امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سراج/18دی/2روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
دریل/11 دی/8 روز پاک
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام نازنين;8دى/11روز خوب/3روز پاك
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام ... امیدوارم حالتون خوبه خوب باشه ....

محمد اسحاق / 13 دی / 7 روز خوب

اگر عقل امروزم را داشتم کارهای دیروزم را نمی کردم

ولی
اگر کارهای دیروزم نمیکردم عقل امروزم را نداشتم
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟
صیدت دوباره به دریا برگشت؟
 غمت نباشه چون خدا با ماست
هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست
بگو خدا با ماست
اگر قایقت شکست، باشه! دلت نشکنه! دلی را نشکنی
اگر پارویت را آب برد، باشه ! آبرویت را آب نبَرَه! آبرویی نبری
اگر صیدت از دستت رفت، باشه! امیدت از دست نره ! امید کسی را ناامید نکنی
امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری
خدا را شکر کن دوباره شکر کن
بیا شکر کنیم اگه کفش توی پا نداریم، پا که داریم راه بریم
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست بیاریم
دوباره می سازیم و دوباره به دست میاریم
دوباره می خریم و دوباره می خندیم

امیر/19 دی /1 رزو پاک
خدایا کمک کن این 20 روزم به پاکی تموم شه
303303303303303303
خوش اومدین امیر عزیز
ehteram

ادامه راه رو برین اینجوری :  امیر / 8 دی/10 روز خوب / 1 روز پاک

موفق باشین قهرمان

Khansariha (48)

قهرمان سراج
Muscular
قهرمان نازنین
Muscular
خیلی خیلی خوش اومدین
ehteram

مبارکتون باشه
Khansariha (48)
الله یارتون
به به عیدتون مبارک.
شروع 16.10.93
امروز 19.10.93 
3 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........
سلام..
سهیل 70....7 روز خوب 1 روز پاک...
[تصویر:  MuALi.png]
نازنین/ 3 دی/ 16 روز خوب

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
لیست بروز شده 93 . 10 .20
-2- /6 دی / روز پاک : 1 / ...........................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنین 2156 / 3 دی/ روز پاک : 0 / ...............................................[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 رهام /26 آذر / روز پاک : 0 / ....................................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / ......................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنين / 8 دى / روز پاک : 0 / ...........................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

امیر / 8 دی / 10 روز خوب / روز پاک : 1 / ....................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/19 دی/ روز پاک : 1 / ........................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
پریکا /17دی/ روز پاک : 0 / ...................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 کریچر / 17 دی / روز پاک : 0 / ...........................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ....................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ...............[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

فرزاد 727 / 5 دی / روز پاک :0 / ............................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
محمد اسحاق / 13 دی / روز پاک : 0 / ....................
[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / ..............  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / .......................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو  / 7 دی / روز پاک :1 / .............................. [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
 احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / .....................................  [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

انلی بوگاتی / 16 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .............................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل / 11 دی / روز پـــــــــاک : 2 / ........................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

سراج / 18 دی /  روز پاک : 0 / ..................................................  2 روز خوب داری قهرمان

دریل / 11 دی / روز پـــــــــاک : 2 / ................................................. 2 روز خوب داری قهرمان

امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ..................................................  1 روز خوب داری قهرمان

سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
امیر/20 دی/شروع
من امروز یک روز بد داشتم به خاطر پیروزی در مسابقه 10 روزه به خودم غره شدم 
خدایا من رو ببخش 
بچه ها تمام تلاشمو برای این مسابقه 20 روزه میکنم
واقعا پشیمونم و از خدا و شما و خودم خجالت میکشم
201276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j201276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j20
بچه ها من بعد از شکستم یکم وقت می خواستم تا به خودم بیام الانم می خوام شروع کنم:
رهام/20 دی/2 روز خوب
[تصویر:  92ea96b8f4df91541.jpg]
فرزاد 727 / 5 دی / 7 روز خوب + 1 روز پاک

تا 20 میرم Khansariha (69)
احسان ، / 17 دی / روز پاک :0 / ....................................................   [تصویر:  4.gif]روز خوب دارم قهرمان

[تصویر:  m0du82ae5230o6vrc8md.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام به همه 20 تایی ها 53
امیدوارم همه مون با قدرت ادامه بدیم.Khansariha (98)

mohammad-fا/20 دی/ 11 روز خوب/ 1 روز پاک

پيامبر خدا صلي الله عليه و آله : هر كس بر حرامى دست يابد و به خاطر ترس از خدا آن را رها سازد ، خداوند ، در دنيا و پيش از قيامت ، بهتر از آن را برايش مقدّر مى كند.
«وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ»
کسانی که اگر کار زشتی انجام دادند و به خودشان ظلم کردند، یاد خداوند می کنند و برای گناهان خویش استغفار می نمایند،
و کیست جز خداوند که گناهان را ببخشد.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان