امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

Naser_paki / بیست و 7 مرداد / 10 روز خوب[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][WHITE SMILING FACE][WHITE SMILING FACE][WHITE SMILING FACE]

ولی کم کم داره سخت میشه😕😕😕
خدا خودش کمک کنه 😐

ارسال شده از LG-D724s با استفاده از kanoon
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
تواب / 5شهریور / 1 روز 14 ساعت پاک
 سپاس شده توسط
به نام خدا 
سلااام به همه گلا و خوبای این تاپیک بریم که داشته باشیم پاسخ به پستای غمگین و شاد و عجیب و انرژی بخش و... شما عزیزا

(1396 شهريور 4، 13:43)hamedhamed نوشته است: برادر rezaKy عزیز، خب البته چون متاسفانه بعد از ده روز پاکی، دیروز گند زدم به خودم، تاریخ حضورم در مسابقه بیست روزه رو از دیروز اعلام کردم.وگرنه یه وقت عقلم پاره سنگ برنداشته که ده روز پاکیمو جزو این مسابقه حساب نکنم که. Shy

اصلا مهم نیس که خراب شد دادا حامد. پس اراده واسه چیه؟ واسه همینه که بچسبیم به هدفامون دیگه. یه بار دیگه بلند شو و بجنگ و روزایی که میاد رو برای پاکی قدر بدون.

(1396 شهريور 6، 18:31)mohsennia نوشته است: محسن / 6 شهریور / صفر

دادا محسن گل امید و انگیزه رو بالا نگه دار چون مطمئن باش بدون انگیزه تلاشی هم نتیجه نمیده. بسم الله مرد

(1396 شهريور 6، 18:08)nahj نوشته است: نهج / 20 مرداد / 17 روز قبل از این که بعدش بیاد
سعی کنیم جوری سعی نکنیم که مردم بفهمن سعی کردیم , چون بعدش سعی میکنن , سعی شما رو خراب کنن  Khansariha (69)

اینو میگن یه پست روده بُر کننده ها Khansariha (13) Khansariha (13)  من فقط اون عدد 17 رو تشخیص دادم اون بالا. و هیچی دیگه تا سه روز دیگه ایشالا با منجنیق میفرستیمت 30 روزه 

(1396 شهريور 6، 12:24)aliunknown نوشته است: سلام , خیلی دوست داشتم بنویسم ۱۸ روز خوب ولی خب چه میشه کرد دیروز شکستم بدجور ... Hanghead 
دیروز از بس داغون بودم نمیدونستم دارم چیکار میکنم , گفتم از کانون برم 
ولی الان دوباره حالم جا اومده و برگشتم , میدونم چه اشتباه بزرگی داشتم میکردم بهرحال جلوشو گرفتم
امروزم دوباره شکستم , نمیدونم چرا ...
علی / ۶ شهریور / ۰ روز خوب Unsure

اِ حاجی خیلی حیییف شد من داشتم لباس جشنمو میپوشیدم Tears  عیب نداره ایشالا ولی جلوی عواملش رو بگیری و از ناحیه ی قبل ضربه نخوری خودش یه پیروزی حساب میشه

(1396 شهريور 7، 8:11)تـــواب نوشته است: تواب / 5شهریور / 1 روز 14 ساعت پاک

اییییییول داداش تواب. خدایی بعد از اون سریال شکستات، این بهترین رکوردت بوده. امیدوارم ایندفه تا 20 روزه رو بری. همونطور که 10 روزه رو تموم کردی، اینجا هم موفق شی. خییییلی مراقب خودت باش. 317 

(1396 شهريور 6، 21:33)Naser_paki نوشته است: Naser_paki / بیست و 7 مرداد / 10 روز خوب
ولی کم کم داره سخت میشه
خدا خودش کمک کنه 

ارسال شده از LG-D724s با استفاده از kanoon

مطمئناً خدا پشتمون رو خالی نمیکنه ناصرجان. نصف راهو اومدی دیگه برگشتن از این راه خیلی زور داره. قبول داری؟ 

(1396 شهريور 6، 19:49)chika نوشته است:
اومدم یکم شیطونی کنم و برم
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
یادتون نره
زندگی همین لحظه ایه ک داریم نفس میکشیم
و فقط مسئول همین لحظه ایم
از عمق وجود تا خوده عرش
باید زندگی کرد 
لحظه هاتون رو بسازید
همونجوری ک دوست دارید
بدون نگاه ب گذشته 
بدون نگرانی برای اینده
همین الان باید پاک باشی
و همین الان ها جمع میشن
همین الان خوب باش و شاد و اروم
و پر از عشق خدا
خداجونم کاری کن بتونیم پر از عشق تو باشیم و درکش کنیم
303

آفرین واقعا حرفای خوبی بود. ممنون که به بچه ها روحیه میدید چیکا
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ ۳ شهریور/ 4 روز خوب
 سپاس شده توسط
آتریسا/3شهریور/2روزخوب
پ ن:سلام ببخشید من دیروز نبودم و نشد اعلام وضعیت کنم 1
پ ن2:این روزها خیلی مشغولیتم زیاد شده و کم کم دارم نتو کمتر میکنم نمیدونم امافکر کنم اعلام وضعیت هام قاطی شه ولی حتما اینبار ب 20روز میرسم  Hanghead
 سپاس شده توسط
تواب / 5 شهریور / 1 روز و 17 ساعت
 سپاس شده توسط
بعد از ظهرِ سگیِ سگی

حامدحامد/ 7 شهریور/ 0 روز خوب
 سپاس شده توسط
Wink 
نهج / 20 مرداد / 18 روز 
من چرا اول صبح بیدار شدم؟ 106
اها حتما این اول صبحی یکی به من فک کرده  4fvfcja
به ما فکر نکنین راضی نیستما Cowboypistol
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
تواب / 5 شهریور / 2 روز و 13 ساعت
 سپاس شده توسط
آتریسا/3شهریور/3روز خوب میشه1
پ ن:سلام روزتون ب خیر باشه1من فکر کنم آخرین اعلام وضعیتم باشه مشکلاتی پیش اومده ک مجبورشدیم امروز اسباب کشی کنیم و خونمون عوض شه 1شاید اینجا آخرین اعلام وضعیتم باشه اما من این بار ب 20روز میرسونم نمیدونم چرا اما ب طور مشکوکی مطمئنم از این موضوع اگر خدایی نکرده خراب کردم میام و بهتون میگم در غیر اینصورت من وقتی 20روزه شدم میام و بهتون میگم...همین دیگه 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
پ ن2:پر حرف شدم Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
تواب / 9 شهریور / 0
 سپاس شده توسط
تواب / 9 شهریور / 5 ساعت و 25 دقیقه
 سپاس شده توسط
Wink 
نهج / 9 شهریور / 0 روز عالی  Khansariha (13)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
محسن/ 10 شهریور، / 0
 سپاس شده توسط
تواب / 9 شهریور / یک روز و دو ساعت
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان