امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام.خدا همراهمونه/21 مرداد/15 روز خوب
بچه ها از فردا میرم مسافرت.من قول میدم کاری نکنم خواهشا ی نفر ب جای من روزای پاکیمو اعلام کنه.برام جشنم بگیره.ممنون
منِ جدید / 1شهریور / 5روز خوب 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
خدا همراهمونه/21 مرداد/16 روز خوب.
ولی امروز داغونم کاش میمردم
احسان, / 22 مرداد .................................................................................................... 14 روز خوب دارم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

317 سحر/5شهریور/16روز خوب
سلام
علی
26 مرداد
11 روز خوب :smily man:
[تصویر:  Untitled.jpg]
[تصویر:  33426057040000668794.gif]
[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]
 [تصویر:  balloons.gif] لیست بروز شده  1394/06/05 [تصویر:  balloons.gif] 

روزبه/ 31 تیر ........................................................................................................... 19 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  8.gif]
دست تنها / 4 مرداد ................................................................................................. 18 روز خوب داری قهرمان
s.h ا / 20 مرداد ....................................................................................................... 16 روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه / 21 مرداد ...................................................................................... 16 روز خوب داری قهرمان
53
احسان, / 22 مرداد .................................................................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
53
taranom2 ا/ 22 مرداد ............................................................................................. 13 روز خوب داری قهرمان
53
علی علی / 26 مرداد ............................................................................................... 11 روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /25 مرداد .......................................................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 4 مرداد .................................................................................................. 6 روز خوب داری قهرمان
53
منِ جدید / 1 شهریور .................................................................................................. 5 روز خوب داری قهرمان
 Mohammad EsHagh ا / 13 مرداد ............................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان
mig23 ا / 2 مرداد  ..................................................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
farhadsaman ا / 23 مرداد ......................................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]
[تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] 
هـادی / 14 مرداد  ....................................................................................................... بسم الله قهرمان
intelligent ا / 22 مرداد ............................................................................................... بسم الله قهرمان
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
منِ جدید / 1شهریور /6 روز خوب 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
taranom2 ا/ 22 مرداد ............................................................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
fiesta سلام
سحر/6شهریور/17 روز خوب
واسه امروزم خیلی خوشحالم.از همتون ممنونم بچه ها که هستید
سلام
علی
26 مرداد
12 روز خوب :smily man:
[تصویر:  Untitled.jpg]
(1394 شهريور 6، 14:32)مرد مجاهد نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به احسان جان عزیز،
درود به سلطان آواتارهای گربه ی کانون!
آقا راسته که هر کی میخواد آواتار گربه بذاره، باید باج سبیل رد کنه به شما؟! 1744337bve7cd1t81
خدا رو شکر که داری پیوسته و بی ادعا مسیر پاکی رو بالا میری؛
ان شاء الله که این گربه هه، خندون بشه 1

خدا قوت
یا علی

سلام بر داداش مجاهد 1

نه داداش هرکسی میتونه عکس گربه بذاره 1

احسان, / 22 مرداد .................................................................................................. 15 روز خوب دارم

سلام من تازه اومدم منو به محفل گرمتون پناه بدید
بهشتی/27 مرداد/10 روز خوب 53
احسان, / 22 مرداد .................................................................................................. 16 روز خوب دارم

studsmatta سحر/7شهریور/18روز خوب دارم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان