امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

آقای دانش آموز فقط یه هفته دیگه مونده Khansariha (69)
تازه این یه هفته تو ماه رمضان و پاکی کلی آسان تره
bliss balloons

ساناز /18فروردین 99 / 29 روز خوب

فقط بک روز دیگه مونده

نمیدونم چرا من هر دفعه اعلام میکنم این روزاش هی جابه جا میشه
باور کنید این دفعه جدیه
ولی از رو تقویم که نگاه کنیم
امروز تازه میشه روز ۲۹ ام 
نمیدونم شاید روز اولی که اعلام کردم منظورم این بوده که اون روز که همون ۱۸ امه روز اولم تازه آغاز شده
در کل طبق تقویم امروز تازه میشه آغاز روز ۲۹ ام

دیگه مهم نیست 
من همشو پاک بودم
انشالله اگر خدا کمکم کنه تا آخر ماه رمضان هم پاک باشم 
کلی جایزه و اعتبار بگیرم شاید مدالم بهم بدن
واسه ماه شعبان که نشد خیلی غصه خوردم
انشالله ماه رمضان بشه
49-2 
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام اره خانم ساناز دیگه چیزی نمونده 30 روزه رو پاس کنم 
Hanghead شما هم که تموم کردید ایجا رو 
حامد هم بیخیال بیخیال میگیره تا لنگه ظهر میخوابه  آقا حامد غروب که بیدار شدی بیا یه منبر برا ما برو حاجی  Khansariha (13)
(1399 ارديبهشت 15، 7:56)im_student نوشته است: سلام اره خانم ساناز دیگه چیزی نمونده 30 روزه رو پاس کنم 
Hanghead شما هم که تموم کردید ایجا رو 
حامد هم بیخیال بیخیال میگیره تا لنگه ظهر میخوابه  آقا حامد غروب که بیدار شدی بیا یه منبر برا ما برو حاجی  Khansariha (13)

آقای دانش آموز عزیز ۲۳ روز عالی داری عزیزم. ۲۳ روزی که هر لحظه اش اندازه دنیا ارزش داره. آفرین قهرمان. ساناز خانم رو گفتم چون ایشون مدت‌های زیادیه در مسابقه ۳۰ روزه موندن و خیلی وقته تلاش می‌کنن پیروز این میدان بشن که بالاخره این اتفاق داره میفته خدا را شکر. تازه یه چیزی. با پیروزی و رفتن ایشون به ماهانه، جمع ما دوباره مردونه میشه. اهورا هم داره از مسابقه ۲۰ روزه میاد. چند وقتی بود خانم ها، ۳۰ روزه رو قرق کرده بودن و به آقایون میدون نمی‌دادن که خوشبختانه دوباره داره دور میفته دست خودمون.  317
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 15، 10:11)حامدحامد نوشته است: چند وقتی بود خانم ها، ۳۰ روزه رو قرق کرده بودن و به آقایون میدون نمی‌دادن که خوشبختانه دوباره داره دور میفته دست خودمون.  317

سلام حامد جان
میدونی دور دست آقایونه وگرنه بنیانگذار سایت خانم بود دیگه نه! 1202591pu55lez1va 
عرفان/11اردیبهشت/4روزپاک Khansariha (69)
اینو نباید فراموش کرد که طراح آقا بودن  4chsmu1  
اره جمع داره مردونه میشه نامرد ها رفتن Khansariha (13) هنوز یکیشون هست 
البته اینو باید  گفت که واقعا دخترای زحمت کشین وقتی بودن 30 روزه  2 نفر بیشتر نبودن به اندازه 20 نفر به دید میومدن Gigglesmile   الان یکیشون رفت انگار 10 نفر کم شد این یکی هم بره اینجا سوته کور میشه  ممنم که برم دیگه کور کور میشه حامد در جریانه ... 128fs318181  
باز عرفان باید بیاد انقدر داد بزنه حامد رو بندازه بالای تریبون  سخنرانی کنه اینجوری حامد هیچی نمیگه عرفان جان بعد رفتنم وصیتم همین یه مورده

آقا امروز میشه 24روز  پاکی علامتشو بزن بره
Vamonde
اگر فکر کردین من میرم ماهانه و دیگ بر نمی گردم سخت در اشتباهید 4chsmu1
کلا ۳۰ روزه واس ماس Khansariha (58)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 15، 12:11)*دختر پاک* نوشته است: Vamonde
اگر فکر کردین من میرم ماهانه و دیگ بر نمی گردم سخت در اشتباهید 4chsmu1
کلا ۳۰ روزه واس ماس Khansariha (58)

چند روز دیگه ۳۰ روزه واس ماس  53258zu2qvp1d9v
پ.ن: اسمم عوض کردم نفوذ کنم تو ٣۰روزه  Kool
به همین خیال باشید
Khansariha (13)

اینجا واس ماس
اصلا کلش واس ماس

ولی شما گل پسری و پسر خوبی هستی
اگر خواهش کنی میتونم کلیدشو بدم و برم 4chsmu1
در ضمن جاروبرقی اشم خرابه
گفته باشم

سپاس شده توسط
سلام بچه ها آفا جارو برقیو  زد خودش خراب کرد پولشو از پیش پول کم کن تا این باشه جایی میره چیزیزو خراب نکنه 4chsmu1 
کلیدم میخواد بده بده نمیده هم نده اشکال نداره یه  قولنامه  تنظیم میکنم اجارش هم واس این ماه باید با صاحبخونه تنظیم کنم فکر کنم این ماه 400 تومنی باید بده که یا شایدم بیشتر نمیدونم حالا بزار صاحب خونمون آقا حامد بیاد اینجوری که فهمیدم رفته بود 20 روزه اهورار رو بیاره  جای ساناز خانم  نمیدونم حالا داستانش چیه همسایه ها از ساناز خانم شکایت کردن اینا رو نمیدونم   65
لطفاً برای خودتون نبرید و ندوزید. روال مسابقات به زودی ان‌شاءالله تغییر می‌کنه.
Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 15، 17:33)im_student نوشته است: سلام بچه ها آفا جارو برقیو  زد خودش خراب کرد پولشو از پیش پول کم کن تا این باشه جایی میره چیزیزو خراب نکنه 4chsmu1 
کلیدم میخواد بده بده نمیده هم نده اشکال نداره یه  قولنامه  تنظیم میکنم اجارش هم واس این ماه باید با صاحبخونه تنظیم کنم فکر کنم این ماه 400 تومنی باید بده که یا شایدم بیشتر نمیدونم حالا بزار صاحب خونمون آقا حامد بیاد اینجوری که فهمیدم رفته بود 20 روزه اهورار رو بیاره  جای ساناز خانم  نمیدونم حالا داستانش چیه همسایه ها از ساناز خانم شکایت کردن اینا رو نمیدونم   65

Khansariha (13) Khansariha (13)
یعنی عالی بوداااااا
خدا خیرتون بده 
موجبات خنده و شادی من را فراهم کردین

در کل جدا از شوخی اون جاروبرقی از اول خراب بود
65
من کاری نکردم

بعدم همسایه ها اگر جرئت دارن بیان به خودم مشکلو بگن  Khansariha (58) 4chsmu1 Khansariha (89)

زورم میرسه بله
امرتون

دوم اینکه اینجانب اصلا پول ندارم   Gigglesmile
موجودی صفر
تازه قرار بود یه ۱۰۰ تومنم عیدی بگیرم
که فعلا گفتم برام نگه دارن Khansariha (129)

نقل قول: لطفاً برای خودتون نبرید و ندوزید. روال مسابقات به زودی ان‌شاءالله تغییر می‌کنه.

[تصویر:  gigglesmile.gif]
تا اون موقع هستم در خدمتتون 303

[تصویر:  250px-Black_Panther_OS_Vol_1_2.png]

اهورای اُژدهاکُش  Khansariha (58)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 ارديبهشت 15، 23:53)Toxic Headshot نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قشنگ معلوم شد جو مردونه شده
بنظرم باید خانومی کنم زودتر از اینجا برم Khansariha (13) Khansariha (13)

ساناز /18فروردین 99 / 30 روز خوب

امروز به شب برسه ۳۰ روز تموم میشه Hanghead
میخواهم از خوشحالی گریه کنم 809197ps94ijjhwg
واقعا بالاخره شد 317
از همه کانونی ها بی نهایت ممنونم Thankyou
نمی دونم چجوری تشکر کنم 302
یک ماه خیلیه bliss
خیلی Greenstars

هوای اهورا خان را هم داشته باشیدا Khansariha (58)
جز کسانی هست که اگر نبود من الان ۳۰ روژ پاک نداشتم 303
گفته باشم حواسم هستا Khansariha (89)

(1399 ارديبهشت 15، 23:53)Toxic Headshot نوشته است:

خیلی خوش اومدی اهورایِ جان. صفا آوردی اخوی. حالا صدات بزنیم اهورای اُژدهاکُش یا اهورای اِژدهاکُش؟!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان