امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست بروز شده 94/2/1
دانیال_98 / 12 فروردین ..................................................  [تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

xeynab ا / 14 فروردین ............................................... 
[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

m.a.h.d.i ا /23 فروردین ......................................................... 
[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
علیرضا 68 /  16 فروردین ..........................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
ره رو /  23 فروردین .................................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /  21 فروردین ....................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ............................................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.................................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
اقیانوس اراده /27 فروردین ....................................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /31 فروردین ...................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا / 1 اردیبهشت ................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
farzad_727 ا / 27 فروردین ................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
creature ا / 29 فروردین ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
Last Alone Man ا / 22 فروردین ............................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
الله اکبر این چه وضعیتیه ؟!

چشم رو کنترل می کنی ذهن اجازه نمیده !

رضا / 31 فروردین / 1 روز خوب

42 روز تا نیمه شعبان
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

ا.ا / ۲۷ فروردین / ۵ روز خوب
ذکر و نماز و درس ...
و درس جدید : الکی بزرگ نکردن یه کار راحت و درعین حال غافل نبودن از چیزهای کوچک
یا فتاح ...
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
سلام ب همگی
xeynab/ چهارده فروردین/نوزده روز خوب varzesh 317
موفق و پاینده باشین Khansariha (48)
با سلام و درود به گروه جدید... یک سری جوون با اراده مثبت و عالی. به من جدی هستم (نام کاربریم اینه)
تازه واردم ده روز خوبو پشت سر گذاشتم
جدی/23فروردین/11روز خوب
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام دوستان گل 20 روزه، حال و احوالتون چطوره؟

آقا من اومدم ی قهرمان تحویلتون بدم ک اراده قوی داره Muscular

قراره ی نفس 20 روزه رو پر کنه سریع بره 30 روزه[تصویر:  47b20s0.gif]

این شما و اینم »»  جدی / 22 فروردین

نگا ب اسمش نکنیدا تو پاکی جدیه وگرنه بچه باحالی 4
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
بر شیطون لعنت!
روزای خوبم صفر شد 20

با توکل بر خدا و اراده ای محکمتر از قبل :
کریچر / 2 اردیبهشت / 0 روز خوب
 یا علی مددی
فرزاد 727 / 27 فروردین / 5 روز خوب
جدی 23فروردین/12روز خوب
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
رضا / 31 فروردین / 2 روز خوب

41 روز تا نیمه شعبان
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

فرزاد 727 / 27 فروردین / 6 روز خوب
سلام به همگی
به امید خدا./ 25 فروردین / 9 روز خوب
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام!

m.a.h.d.i / یک اردیبهشت / 10 روز خوب

امروز خدا به من رحم کرد
خیلی

خدایا ممنونتم

التماس دعا حسابی
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام ب همه خوبین خوشین سلامتین؟؟ووو
xeynab/چهارده فروردین/بیست روز خوب
خوب من الان تو سی روزه ثبت نام کنم دیگه؟؟
جشن ندارین؟؟؟؟
شوخی کردم امیدوارم همتون موفق و پایدار باشین
ا.ا / 27 فروردین / 6 فروردین

[size=medium]یه مورد جالبی امروز برخوردم
دیدین تو تاریخ یه جنگ هایی بوده یه قهرمان شکست می خورده حلقه محاصره روز به روز تنگ تر می شده , شهرهایکی بعد از دیگری بدست دشمن می افتاده تا قلعه اخر

در خط آخر مقاومت ناگهان قهرمان ما به کمک یه چیزی خواه ملیت یا مذهبش در اخرین نبرد پیروز می شه
و ,,,,,
این جاست که ورق بر میگرده , شهرها یکی بعد از دیگری آزاد می شه تا دیگه اثری از دشمن نمی مونه ,,, و پیروزی نمایان می شه

این الان قضیه من و احتمالا شماری از شماست

امروز داشتم تو گوگل دنبال یه تصویر برای برای یه کلمه خوب بودم که ناگهان یه عکس خیلی بد اومد... یه لحظه عین قبل شدم ولی بیشتر از صدم ثانیه طول نکشید...  
صفحه رو بستم و گفتم یعنی این می خواد منو منحرف کنه ? زهی خیال باطل اینا که چیزی نیست ! من که یک مسلمانم , تن هزار نفر از اون فریب خورده ها رو به یک تار موی مولام نمی دم

چنان روحیه ای برام ایجاد شد که الان هزاربار اون عکس رو ببینم , یه تف روش نمیندازم !
ما جز به راه های مشروع تن به برطرف کردن نیازهای دنیا نمی دیم , ما از این نیازها پلی می زنیم به نیازهای والاتر , ما از عشق زمینی به عشق حق تعالی می رسیم

حس می کنم الان دقیقا اولین قلعه رو از شیطان پس گرفتم , از اخرین راه های نجاتم پلی به سمت پیروزی زدم ,
درست لحظه ای که نفس فکر می کرد داره ضربه اخرو می زنه , اولین ضربه کاری رو بهش زدم

درس و ذکر و نماز و بزرگ نکردن یه چیز بی اهمیت با اراده
 شد 4 تا درس تا اینجا
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان