امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سراج/18دی/5روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
mohammad-fا/22 دی/ 13 روز خوب/ 1 روز پاک

ناامید نباشید از رحمت خدا که همانا ناامید نمی شود کسی از رحمت خدا ؛ مگر مردمانی که کافرند به خدا. (یوسف آیه 87)
«وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ»
کسانی که اگر کار زشتی انجام دادند و به خودشان ظلم کردند، یاد خداوند می کنند و برای گناهان خویش استغفار می نمایند،
و کیست جز خداوند که گناهان را ببخشد.
امیر/20 دی /2 روز خوب
128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181
شروع 16.10.93
امروز 22.10.93
6 روز خوب.....
این پست مال 2 ساعت پیشه...2 ساعت پیش من توپ بودم اما ...اومدم حاضری بزنم انجمن بالا نیومد....چندبار امتحان کردم نشد
شیطون برم غلبه کرد همون موقع.....
خلاصه دیگه داغون شدم خسته شدم از بس همینجا موندم...مثه مسافری که به امید ویزا میره ولی واسه همیشه تو کمپ میمونه.....
فک نکنم از من داغون تر اینجا باشه....
از همه چی نا امید شدم....تنها امیدم به خداست... 
وجود من مایه خنده اینجا شده..... از من عبرت بگیرید ،،،، برید 30 روزه مثه من گیر نکنید
نکته اخر اینه روزهایی که اینکارو میکردم...بدشانسی میاوردم...میدونم بازم قراره بد شانسی بیارم...ای تف
Nariman........
(1393 دي 22، 20:47)only bugati نوشته است: شروع 16.10.93
امروز 22.10.93
6 روز خوب.....
این پست مال 2 ساعت پیشه...2 ساعت پیش من توپ بودم اما ...اومدم حاضری بزنم انجمن بالا نیومد....چندبار امتحان کردم نشد
خلاصه دیگه داغون شدم خسته شدم از بس همینجا موندم...مثه مسافری که به امید ویزا میره ولی واسه همیشه تو کمپ میمونه.....
وجود من مایه خنده اینجا شده..... از من عبرت بگیرید ،،،، برید 30 روزه مثه من گیر نکنید
نکته اخر اینه روزهایی که اینکارو میکردم...بدشانسی میاوردم...میدونم بازم قراره بد شانسی بیارم...ای تف
دوست عزیز از اینکه شکستید خیلی ناراحت شدم ولی باید این رو هم بدونید که شما نمیتونید به همین راحتی در مورد خودتون و دیگران قضاوت کنید چون دیگران رو نمیشناسید پس نباید این حرف رو بزنید "فک نکنم از من داغون تر اینجا باشه..." . چون من اگه بخوام بگم تو این ماه چی بهم گذشته و چقدر سر اینکار ضرر کردم مطمئنا....
 پس اینقدر خودتون رو سرزنش نکنید چون با این کارتون فقط دارید تو زندگیتون چیزای منفی بیشتری وارد میکنید پس به جاش برید وضو بگیرید توبه کنید و با خودتون عهدی محکمتر از پیش ببندید و پیش خودتون فکر کنید که چه عاملی باعثش بوده و از این عامل برای دفعات بعد دوری کنید (همون ضرب المثل مار از یه سوراخ دو بار نیش نمی خوره ) . پس خودتون رو دوست داشته باشید و ایندفعه پر انرژی تر ظاهر بشید.
باز خوبه شما فقط تو اون روز بد شانسی میارید من تا چند روز بعدش بد شانسی میارم اینو واقعا میگم مخصوصا تو این ماه اخیر.
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر انکه انها انچه را در خودشان است تغییر دهند.(رعد 11) 
پس دیگه اینجوری نبینمتا قهرمان 
همیشه پر انرژی و امیدوار باش...53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام دوستان ...

محمد اسحاق / 23 دی / ...

خدایا برای خوب شدن و خوب ماندن اراده کردم
اما
بی عنایتت، بال پرواز نخواهم داشت ...
یاری ام ده تا همانی باشم
که از خلقتم بر خود ببالی ...
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟
صیدت دوباره به دریا برگشت؟
 غمت نباشه چون خدا با ماست
هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست
بگو خدا با ماست
اگر قایقت شکست، باشه! دلت نشکنه! دلی را نشکنی
اگر پارویت را آب برد، باشه ! آبرویت را آب نبَرَه! آبرویی نبری
اگر صیدت از دستت رفت، باشه! امیدت از دست نره ! امید کسی را ناامید نکنی
امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری
خدا را شکر کن دوباره شکر کن
بیا شکر کنیم اگه کفش توی پا نداریم، پا که داریم راه بریم
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست بیاریم
دوباره می سازیم و دوباره به دست میاریم
دوباره می خریم و دوباره می خندیم

سلام سلام
پریکا/22 دی/ 13 روز خوب
 خدایا........
[تصویر:  nasimhayat.png]
نازنین/ 3 دی/ 19 روز خوب
اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

خدایا شکرت 1 
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1393 دي 22، 20:47)only bugati نوشته است: شروع 16.10.93
امروز 22.10.93
6 روز خوب.....

مهم نیست وسط راه شکست بخوری. مهم اینه که با اون شکست تمام زحماتت به باد نره. یعنی اگه وقتی شکست خوردی نا امید بشی یا کمی سست بشی تمام اون قدم هایی که رفتی رو بر میگردی عقب. ولی اگه بعد اون شکست دوباره محکم بایستی فقط چند قدم به عقب برگشتی. این به من اثبات شده.
«وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ»
کسانی که اگر کار زشتی انجام دادند و به خودشان ظلم کردند، یاد خداوند می کنند و برای گناهان خویش استغفار می نمایند،
و کیست جز خداوند که گناهان را ببخشد.
تو مسابقه ده روزه بودم ده روز خوب تموم شد. پرسیدم کسی بم چیزی نگفت خواستم ببینم از این به بعد اینجا اعلام وضعیت بکنم؟ لطفا ی نفر جواب بده
یاعلی
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1393 دي 23، 9:43)به امید خدا. نوشته است: تو مسابقه ده روزه بودم ده روز خوب تموم شد. پرسیدم کسی بم چیزی نگفت خواستم ببینم از این به بعد اینجا اعلام وضعیت بکنم؟ لطفا ی نفر جواب بده
یاعلی

با توجه به این پستتون در مسابقه 10 روزه
می تونید همینجا از 1 تا 20 روز خوبتون رو بگذرونید.
------------------------------------------------------------------------
خداروشکر به خاطر روزهای خوب53

با اجازه:

لیست بروز شده 93 . 10 .23
-2- /6 دی / روز پاک : 1 / .................................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنین 2156 / 3 دی/ روز پاک : 0 / .......................................................
[تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنين / 8 دى / [i]روز پاک : 0 / ...................................................[/i][i][تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
پریکا[/i] /  17 دی / روز پاک : 0 / ................................................
[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
[i]mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ..................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
[/i]
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / ......................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

کریچر / 17 دی / روز پاک : 0 / ...........................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ....................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ...............[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

فرزاد 727 / 5 دی / روز پاک :1 / ............................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / ..............  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان ، / 17 دی / روز پاک :0 / .....................................  [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / .........................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو  / 16 دی / روز پاک :0 / ............................. [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان
سراج / 18 دی /  روز پاک : 0 / ....................................
[i][تصویر:  5.gif] [/i]روز خوب داری قهرمان
دریل / 11 دی / روز پـــــــــاک : 0/ .........................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
امیر / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ........................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ........................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل / 11 دی / روز پـــــــــاک : 2 / ................................................. 2 روز خوب داری قهرمان

امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ..................................................  1 روز خوب داری قهرمان

انلی بوگاتی / 22 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 محمد اسحاق / 23 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 به امید خدا. / 22 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام؛من بعد از 14روز شكستمTears
بخدا خيلى سعى كردم وسوسه مو كنترل كنم ولى باز نتونستم
نكنه هيچ وقت نتونم ترك كنم.ترك اين كار از ترك مواد مخدر هم سخت تره بخدا ،ديگه نميدونم بأيد چكار كنم!Tears
[تصویر:  nasimhayat.png]
من امروز یکی از موارد مسابقه رو رعایت نکردم چون خیلی اتفاقی وارد یه سایت خاک برسری شدم و تا میخاستم سریع بیام بیرون وسوسه شدم و چندتا کلیپ بد دیدم.اون لحظه انگار ذهن ادم قفل میکنه بعدش که بیخیال میشی تازه میفهمی عجب غلطی داشتی میکردی.من هر روز با خودم فکر میکنم اگه نتونم این مورد رو تو زندگیم کنترل کنم و نتونم ترک کنم پس در اینده زندگیم رو هم نمیتونم کنترل کنم.

دریل/23 دی / 0 
:smiley-yell:i just need time to pass this catastrophe in my life
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
نازنین/ 3 دی/ 20 روز خوب
اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا. بر منتهای همت خود کامران شدم. 

خدایا شکرت...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سراج/18دی/6 روزخوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان