امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

اسیس
دلغم
کایند تاف
درخشنده

53
شیرههههههههه
varzesh

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام. امروز پاکی قابل شکستن داشتم و خطر از بیخ گوشم رد شد. خدا امروز رو بخیر کنهasabani
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام

راست میگن این گناهه مثه آب شوره
من 20 روز هیچ کاری نکردم

تا شکستم، سه روز پشت سر هم بدتر و بدتر شدم
واقعا آب شوره
باید تحمل کرد. چون اصلا آدم سیر نمیشه
تحمل که بکنی تشنگی آروم آروم برطرف میشه

آقای سنگ پشت / 19 دیماه / 2 روز خوب / 0 روز پاک
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
من شکستم. گفتنش به همین راحتی ها نیست ولی من دوباره دارم به اون روزای داغونم برمیکردم و دیگه از خودم خسته شدم از این زندگی لعنتی  از اعتیاد لعنتی از.... دیگه هیچ حسی نسبت به چیزای اطرافم ندارم. حس شوق و امید ازم سلب شده اصلا انتظار نداشتم بعد از 8 روز بشکنم.
الانم نمیدونم چکار کنم .انگار با این کار یه اب یخ ریختن رو سرم و ناامیدی تمام وجودمو فرا گرفت. الان که دارم این متن رو مینویسم دستام میخاد بلرزه از ناراحتی و عصبانیت. من دیگه نمیتونم ادامه بدم . دیگه هم اینجا نمیام . البته اگه بتونم خودم رو راضی کنم برم دکتر و همه چی رو بش بگم. شاید راهی وجود داشته باشه 202020
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
5353  سلام سلام   5353
128fs318181  امیر / 16 بهمن / 5 روز خوب   128fs318181
لیست بروز شده 93 . 11 .21

من میتوانم /  4 بهمن / روز پاک : 0 / .......................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهربان سرسخت /  25دی / روز پاک : 0 / ..........................................[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ......................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................
[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  26دی / روز پاک : 1 / .....................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
مصطفی /1 بهمن / روز پاک : 0 / ................................ 10 روز خوب داری قهرمان
انلی بوگاتی /9 بهمن / روز پاک : 0 / ........................... 10 روز خوب داری قهرمان

درخشنده /12 بهمن /  روز پاک : 0 / .........................................................  [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

امیر / 16 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /16 بهمن/ روز پـــــــــاک : 0 / ..................................  
[تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان 
محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان

نازنین(دلغم) /16 بهمن /  روز پاک : 0 / ....................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. / 29 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .....................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ......................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ...................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

دریل / 21 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
آخیش بالاخره برگشتم به ده روزه خودم128fs318181 خداروشکر....

درخشنده/12 بهمن/10 روز خوب....

چرا بعضی دوستانی که توی لیست هستن نیستن؟کجان؟

Khansariha (8)
سلام سلام هزارتا سلام

من تازه فهمیدم که قاطع بودن در انجام کارهای روزانه و کارهایی که برنامه  ریزی کردیم خیلی خیلی مهم. اینطوری میتونیم نفس خودمون رو بیشتر کنترل کنیم.

مهربان سرسخت/ 25 دی/ 17 روز خوب

با قاطعیت تمام امروز را ادامه خواهم داد.

فقط برای امروز.Khansariha (48)
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سلام نازنين16 بهمن/6 روز خوب
سلام 303
امیر / 16 بهمن / 6 روز خوب 128fs318181

لیست بروز شده 93 . 11 .23

من میتوانم /  4 بهمن / روز پاک : 0 / ............................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
مهربان سرسخت /  25دی / روز پاک : 0 / ............................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ......................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  26دی / روز پاک : 1 / .....................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
مصطفی /1 بهمن / روز پاک : 0 / ................................ 10 روز خوب داری قهرمان
انلی بوگاتی /9 بهمن / روز پاک : 0 / ........................... 10 روز خوب داری قهرمان
درخشنده /9 بهمن / روز پاک : 0 / .............................. 10 روز خوب داری قهرمان

ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 نازنین(دلغم) /16 بهمن /  روز پاک : 0 / ............................................  [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 امیر / 16 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ..................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /16 بهمن/ روز پـــــــــاک : 1 / ..................................   [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان 
محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. / 29 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .....................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ...................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ...................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

دریل / 21 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

تبریک می گم که پاک بودید

اسیس53

درخشنده53

کایند تاف53

من می توانم53

دلغم53

اما

دریل 53

آقای سنگ پشت 53

بد نیست برید به این تالار تجربیات شما در ترک

هر وقت دوست داشتید
یا حوصله تون سر رفته بود
یه ذره شو بخونید

درخشنده/12 بهمن/11 روز خوب....

اوه من ازین دها خوشم نمیاد 1

ازینا دوس دارم :  .[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]

یه چیزی که فهمیدم اینه که باید هر روز بیام اینجا...چون همیشه دلم میخواد فرداش بیام یه شماره بهش اضافه کنم!

یکی از چیزایی که باعث شد یه بار شکست بخورم همین بود!53

خداروشکر تحولی ایجاد کردم با یه سری کارایی که نمیتونم اسمشونو بیارم چون بد اموزی داره! خوشبختانه خیلی خوب جواب داده...

موفق باشید....Khansariha (8)
سلام بچه ها

تلاش کنید . اراده کنید و قاطعیت داشته باشید.
آره من میتونم , ما میتونیم . برخیزید

مهربان سرسخت/ 25 دی/ 17 روز خوب / 1 روز پاک

به لطف خدا.
MuscularKhansariha (18)
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سلام
امیر / 16 بهمن / 7 روز خوب 

clappingclappingclappingclappingclapping

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان