امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

به نام خدا
تلاش
با اراده و پشتکار پیش برین
و هر روز با این اعلام وضعیت های خوب شادی رو به دل
خودتون و هم رزماتون بیارین
آفرین بر شما
علیرضا 68
ممنون بابت اعلام وضعیت های منظم و خوبتون
ان شاء الله با همگروهیتون همراه با هم برسین به چیزی که واسش دارین می جتگین
موفق باشین
احسان بست
ان شاء الله زود زود سر می زنین
و مث ایندفعه با خودتون خبرای خوب میارین
ما منتطریم
یا علی
امید -2
خدا قوت
ما هم برای قهرمانمون جز موفقیت و سربلندی چیز دیگه ای نمی خوایم
چقدر زود گذشت ، خوش اومدین قهرمان سوورد 313
جنگ جنگ تا پیروزی
سلام بر همگی
خدا رو شکر پاکیم317
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

با سلام و عرض ادب 53

قهرمان عطا (ata) برنده مسابقه ده روزه شدن

و اومدم که ایشون رو به بیست روزه معرفی کنم

براشون پاکی همیشگی و شادی پایدار آرزومندم ..

دست و تشویق و خوش آمد گویی و این چیزا فراموش نشه 41
لیست ب روز شده ؛ چهارشنبه 24 مهر [تصویر:  13.gif]

1-رامــــــــــــــــــــــیـــــــــــــن / 8 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                             2- عــــــلـــــیـــــرضــــــا  / 31 شهریور / روز پاک:2 [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                          3- پـــــــــســـر پــــــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــژ داشتی قهرمان
                                                                                       4- ســـــــــــــــــــــــورد 313 / 14 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
5- عــــــــــــــــطــــــــــــــــــا / 12 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
6-ســـــربــــاز تــــــــــــــواب / 2 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                              
7- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 6 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                          
 8- ســــعـــیـــد صـــــفــــــــــــر / 14 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                                                       
9- تـــــــــــــــــــلــــــــــــااااااش / 13 مهر / روز پاک:1  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                              10- احــــــســــــــان بــــــســـت / 22 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                          11- رهــــــــــــــــــــایــــــــــــــــی / 11 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                                       12- راه بـــــــــــــــــهــــشــــــــــت / 20 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
13- انــــــــــیــــشـــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان

14- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                              

15- لـــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــــا / 21 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                           

16- عــــــــــــــــلــــــــــیــرضــــــــا تــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                                                       

17- عـــــــــــــــــــــلامـــــــــت ســــــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

18-تـــــــــــــــــــــــــــــرلــــــــــــــــــــــــــاااااااااان / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

19- ازیـــــــــــــــــــــــــو ادیــــــــــــــــــــتـــــــــــوره / 21 مهر روز پاک:0  بسم الله قهرمان
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام دوستان303

من تازه اومدم اینجاKhansariha (8)

به یاری خدا و با دعای شماها قراره آاز امروز شروع کنم

موارد انتخابی: قضا نشدن نمازها / خواندن روزی 2 صفحه قرآن

انشالله امشب میام برای اولین اعلام وضعیتم 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلاااااااااااااام 20 روزه 317

عیدتون مبارک Khansariha (48)

همسنگرا خوبین؟ خوشین ؟ خوش میگذره ؟ cheshmak

[تصویر:  emzaa.gif]

احســـــــــــــان 317

سومین روز سبز به حسابت واریز شد cheshmak

خیلی خوبه بعد شکستی که داشتی روحیه تو نباختی و از نو شروع کردی ...

سه روزش گذشت ... تا آخرش همینطور محکم باش که راهمون خیلی طولانیه 

شکست قبلی تموم شد . دیگه هم نباید تکرار بشه .

محکم و پر انرژی پیش به سوی پاکی ابدی 317

[تصویر:  emzaa.gif]

امید جان ممنون Khansariha (18)

عطا خیلی خوش اومدی Welcome (1)

داداش 10 روز مهمون مایی بعدشم ان شاءالله 30 روزه 317

منتظر اعلام پاکی های سبزت هستیم cheshmak

یا علی 53

‌‌‌‌
سلام خدمت همه دوستان خوب بیست روزه

حالتون خوبه؟سر حالین ؟

بهتره که خوب باشید چرا که یه نفر هم قراره به جمعتون اضافه بشه امروز Khansariha (48)

اومدم اعلام کنم خدمتتون که آرش عزیز (30roz1mah8) در ده روزه برنده شده

و با اجازه سرپرستای بیست روزه اومدم به بیست روزه معرفیش کنم که انشالله

ده روز دیگه بره سی روزه ...

برای ایشون تو تاپیک جشن مسابقات هم جشن گرفته شده که خوشحال میشم

تشریف بیارید و تبریک بگید به ایشون

در ضمن اعتبار دادن بابت قهرمانی به دوست خوبمون هم فراموش نشه ها cheshmak

ارادتمند همه شما دوستان کانونی

پاینده باشید
سلااااام به همه ی بیست روزه های عزیز
خدا رو شکر حال همه ی بیست روزه ها خوبه
چه حالی بهتر از این که داریم قدم به قدم می ریم به سوی مقصد
خدا رو صد هزار مرتبه شکر توو این روز سعید جمع قهرمان هامون جمع تر شده
خوش اومدین قهرمان عطا و قهرمان آرش
منتظر حضور سبزتون هستیم
یا علی
با ی انرژی فووووووووووووووووووووووووووووووووول اوومدم

از فردا اعلام وضعیت میکنم

535353535353535353535353 تقدیم به شما هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پروردگارا!
به من آرامش ده که بپذیرم انچه را که نمیتوانم تغییر دهم .
دلیری ده تغییر دهم انچه را که میتوانم تغییر دهم.
بینشی ده که تفاوت این دو را بدانم.
سلام

خدا قوت به سرپرست های عزیزKhansariha (8)

و تبریک به تازه واردهای این مسابقه امیدوارم که موفق باشید

دیروز و امروز روز خوب به لطف خدا

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلااااام 303

این اولین روزم بود که اینجا بودم و خدارو شکر خوب بود 317

عطا / 12 مهر / 11 روز خوب varzesh

التماس دعا 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام بر همگی
احسان بست/22 مهر/هم پاکیم هم خوبKhansariha (48)
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

لیست ب روز شده ؛ پنجشنبه 25 مهر [تصویر:  13.gif]

1-رامــــــــــــــــــــــیـــــــــــــن / 8 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                             2- عــــــلـــــیـــــرضــــــا  / 31 شهریور / روز پاک:2 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                          3- پـــــــــســـر پــــــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــژ داشتی قهرمان
                                                                                       4- عــــــــــــــــطــــــــــــــــــا / 12 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
5- ده روز یـــــــک مــــــــــاه / 15 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
6- ســـــــــــــــــــــــورد 313 / 14 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                             
7-ســـــربــــاز تــــــــــــــواب / 2 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                           
8- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 6 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                                                       
9- تـــــــــــــــــــلــــــــــــااااااش / 13 مهر / روز پاک:1  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                             10- احــــــســــــــان بــــــســـت / 22 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                          11- ســــعـــیـــد صـــــفــــــــــــر / 14 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                                       12- رهــــــــــــــــــــایــــــــــــــــی / 11 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
 13- راه بـــــــــــــــــهــــشــــــــــت / 20 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
14- انــــــــــیــــشـــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                             

15- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                          

16- لـــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــــا / 21 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                                                       

17- عــــــــــــــــلــــــــــیــرضــــــــا تــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان 

18- عـــــــــــــــــــــلامـــــــــت ســــــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

19-تـــــــــــــــــــــــــــــرلــــــــــــــــــــــــــاااااااااان / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

20- ازیـــــــــــــــــــــــــو ادیــــــــــــــــــــتـــــــــــوره / 21 مهر روز پاک:0  بسم الله قهرمان
‌‌‌‌
ترلان24/7
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
آرش/15مهر/11روز خوب
پروردگارا!
به من آرامش ده که بپذیرم انچه را که نمیتوانم تغییر دهم .
دلیری ده تغییر دهم انچه را که میتوانم تغییر دهم.
بینشی ده که تفاوت این دو را بدانم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان