امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

.
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید

53258zu2qvp1d9v

ابری و گناه کبیره خیلی خوش اومدین ...

البته خانم ابری چند روز پیش اومدن 20 روزه

ان شاءالله به برکت همین روز ؛ پاکیتون به برکت باشه

خوشحالیم کنارمون هستین ... 

.........................

محمد 1990 ؛ سعید صفر ؛ مــهــی 

ان شاءالله دست خدا همیشه تو دستتون باشه و پاکیتون همیشگی ... 

باید از این روزها استفاده کنیم ... پاکیمون رو باید تو این روزها تثبیت کنیم ...

هوشیار باشیم که ضرر نکنیم ...

یا علی 53

(1392 آبان 19، 23:40)رامین. نوشته است:
لیست ب روز شده  [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                                
2- ســـــــــــــــــــــــورد 313 / 27 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان 
3- مــــــــحــــــــــمـــد 1990 / 9 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                   
                                  4- پـــــــــســــــر پـــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان 
5-تــــــــــــــــــــــــــرلــــــــــــان / 8 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان            
                               6-ابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 7 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان    
                     7- گناه کــــــبــــــیــــــــــره / 10 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
            8- پـــــــــــــــــــریـــــــــــــــا  / 15 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                   
9- بـــــــــانــــــــوی تــنــهــا / 14 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                             

10- هــــــــــــــــــــومــــــــــــــن / 1 آبان/ روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان           
11- راه بـــــــــــــهــــشــــــــــت / 29 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  9.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان           
12- ســـعـــــیـــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
    13- لــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــا / 14 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                           
   14- احــــســـــــان بــــــــســت / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
 15- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                  
            16- دیـــــــــامــــــــــــونــــــــــــد / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان      
                                   17- انـــــــــیــــشــــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان

18- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 29 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

19- عــــــــــــــلـــــــــیــرضــــــــا تــــــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

20- عـــــــــــــــــــلامـــــــــت ســـــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

21- ازیـــــــــــــــــــــــــــو ادیـــــــــــــتـــــــــوره / 21 مهر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان

22- عـــــــــــــــــلــــــــیـــــــمـــــــحـــــــــمـــــــد / 26 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
لطفا امروز خیلی خیلی خیلی حواستون به خودتون باشه..

یا حسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــن (ع)
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام
ترلان/8 ابان /13 روز خوب
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
سلام دوستان...[تصویر:  1.gif]

گفتم شاید مفید باشه...[تصویر:  g.gif][تصویر:  3.gif]

افكار جنسي را كه به ذهنتان خطور مي‎كند بلافاصله با ذكر خدا و معاد و... از ذهن خود دور نمائيد. از حضرت صادق (ع ) نقل شده كه فرموده : براى دفع وسوسه شيطان دست بر سينه خود بكش و بگو: «بسم الله و باللهِ محمدٌ رسولُ اللهِ و لا حولَ و لا قوةَ الّا باللهِ العلىّ العظيم ، اللهمّ امْسَحْ عَنّى ما اََحْذَرُ».سپس دست خود را بر شكم مى كشى و همان ذكر را سه مرتبه تكرار مى كنى كه ان شاءالله برطرف مى شود. (بحار الانوار، ج92، ص 138)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
محمد 1990 / 9 مهر /14 روز [تصویر:  8.gif]

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
مهی/۲۵ مهر/ ۰ روز پاک/ ۱۶ روز خوب
h
سلام دوستای گلم.ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سروروسالارمون آقاامام حسین (ع) ویاران واصحاب پاکش وهمچنین تسلیت ایام اسارت بی بی زینب (س) وخانواده ی پاک ومطهرامام حسین (ع).من باامروز15روزخوب جمعا دارم.باتشکراززحماتتون.
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلام
ابری/24آبان/یک روز خوب
محمد 1990 / 9 مهر /15 روز [تصویر:  8.gif]

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

لیست ب روز شده  [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                         
3- مــــــــحــــــــــمـــد 1990 / 9 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                
11- راه بـــــــــــــهــــشــــــــــت / 29 مهر / روز پاک:0[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                        
2- ســـــــــــــــــــــــورد 313 / 27 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                     
5-تــــــــــــــــــــــــــرلــــــــــــان / 8 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان            
     4- پـــــــــســــــر پـــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان 
                               6-ابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 7 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان    
                     7- گناه کــــــبــــــیــــــــــره / 10 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
            8- پـــــــــــــــــــریـــــــــــــــا  / 15 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                   
9- بـــــــــانــــــــوی تــنــهــا / 14 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                             

10- هــــــــــــــــــــومــــــــــــــن / 1 آبان/ روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان           

12- ســـعـــــیـــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
    13- لــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــا / 14 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                           
   14- احــــســـــــان بــــــــســت / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
 15- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                  
            16- دیـــــــــامــــــــــــونــــــــــــد / 16 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان      
                                   17- انـــــــــیــــشــــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان

18- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 29 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

19- عــــــــــــــلـــــــــیــرضــــــــا تــــــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

20- عـــــــــــــــــــلامـــــــــت ســـــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

21- ازیـــــــــــــــــــــــــــو ادیـــــــــــــتـــــــــوره / 21 مهر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان

22- عـــــــــــــــــلــــــــیـــــــمـــــــحـــــــــمـــــــد / 26 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
باعرض سلام خدمت دوستای گلم.آجی موناچقدر نشان جمع کردی؟؟؟ ی دوتاشوبه ماهم بده....شوخی میکنم.من شدم به لطف خدا17روزخوووووب انشا...ترک میکنیم براتعجیل درفرج آقاامام زمان ورفع مشکلات ازهمه ی شیعیان امیرالمومنین وبارش رحمت خداوند و...
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

ای که در عالم جان قافله سالار تویی
در همه کون و مکان دیده بیدار تویی
راز پنهان نکنم بر درت ای مونس جان
با که گویم غم دل محرم اسرار تویی

سلااااااام بیست روزه های عزیز
* ترلان عزیز *
محمد 1990
مهی
و راه بهشت
دارین نزدیک می شیییییین
به قهرمانی
به یه جشن دیگه
چهار تا جشن پشت سر هم
مبارکتون باشه این همه پاکی
می دونم که مواظبین
بیشتر از همیشه
و قدر هر لحظه از این روزای خوب را خیلی خوب می دونین
و چهار تا اعلام بیست روز خوب و عالی رو خیلی زود همین جا می بینیم
ان شاء الله
ابری عزیز ما هم پشت سر شما میاد و
می خواد که بیاد و حتما میاد
یا حسین ( ع )
درووووووووووووووووووووووووووووووووووود

نخسته دوستان317
می دانم خداوند این شهامت را به من داده تا
خود را برای شکست هایم ببخشم
و به جای آن کهه در ترس و گناه زندگی کنم

کوشش و تلاش نمایم
و به این تلاش ادامه دهم
و می دانم که در نهایت رهایی از آن من است.

و اطمینان دارم در این راه تنها نیستم
خدا در هر لحظه مراقب من است و همراه و
یاورم
پس بهترین ها نصیب من خواهد شد
سلام بر همه
یه سئوال فنی17

من که تازه پرت شدم پیش 20 روزه ها باید از صفر شروع کنم یا از ده؟
[تصویر:  e6d86c7ecd42a2bec2023e15774792bb.jpg]

آدمی نباید به خودش خیانت کنه! خ.ا نوعی خیانت به خود است

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان