امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
دریل/24 بهمن/2پاک
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام 303303303303303303303303303
امیر / 16 بهمن / 10 روز خوب4fvfcja4fvfcja128fs318181128fs3181814fvfcja4fvfcja128fs318181128fs3181814fvfcja4fvfcja128fs318181128fs3181814fvfcja
بچه ها با قدرت ادامه میدیمclappingclappingclappingclappingclappingclapping
مرسی دریل و ایسیس

انشالله هر روز خوشحالمون کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بچه ها

چقدر خوب و عالیه . چه احساس خوبی! 20 روز خوب . آفرین به خودم. آفرین به تو. آفرین به ما.

میدونستم که میتونم.

مهربان سرسخت/ 25 دی/ 20 روز خوب/ 1 روز پاک

همه ما میتونیم. چون در مسر خدا هستیم.

53
فَتَبارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخالِقینَ.
53
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

درخشنده/12 بهمن/14 روز خوب.....1 روز پاک.....

53

داشتم عنوان وراج ترین عضو کانون رو کسب میکردم اما بیخیال شدم!4fvfcja
سلام 535353535353امیر /16 بهمن/11 روز خوبGigglesmileGigglesmileGigglesmileGigglesmileGigglesmile
سلام دوستان
شروعم 9.11.93
و امروز 27.11.93 
17 روز خوب
1 روز ما در اینترنت اندر فیلمی سینمایی میگشتیم  که داشت به جاهای خاک بر سری میرسید...
دست گوگل درد نکنه با فیلترش جلوی کار خاک بر سری که اغازش میخواست شروع شه رو گرفت
باید بگم که ما کلا یه عکس ناجور هم ندیدیم اون روز....
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........

لیست بروز شده 93 . 11 .27

مهربان سرسخت /  25دی / روز پاک : 1 / .................................................... 20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

انلی بوگاتی /  9بهمن / روز پاک : 0 / ....................................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ......................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
درخشنده / 12 بهمن / روز پاک : 1 / .................  ......................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر / 12 بهمن / روز پاک : 2 / .................  ......................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  26دی / روز پاک : 1 / .....................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
امیر /  16 بهمن / روز پاک :0 / ......................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
مصطفی /1 بهمن / روز پاک : 0 / ................................ 10 روز خوب داری قهرمان

ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

نازنین(دلغم) /16 بهمن /  روز پاک : 0 / ............................................  [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /16 بهمن/ روز پـــــــــاک : 1 / ..................................   [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان 
محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. / 29 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ....................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 19 بهمن / روز پـــــــــاک :1 / ......................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ...................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل /24 بهمن /  روز پاک : 2 / ...........................  بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دریل/ 3 پاک
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
اسیس
شیرههههه
اونلی بوگاتی
شیرههههههه
دریل
شیرهههه

افرین دارید عالی پیش میرید
317

سلام
بازم از اول

آقای سنگ پشت / 26 بهمن / 2 روز خوب
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
درخشنده/12 بهمن/1 روز پاک.......15 روز خوبKhansariha (13)

الان الکی دارم میخندمGigglesmile

ما هنوز معتاد حساب میشیم؟1276746pa51mbeg8j از وقتی برگشتم کانون فقط یه بار شکستم....
53535353سلام  بچه ها خوبین ؟53535353

امیر / 16 بهمن / 12 روز خوب

studsmattastudsmattastudsmattastudsmattastudsmattastudsmattastudsmatta
درخشنده/12 بهمن/16 روز خوب...1 روز پاک...

دیروز اصلا نیازی به پاک موندن نداشت! فقط زنده موندن مهم بود!4fvfcja

رکوردم رو رد کردم حالا برام یه افتخاره تا 16 اومدم.....این دلخوشیه بزرگه اگه قدرشو ندونی خیلی زود خرابش میکنی1276746pa51mbeg8j

موفق باشید...Khansariha (8)
سلام
به همه تبریک میگ
م یه صبح دیگه چشم باز کردید در حالی که پاکی واستون مهمه

اقققای سنمگ پشت روز از نو و روزی هم از نو
به امید خدا امروز صبح پاک بیدار شدیم و تا شب هم پاک می مونیم
53
اقای درخشندهاون معتاد موادم وقتی یه موقع مصرف کنه نمیگن از نو معتاد شده میگن لغزیده
در ضمن تبریک میگم رکورد زدید317

اقای اسیس خیلی عالیه
خیلی عالی و محکم برسید به بی نهایت
varzesh

اینم برای میتوانم
53

بیقیه کوشن چرا نمیان واسه اعلام وضعیت
یه موقعی اینجا خیلی شلوغ بود
haha

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده