امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلااااااااااااااااااااااام

دیروز دو تا سیلی محکم نواختم!!
[تصویر:  %DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86_%D8%B4%DA%A9%D9...B%8C_3.gif]

به کی؟

به خودم؟

نه بابا!!!
به خودم نزدم که!!

توجه نمی نمویی هاا 
[تصویر:  15.gif]

به شیطان زدم 
[تصویر:  93.gif]

خوووووووووووووب روشو کم کردم
[تصویر:  victory.png]

شیطان
[تصویر:  grimace.png]
[تصویر:  10.gif] [تصویر:  10.gif] [تصویر:  10.gif] [تصویر:  10.gif] 

دوست جونی هام بدوووووووووووووووووین بیاین بگین که پاکین
بگین که روی شیطان رو کم کردین

پاکـــــــــــــــــــــــــــــــــم

===============

این وجدان بیدار که میبینید 20 روزه رو تموم کرد رفیق فابریک ماست یعنی کل رفاقتش واس ماست 

افتخار رفتنش به 30 روزه هم ماس ماس

وجدان جان برو 30 روزه از اونجا ماهانه منم پشت سرت میام[تصویر:  3.gif]

===============
46 روز تا تولد سرورم امام زمان[تصویر:  clap.gif]

===============

اون قسمت رنگی مربوط به همارها بود چون دیروز یه سیلی محکم به شیطون زدم از پستش استفاده کردم

چون صاحابش4 ناراحت شده بود  دیگه جدولم رو هم قرار نمیدم تو وبلاگ خودم هست کافیه / نظم تاپیک رو هم به هم میریخت از بس زیاد بود

رضا / 21 فروردین / 6 روز خوب خیلی خوب + اصلا به نامحرمی نگاه نکردم / روحیه توپ توپ توپ
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

به نام خدا
سلام دوستان
همساده هستم یک معتاد جنسی در حال بهبودی خدا رو شکر امروز روز خوب بود
همساده /10فروردین/هجده روز خوب
تبریک ویژه به داداش وجدان بیدار 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
خوبید؟
مبارک باشه اقای وجدان بیدار

اقایون همساده و رضا صادقی انشالله قسمت شما باشه رفتن به سی روزه

اقا رضا منظورم این نیست که اینجا نگو
کلا به سخت گیری بیش از حد اهتراض دارم

به امید پاکی

منم پاکم

شکر

[تصویر:  nasimhayat.png]
ا.ا / 27 فروردین / 1 روز خوب

درس های امروز : این کارها رو حتما حتما باید انجام بدم :
1.داشتن برنامه و مطالعه زیاد
2.مداومت بر ذکر و یاد خدا
3.نماز اول وقت
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
سلام ب همه
xeynab/چهارده فروردین/پونزده روز خوب
نقل قول: سلام آقای مجاهد
چه خوب که به دوستاتون سرمیزنید تو 20 روزه1 53
20 روزه خوبه چون شرکت کننده هاش امید دارن پرانرژی هستن 128fs318181

چه تعبیر جالب و زیبایی 53258zu2qvp1d9v

(1394 فروردين 28، 17:42)vojdan bidar نوشته است: سلام هم کانونی های گلم

وجدان بیدار / 8 فروردین / 20 روز خوب

آخ جون یه قهرمان رسید 30 روزه 317
مبارکه آقای وجدان بیدار Khansariha (8) خسته نباشید1
بله بله برید 30 روزه تا ما دوستاتون رو راهی کنیم تا ادامه راه رو باهم همراه بشید 128fs318181
امیدوارم تو 20 روزه خاطرات خوبی واستون بجا مونده باشه ..

نقل قول: سلام آقای صادقی1
ماشالله قهرمان clapping این انرژی رو حفظ کنید و منتظر اعلام وضعیت هاتون هستیم همینجور پرشور و حرارت Khansariha (69)

نقل قول: شمارش معکوس شروع شده واسه آغاز یه جشن حسابی واسه آقای همساده Khansariha (57)

(1394 فروردين 28، 21:40)اقیانوس اراده نوشته است:
ا.ا / 27 فروردین / 1 روز خوب

ماشالله قهرمان..
با یه اراده قوی و محکم بسم الله بگو..
تو 20 روزه همه هوای دوستاشون رو دارن و واسه هم دعا میکنن 128fs318181 یه عالمه انرژی مثبت میفرستن سمتتون بهشون نه نگید1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
خدایا ببخش ... 
متأسفانه دو روز دیگه از عمرم به بطالت که نه، به گنــــــاه گذشت... 20

توکل به خدا ، از نو شروع میکنم :
کریچر / 29 فروردین / 0 روز خوب
سلام به همه

نور ایمان / ۱۰ فروردین / ۲۰ روز خوب.

دوستانی که نماز صبح میخونن که البته همه میخونن .
دو رکعت هم نماز حدیث نفس بخونین فقط نیتش اینکه دو رکعت نماز حدیث نفس
میخوانم قربت الله و مثل نماز صبح بخونید . برای دفعه وسوسه شیطان از امام صادق
توصیه شده. میتونین تو گوگل یه سرچ هم بزنین.

در ضمن یادم رفت بگم کلیش ماس ماس. 317

موفق باشد یا علی
سلام
چه روز خوبیه امروز ....
دانیال ـ 98/بیست و نهم فروردین / هفده روز خوب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
لیست بروز شده 94/1/29
نور ایمان / 10 فروردین ..................................................  [تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]
vojdan bidar ا / 8 فروردین ...........................................  [تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان
  [تصویر:  z_herz1.gif]

همساده / 10 فروردین ................................................  [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
دانیال_98 / 12 فروردین ................................................  [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

xeynab ا / 14 فروردین ...............................................  [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

m.a.h.d.i ا /13 فروردین ......................................................... 
[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
علیرضا 68 /  16 فروردین ..........................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /  21 فروردین ....................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ............................................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.................................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /27 فروردین ..................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
اقیانوس اراده /27 فروردین ....................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

farzad_727 ا / 27 فروردین ................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
creature ا / 29 فروردین ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
Last Alone Man ا / 22 فروردین ............................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
رضا / 21 فروردین / 7 روز خیلی خوب 

=============
45 روز تا تولد سرورم امام زمان[تصویر:  clap.gif]

=============

دیشب نماز میخوندم شیطون اومد سراغم بهش میگم من تو خیابون به دخترا نگان نمی کنم اومدی وسوسه فیلم ناجور میکنی ؟ آخه چقدر تو احمقی ! الان یه شیعه داره با خدایی رئوف و مهربون حرف میزنه : این وسط یه کافر که قطعا جهنمی میشه چی میگه خدا میدونه بابا برو بیرون از اتاق من

این چند روز از بس شیطون رو مسخره کردم امروز از هر راهی که قبلا به جواب رسیده بود امتحان کرد گفتم نه نه نه [تصویر:  finge-smiley.gif?1292867594]

الانم روحیم توپ توپ توپ خیلی خوشحالم[تصویر:  bliss-smiley.gif?1292867557] که حالش رو گرفتم[تصویر:  boxing-smiley.gif?1292867560] جدیدا وقتی بهش بی محلی می کنم خودش رو می بازه  Khansariha (13)

باید بدیم ورژن 2 شیطون رو بسارزن این یکی خراب شده   Gigglesmile 

موفقیت تو این مبارزه جز با بستن چشم به نامحرم امکان پذیر نیست باید نامحرم رو کلا از زندگیت خذف کنی 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

ه نام خدا
سلام دوستان
همساده هستم یک معتاد جنسی در حال بهبودی خدا رو شکر امروز روز خوب بود
همساده /10فروردین/نوزده روز خوب
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
خدای خوبم
من و دوستانم
امروز رو سعی کردیم که زندگی کنیم
دلمون خواست با خودمون صادق باشیم
و از ذلت خلاصی پیدا کنیم
هیچ پناهگاهی به غیر از تو نیست
کمکمون کن

حتی در آتش جهنم که من مطمین تجسم عینیه تلخی گناهه
بازم تنها فریاد رس تویی
چه برسه تو امید و تلاش واسه دوری از گناه

خودمونو به تو می سپریم

53

نور ایمان و همساده
به هر دو نفر تبریک میگم
مقصد بعدی مسابقه سی روزه است

اقای کریچر بسم الله الرحمن الرحیم

دوستای خوبم یادتون باشه دعایی که دیگری واسمون کنه بهتر جواب میده
پس واسه پاکی هم دعاکنیم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستای گلم منم با انرژی که از شما گرفتم 6 روزه این کار رو گذاشتم کنار...خدا خودش ایشالا کمکمون کنه!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان