امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/6/4*

aliunknownا/7 مرداد.............................................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
nahjا/ 20مرداد....................................................................................................[تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
Atrisaا/21مرداد.............................................................................................[تصویر:  gq0_red-number-3.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
mohsenniaا/21 مرداد........................................................................................[تصویر:  nw_red-number-8.jpg] روزخوب داری قهرمان
Naser_pakiا/27مرداد...................................................................................[تصویر:  nalv_6-investor-tool-300x240.jpg]روز خوب داری قهرمان

تواب/4شهریور................................................................................................................................بسم الله قهرمان
hamedhamedا/3شهریور...................................................................................................بسم الله قهرمان
saeed1396ا/4شهریور..................................................................................................................بسم الله قهرمان
hosseinrا/4شهریور.....................................................................................................................بسم الله قهرمان
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
تواب / 4 شهریور / 0 
لغزش امروز
 سپاس شده توسط
برادر rezaKy عزیز، خب البته چون متاسفانه بعد از ده روز پاکی، دیروز گند زدم به خودم، تاریخ حضورم در مسابقه بیست روزه رو از دیروز اعلام کردم.وگرنه یه وقت عقلم پاره سنگ برنداشته که ده روز پاکیمو جزو این مسابقه حساب نکنم که. Shy
 سپاس شده توسط
ممنون رضا جااان Confetti 
نهج / 20 مرداد / 15 روز 53258zu2qvp1d9v
وقتی که ادما هنوز خامن خیال میکنن میتونن پخته شن Smiley-face-whistle-1
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
خدا قوت دوستان گلم

Naser-paki / بیست و هفت مرداد / 8 روز خوب [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES][SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES]

خدارو شکر تا امروز همه.چیز خوب بوده[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]

ارسال شده از LG-D724s با استفاده از kanoon
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام یه نکته ای بذارین براتون بگم شاید راسخ تر بشیم برای ترک

فرض کنین چی میشه اگر در حین خ.ا مرگ به سراغمون بیاد. یه لحظه فک کنین چقدر بد میشه که توی اون حالت از دنیا بریم. 

اولین کسی که جسم مارو در اون حالت میبینه اعضای خانواده مون هستن. نکته بعد اینکه ما اگه توی اون حالت زشت از دنیا بریم، ناپاک و گناهکار رفتیم اون دنیا

اون همه وقتی که برای پاک شدن داشتیم، توی اون لحظه که روحمون از بدن جدا میشه، دیگه تموم شده هست. دیگه فرصتی برای جبران نداریم.

بیاین دست به دست هم بدیم تا قبل از اینکه دیر بشه این وضعیت رو تغییر بدیم. 

قبل از اینکه وقت تموم شه بیاین این بلا رو پشت سر بذاریم و دیگه سمتش نریم. هر ثانیه، بیشتر به مرگ نزدیک تر میشیم

وقت کمه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
آتریسا/4شهریور/0روز خوب..
 سپاس شده توسط
تواب / 5 شهریور / 0 / سه لغزش
 سپاس شده توسط
نهج / 20 مرداد / 16 روز easy
iziziziziziiziiziziziziziziziziziziziiziziziziziziziziziziziziizzizi Khansariha (58)
ziziziziziiziziziziziiziziziziziziziziziziziizizizziziziziziiziziziziizzizizizizizizizizizizizizizizzizi Khansariha (89)
iziziziziiziziziziizi
izi men iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiii Khansariha (98)
come on izi
cooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmeeee ooooooooooonnnnnnnnnnnnnn   izi Nevisandeh

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
تواب / 5 شهریور / 5 ساعت پاک
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
تواب /5شهریور/16 ساعت پاکی
 سپاس شده توسط
نهج / 20 مرداد / 17 روز قبل از این که بعدش بیاد
سعی کنیم جوری سعی نکنیم که مردم بفهمن سعی کردیم , چون بعدش سعی میکنن , سعی شما رو خراب کنن  Khansariha (69)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
محسن / 6 شهریور / صفر
 سپاس شده توسط
اومدم یکم شیطونی کنم و برم
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
یادتون نره
زندگی همین لحظه ایه ک داریم نفس میکشیم
و فقط مسئول همین لحظه ایم
از عمق وجود تا خوده عرش
باید زندگی کرد 
لحظه هاتون رو بسازید
همونجوری ک دوست دارید
بدون نگاه ب گذشته 
بدون نگرانی برای اینده
همین الان باید پاک باشی
و همین الان ها جمع میشن
همین الان خوب باش و شاد و اروم
و پر از عشق خدا
خداجونم کاری کن بتونیم پر از عشق تو باشیم و درکش کنیم
303
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1396 شهريور 6، 19:49)chika نوشته است:
اومدم یکم شیطونی کنم و برم
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
یادتون نره
زندگی همین لحظه ایه ک داریم نفس میکشیم
و فقط مسئول همین لحظه ایم
از عمق وجود تا خوده عرش
باید زندگی کرد 
لحظه هاتون رو بسازید
همونجوری ک دوست دارید
بدون نگاه ب گذشته 
بدون نگرانی برای اینده
همین الان باید پاک باشی
و همین الان ها جمع میشن
همین الان خوب باش و شاد و اروم
و پر از عشق خدا
خداجونم کاری کن بتونیم پر از عشق تو باشیم و درکش کنیم
303

این جمله ها رو باید گذاشت بک گراند گوشی که فراموش نشن.. اگه همیشه همینطوری بودیم چقد عالی میشد مخصوصا اونجا که میگی بدون نگاه به گذشته بدون نگرانی از آینده 1
(1396 شهريور 5، 8:20)rezaKy نوشته است: بچه ها سلام یه نکته ای بذارین براتون بگم شاید راسخ تر بشیم برای ترک

فرض کنین چی میشه اگر در حین خ.ا مرگ به سراغمون بیاد. یه لحظه فک کنین چقدر بد میشه که توی اون حالت از دنیا بریم. 

اولین کسی که جسم مارو در اون حالت میبینه اعضای خانواده مون هستن. نکته بعد اینکه ما اگه توی اون حالت زشت از دنیا بریم، ناپاک و گناهکار رفتیم اون دنیا

اون همه وقتی که برای پاک شدن داشتیم، توی اون لحظه که روحمون از بدن جدا میشه، دیگه تموم شده هست. دیگه فرصتی برای جبران نداریم.

بیاین دست به دست هم بدیم تا قبل از اینکه دیر بشه این وضعیت رو تغییر بدیم. 

قبل از اینکه وقت تموم شه بیاین این بلا رو پشت سر بذاریم و دیگه سمتش نریم. هر ثانیه، بیشتر به مرگ نزدیک تر میشیم

وقت کمه
وای من به این خیلی فکر کردم... فاجعه س
(1396 شهريور 4، 11:32)تـــواب نوشته است: تواب / 4 شهریور / 0 
لغزش امروز

پاشو و دوباره قوی باش. گذشته رو بیخیال بهش فکر کن ولی نه جوری که ناامیدت کنه ، وقتی به گذشته نگاه میکنی خوشحال باش که نسبت به اون موقع الان یک قدم جلوتری 1
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان