رو شکر که پاکین
فردا صبح روز یکشنبه روز قهرمانی شماست
روز بیست روزه شدن n 73
ما هم خوشحالیم و خدا رو شکر می کنیم و
تبریک می گیم این پاکی ارزشمند رو
---------------------------------------------------
ترلان
مصمم با اراده قوی
اومدی که بری 30 روزه
عزیزم جز موفقیت چیز دیگه ای در انتظارت نیس
و این عااااااالیه ه ه ه
لءا
خوش اومدی لءا جون
وقت خوبی اومدی
و اومدی که ان شاء الله این مسیر رو
تو همین ماه تا آخرش بری
واسه قضا شدن نمازات هم
گوشیتو تنظیم کن
یا نه بگو کسی صدات بزنه
نذار حس قشنگ نماز صبح رو از دست بدی
لءا یه قهرمااااااانه ه ه ه
محمد 1990 / 9 مهر /9 روز خوب 

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
ان 73 / 29 مهر / 20 روز پاک varzesh
من جشن میخوام زود باشین 4fvfcja
من آمده ام وای وای ....
هومن/19 آبان
گر نكوبي شيشه غم را به سنگ ،هفت رنگش ميشود هفتاد رنگ Khansariha (46)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان