امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست بروز شده 93 . 11 .19

رسول / 24 دی / روز پاک : 0 / .................................................................. 20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
من میتوانم /  4 بهمن / روز پاک : 0 / ..............................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ......................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................
[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهربان سرسخت /  25دی / روز پاک : 0 / .................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  26دی / روز پاک : 1 / .....................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
مصطفی /1 بهمن / روز پاک : 0 / ................................ 10 روز خوب داری قهرمان
انلی بوگاتی /9 بهمن / روز پاک : 0 / ........................... 10 روز خوب داری قهرمان

درخشنده /12 بهمن /  روز پاک : 0 / ....................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
دریل /13 بهمن /  روز پاک : 1 / ............................................... 
[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
 نازنین(دلغم) /16 بهمن /  روز پاک : 0 / ....................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. / 29 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .....................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /16 بهمن/ روز پـــــــــاک : 0 / ..............................   [تصویر:  3.gif]  روز خوب داری قهرمان 
آقای سنگ پشت / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

امیر / 16 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ........................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ......................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ...................................  1 روز خوب داری قهرمان

لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 16 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام سلام

میگم پاکی چقدر خوبه 4fvfcja

گرد و خاک حافظم یواش یواش داره گرفته میشه. چقدر خوشحالم دارم در کنار شما ترک میکنم.

پیپیپ هورا پیپیپ هورا ...

مهربان سرسخت/ 25 دی/ 14 روز خوب

bliss
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سلام بچه ها خوبین ؟
balloonsballoonsballoons
امیر/16 بهمن/3 روز خوب
سلام. اقا من روزایی که دانشگاهم نماز ظهر وعصر قضا میشه.پس روزام هم از خوب به پاک تبدیل میشه. خدا ببخشه این کوتاهی رو ولی باید برم مسجد دانشگاه و نماز بخونم. فقط انگار یه جوریه بین بقیه دوستان چون اکثرا نمیخونن و ادم باید تنهایی بره مسجد دانشگاه و یه جورایی به نظرم ریا هم هست چون من که ادم گناهکاری بودم و کار خاک برسری میکردم حالا میخام تریپ مومن بگیرم به خودم و این از نظر خودم ریا محسوب میشه هرچند دیگران چیزی راجع به گناه من نمیدونن ولی من پیش خودم واسم سنگینه که گناهکار باشم و جلو چشم بقیه برم مسجد.برا همینم نمازم وقتی دانشگاهم قضا میشه.
البته برام نظر دیگران اصلا مهم نیست ، ولی بازم یه جوریه . اتفاقا نماز جماعت هم تو مسجد دانشگاه برگزار میشه ولی من کوتاهی میکنم و نمیرم20
دریل/13 بهمن/ 4 خوب/ 2 پاک
چقدر پاکی خوبه...
راستی امروز کنترل نگاه هم داشتم تقریبا 100% .خیلی حال داد 317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
هی
من نمی دونم چرا اینجوری شدم هر وقت بعد یه مدت خ.ا می کنم دیگه دست از سرم بر نمی داره از طرف دیگه بیست و هشتم امتحان مرحله اول دارم دوازدهم اسفند می رم مشهد انشاالله بیست و دو بهمن تولدمه چهل روز دیگه هم عید

لطفن برام دعا کنید خواهش می کنم.
الان صفر روز خوب.
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
(1393 بهمن 19، 19:57)Deril نوشته است: سلام. اقا من روزایی که دانشگاهم نماز ظهر وعصر قضا میشه.پس روزام هم از خوب به پاک تبدیل میشه. خدا ببخشه این کوتاهی رو ولی باید برم مسجد دانشگاه و نماز بخونم. فقط انگار یه جوریه بین بقیه دوستان چون اکثرا نمیخونن و ادم باید تنهایی بره مسجد دانشگاه و یه جورایی به نظرم ریا هم هست چون من که ادم گناهکاری بودم و کار خاک برسری میکردم حالا میخام تریپ مومن بگیرم به خودم و این از نظر خودم ریا محسوب میشه هرچند دیگران چیزی راجع به گناه من نمیدونن ولی من پیش خودم واسم سنگینه که گناهکار باشم و جلو چشم بقیه برم مسجد.برا همینم نمازم وقتی دانشگاهم قضا میشه.
البته برام نظر دیگران اصلا مهم نیست ، ولی بازم یه جوریه . اتفاقا نماز جماعت هم تو مسجد دانشگاه برگزار میشه ولی من کوتاهی میکنم و نمیرم20
دریل/13 بهمن/ 4 خوب/ 2 پاک
چقدر پاکی خوبه...
راستی امروز کنترل نگاه هم داشتم تقریبا 100% .خیلی حال داد 317

دوست خوبم منم شرایط شما رو دارم ولی اگه نمازمونو نخونیم یعنی مشکلی با همون کارایی که میگی نداریم 
ما وقتی گناه میکنیم کمکم قلبمون تیره میشه و اگه نمازم نخونیم چیزی نیست که این تاریکیارو از بین ببره
مطمئن باش اینم از راه های شیطان برای گرفتن نماز از ماست .
سعی کنیم با رفتارمون روی دیگرن تاثیر بزاریم .
البته معذرت میخوام کسی که خودش تازه شکسته حق نظر دادن نداره . من اگه بیل زن باشم باید باغچه خودمو بیل بزنم 
ولی خواستم نظرمو بگم53535353
درخشنده/12 بهمن/8 روز خوب........53

خدایا کمک.....53
سلام. دریل/13 بهمن/ 5 خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
خراب کردم از صب میدونستم داره وسوسه میکنه خراب شد بعضی وقتا فک میکنم نمشه کاریش کرد نه نگاهی داشتم نه فیلمی نه فکری ولی تو مخم میگشت از دیروز اخرم
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
ســــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــام

ببخشید یکی دو روزی نبودم

317

به پهلوان رسول تبریک می گم

ان شالله همین جوری عالی پیش برن تا به آخرKhansariha (8)

دلغم

حتما موفق می شید

براتون دعا می کنیم برامون دعا کنین

اونلی بوگاتی

تبریک می گم ده روزه شدید

انشالله هر روزتون با سربلندی و ارامش باشه

منتظر روزای خوب بیشتری هستیم

من میتوانم

آفرین به اراده شما

شما دعا کنید برای پاکی همه مون ما هم آمین می گیم

با قدرت جلو برید

کریچر

انشالله که دیگه تکرار نشه

این چند روز بیشتر مراقب حالتون باشید

لطفا دوباره در معرض خطر قرار نگیرید

آقای سنگ پشت

چه حیف شد این بیست روز

انشالله چهل روز باقی مونده تا بهار رو پاک پاک باشید

اون وقت می تونید بگید سالی که نکوست از بهارش پیداست

درخشنده

خیلی خوش حالم که این روزا بازم روی غلطک افتاده اوضاع

این روزای خوب حیفه که زود زود برن تعداد روزای پاکی مهم نیست که

مهم حسه پاکیه

پس از این روزا حسابی لذت ببرید و استفاده کنید

کایند توت

هر چی تو پاکی پیش می رید تازه بیشتر و بیشتر می فهمید که چه خوبه

حتی بیشتر و بیشتر می فهمید ناپاکی چقدر بد و وحشتناک بوده

[تصویر:  greenstars.gif] مهربان و سر سخت بمونید

دریل

خوب شاید دوستای شمام می خوان برن نماز

ولی می گن کسی پایه نیست ... یا می گن ریا می شه...

من یه بار دانشگاه بودم با بچه ها رفتیم مسجد دانشگاه و نماز خوندیم خیلی مزه داد

از اون جالب تر اینکه اون روز پسرای کلاسمونم مومن شده بودن اونام اومده بودن مسجد

خاطره جالبی شد هر روز همه تو دانشکده پلاس بودیم یکبارم همه با هم مومن شده بودیم تو مسجد پلاس شدیم

نظر اقای اسیس هم خیلی به جا و درسته
نقل قول: دوست خوبم منم شرایط شما رو دارم ولی اگه نمازمونو نخونیم یعنی مشکلی با همون کارایی که میگی نداریم 
ما وقتی گناه میکنیم کمکم قلبمون تیره میشه و اگه نمازم نخونیم چیزی نیست که این تاریکیارو از بین ببره
مطمئن باش اینم از راه های شیطان برای گرفتن نماز از ماست .

دانیال

بله می دونم گاهی ادم این جوری می شه

تو کانون می گن شکست سریالی

باید بگردیم راه حلی براش پیدا کنیم

تو انجمن شبانه روزی مطرح می کنم ببینیم راهکاری براش دارن بچه ها یا خیر

یکی از بچه ها یه بار به من گفت حتی اگر یه روز سه بار انجامش داده بودی بار چهارم بگو نه بیش از این خودمو تباه نمی کنم

اسیس

امیدوارم بگردید و علت شکستتونو پیدا کنید

کورکورانه جلو رفتن کار سختیه

امیدوارم همه مون بتونیم مسیر رو به روشنی ببینیم مخصوصا چاله چوله ها رو

در ضمن اینجا هیچ کدوم پسر پیغمبر نیستیم حتما اگر ایده ای داشتید بگید تا بقیه هم استفاده کنن ترک گروهیه

لست الون من

می دونید چرا شکستید؟

من می گم بررسی کنید

و اینکه دست بذارید روی زانو و پا شید

خیر باشه ان شالله

و این هم یه حرف و درد دل از اقا داوود گیوتین که اخیرا هم چند بار اومدن انجمن شبانه روزی سر زدن

(1387 آذر 8، 22:25)davoodgt نوشته است: سلام به همه
چطور میشه خود ارضایی را ترک کرد؟

سوالی که برای همه ما هست. ایا دارویی داره؟ ایا دعایی چیزی هست بخونیم رفع بشه؟ یعنی میشه ؟ شاید بشه

خیلی از این سوالها تو ذهن ما هست. حالا من نظر خودمو میگم. من بارها شکست خورده بودم و این تصور برام ایجاد شده بود که دیگه ترک برام غیر ممکن هست. بعد از هر شکست منتظر شکست بعدی بودم. ترک تنها برام یه ارزو بود. ناامیدی و افسردگی، بی ارادگی تمام وجودم را فرا گرفته بود. طوری که هیچ درد و دلی نمی تونست من را اروم کنه(حتی با خدا حرف زدن؟)، چرا؟

چون نمی خواستم چون نا امیدی افسردگی بی ارادگی شرایط محیط و استرس ومشکلات و ... را بهانه می کردم . بله من هرگز فکر نمی کردم که ترک خود ارضایی واقعیت داره و ممکنه و این سوال تو ذهنم بود" چطور میشه ترک کرد" با این شرایط من این سوالی عبث و بیهوده بود. من هیچ وقت تصمیم قاطع نگرفته بودم. شیرینی گناه و پشیمانی را با هم تجربه می کردم و هرگز نخواستم ترک کنم.  شاید چند روزی دوام میاوردم اما با طرز نگاه(به خاطر افسردگی شدید و نا امیدی) من به این مساله دوباره خراب می کردم.

پس باید چیکار کرد باید طرز فکرم را عوض می کردم. من خیلی چیزها از اعضای این تالار و وبلاگها یاد گرفتم(کسایی که تازه وارد هستن حتما یه گشتی تو تالار بزنید خصوصا بهترین راههای ترک از نظر شما).. یاد گرفتم که روحیاتم را عوض کنم و ترک را برای خودم واقعیت ببینم نه یک ارزو. و یاد گرفتم قاطع تصمیم بگیرم. خواستم و در این مدت خیلی وسوسه شدم اما به یاد تصمیمم بودم ومبارزه کردم .به این مسئله که برام خیلی بزرگ بود ، مسلط شدم. هدف های والایی برای خودم در نظر گرفتم.

دیدتون را به این مسئله عوض کنید مطمئن باشید نتیجه می گیرید. باورها مون را باید ریشه دار کنیم تا در برابر هیچ طوفانی قامت خم نکنیم.
والسلام

[تصویر:  nasimhayat.png]
Khansariha (48)   امیر /16 بهمن /4 روز خوب   Khansariha (48)
سلام 
مهربان سرسخت/ 25 دی/ 15 روز خوب

چقدر عالیه317

اعتیاد جنسی چیست؟؟

نازنين16بهمن/4روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
درخشنده/12 بهمن/9 روز خوب.........Khansariha (8)

بالاخره اون دو روز حساس تموم شد و با کمک دوستان و خانوم دکتر راحت شدیم!Khansariha (18)

53535353535353535353
سلام بچه ها

مهربان سرسخت/25 دی/ 16 روز خوب

ادامه خواهم داد و تلاش خواهم کرد در هر شرایطیKhansariha (69)

اعتیاد جنسی چیست؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان