امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

من هنوز اسمم اینجاست؟ 1276746pa51mbeg8j
اگه هست دوباره وارد لیستم کنید.

چند روزی میشه ولی از امروز بزنید303
اقای فراسی/ 17 ادر 1392/ 0
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1392 آذر 18، 1:25)آقای فراسی نوشته است: سلا
من هنوز اسمم اینجاست؟ 1276746pa51mbeg8j
اگه هست دوباره وارد لیستم کنید.

چند روزی میشه ولی از امروز بزنید303
اقای فراسی/ 17 ادر 1392/ 0
سلام
به اقا هادی رنگارنگ 4fvfcja317
نه اسم شما توی لیست نیست ولی خوش میشیم در خدمتتون باشیم303
هر شب با اعلام وضعیت سبزتون تشریف بیارید 53

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
همساده روز خوب303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1392 آذر 17، 22:56)رامین. نوشته است: سلام داداش
کجا با این عجله؟ اینجا با بقیه جاها فرق داره .... 
اول اتاق رو قشنگ جمع و جور میکنین ... همه وسایل ها رو میذارین سر جاش بعد تشریف میبرین امور مالی پیش مهسا خانم .
مهر امور مالی و مهر رییس بزرگ ؛ خانم گلبرگ رو که گرفتین تازه میرسی به من ... منم که گردنم از مو باریک تر خودم از مرز باید ردتون کنم.
ان شاءالله دو روز دیگه از این خان های رستم به خوبی و خوشی میگذرین و میرسین مرحله بعد یعنی سی روزه 317 هر چی مرحله بره جلوتر بازی هم سخت تر میشه wacko2 از سی روزه بخوایین برین ماهانه  روز آخر یه تانک داره باید اول سربازا رو بکشین بعد تانک رو بترکونین و یه راه مخفی پیدا کنین و برین ماهانه ...wacko2 
 اصلا ولش کن این بازی حال نمیده بذار عوضش کنم فوتبال بذارم wacko2 بالا بالا پایین پایین چپ راست چپ راست ضربدر دایره ... داداش منتخب جهان میخوایی یا اروپا ؟ wacko2 

تو پست مهی تو فاز 9 ماه پیش بودم الان ضمیر ناخداگاهم رفته دوران کودکی wacko2 بار خدا رو شکر کن ضمیر نا خداگاه از سونی 1 قدیمی تر نرفته برسه به میکرو و سگا ...

..................

شکر خدا بابت 18 روز خوب varzesh خیلی عالی بودی تا اینجا ... منظم و پاک و پرانرژی 317 کمک حال همیشگی بچه ها
مراقب روزهای خوبت باش ... روزا میان و میرن ... فراز و نشیب زیاد داریم نباید غفلت کنیم . منتظر دو روز خوب دیگه هستیم Khansariha (48)

سلام آقا رامین گل و گلاب
میگم اگه دوست داشته باشید در کنار شما میمونیم
با این شرایط آدم صرف نظر میکنه بره 30 روزه 13

ولی از خدامه مسیری که تووش پا گذاشتم سخت و پر موانع باشه
اینجوری در برابر مشکلات مقاوم میشم 4fvfcja

احسان1500 / 28 آبان / 19 رووووز خوووووووووووب
:22::22:
امروز نزدیک بود نماز صبح َم قضا شه که خدا کمکم کرد
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام من چند روزه درگیری دارم نمیتونم زیاد بیام تو سایت این چند روز که گذشت همه ی موارد رعایت شد در کل چند روز خیلی خوب داشتم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /18آذر / روز خوب:1

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)41414141414141MuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscular:22::22::22::22::22:317317
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 آذر 18، 15:20)همساده نوشته است: همساده روز خوب303

شکر خدا317

داداش دو رقمی شدی Khansariha (48)

ان شاءالله فردا روز یازدهم رکورد قبلی جابجا میشه ... 

راستی ... اعلام وضعیت هات تو این ده روز یجور بودا ... نگی نفهمیدم 22

(1392 آذر 18، 18:29)احسان1500 نوشته است: سلام آقا رامین گل و گلاب
میگم اگه دوست داشته باشید در کنار شما میمونیم
با این شرایط آدم صرف نظر میکنه بره 30 روزه 13

ولی از خدامه مسیری که تووش پا گذاشتم سخت و پر موانع باشه
اینجوری در برابر مشکلات مقاوم میشم 4fvfcja

احسان1500 / 28 آبان / 19 رووووز خوووووووووووب
:22::22:
امروز نزدیک بود نماز صبح َم قضا شه که خدا کمکم کرد

نه داداش سختی نداره ... ان شاءالله همه مراحل رو یکی یکی پشت سر میذاریم و میریم میرسیم به غولش 317

تازه بازی هم عوض کردم فوتبال گذاشتم ... دیگه تانک و اینا هم نداریم . کل مشکلمون الان مسی ــئه که اونم با هاشم Khansariha (48)

یکم دیگه اسپم بزنم مقامات بالا صداشون در میاد ... احساس میکنم برای این هفته بسه دیگه 4fvfcja سها خانم یجور نگاه کرد خودم فهمیدم 4fvfcja چشم! 4fvfcja

خب !

نه داداش ... جدی سختی نداره . نه اینکه سختی نداشته باشه ... سختی هست ولی مقابله باهاش شیرینه cheshmak 

تحریک ها موندگار نیستن ... میان و میرن ... مطمئن باش بعد یه دوره سخت راحتی میاد ...

پاکیمون زیاد شه خودمونو باور میکنیم ... به این باور میرسیم که میتونیم پاک باشیم . 

ان شاءالله پاکیت همیشگی ...

داداش فردا 20 روزت هم تموم میشه 317 منتظر اعلام وضعیتیم بفرستیمت 30 روزه ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
رامین سرپرست محترم
با عرض شرمندگی دو رقمی نشد...
1313
همساده از نو1276746pa51mbeg8j
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1392 آذر 18، 20:37)سارا 1 نوشته است: ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /18آذر / روز خوب:1

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)414141MuscularMuscularMuscular:22::22::22::22:317

شکر خدا بعد اون روز پاک بازم داریم روزای خوبتون رو میبینیم 317

فکر میکنم امروز بهترین رکورد کانونیتون بود . اگه اشتباه نکنم.

شد 14 روز خوب و 1 روز پاک Khansariha (48)

قدرشو بدونین و مثل دیروز خودتون رو تو خطر نندازین cheshmak

حواستون باشه 6 روز بیشتر مهمونمون نیستینا ... clapping

فردا منتظر پونزدهمین روز خوبیم ... با یه اعلام وضعیت شاد و پر انرژی varzesh

(1392 آذر 18، 19:48)TaRaNe230 نوشته است: سلام من چند روزه درگیری دارم نمیتونم زیاد بیام تو سایت این چند روز که گذشت همه ی موارد رعایت شد در کل چند روز خیلی خوب داشتم

ان شاءالله مشکلتون زودتر برطرف میشه و با چند روز خوب برمیگردین . 1

چیزی دیگه تا قهرمانی 20 روزه نمونده ... 317

(1392 آذر 18، 21:11)همساده نوشته است: رامین سرپرست محترم
با عرض شرمندگی دو رقمی نشد...
13
همساده از نو1276746pa51mbeg8j

چی شد داداش؟

چرا؟

دو تا شکست جفتشون هم بعد 10 روز پاکی ...

پستتو خوندم نوشته بودی یاهو و فیس بوک و همه چیو گذاشتی کنار و دیگه نمیتونی بری ...

فکر میکنم مشکل شکست هات این ها بود که با همشون ودا کردی ... الان که دیگه ولشون کردی چرا؟

شل نگیر داداش ... وقت تنگه ... تا همینجا هم زیادی باهاش بودیم ...

سابقه پاکی بلند مدت داشتی ... پس بازم میتونی cheshmak

اینبار دیگه یا علی بگو که تا تهش بریم ... 

محکم باش ... راهمون طولانیه .

از فردا دیگه تو بیست روزه شاد میبینمتا clapping

یه شروع محکم و شاد و پرانرژی 317Khansariha (48)317

یا علی 53
‌‌‌‌
سلام303
امروز هم خوب بود...Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
(1392 آذر 18، 22:03)Ezio Auditore نوشته است: سلام303
امروز هم خوب بود...Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
317317317:22::22:

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
لیست ب روز شده  [تصویر:  13.gif]

1-مـــــــــــــــهــــــــــــســا 20 / 20 مهر / روز پاک :0 [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                   2- احــــــــــــســــــــان 1500 / 28 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                      3-تــــــــــــــــــرانـــــــــــه 230 / 20 آبان / روز پاک:1 [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                                         4- ازیــــــــو ادیــــــتــــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
5-ســــــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :1 [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6-آرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام /80 آبان / روز پاک:2[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                   
7- وعــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                      
8-ابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                                         
9- حـــــــــــــــــــــــــــــامد 23 / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                   10- هـــــــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                      11- لــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــا / 8 آذر / روز پاک:2 [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان
                                                         12- ســــعـــــیـــــــــد صــــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
13- دیـــــــــــــــامــــــــونـــــــــــــد / 13 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14- احــــــــســـــــان بــــــــــســت / 12 آذر / روز پاک:1 [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   
15- مــــــــــــــــــــــهــــــــــــــــــــی  / 17 آذر / روز پاک:1 [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                      
16- مـــــــــحـــــــــــــــــمــــــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                         
17-ایــــــــــــــــ اچـــــــــــ امــــــــــــ / 14 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                   18 هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 آذر / روز پاک :0[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

19- هـــــــــــمــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــــــاده / 18 آذر / روز پاک:0 بسم الله  قهرمان

20- پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوپـــــــــــــــــــــــــــک / 14 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان
‌‌‌‌
همساده شد یک روز خوب303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلامKhansariha (8)
خلاصه بگم:
شد 16 تا روز خوب!4fvfcja317317317
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام امروز یه روز خیلی خوب بود
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان