امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

[تصویر:  www.roozgozar.com-2103.gif]

لیست بروز شده پنج شنبه 28 شهریور 1392 

1-رهـــــــــــــــــــــــــايــــــــــــــي 59/ 10 شهريور / روز پاک:0 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2-مـــــــــــــــــــــــــــــهدی68 / 8 شهریور / روز پاک:0>>>>>>>>    [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

3- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>    [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
4-شهــــــــــــرام جهـــــــــــــــــــاد / 13 شهریور / روز پاک :0 [b]>>>>>>>>  [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
[/b]

5-پســــــــــــــــــــــــــر پـــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>    [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
7- نــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــر / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
8- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
9-علامــــــــــــــــــــت ســــــــوال / 4 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 19شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] روز خوب داشتی قهرمان

11- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان
12- د  ااااااااااااااااااااااا راااااااااااااااااااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
13- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 19 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /23 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[b][تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان[/b]
15- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
16- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
[b]17- علیـــــــــــــرضـــــــا تــــــــــــــی ام /26 شهریور /روز پاک : 0>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان[/b]
18- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 26شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

19- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

20- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

21 - تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 16 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

22- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــ​​​​​​ـــــــا /21 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

23-کـــــــــــــوروش فراســـــــــــــــــــی / 27 شهریور / روز پاک :0 [b]>>>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ
[/b]
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
مهدی68 / 8شهریور / 18 روز خوب
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
آقای شهرام چهاد
توو مسیری که داریم میریم
هممون با هم و با کمک هم
جز اینکه همرزمامون با هاموونن
و تو رسیدن به مقصدمون میشن همسفرمون
که این یه امتیازه خیلی خوبیه
گاهی وقتا فقط من مالک رویام هستم و توو شکوفاییش سهم دارم
ولی
چه تنها چه با دیگری
اون چیزی که مهمه
ادامه تلاش واسه رسیدن به مقصدیه که باورش داری
لحظه به لحظه روز و شب سال به سال
هرچقد هم سخت
ولی ادامه دادن با شهامت و استواری
بزرگترین پاداش و حس آرامش در دل
رو به همراهش داره
چه چیزی با ارزشتر و قشنگ تر از اون آرامشی که
با تموم وجوت حسش می کنی؟!
می توانم جون
اینجوری که گلبرگ می بینه
با تلاشی که داری می کنی
با سخت کوشی که داری
به اون چیزی که می خوای می رسی
چیزی جز بهترین برات نمی خوام
پس بکوش و بساز و شک نکن که می رسی
سلام بچه ها خوبید همگی
من یه مدت نبودم
یکم به خودم تسلط نداشتم
دوباره برگشتم
تلاش /23شهریور / 5 روز خوب

اگه میشه اسم منو اپدیت کنید
اگه خدا بخواد 12 مهر با بیست روز خوب میرم سی روزه
ذهنی که تحت فشار گذشته قرار دارد، ذهنی اندوهگین است....

[تصویر:  nasimhayat.png]
مرسی گلبرگ جون
بهترین حس برای هر کسی فقط همینه که دم انقدر تلاش کنه ک نتیجه هر چی شد اخر خودشو سرزنش نکنه
کاشکی منم ادم پرتلاشی بشم

شد9 روز خوب

درضمن موردای من یکیش کنترل نگاهه ک اگر رعایت نکنیم خوب کلا روزمون بد میشه و کنترل ذهن و محاسبه ولی ورزشم کمه در واقع گذاشته بودم روی پیاده روی حالا انشالله میذارمش روی مقدار بیشتری ک واقعا شبیه ورزش بشه

اینجا گفتم ک مجبور شم عمل کنم

جناب کوروش فراسی
گفتین نه انگیزه هست نه اراده
مهم این چیزیه که من در شما می بینم
که هیچ وقت تسلیم نمی شین
چون می دونم پیروزی با برد و باخت شما سنجیذه نمیشه
هر شکستی همیشه با کمی پیروزی همراهه
همونظور که می توانم خانوم هم گفت
مهم اینه که ما سعی خودمون را می کنیم
و اونوقته که حس بهتری نسبت به خودمون داریم
انگیزه و اراده رو می دونم که الان جفتش هست
خدا رو شکر که هست
پس پیش به سوی هدف
دو نفر رو می خوام معرفی کنم
که کم کم وقتشه واسشون جشن بگیریم
همسفرای بیست روزه اگه گفتین این دو نفر کیان؟
معرفی می کنم
جناب رهایی 59
و آقای مهدی 68
پیشاپیش تبریک خودمو اعلام می کنم
بدونین همه همسفرای بیست روزتون خوشحالن
محبوبا ! چگونه تو را فراموش کنم که تو مرا از یاد نبرده ای و چگونه از تو غفلت کنم که تو مراقب منی .
و اما
روز 12 مهر روز جشن یه همرزم دیگمونه
اسمشون تلاشه
خوش اومدین
می دونم که چیزی جز موفقیت در انتطارتون نیست
به افتخار گلبرگ خانوووووووم
317
;haha:
317
317
53
303

چون گلبرگ خانوم برامون نمیتونن گیگیلی بذارن من میذارم به افتخار همهم مون
اقایون و خانوم
53
535353535353

p
varzesh
varzesh317
317
:
varzesh
53
Smiley-face-thumb

با تشکر
53

سلام سلام سلام
يه روز خوب ديگه هم به ياري خدا سپري شد
اميدوارم لياقت جشني كه ابجي گلبرگ پيشاپيش برامون گرفتن و داشته باشم
فردا جمعه هست روز رحمت و مغفرت
انشا الله كه هممون جز اونايي باشيم كه تو اين شب و روز مورد رحمت واسعه خداي مهربوني ها قرار مي گيريم
دعامون كنيد
يا حق

5353ايستادگى كن تا روشن بمانى شمع هاى افتاده خاموش مى شوند.

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  shaeeban.png]
شهرام-جهاد / 13 شهریور / 0 روز پاک / 14 روز خوب
شیطان تا آنگاه که انسان مراقب نمازهای  پنجگانه اش  می باشد از او می ترسد
و چون
نمازهایش را تباه کرد بر او جرائت پیدا می کند و او را در گناهان بزرگ فرو می برد.

[تصویر:  %D8%B2%D9%88%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%...%D9%86.jpg]
[تصویر:  shaeeban.png]
مرسی ی ی ی ی ی می توانم بانووووو
بله به افتخار بیست روزه هااا
به افتخار هممون
که همدیگه رو دعا می کنیم
می خوایم پشت سر هم اینجا پیشاپیش جشن بگیریم
تا جشن اصلی
با آرزوی موفقیت واسه همه بچه ها
سلام.من دوباره پر انرجی شروع کردم .من رو 1 روز خوب بزنید
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

بازم نماز صبحم قضا شد53258zu2qvp1d9v

شهرام-جهاد / 13 شهریور / 1 روز پاک / 14 روز خوب

گلبرگ خانوم ممنونم که با حرف های دلنشینتون به تک به تک بچه ها روحیه میدینKhansariha (8)
امیدوارم موفق و خوشحال باشین و مارو هم دعا کنین42
شیطان تا آنگاه که انسان مراقب نمازهای  پنجگانه اش  می باشد از او می ترسد
و چون
نمازهایش را تباه کرد بر او جرائت پیدا می کند و او را در گناهان بزرگ فرو می برد.

[تصویر:  %D8%B2%D9%88%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%...%D9%86.jpg]
[تصویر:  shaeeban.png]
لیست بروز شده جمعه 29 شهریور 1392 

1-رهـــــــــــــــــــــــــايــــــــــــــي 59/ 10 شهريور / روز پاک:0 >>>>>>>> [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2-مـــــــــــــــــــــــــــــهدی68 / 8 شهریور / روز پاک:0>>>>>>>>    [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
3-شهــــــــــــرام جهـــــــــــــــــــاد / 13 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>>  [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
4-پســــــــــــــــــــــــــر پـــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>    [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
5-علامــــــــــــــــــــت ســــــــوال / 4 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 19شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  9.gif] روز خوب داشتی قهرمان
7- تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 23 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
8- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 19 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
9- علیـــــــــــــرضـــــــا تــــــــــــــی ام /26 شهریور /روز پاک : 0>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 26شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
11- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /27 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

12- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

13- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

14- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــ​​​​​​ـــــــا /21 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

15-کـــــــــــــوروش فراســـــــــــــــــــی / 27 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان