امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

روزبه/ 31 تیر/ 15 روز خوب     [تصویر:  128fs318181.gif]

سلام هدی خانوم... خوش اومدین... studsmatta
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستان خوبین؟

روز اول:
خ.ا NO _ د.و NO  _ چشم پاکی OK _ کنترل ذهن OK _ نماز _ قرآن NO  _ پاکی جسم OK _ اینترنت OK _ ورزش OK
روز دوم:
خ.ا NO _ د.و NO  _ چشم پاکی OK _ کنترل ذهن OK _ نماز _ قرآن NO  _ پاکی جسم OK _ اینترنت OK _ ورزش OK
روز سوم:
خ.ا NO _ د.و NO  _ چشم پاکی OK _ کنترل ذهن OK _ نماز _ قرآن OK  _ پاکی جسم OK _ اینترنت OK _ ورزش OK + دعا و زیارت روز OK

[تصویر:  k03mellfp8avrq53lnda.jpg]
Khansariha (48) محمد اسحاق / 13 مرداد / 3 روز خوب Khansariha (48)
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟
صیدت دوباره به دریا برگشت؟
 غمت نباشه چون خدا با ماست
هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست
بگو خدا با ماست
اگر قایقت شکست، باشه! دلت نشکنه! دلی را نشکنی
اگر پارویت را آب برد، باشه ! آبرویت را آب نبَرَه! آبرویی نبری
اگر صیدت از دستت رفت، باشه! امیدت از دست نره ! امید کسی را ناامید نکنی
امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری
خدا را شکر کن دوباره شکر کن
بیا شکر کنیم اگه کفش توی پا نداریم، پا که داریم راه بریم
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست بیاریم
دوباره می سازیم و دوباره به دست میاریم
دوباره می خریم و دوباره می خندیم

هدی / 4 مرداد /14 روز خوب 4
راستش من قبلا هم سابقه ترک داشتم ولی اینبار تصمیمم جدی تره برای همین عضو این کانون شدم
راهکارمم هم مثل بقیس و دلم نمیخواد زیاد راجع بهش حرف بزنم تا به پاکی کامل برسم اون موقع شاید بتونم راهکارام بگم و ادعا کنم که نتیجه میده
و از خدا میخوام کمکم کنه که تو این راه ثابت قدم بمونم آمییین
روزبه/ 31 تیر/ 17 روز خوب     [تصویر:  128fs318181.gif]

(1394 مرداد 16، 23:24)مرد مجاهد نوشته است: راسته میگن میخوای یه برنامه ی ورزش سبک و مستمر رو تنظیم کنی؟
به شدت تکذیب میکنم همچین موضوعی رو 4chsmu14chsmu1

535353
وقتی میام 20 روزه رو میبینم اصن از شدت اشتیاق زبونم بسته میشه 22
همه فوج فوج پست میدن 22
مسابقه هم خیلی فعال... 22

خلاصه میام اینجا کلی حال میکنم 22

روزبه/ 31 تیر/ 18 روز خوب     22

535353
هدی / 4 مرداد / 15 روز خوووب Vamonde
لیست بروز شده  1394/05/18
[تصویر:  27.gif]
lkdvi ا / 26 خرداد ..................................................................................... 19 روز خوب داری قهرمان
53 
روزبه/ 31 تیر ............................................................................................ 18 روز خوب داری قهرمان
53
احسان, / 24 خرداد .................................................................................... 16 روز خوب داری قهرمان 
53 
هدی / 4 مرداد ...........................................................................................15 روز خوب داری قهرمان
53
AlwaysHope ا / 7 خرداد ............................................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
53 
شازده کوچولو /24 خرداد ............................................................................ 10 روز خوب داری قهرمان
53 
m.a.h.d.i ا / 4 مرداد ...................................................................................... 6 روز خوب داری قهرمان
53 
rahaii ا / 15 تیر ............................................................................................... 5 روز خوب داری قهرمان
53 
 Mohammad EsHagh ا / 13 مرداد ..................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
53
mig23 ا / 2 مرداد  .......................................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
53 
mohammad-f ا / 23 تیر ................................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
53
[تصویر:  128.gif]
Last Alone Man ا / 13 تیر .............................................................................. بسم الله قهرمان
هـادی / 14 مرداد  ........................................................................................... بسم الله قهرمان
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
روزبه/ 31 تیر/ 19 روز خوب     [تصویر:  22.gif]

535353
سلام دوستای گلم من علی هستم 18 روز خوب داشتم ولی متاسفانه خراب کردم گفتن بیام اینجا ثبت نام کنم با تشکر 
هدی / 4 مرداد / 17 روز خوب
خدایا شکرررت
هدی / 4 مرداد / 18روز خووب
303 Khansariha (57) سلام به همگی
من دست تنها دارم پیش میرم توکل به خدا
دست تنها/4مرداد/18روز خوب
من چون وقت نمیکنم هرروز بیام اعلام حضور کنم اینجوری می شه یه یهو مجبورم بیام تاریخ چندروز جلو تر رو بگم
حالا هر جور که نظر مدیران محترم گروه بود حساب کتاب کنن
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام علی هستم 2 روز خوب الحمدالله...
لیست بروز شده  1394/05/22
[تصویر:  27.gif]
lkdvi ا / 26 خرداد ................................................................................................. 19 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  8.gif] 
روزبه/ 31 تیر ........................................................................................................ 19 روز خوب داری قهرمان
هدی / 4 مرداد .......................................................................................................18 روز خوب داری قهرمان
دست تنها / 4 مرداد ............................................................................................... 18 روز خوب داری قهرمان
53
احسان, / 24 خرداد ................................................................................................. 16 روز خوب داری قهرمان 
AlwaysHope ا / 7 خرداد ........................................................................................ 14 روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /24 خرداد ....................................................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 4 مرداد ................................................................................................ 6 روز خوب داری قهرمان
rahaii ا / 15 تیر ....................................................................................................... 5 روز خوب داری قهرمان
 Mohammad EsHagh ا / 13 مرداد ........................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
mig23 ا / 2 مرداد  ................................................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
intelligent ا / ؟ مرداد ............................................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
53
mohammad-f ا / 23 تیر ........................................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  128.gif]
Last Alone Man ا / 13 تیر ........................................................................................ بسم الله قهرمان
هـادی / 14 مرداد  .................................................................................................... بسم الله قهرمان
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
با سلام علی هستم خیلی خوشحالم که اینجام من ده روزو رد کردم رسیدم به 18 روز خراب کاری کردم گفتن بیام اینجا از اول ایشالله بار اخر الهی امین...
22 مرداد/0 روز خوب
منو بی زحمت از صفر بزنید ایشالله از فردا روزای خوبم شروع میشه..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان