امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

ببخشید من می خواستم الام وضعیت کنم ولی کامل نمی دونم چجوریه ؟ تاریخ امروز که روز دهمه رو بنویسم یا همون تاریخ قبلی که روز بد بود رو بنویسم کلا می شه واسم خوب روشن کنید؟ 103
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
 با اجازه سرپرست عزیر 53 53 53 
مهدی 68 / 21 تیر / 16 روز خوب
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
حسین / 27 تیر / 0          /  خوب چون نمی دونستم چجوری اعلام وضعیت کنم همینجوری نوشتم اگه می شه من ووارد مسابقه ی بیست روزه بکنید تازه اومدم Confetti
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 6، 18:11)hosseinr نوشته است: حسین / 27 تیر / 0          /  خوب چون نمی دونستم چجوری اعلام وضعیت کنم همینجوری نوشتم اگه می شه من ووارد مسابقه ی بیست روزه بکنید تازه اومدم Confetti

سلام حسین جان. خوش اومدی خیلییی زیاد  317 ... برای دعلام وضعیت، همون تاریخ آخرین شکستتو بذار . ینی ۲۷تیر/۱۰روز خوب فردا ۱۱ میشه و همینطوری میره جلو تا ۲۰ Khansariha (46)

(1396 مرداد 6، 12:41)mehdi68 نوشته است: سلام
 با اجازه سرپرست عزیر 53 53 53 
مهدی 68 / 21 تیر / 16 روز خوب

آقا مهدی عزیز سلام ...خیلی خوشحالم که ۱۶ روز پاکی داری.   317 ایشالا که ۴ روز دیگه جشن ۲۰ روزه شدنت رو بگیریم Khansariha (46)

(1396 مرداد 5، 15:42)saber8 نوشته است:
سلام مجدد به کانونی های عزیز
شکر خدا سومین" ۵ "روزم رو به پاکی گذروندم
و به امید خدا باز هم به قول خودم وفادار میمونم و
پنج روز دیگه و پنج روز های دیگر هم از پاکی خودم بهتون اعلام وضعیت میکنم
صابر /۲۱تیر /۱۵روز خوب
یا حق
49-2

آقا صابر عزیز کیف میکنم انصافا. خیلیییی خوشحال میشم واقعا.. اراده ت لایک داره عزیز 49-2 49-2 

(1396 مرداد 5، 10:57)تـــواب نوشته است: تواب / 5 مرداد / 0

تواب جان اولای مرداده هنوز . یه بسم الله قوی بگو. خدا دستتو میگیره. یه هفته ی اول حساسه ولی بعد راحت تر میشه. اینجاییم و کمکت میکنیم. فاصله تا ترک، به اندازه ی اراده توعه.  هرچی‌قوی تر، کمتر

(1396 مرداد 4، 20:12)chika نوشته است:
چیکا / 26 تیر 
2uge4p4 2uge4p4

خیلی خوشحالیم واقعااا میگم. عالیه که توی جمعمون شما رو داریم. ایشالا جشن پاکی ۲۰ روزه شما 49-2 49-2

(1396 مرداد 1، 22:20)aliunknown نوشته است: نمیدونم چرا ؟ هنوزم باور نمیکنم !!! ... سر 9 روز دوباره ترکیدم ، ایندفعه با یه برنامه ریزی بهتر دوباره شروع میکنم ...
علی / 1 مرداد / 0 روز خوب  1276746pa51mbeg8j

خب عیب نداره بابااا ... پاشو بازم. ایندفه دیگه قوی و خیلی پر رووو Gigglesmile  علی جان خدایی منتظرم روزی بیاد که بتونم معرفیت کنم به ۳۰ روزه ها
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
اهم اهم
سلام عرض شد
ممنونم اقا رضا لطف دارین بهم
چیکا /۲۶ تیر / ۱۲ روز خوب
317 317
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/5/7*

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] 7tir ا/7تیر..................................................................................[تصویر:  buv1_red-number-9.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

سجاد(قدیم)/10 تیر.......................................................................................[تصویر:  so0k_7-13.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

mehdi68ا/21تیر......................................................................[تصویر:  456i_red-number-6.jpg][تصویر:  6p84_g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

saber8 ا/21تیر...............................................................[تصویر:  456i_red-number-6.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

chikaا/26تیر..........................................[تصویر:  6765_g8sc_2-0.jpg][تصویر:  6p84_g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

hosseinrا/27تیر...............................[تصویر:  6p84_g8sc_1-0.jpg][تصویر:  6p84_g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

aliunknownا/7 مرداد............................................................................................. بسم الله قهرمان
تواب/7مرداد............................................................................................................ بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
حسین /7 مرداد /0    باز روز از نو روزی از نو درست روز اول ورود به مسابقه 20 روزه خراب کردم  Hanghead ولی به امید خدا پیروز می شم
 سپاس شده توسط
دوست من

زندگی ات را از همین الان بساز ...

مطمئن باش

خیلی راحت تر خواهی بود.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
من دوباره اومدم سعید سه روز پاک
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
چیکا / 26 تیر / 15 روز خوب

بهترین تلاش رو از خودتون نشون بدید
تا به خودتون بدهکار نباشید 
ثابت کنیم که می تونیم 
هممون کنار هم هستیم و با هم میتونیم از پسش بر بیایم 

317
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام 53 
مهدی ۶۸ /۲۱ تیر ماه/۲۰ روز خوب 317
تشکر از سرپرست عزیز 53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
سعید/ از 7 مرداد /4 روز پاک
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 10، 21:05)Saeed1396 نوشته است: سعید/ از 7 مرداد /4 روز پاک

سعید جان خیییلی عالیه آقااااا. عالی تر هم میشه اگه تا 16 روز دیگه یه جشن دیگه هم برات بگیریم ایشالا و بفرستیمت واسه 30 روزه Khansariha (69) Khansariha (69)

(1396 مرداد 10، 18:20)mehdi68 نوشته است: سلام 53 
مهدی ۶۸ /۲۱ تیر ماه/۲۰ روز خوب 317
تشکر از سرپرست عزیز 53

یسسسسسسس Khansariha (69) Khansariha (69)  آقااااا تبریییییک. خیلی بینهایت خوشحال شدم آخیییش به سوی بی نهایت و فراتر از آن Gigglesmile 

(1396 مرداد 9، 21:41)chika نوشته است:
چیکا / 26 تیر / 15 روز خوب

بهترین تلاش رو از خودتون نشون بدید
تا به خودتون بدهکار نباشید 
ثابت کنیم که می تونیم 
هممون کنار هم هستیم و با هم میتونیم از پسش بر بیایم 

317

چیکا خانوم این 15 روز مباااارکااا باشه. خیلی ماشالا عضو فعال و پیگیری هستین. خداروشکر که اینقدر اکتیو و با اراده هستین 49-2 49-2
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/5/11*

Khansariha (46)  mehdi68ا/21تیر....................................................................................[تصویر:  download.php?file=wqa5_red-number-0.jpg][تصویر:  qt6j_red-number-2.jpg]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46) 
Khansariha (46) saber8 ا/21تیر.......................................................................................[تصویر:  download.php?file=wqa5_red-number-0.jpg][تصویر:  qt6j_red-number-2.jpg]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
 7tir ا.....................................................................[تصویر:  buv1_red-number-9.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
سجاد(قدیم)/10 تیر...................................................................[تصویر:  so0k_7-13.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
chikaا/26تیر................................................[تصویر:  u94r_red-number-5.jpg][تصویر:  6p84_g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

hosseinrا/11مرداد........................................................................................بسم الله قهرمان
aliunknownا/7 مرداد............................................................................................. بسم الله قهرمان
تواب/7مرداد............................................................................................................ بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
سلام خدمت یکایک رفقای کانونی
اومدم اخرین اعلام وضعیت (۲۰روزه) رو اعلام کنم
به لطف خدا تونستم چهارمین ۵روزی که قول داده بودم رو پشت سر بزارم
و امروز ۲۲مین روز پاکیمِ
و مثل اینکه باید از گروه ۲۰روزه برم
امید وارم همتون موفق باشین در این راه
دعا کنید تا اخر راه پاک باشیم
یا  حق
★★ صابر/۲۱تیر/۲۲روز خوب ★★
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...