امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/29
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]

abolfazl73 ا / 11 اردیبهشت ........................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین ........................................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ره رو /  9 ارديبهشت ...........................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داري قهرمان

memohammad ا / 6 اردیبهشت .........................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

m12 ا /21 اردیبهشت ......................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

mehdi.R ا / 26 اردیبهشت ............................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /31 فروردین ............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 27 فروردین .................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان
احسان، /  26 فروردین ......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 27 اردیبهشت ................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/27 فروردین ..............................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ترانه / 26 ارديبهشت ......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ........................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

سلـــــــــــــــــــــاااااااااااااااام

تو این پست می خوام یه نگاهی به رویکردمون بندازم

دسته اول

ساکت میان می گن چند روزه ایم و می رن

نه حرف می زنن نه هیچ کجا شرکت فعالی دارن

کانون واسشون یه دفترچه یادداشته که تعداد روزاشونو توش تیک می زنن

حتی پستای منم نمی خونن

مطمینم چون سوال می پرسم ازشون جواب نمی دن

باید برم تو پروفایلشون بپرسم

خوبن ها

دستشونم درد نکنه

ولی حیفه بهتر از این بهره نبریم از کانون

دسته دوم

میان اعلام وضعیت می کنن

سعی می کنن از این دور همی استفاده کنن

دقت می کنن ببینن کجاست نقاط ضعفشون

کجاها اشتباه کردن

از چه تالار یا کدوم یکی از هم دردا می تونن کمک بگیرن تا به شرایط بهتری برسن

می بینی واسه پاکی اومدن اما یه خوبیای دیگه هم کسب کردن

یه دسته بندی دیگه هم هست

دسته الف

اصلا هیچی به هیچی

تا تقی به توقی می خوره می خوان برن

زود می خوان باور کنن نمی تونن

زود می خوان باور کنن نمی شه

زود می خوان بذارن برن

راحت بهتون می گم

مشکلشون اینه که ترک کار می بره برنامه می خواد دقت می خواد توجه می خواد

دلشون می خواد ترک کنن اما چون زحمت داره

فقط میان یه چند صباحی هستن اگر خوب پیش رفتن که اوکی

اما امان از اینکه کارشون گره بخوره دیگه می گن نمی شه من نمی تونم و تمام!

هر چی بگی بابا برنامه بریز یه وقتی بشین ببین گرفت و گیر کارت کجاست اصلا گوش نمی دن

هر چی می گی کوتاه بیا انتظاراتتو پایین بیار

هر چی می گی ورزش کن شاد باش به خودت جایزه بده بابت همین روزات هم

هیچی آقا هیچی

انگار نا امید شدن و فقط یه سعی آخره تا بعدش به دلشون بگن دیدی سعی کردم نشد ؟! پس بی خیال

دسته ب

که هیچ وقت از رو نمی ره

تا دقیقه اخر عمرشم شده سعی می کنه که روز بد نداشته باشه که لغزش نداشته باشه

اگرم از دستش در رفت از رو نمی ره بازم تلاش می کنه

من دوست دارم تو دسته چهارم باشم

دوستای گلم

ممنونم که پیشم هستید

ممنونم که با حضورتون بهم انرژی می دید

ما می تونیم

هر کی این پست منو می خونه

دلشو ببره پیش باب الحوائج ازش بخواد که گره از کار همه مون باز کنه

بهم لطف کنید و نظرتونو درباره دسته بندیم بگید

و یا نظراتم رو کامل کنید یا اشتباهاتشو بگیرید

منتظرم

یا علی

[تصویر:  nasimhayat.png]
Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب

Mehdi.R  اردیبهشت28  دو روز خوب

Mehdi.R  اردیبهشت29  سه روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام
دسته بندیت کامل و درست بود عین واقعیت
به امید خدا چهارمین روز پاکیم رو شروع میکنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
وای خدایا منو ببخش تو 18 روز خراب کردم
abolfazl73 / بیست و نه (29) اردیبهشت / 1 روز خوب
memohammad / نوزدهم (19) اردیبهشت / 8 روز خوب
سلام 

29 شروع امروز 30 

1 روز خوب  1276746pa51mbeg8j
اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/30
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]

farzad_727 ا /27 فروردین ........................................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ره رو /  9 ارديبهشت ...........................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داري قهرمان

memohammad ا / 19 اردیبهشت .........................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

m12 ا /21 اردیبهشت ......................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

mehdi.R ا / 26 اردیبهشت ............................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

ترانه / 26 ارديبهشت ......................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین ............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 27 فروردین .................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان

احسان، /  26 فروردین ......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 29 اردیبهشت ................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/27 فروردین ..............................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
abolfazl73 ا / 29 اردیبهشت ...............................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ........................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

سلـــــــــــــــــــــاااااااااااااااام

(1394 ارديبهشت 30، 0:02)Mehdi.R نوشته است: Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب

آفرین آقا مهدی

موفق می شی

(1394 ارديبهشت 30، 7:20)TaRaNe230 نوشته است: سلام
دسته بندیت کامل و درست بود عین واقعیت
به امید خدا چهارمین روز پاکیم رو شروع میکنم

ممنونم ترانه خانم

با قدرت شروع کن

(1394 ارديبهشت 30، 10:55)abolfazl73 نوشته است: وای خدایا منو ببخش تو 18 روز خراب کردم
abolfazl73 / بیست و نه (29) اردیبهشت / 1 روز خوب

چه خوبه به نیمه پر لیوان نگاه کنیم

شما 18 روز تونستی خوب زندگی کنی این یعنی هم می تونی هم لیاقتشو داری

پس بسم الله

خودتو به خودت ثابت کن

(1394 ارديبهشت 30، 15:06)memohammad نوشته است: memohammad / نوزدهم (19) اردیبهشت / 8 روز خوب

تعداد روزا دیروز 8 بود نه ؟

یا من اشتباه می کنم ؟

تاریخم درست کردم

(1394 ارديبهشت 30، 17:44)Tavvab نوشته است: سلام 

29 شروع امروز 30 

1 روز خوب  1276746pa51mbeg8j

داره سریالی می شه ها؟؟!!

بیشتر مراقبت کنید

[تصویر:  nasimhayat.png]
الان دیگه حس می کنم همه چی برای ترک همیشگی دارم
انگیزه و هدف ، انرژی ، موقعیت {ایام امتحانات و کلی کار مفید 1 } ، ایمان و ....
فقط یه مشکل بزرگ دارم ، که توی یه دوره به شدت بحرانیم ، حس می کنم به درستی شناختمش و براش راه حل هایی دارم که توی امضام نوشتم :
قوانین ۸ گانه

هر شب حوالی ساعت ۱۱.۵ میام و اعلام وضعیت می کنم . این وضعیت تا وقتی حس کنم از شرایط تغییر کرده ادامه داره ، شاید بعد از پیروزی در ۲۰ روزه یه خورده تعدیل کردم تو اینترنت و اینا ولی محورهای اصلی رو همیشه ادامه می دم .

سعی می کنم اینجا هر وقت یه جمله ، درس ، تجربه بنویسم . اگه حتی به یه نفر از بچه ها یا خودم بتونم با این جملات انرژی بدم ، فکر می کنم مفید باشه

اقیانوس اراده . ۳۰ اردیبهشت . روز یا علی گفتن

قوانین ۸ گانه : استارت

درس امروز : از جنگیدن لذت ببر ...
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
رضا / 27 اردیبهشت / 3 روز خوب

نگاه نکردن به نامحرم تو خیابون و تو نت 8 روز از 40 روز
 [ کسانی که به  زنان (نامحرم) نگاه می کنند ایمن نباشند از اینکه، دیگران به ناموس آنها نگاه نکنند ] 

13 روز تا تولد امام زمان 

===========

یعنی این حدیث 

[[[مؤمن با غیرت]]] هرگز به ناموس دیگران نگاه حرام نمی کند ، چرا که نمی خواهد [[[ کسی به ناموسش نظر بد]]] داشته باشد

برای من معجزه بوده دیگه نه یک ثانیه فکر ناجور میکنم نه تو نت شلوغی  میکنم اصلا دوست ندارم کسی تو اینده خیلی نزدیک به همسر آینده من نگاه ... کنه واقعا نامردی هست که اون تاوان بی ارادگی من رو بخواد بده - اصلا رفتم رو دنده لج با این گناه ! 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب

30 اردیبهشت ساعت 3:30 بامداد گند زدم vayy 13
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
خداجونم واسه چند روز پاکیم ازت سپاسگذارم و یه روز پاک دیگه رو به امید خودت شروع میکنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
memohammad / نوزده اردیبهشت / 10 روز خوب
متاسفم
ولی باز شکستم 31 اردیبهشت 1276746pa51mbeg8j
رضا / 27 اردیبهشت / 4 روز خوب

نگاه نکردن به نامحرم تو خیابون و تو نت 9 روز از 40 روز
 [ کسانی که به  زنان (نامحرم) نگاه می کنند ایمن نباشند از اینکه، دیگران به ناموس آنها نگاه نکنند ] 

12 روز تا تولد امام زمان 

===========

امروز خیلی اذیت شدم 

خدایا خودت کمک کن ما هم ازدواج کنیم تا کی باید داغون بشیم سر این مبارزه با نفس

از صبح تا الان یه خورده رو درسام کار کردم خدا خودت کمک کن 

چرا فاصله من با ارضای حلال چند صد کیلومتره ولی فاصله با حرام یک سانتی متر 

هر چی هست تقصیر خودمه شاید اگر گرفتار این .... نمیشدم الان سر و سامون پیدا کرده بود زندگیم
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

اقیانوس اراده / ۳۰ اردیبهشت / ۱ روز خوب

قوانین ۸ گانه / ۳۰ اردیبهشت / امروز فقط مورد ۳ = نماز رو کامل رعایت نکردم بقیه اجرا شدن

درس امروز : تلاش مستمر و بی وقفه برای نتیجه عالی
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان