امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام به همه دوستان گل
Ali.start again
27 خرداد
13 روز خوب  53
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااام به همه پهلوونای 20 روزه.البته پهلوونا که همه خوابن و فقط یه نفر بیداره

آقا نمیشه اینجوری..همه جا داره تار عنکبوت میبنده Khansariha (7)

مجبورم نکنید برم از سر خیابون چن نفر رو بردارم بیارم که ادای 20 روزه ها رو دربیارن ها  317

خدای من کجایی دختر تو بسم الله گفتی و گذاشتی رفتی؟ Swear1

ساحل آرام تو که انقدر پر انرژی بودی دیگه چرا؟کجا خوابت برده؟ Gigglesmile

تواب خان شما کجا غیبت زده؟زود تند سریع خودتونو به بخش 20 روزه میرسونید 4chsmu1

و امااااا

2uge4p4 یه پهلوون گل داریم که پر قدرت اعلام وضعیت میکنه 2uge4p4

آقای Ali.start again خیــــــــــــــــــــلی عالی دارین پیش میرید و ممنووون بابت اعلام وضعیت  49-2  317  
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
بچه ها میدونم اینجا جاش نی و فقط واسه اعلام وضعیته ولی رو مخمه این قضیه فقط جواب بدین و بعد پاک کنید . من الان داشتم دنبال عکس خوب واسه پروفایل میگشتم یهو یه عکسی اومد و چشمم افتاد بهش بعد ردش کردم وقتی گوشی رو گذاشتم کنار همش یه حس بد میگفت شیکستی منم گفتم من فقط یه لحظه چشمم افتاد و حالا ثابت میکنم رفتم دوباره روش که بگم من فقط چشمم افتاد به این قسمت عکس و نگاه بد نکردم ولی این بار چشمم افتاد چند ثانیه نگاه کردم بعد دوباره اون حس بد گفت تو شیکستی برو فیلم ببین عکس ببین اعصابم بهم ریخت گوشی رو پرت کردم اونور و یه دوش گرفتم و کلی با خدا حرف زدم . الان از روز اول از فردا اعلام وضعیت کنم ؟ عکسش عکس بد نبود لباسم داشت من لامصب چشمم افتاد
ممنون میشم سریع جواب بدین خیلی تو مخیه این فکر و خیالا
من همه چیو میگم چون شما داداشا و ابجیامین و محرم رازمین
 سپاس شده توسط
علی خان،شما که مرتکب کاری نشدین که

صرف دیدن عکس روز پاکتون رو صفر نمیکنه مگه اینکه منجر به اون عمل بشه

پس شمام فردا روز 14 هستید
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
ممنون از شما ابجی شرمنده بازم واسه اون البته چند ثانیه ولی اونم نباید از من سر بزنه . اخه شرایط مسابقه نرفتن به سایت و ایناس گفتم نکنه خراب کردم   53
 سپاس شده توسط
(1395 تير 9، 20:13)Ali.start again نوشته است: بچه ها میدونم اینجا جاش نی و فقط واسه اعلام وضعیته ولی رو مخمه این قضیه فقط جواب بدین و بعد پاک کنید . من الان داشتم دنبال عکس خوب واسه پروفایل میگشتم یهو یه عکسی اومد و چشمم افتاد بهش بعد ردش کردم وقتی گوشی رو گذاشتم کنار همش یه حس بد میگفت شیکستی منم گفتم من فقط یه لحظه چشمم افتاد و حالا ثابت میکنم رفتم دوباره روش که بگم من فقط چشمم افتاد به این قسمت عکس و نگاه بد نکردم ولی این بار چشمم افتاد چند ثانیه نگاه کردم بعد دوباره اون حس بد گفت تو شیکستی برو فیلم ببین عکس ببین اعصابم بهم ریخت گوشی رو پرت کردم اونور و یه دوش گرفتم و کلی با خدا حرف زدم . الان از روز اول از فردا اعلام وضعیت کنم ؟ عکسش عکس بد نبود لباسم داشت من لامصب چشمم افتاد
ممنون میشم سریع جواب بدین خیلی تو مخیه این فکر و خیالا
من همه چیو میگم چون شما داداشا و ابجیامین و محرم رازمین

واقعا کسی مثل شما رو میبینم که اینقدر حساسه روی یه عکس ؛ به خودم میگم «ببین تو با خودت چیکار کردی که روزی 100 بار اینا رو میبینی و کک ات هم نمی گزه » ! 22
خدا شما رو هم پاک نگه داره ، ما رو هم هدایت کنه یه کوچولو..
خواهش میکنم

خیلی عالیه که انقدر دقیق توجه دارین روی این قضیه

دیدن عکس و فیلم چون در اکثر مواقع ختم میشه به اون عمل، جزو شرایط مسابقه ست ولی چیزی که روزتون رو صفر میکنه انجام اون عمل هستش

موفق باشید
سلام
علیرضا تی ام
6 تیر
3 روز خوب
سلام به دوستان عزیزم
Ali.start again
27 خرداد
14 روز خوب  53
سلام دوستام   4chsmu1
ساحل آرام / 25 خرداد / 16 روز خیلی خوب    2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

بچه ها بیاید بریم 30 روزه  Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلام سلااااااااام 
شیدایی جان اره عزیز 16 روز خوب بود...
اما صفر شد ! از دیروز دوباره شروع کردم
4chsmu1
[تصویر:  wp4003454.jpg]
[تصویر:  AKSGIF_IR_RAMADAN_GIF_%D8%AA%D8%B5%D8%A7...9%8650.gif]

[تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif][تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif][تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif]

لیست بروز شده 10/ 04/ 95 *

شازده کوچولو / 16 خرداد ...................20 روز خوب داری قهرمان   Confetti
poupakا / 15 خرداد .................. 20 روز خوب داری قهرمان Confetti

ساحل آرام / 25 خرداد ............................................ 16 روز خوب داری قهرمان
مرگ خاموش / 16 خرداد ......................................... 14 روز خوب داری قهرمان
Ali.start againا /27 خرداد .................................... 14 روز خوب داری قهرمان 
Ho3einا / 3 خرداد ............................................ 11 روز خوب داری قهرمان
تواب / 3 تیر ................................................... 4 روز خوب داری قهرمان
™  alirezaا / 6 تیر ............................................. 3 روز خوب داری قهرمان
Mahsonا / 8 خرداد............................................... 3 روز خوب داری قهرمان 
جدی / 15 خرداد ................................................. 2 روز خوب داری قهرمان 
پر پرواز / 15 خرداد .............................................. 2 روز خوب داری قهرمان 

خدای من /؟؟ خرداد ......................................... بسم الله قهرمان 
hastyparsa1991ا / ؟؟ خرداد ..................................... بسم الله قهرمان
bahar2ا /؟؟ تیر .................................................. بسم الله قهرمان
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام
علیرضا تی ام
6 تیر
4 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبم
Ali.start again
27 خرداد
15 روز خوب 53
 سپاس شده توسط
(1392 تير 30، 18:19)soheil70 نوشته است: فقط میگم رفقا...تو روزای عادی واسه ترک بایس 100 درصد توان بذارین.....ولی تو این ماه اگه 10 درصدم همت کنید به خواستتون میرسید.....
همه چیز آمادست.....
اگه یه خورده فک کنیم میبینیم همه چیز مهیاست واسه یه شروعه دوباره.....تابستونه...ماه رمضونه.....وقت داری....دل مشغولیت هم این روزا کمتره...پس چی بهتر از اینکه یه بار دیگه بگی بسم الله...
حسرته بعد این ماه کاش به دلمون نمونه که بد حسی یه اون حس...
یا علی...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان