امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

26 اردیبهشت شروع کردم امروزم 18 خرداد هست فکرکنم 23 روز شد اگه سرپرست ها اجازه بدن از فردا  برم سی روزه اعلام وضعیت کنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ره رو- 3خرداد- 15 روز خوب Muscular
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...

لیست بروز شده 94/3/18
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]

ترانه 26 اردیبهشت 23 روز خوب

قهرمان شدیییییی
هورااااا

m12 ا /31 اردیبهشت ................................................. 
[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ره رو /  11 خرداد .......................................................... [تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
nowonderland ا/3 خرداد .............................................  [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس اراده /30 ارديبهشت .......................................... [تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
farzad_727 ا /27 فروردین .............................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
gedaye-zahra ا / 9 خرداد .................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 شازده کوچولو /10 خرداد ...................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 27 فروردین ........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داري قهرمان
mehdi.R ا / 14 خرداد ............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
memohammadam ا / 14 خرداد .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 احسان، /  26 فروردین ..............................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Tavvab ا / 29 اردیبهشت ......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
abolfazl73 ا / 29 اردیبهشت ......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
rezaei2 ا / 7 خرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

Last Alone Man ا / 22 فروردین .................................... بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ..................................... بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

ســـــــــلــــــــــــــــــام

(1394 خرداد 17، 16:09)m.a.h.d.i نوشته است: سلام
من‏ ‏حدود‏ ‏یک‏ ‏هفته‏ ‏ای‏ ‏پاک‏ ‏هستم
انشاالله‏ ‏بعد‏ ‏امتحانا‏ ‏این‏ ‏جا‏ ‏چادر‏ ‏می‏ ‏زنم‏ ‏و‏ ‏انقدر‏ ‏می‏ ‏مونم‏ ‏‏ ‏تا‏ ‏پاک‏ ‏پاک‏ ‏بشم‏!‏

این‏ ‏جا‏ ‏‏=‏‏ ‏کانون‏‏!‏‏

مرسیییییییییییییییییی

انشالله نتایج امتحانا عالی باشه

مراقب استراس امتحانم باشید

(1394 خرداد 17، 17:56)m12 نوشته است: سلام
یکشنبه
ایشالله 17 روز خوب دارم

خدایا شکرت

خدایا شکرت

خدا زیادش کنه

(1394 خرداد 17، 19:36)No WonDerLand نوشته است: No WonDerLand / سوم خرداد / 14  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

خیلی خوبه

با قدرت ادامه بدید

(1394 خرداد 18، 0:18)محمدم نوشته است: سلام

هیچ کس برای من جشن نگرفت. من مظلوم و غریب رفتم.
خدانگهدار

به مسئول جشن گفتم

امروز یا فردا براتون جشن می گیرن

مبارکتون باشه

(1394 خرداد 18، 7:13)TaRaNe230 نوشته است: 26 اردیبهشت شروع کردم امروزم 18 خرداد هست فکرکنم 23 روز شد اگه سرپرست ها اجازه بدن از فردا  برم سی روزه اعلام وضعیت کنم

اختیار دارید خانوم اجازه مام دست شماست

حالا معرفی می کنم برای شما هم جشن بگیرن و یه نشان خوشگلم بهتون اهدا بشه

(1394 خرداد 18، 8:31)ره رو نوشته است: ره رو- 3خرداد- 15 روز خوب Muscular

به به عجب پهلونی

[تصویر:  nasimhayat.png]
"به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم"

Mehdi.R خرداد 18 یک روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
فدای تو می توانم عزیزم
18 خرداد 18 روز خوب ....
الهی به امید تو ....
۱۸ روز خوب دارم
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
No WonDerLand / سوم خرداد / 15  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

==================

من قبل از اینکه این سایت بیام رکوردم 30 روز بود ! چه کم !

تو این سایت هم 14 روز ! با خجالت ! 

یعنی همون دفعه بود که 10 روز هم تموم شد !

امروز حداقل رکورد این سایتم رو شکستم به امید اینکه رکورد قبلی رو هم بشکنم
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

Mehdi.R خرداد 19 دو روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

اما در اوج

سلااااااااااااااااااام

چه روز خوبیههههههههههههههههههههه

(1394 خرداد 18، 17:23)m12 نوشته است: فدای تو می توانم عزیزم
18 خرداد 18 روز خوب ....
الهی به امید تو ....

می گم چه با حال شده ها

دو تا 18

فکر کنم یه طرح قرانی هم بود طرح 1818

خلاصه کلا با حاله پاکی

(1394 خرداد 18، 20:13)EDWIN نوشته است: ۱۸ روز خوب دارم

بابا خوش خبر باشید

خیلی خوش حال شدم

(1394 خرداد 18، 21:09)No WonDerLand نوشته است: No WonDerLand / سوم خرداد / 15  روز خوب

==============

==================

من قبل از اینکه این سایت بیام رکوردم 30 روز بود ! چه کم !

تو این سایت هم 14 روز ! با خجالت ! 

یعنی همون دفعه بود که 10 روز هم تموم شد !

امروز حداقل رکورد این سایتم رو شکستم به امید اینکه رکورد قبلی رو هم بشکنم

بارک الله امیدوارم رکورد همه رکورد شکنا رو بشکنید

(1394 خرداد 19، 8:27)Mehdi.R نوشته است: "به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم"

اقا مهدی شل گرفتینا

حواستون هست ؟؟؟؟

لیست بروز شده 94/3/19
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]

m12 ا /31 اردیبهشت .................................................  [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ادوین / ؟ ؟ ....................................................................
[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ره رو /  11 خرداد .......................................................... [تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
nowonderland ا/3 خرداد .............................................  [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس اراده /30 ارديبهشت .......................................... [تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
farzad_727 ا /27 فروردین .............................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
gedaye-zahra ا / 9 خرداد .................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 شازده کوچولو /10 خرداد ...................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 27 فروردین ........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داري قهرمان
mehdi.R ا / 17 خرداد ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
memohammadam ا / 14 خرداد .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 احسان، /  26 فروردین ..............................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Tavvab ا / 29 اردیبهشت ......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
abolfazl73 ا / 29 اردیبهشت ......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
rezaei2 ا / 7 خرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

Last Alone Man ا / 22 فروردین .................................... بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ..................................... بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

از 1 خرداد پاکم که با امروز میشه 19 روز
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
اقیانوس بی اراده / ۳۰ اردیبهشت / چند ساعت مانده به ۲۰ روز خوب !

چند روز آخر قوانینم رو رها کردم و امروز در گام آخر سقوط‌کردم

روم جلوی بچه های کانون ، می توانم سیاه شده

و جلوی شخصیت و وجدان خودم و به خصوص خدای‌بزرگ خجلم

من حتی نتونستم تو این ۲۰ روز نمازم قضا نشه، هیچ وقت نمی تونم منظم بخونم

من ثبات ندارم ، نمی تونم به عهدهام با خودم خدا و شما وفا کنم

می خواستم بگم چون قوانین کانون بین مورد ۱و۲ با مورد سوم فرقی نمی زاره باعث می شه آدم یه اشتباهی کرد تا آخرش بره ...

ولی نه ! من خودم خواستم که قوانین رو کنار بزارم و ذلت گناه رو پذیرا بشم . کسی که می خواد پاک بشه به هیچ وجه نباید موارد ۱و۲ رو هم انحام بده

نمی تونم چیزی بگم یا کاری بکنم

تنها راه چاره اینه که تمام تلاشمو بکنم به قوانینم پایبند باشم و نماز هامو سر وقت بخونم ، این که از کانون دورشم فایده ای نداره بیشتر ضرره

باید اینجا استقامت کرد

ای خدااااا.....
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
مرسی اقا ادوین
فردا لیستو عوضش میکنم

اقیانوس اراده ما تو کانون ساعتو دیگه نمی شمریم
الان شما از نظر ما بیست روز خوب داری
و میری به مسابقه سی روزه
منتها شما اونجا باید از صفر روز شروع کنی
لطفا اونجا رو قانونهات بمون و سربلندمون کن

معرفیتون میکنم واسه جشن

No WonDerLand / سوم خرداد / 16  روز خوب

==============

أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

Mehdi.R خرداد 20 سه روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

اما در اوج

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان