امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

تواب /19 تیر / 10 ساعت خوب
 سپاس شده توسط
(1396 تير 19، 11:43)saber8 نوشته است:
صابر/۱تیر/ ۰ روز خوب

صابر جان دشمنت شرمنده داداش. خیلی خوشحالم که باز داری روزاتو میشماری. ایندفه بیا یه ضرب تا 20 روز برو. میدونم که میتونی دادا.

(1396 تير 18، 22:31)aliunknown نوشته است: علی / 15 تیر/ 4 روز خوب 53 

علی آقای گل. ایول به تو. آقا گاااااز بده تا 20 روزه. خیلی دلم میخاد جشن تورو بگیریم Confetti Confetti
(1396 تير 19، 20:10)تـــواب نوشته است: تواب /19 تیر / 10 ساعت خوب

ایول تواب جان. آقا این بار دیگه بیا عهد کنیم تا 20 روزه یه ضرب. خوبه که داری پا میشی و دوباره داری شروع میکنی. ایندفه موانع شکستت رو بشناس و جلوشون رو بگیر. برو به پیش. پشتتیم قهرمان
(1396 تير 17، 9:59)Saeed1396 نوشته است: من دوباره اومدم سعید 1396 /از 17 تیر صفر روز خوب

سعید جان برگشتت مبااااارک . ایشالا کنکورت رو خوب داده باشی. ایشالا یه همتِ بلند تا 20 روزه شدنت و فراتر از اون
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/4/17*

mohsenniaا/6 خرداد .....................................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
aliunknownا/ 15 تیر ................................................................................[تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg] روز خوب داری قهرمان
R_manhا/5 خرداد.................................................................................. [تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg] روز خوب داری قهرمان
تواب/17 تیر...................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان
Riseا/5 تیر ............................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان

saeed1396ا/21 خرداد ................................................................... بسم الله قهرمان                                                    saber8ا/1تیر..........................................................................................بسم الله قهرمان
تواب / 20 تیر / 0
روزها هم با صفرهای من حرکت می کنند
پاکیتون  رو به عنوان یه جواهر فرض کنین

تصمیمات روزانتون روهم بر اساس اون بگیرین

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
بچه ها بیاین توی مسابقه گروهی ثبت نام کنین. شاید کمک کرد که از این کوفتی جدا شین. وقتی حسِ مسئولیت گروهی اضافه میشه، شاید فرجی  شد. بیاین از همه موقعیتا برای ترک استفاده کنیم.
سجاد(قدیم) / 10 تیر/ 11 روز خوب

ارسال شده از LG-K220s با استفاده از kanoon
تواب / 22 تیر / 0
خدانگهدار
 سپاس شده توسط
من تازه اومدم 53258zu2qvp1d9v
7 تیر [تصویر:  hafttir.JPG] / 14 روز خوب
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1396 تير 22، 22:11)aliunknown نوشته است: خب الان باید وارد نه روز خوب شده باشم ولی با توجه به شکست افتضاحم صفر شدم ... علی / 22 تیر / صفر روز خوب  317 317 317 317 317 از بس اعصاب ندارم اینو گذاشتم که بگم مثلا هنوزم خوشحالم و یه ته امیدی برام مونده  Hanghead

علی جان بابا عیب نداره. بخدا سخت میگیری به خودت. الان دیگه مسابقات گروهی هم که شروع میشه سعی کن واقعا دیگه بذاری کنار. من میدونم اراده داری تواناییش رو هم داری. پس استارتو بزن و حرکت کن 317 

(1396 تير 22، 14:19)pirooz96 نوشته است: من تازه اومدم 53258zu2qvp1d9v
7 تیر [تصویر:  hafttir.JPG] / 14 روز خوب
پیروز باشی قهرمان. خوش اومدی. در ضمن دمت گرم واسه خلاقیتت. خیلی باحال بود Khansariha (69) Khansariha (13) Khansariha (13) . ایشالا تا 6 روز دیگه جشنی بگیریمو هل بدیم بری بالا Khansariha (46) 

(1396 تير 22، 13:40)تـــواب نوشته است: تواب / 22 تیر / 0
خدانگهدار

آقا کجاااااا Swear1 . تواب جان یه بار دیگه به خودت فرصت بده. من میگم با 10-20 تا شکست نباید نشست و گفت نمیشه. فقط شرط داره اونم اینکه باید از این خ.ا واقعا متنفر شی.

(1396 تير 21، 17:54)سجاد(قدیم) نوشته است: سجاد(قدیم) / 10 تیر/ 11 روز خوب

بَه بَه سلاااام آقا سجاد عزیز. خوش اومدی خیلیییی. ایشالا این چند وقت باقیمونده رو بتونیم کنار هم خوش بگذرونیم، بعدشم که ایشالا یه هلِ کوچیک به خانِ بعدی 2uge4p4 2uge4p4
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/4/24*

mohsenniaا/6 خرداد .....................................................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
pirooz96ا/7تیر......................................................................................[تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
سجاد(قدیم)/10 تیر.................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

R_manhا/5 خرداد.......................................................... [تصویر:  ihw3_red-number-4.jpg] روز خوب داری قهرمان

Riseا/5 تیر ...............................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان

aliunknownا/22 تیر ....................................................................................بسم الله قهرمان
تواب/22 تیر................................................................................................ بسم الله قهرمان
saber8ا/1تیر.............................................................................................بسم الله قهرمان
سجاد قدیم / 10 تیر / 15 روز خوب

تواب / 25 تیر / 0
محکم بودن بهترین تمرینه
 که 
تصمیمی پابرجا بمونه 
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام،باز برگشتم ،طاقت دوریتون رو نداشتم خخخ
صابر/از۲۱تیر/با احتساب امروز۵روز خوب
واقعا شرمنده ام،حیف اون ۱۷/۱۸روزی که با یه سهل انگاری از دست دادم