امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام اسمه من اینجا نیست؟
10 روزه رو تموم گردم دوباره صفر شدم فک کنم باید اینجا باشم باز
گدای زهرا/9خرداد/7روز خوب

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام به امید خدا یه روز خوب دیگه
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
(1394 خرداد 15، 22:36)Mehdi.R نوشته است: سلام M12 عزیز 53 
من مطمئن هستم که بیشتر از این 5 روز هم میتونی تحمل کنی
فقط زیاد بهش فکر نکن
فعلا شرایط و اوضاع و احوال من داغونه
تمام دلخوشیم لاین و واتساپ و تانگوست
اگه دنیا مجازی رو ازم بگیرند دیگه هیچ امید ندارم
اوضاع تو خانواده یک ماهی هست بهم ریخته
جو اصلا مساعد نیست
فقط شما با خیال راحت و با عزم راسخ برید جلو
منم خودم بهتون میرسونم
ایشالا تو 30 روزه ببینمت

هر چی خدا بخواد واقعا خودم که دلم میخواد زودتر برم.... 1276746pa51mbeg8j

اوضاع بهم ریخته خانواده و تاثیرش روی ادم رو واقعا درک میکنم .... 53258zu2qvp1d9v
با تمام وجود ... چون خودم هم الان تو همون شرایط اوضاع بهم ریخته به یه رنگ دیگه ای هستم... ولی راستش دیگه ول کردم ... سپردم دست خدا هرچی پیش بیاد Vamonde
راستش نوشتن اینا راحته ولی وقتی بهش فک میکنم از اعصبانیت بدنم میلرزه ولی نمیخوام دیگه فک کنم به اندازه کافی هم فکر کردم هم حرف زدم و از همه بیشتر زار زار گریه کردم .. حیفه تمام اشک هایی که ریختم و نتیجه نداشت... 20
دیگه مهم نیست ....توکل به خدا ... هرچه پیش اید خوش اید 1276746pa51mbeg8j 128fs318181

فعلا دلخوشیم رفتن از 20 روزه است ایشالله...

شما هم زیاد فکرتو مشغول مشکلات نکن میدونم خیلی خیلی سخته ولی چاره ای نیست من بیشتر مواقعی که شکستم واقعا از لحاظ روحی و اعصاب خوردی داغون بودم  به خاطر اتفاقات اطرافم .... برای همینه نمیخوام زیاد بهشون فکر کنم....

ایشالله این دفعه میریم 30 روزه من جلو جلو میرم براتون جا بگیرم... 317
خدا کمکم کن ایشالله امروزم خوب باشم
سلام

دیروز نتونستم اعلام وضعیت کنم.

21 روز خوب دارم.
memohammad/14khordad/2roz khob/
No WonDerLand / سوم خرداد / 13  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/3/16
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]

محمدم/ 5 خرداد/ 21 روز خووووووووب

قهرمان شدیییییی

هورااااا

m12 ا /31 اردیبهشت .................................................  [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /30 ارديبهشت .................................... [تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

nowonderland ا/3 خرداد .............................................  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین .........................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

gedaye-zahra ا / 9 خرداد ................................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /10 خرداد ................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 

ترانه / 26 ارديبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

m.a.h.d.i ا / 27 فروردین .....................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داري قهرمان

mehdi.R ا / 14 خرداد ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 

memohammadam ا / 14 خرداد ....................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان، /  26 فروردین .......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 29 اردیبهشت .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

abolfazl73 ا / 29 اردیبهشت ...............................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

rezaei2 ا / 7 خرداد ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

Last Alone Man ا / 22 فروردین ............................. بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ............................. بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ره رو /  11 خرداد ...................................................به نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

ســـــــــلــــــــــــــــــام

دوستای خوبم
خوشحالم که اینقدر خوب دارید همکاری می کنید

به به
درستشم همینه

فقط دیگه تعداد پست در روزم دقت کنید که خیلی خیلی نشه

اقا مهدی آر شنیدی اگر با من نبودش هیچ میلی

چرا دست مرا بشکست لیلی ؟

واسه همینم تصمیم به ترک می گیری از اسمون همه چی می باره

خانم ام 12 عزیزم

اره دنیا نشیب و فراز زیاد داره

ولی مهم اینه که تو خیلی کارت درسته

دمت گرم

اقای محمدم می خوای نفرستیمت مسابقات بعدی؟

چه دیر اومدی و زود رفتی

مبارکت باشه

معرفیت می کنم اقا احسان یه جشن تپل مپل برات بگیره

گدای زهرا خوش برگشتید

خیلی عالیه

امیدوارم بهتر و بهتر شید

ترانه خانوم شیرههههههه

اقای مهدی آر داره می گه که داری قهرمان می شی

زود بگو که جشن بگیریم

نو واندرلند

خیلی عالیه

خوشحالم که به مسابقات برگشتید

امیدوارم موفق و موید باشید

شازده کوچولو خوش برگشتید

انشالله که موفق باشید

دلمون تنگیده بود براتون

منتظر اعلام های بعدی هم هستم

موفق و شاد باشید

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
به امید خدا یه روز خوب دیگه ......
سلام
من‏ ‏حدود‏ ‏یک‏ ‏هفته‏ ‏ای‏ ‏پاک‏ ‏هستم
انشاالله‏ ‏بعد‏ ‏امتحانا‏ ‏این‏ ‏جا‏ ‏چادر‏ ‏می‏ ‏زنم‏ ‏و‏ ‏انقدر‏ ‏می‏ ‏مونم‏ ‏‏ ‏تا‏ ‏پاک‏ ‏پاک‏ ‏بشم‏!‏

این‏ ‏جا‏ ‏‏=‏‏ ‏کانون‏‏!‏‏
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام
یکشنبه
ایشالله 17 روز خوب دارم

خدایا شکرت
No WonDerLand / سوم خرداد / 14  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام

هیچ کس برای من جشن نگرفت. من مظلوم و غریب رفتم.
خدانگهدار
(1394 خرداد 18، 0:18)محمدم نوشته است: سلام

هیچ کس برای من جشن نگرفت. من مظلوم و غریب رفتم.
خدانگهدار

البته که خب  خیلی ها جشن پاکی رو دوست دارن 

ولی خود شما هم میبینی همه اینجا درگیرن

حتی همون مدیر جشن و ... هم درگیر ترک هست 

واسهه مون خواهش میکنم ناراحت نباشید و به فکر این باشید که بزرگترین جشن

خوشحالی و رضایت امام زمان از شماست که عکس پروفایلتون هست چه جشنی از این بزرگتر که مسلمونی میره به آغوش امامش ؟

سلام
به امید خدا یه روز خوب دیگه رو شروع میکنم
ازتون میخوام واسم دعا کنید دلم آروم بگیره دلم خیلی پره خیلی بیشتر از حجمش پره !

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان