امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

محسن / 2 اردیبهشت / 14 روز خوب
 سپاس شده توسط
آخرین امید/15 اردیبهشت/یک روز خوب
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
محسن / 2 اردیبهشت / 16 روز خوب
رها  53 6اردیبهشت  53 13روزخوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
نسیم021/اردیبهشت12/روزخوب6
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
 سپاس شده توسط
بچه ها من شکست خوردم الان باید یرگردم مسابقه 10 روزه؟؟ 46 46 46
 سپاس شده توسط
نسیم021/اردیبهشت19/صفر
نه اقامحسن همین جا از صفر شرو کنین
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
 سپاس شده توسط
پست منتخب از مسابقه هفته به هفته

**می توانم**

من فکر کنم علت اینکه تصمیم قاطع میگیرم ولی عمل نمی کنم یادآوری نکردنه
یعنی فرقش اینه که من اگه یه تصمیم قاطع میگیرم. باید هر رو با خودم مرور کنم

هر صبح بگم خدایا به امید تو میخوام پاک باشم میخوام خوب زندگی کنم
دائم که پر رنگش کنم واسه همیشه موندگار می شه

...یه بار که تو مسابقات گروهی بودم بالکل یادم نبود که
پاکیم فقط وابسته به خودم نیست گروه دارم 

و لغزیدم خب علت چی بود اینکه با گروهم در ارتباط نبودم
مساله گروهم رفته بود ته ذهنم

اگه هر روز به تصمیمون فکر کنیم و براش زحمت بکشیم به عبارتی پی گیریش کنیم می شه تصمیم قاطع
امیدوارم اصل مداومت رو رعایت کنم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
رها  53 6اردیبهشت  53 15 روز خوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
سلام به همه من تازه از 10 روزه ترانسفر شدم اینجا 4chsmu1 . خوشحالم که کنار بقیه دوستان مسابقه ی 20 روز رو شروع میکنم. 317 317 Khansariha (69)
رضا/22اردیبهشت/10روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
engineer/ نه اردیبهشت / 13 روز خوب
من تازه از 10 روزه اومدم  سلام به همه 49-2
 سپاس شده توسط
رضا/22اردیبهشت/11 روز خوب Khansariha (69)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط

[تصویر:  86239558482336769468.gif]

لیست بروز شده *96/2/23*

[تصویر:  www.roozgozar.com-2147.gif]

dony_aا/11 فروردین.....................................................................[تصویر:  188.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

bandekhodaا/17 فروردین...............................................................[تصویر:  186.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

رها رها رهامن/6 اردیبهشت...................................................................[تصویر:  186.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

محمد68ا/22 فروردین.......................................................................[تصویر:  184.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

engineerا/9 اردیبهشت.....................................................................[تصویر:  184.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

محسن / 2 اردیبهشت..........................................................................[تصویر:  183.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

ترانه/9 اردیبهشت............................................................................[تصویر:  183.gif] روز خوب داری قهرمان

Mortezaag37/فروردین۱۵................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

pirooz96ا/1 اردیبهشت....................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

جناب خان/2 اردیبهشت.......................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

رضا/22اردیبهشت...........................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان
                               آخرین امید/4 اردیبهشت....................................................................... [تصویر:  182.gif]روز خوب داری قهرمان  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2149.gif]

نسیم021/اردیبهشت19.......................................................................بسم الله قهرمان

من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
جناب خان 1 / 14 ازدیبهشت / 9 روز خوب
53
 سپاس شده توسط
49-2[b]
(1396 ارديبهشت 16، 1:06)آخرین امید نوشته است: آخرین امید/15 اردیبهشت/یک روز خوب

ســـلام

به امید خدا این دفعه اومدین دیگه بیست روز پاکی و به خوبی پشت سر میزارین

(1396 ارديبهشت 19، 23:33)mohsennia نوشته است: بچه ها من شکست خوردم الان باید یرگردم مسابقه 10 روزه؟؟ 46 46 46

ســلام
نه لازم نیست برگردین ده روزه..از همین جا دوباره استارت بزنین..شما میتونین 49-2

(1396 ارديبهشت 20، 16:12)nasim021 نوشته است: نسیم021/اردیبهشت19/صفر
نه اقامحسن همین جا از صفر شرو کنین

ســلام
نسیم جان ببین از کجاها شیطون بهت نفوذ میکنه..شناساییش کن و نزار..به امید خدا تو موفق میشی قهرمان 2uge4p4

(1396 ارديبهشت 20، 20:43)رهارهارهامن نوشته است: رها  53 6اردیبهشت  53 15 روز خوب

ســلام
عـــالیه رها جان 49-2 انشاءالله چند روز دیگه راهیت میکنیم بیست روزه 49-2

(1396 ارديبهشت 22، 22:04)engineer نوشته است: engineer/ نه اردیبهشت / 13 روز خوب
من تازه از 10 روزه اومدم  سلام به همه 49-2

ســـلام
خیلی خوشومدین 53 خدا قوت به شما 49-2

(1396 ارديبهشت 23، 9:06)rezaKy نوشته است: رضا/22اردیبهشت/11 روز خوب Khansariha (69)

ســلام
خدا روشکر بابت روزای خوبتون 49-2

[/b]
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان