امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

بارک الله دلغم
بارک الله ایسی

و هزار افرین به
اونلی بوگاتی
قهرمان امروزمون
53
317

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
بفرمایید جشن اونلی بوگتی
یا همون قهرمان نریمان خودمون

http://www.ktark.com/Thread-%D8%AC%D8%B4...#pid347236

سلام. یه 3-4 روزی اعلام وضعیت نکردم نتم قطع بود.
دریل/ 23 بهمن/9 پاک
اگه روزام رو خوب نزدم به خاطر اینه که نمازام یه خط در میون شده و حال و حوصله تفکیک روز خوب از بد رو ندارم.
ایا میتونم موارد اختیاری رو عوض کنم ؟
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
درخشنده/12 بهمن/18 روز خوب.... 1 روز پاکGigglesmile

وای خدا خیلی خسته شدم.ادم دلش تنگ میشه برای ادمی که قبلا بوده1276746pa51mbeg8j احساسه دیگه دست من نیست!

خانوم باد صبا خوب میدونه احساس من چطوریه.پستشونو توی درد دل ها خوندم...

ترک کردن یه چرخه ی جالبی داره که برای اکثرمون به یه صورت شکل میگیره!!!

ایشالاه برم  30 روزه یکم حالم عوض بشه دوباره انرژی از اول128fs318181

موفق باشیدKhansariha (8)
لیست بروز شده 93 . 12 .01

انلی بوگاتی /  9بهمن / روز پاک : 0 / .................................................... 20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

درخشنده / 12 بهمن / روز پاک : 1 / .................  ...............................
[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ......................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
امیر /  16 بهمن / روز پاک :0 / ..................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................
[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر / 12 بهمن / روز پاک : 2 / .................  ......................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................
[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  26دی / روز پاک : 1 / .....................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
مصطفی /1 بهمن / روز پاک : 0 / ................................ 10 روز خوب داری قهرمان

نازنین(دلغم) /16 بهمن /  روز پاک : 0 / ................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /16 بهمن/ روز پـــــــــاک : 1 / ..................................   [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان 
محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. / 29 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل /24 بهمن /  روز پاک : 0 / ........................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، / 26 بهمن / روز پـــــــــاک :0 / ............................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 26 بهمن / روز پـــــــــاک :0 / ..................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ...................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام نازنين 23بهمن/8روز خوبstudsmatta
يه سوال؛ ميشه بپرسم آيا فيسبوك هم باعث اين ميشه كه نتونيم ترك كنيم؟؟!
سام
دلغم عزیز
متاسفانه ما به یه نقطه ای در مذهبمون رسیدیم که داریم دونه دونه همه چیو حرام میکنیم
فیس بوک رو حرام نکن
اما جواب سوالت اینه که گاهی حتی
یه خواب بعد از طهر نا به جا
یا چند دقیقه تعلل در صبح از جا پا شدن
باعث میشه بشنوی یکی ...
چیزیو حرام نکن اما همه چیو کنترل کن

اقای دریل
قانونا شما تا قبل از چهل روز از تنظیم مواردتون حق تغییرش رو ندارید
اما اینکه
نمزا یکی در میون شده
و شما هم حوصله شمارش روز خوب و بد رو نداری یه مقدار نگرانم میکنه
به نظرم به جای عوض کردن موارد انگیزه ها رو بالا ببرید

اقای درخشنده
انشالله میرید به سی روزه و یک مهه و غیره
انشالله به خوبی از هر روز خوب استفاده کنین

به امید موفقیت همه مون

اعلام وضعیت [تصویر:  gun.gif]Mehdi.R
یک اسفندماه[تصویر:  1.gif] یک روزپاک
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
عرض سلام و ادب خدمت همه ی دوستان
امیر / 16 بهمن / 15 روز خوب 128fs318181

چرا باید فیسبوک برای ترک ضرر داشته باشه !!!!!!
اتفاقا به نظرم چیزایی که فکر ما رو مشغول کنن و نزارن  سمتش بریم خیلی ام مفیده . مثلا یه سریال  یا فیسبوک.
ولی خوب بلاخره آدم خودشو میشناسه که چه چیزایی تحریکش میکنن و بهتره دور و ور او کارا نریم .53
سلام. دریل / 23 بهمن / 7 پاک/1 خوب
اقا امشب خیلی با حال بود تو برف رفتم بیرون پیاده روی . چه هوایی بود . حالم خوب بود وقتی رفتم، ولی بعدش بهتر هم شدم . به این نتیجه رسیدم ادم هر روز باید حال خودش رو بهتر کنه و نذاره حالش بد شه که بعدا دوباره بخاد حالش رو خوب کنه چون اینجوری کارش سخت تر میشه .
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام

بله اقا مهدی عالیه
منتظر روزای خوب بیشترم

اقای اسیس بله حف با شماست
این که شما میگید کاملا صحیحه
منتظر روزای قشنگ باشید

اقای دریل حرف شما هم واقعا حقیقته
امیدوارم همه خوب باشیم و سر حال
روزای قشنگ در انتظار شمام هستن

53

پیش به سوی سعادت

درخشنده/12 بهمن/19 روز خوب....1 روز پاک....53

ماشالاه خانوم میتوانم شما باید سرپرستی اینجارو قبول میکردید....

فردا دیگه تموم میشه راحت میشم! مردیم! میگن ادم 21 روز یه کاری رو تکرار کنه بهش عادت میکنه...پس خداروشکر 

یکم کارم راحتتر میشه....

خواب دیدم ازدواج کردم!1276746pa51mbeg8j بعد خانومم فهمید من اینکارو میکردم با چاقو زد نصفم کرد!Khansariha (13)

الان میخندیم ولی وقتی بیدار شدم بدجور ترسیده بودم! اگه میدونستم زودتر ترک میکردم! قلبم اومد تو دهنم!

مراقب خودتون باشیدKhansariha (8)
سلام

آقای سنگ پشت / 26 بهمن / 4 روز خوب / 2 روز پاک
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
اقا من فهمیدم چرا این قدر اقای درخشنده بهم اعتبار میداد
فکر میکرده من فی سبیل الله میام اینجا پست میذارم
نه اقا منم سرپرستم
حقوقمم ماهیانه جرینگی میگیرم
haha

اقای درخشنده ماشالله چقدر ز ذ هست از حالا خانومت میزندت؟
ای وای
نگران نباشید ترک میکنیم و همسر هیچ کدوممونم راهی نداره تا پی ببره در گذشته چه کردیم
53

اقای سنگ پشت
خوبید؟
کاش هر روز اعلام کنید اوضاعتون رو
بی خبرمون نذارید
53

ای کاش میزد! یه چاقوی 40 سانتی رو تا اخر کرد تو دل و رودم!!!:we:

اصلا اوضاع خراب بود!Khansariha (13)

ترجیح میدیم ز ذ باشیم تا اینکه اتفاقات چاقویی و جنایی بیوفته!4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده