امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

[تصویر:  86239558482336769468.gif]

لیست بروز شده *96/4/8*

[تصویر:  www.roozgozar.com-2147.gif]

ya mahdiا/17 خرداد..................[تصویر:  181.gif][تصویر:  183.gif] روز خوب داری قهرمان

saeed1396ا/21 خرداد ..................................................................[تصویر:  186.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان
mohsenniaا/6 خرداد ..................................................................[تصویر:  186.gif][تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان
R_manhا/5 خرداد......................................................................... [تصویر:  185.gif] روز خوب داری قهرمان

تواب/6 تیر .....................................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان
Riseا/5 تیر ...................................................................................[تصویر:  182.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2149.gif]

aliunknownا/ 7 تیر ..........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
تواب / 9 تیر / 0
54 مرتبه صفر شدن ، بوی کثیفی استشمام نمی کنید ؟؟؟؟
ای کاش صبح رو نبینم
ونوس/9تیر/13روزخوب

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول:
(1396 تير 9، 20:47)venoos21 نوشته است: ونوس/9تیر/13روزخوب

خب خب 13 از 20 ینی یه کار بزرگ. 7 روز دیگه ایشالا یه ضرب به سوی سی روز 49-2
نقل قول:
(1396 تير 9، 13:46)aliunknown نوشته است: علی / 9 تیر / 0 روز خوب
خیلی اتفاق بد برام افتاده تو این یه هفته 
 Hanghead 
علی آقا عیب نداره. هر اتفاقی افتاده( که امیدوارم خیلی بد نباشه) بازم پاشو. آخر تیر میخایم ایشالا 20 روز شدنت رو جشن بگیریما

نقل قول:
(1396 تير 8، 23:43)تـــواب نوشته است: تواب / 9 تیر / 0
54 مرتبه صفر شدن ، بوی کثیفی استشمام نمی کنید ؟؟؟؟
ای کاش صبح رو نبینم

این چه حرفیه تواب جان. تا اخر این ماه میتونی حتی از 20 روزه وارد 30 بشی. بوی کثیفم نه استشمام نمیشود 53258zu2qvp1d9v  ..امیدوار باش

(1396 تير 6، 9:11)ya mahdi نوشته است: 17خرداد/20روز خوب
خب مباااااارکههههه... ایشالا دیگه این طرفا نبینیمت Khansariha (13) Gigglesmile  
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست

لیست بروز شده *96/4/10*

saeed1396ا/21 خرداد ...................................................................[تصویر:  red-number-5.jpg][تصویر:  latest?cb=20151019095337] روز خوب داری قهرمان
mohsenniaا/6 خرداد .....................................................................[تصویر:  red-number-5.jpg][تصویر:  latest?cb=20151019095337]
 روز خوب داری قهرمان

venoos21ا/9 تیر........................................................................[تصویر:  red-number-3.jpg][تصویر:  latest?cb=20151019095337]روز خوب داری قهرمان

R_manhا/5 خرداد......................................................................... [تصویر:  red-number-4.jpg] روز خوب داری قهرمان

Riseا/5 تیر ............................................................................[تصویر:  latest?cb=20151019095337] روز خوب داری قهرمان

aliunknownا/ 10 تیر ..........................................................بسم الله قهرمان

تواب/10 تیر ....................................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  8.gif]
 طرح ختم قرآن
[تصویر:  8.gif]

.

از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

وَلَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ وَنَعْلَمُ مَا تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ

و ما انسان را آفريده‏ ايم و می‏‌دانيم كه نفس او چه وسوسه‏ اى به او می‌كند و ما از شاهرگ [او] به او نزديكتريم

سوره ی ق آیه ی 16
 سپاس شده توسط
 هر وقت احساسات یقه گرفت
بهش می گیم من تسلیمم دستام بالا
ولی الان نه باشه برای فردا
با این کار قدرتمون زیاد میشه
تا سری بعد یعنی همون فردا دخلش رو میاریم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
تواب / 10 تیر / 19 ساعت خوب
تواب / 10 تیر / یک روز و دو ساعت خوب
 سپاس شده توسط
ونوس/11تیر/15روزخوب

تواب / 10 تیر / دو روز و دو ساعت خوب
 سپاس شده توسط

لیست بروز شده *96/4/13*

saeed1396ا/21 خرداد ...........................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]
 روز خوب داری قهرمان

mohsenniaا/6 خرداد .............................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان

venoos21ا/11 تیر....................................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

R_manhا/5 خرداد......................................................................... [تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg] روز خوب داری قهرمان

aliunknownا/ 9 تیر ..........................................................[تصویر:  qt6j_red-number-2.jpg] روز خوب داری قهرمان

تواب/10 تیر .......................................................................[تصویر:  qt6j_red-number-2.jpg]روز خوب داری قهرمان

Riseا/5 تیر .......................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان

سپاس شده توسط
(1396 تير 12، 19:33)تـــواب نوشته است:
تواب / 10 تیر / دو روز و دو ساعت خوب
خیلی عالیه خیلی. حالا باید حواس جمع باشه تا 1 هفته بشه. بقیه ش مثه برق و باد میگذره و 17 روز دیگه حدودا باید جشن صعود بگیریم 49-2 

(1396 تير 11، 19:10)venoos21 نوشته است: ونوس/11تیر/15روزخوب

خوشحالم واقعا. مبارک باشه این 15 روزِ شیرین. ایشالا همینطوری یه راست 5 روز دیگه یه جشنِ صعود میگیریم. موفق و پر اراده باشی همیشه.  Confetti 

(1396 تير 11، 17:17)aliunknown نوشته است: علی / 9 تیر / 2 روز و 12 ساعت خوب ...
آقا من سوپر-خوشحال شدم که شروع کردی و استارت رو زدی. هر وقت حس کردی فشار میاد، حتما رو من حساب کن. دیگه 17 روز داری تا صعود به 30 روزاا. به پیش قهرمان Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
saeed 1396-mohsennia-Rise-R_manh منتظر اعلام وضعیتتون هستیم بچه ها. نگرانمون نکنین 4chsmu1
 سپاس شده توسط
ونوس/17روز خوب
تواب / 14 تیر / 0 روز خوب 
جوونیم صرف چی داره می شه ... 
هر روز حرام های خدا رو بدون ترس و خیلی عادی انجام می دم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان