امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1399 ارديبهشت 16، 23:01)im_student نوشته است: ما یه معلم داشتیم 20 نمیداد میگفت 20 مال خداست 19 بالاترین نمره بود
نمره شما هم اینه که برای تکمیل کردن مرحله های مسابقات از بنده اعتبار نمیگیرین  Gigglesmile 
من که کنار بکش نیستم و بکوب دارم پشت سرتون حرکت میکنم و اصلا قصد خراب کردن روزامو  نداشتم و ندارم و نخواهم داشت
Khansariha (69)

Khansariha (58)
می بینم کهههههههه
اینجا یک عدد رقیب موجود است
Smiley-face-cool-2
اعتبار منو بدین میخوام برم 4chsmu1

ماشالللللللللللله به شما
درستش هم همینه
یک بار برای همیشه باید جلوی این شیطون وایساد 
از دستش راحت بشیم Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
دکمه نداره لمسیه Kool
یه بار استفاده کنین یاد میگیرین
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 16، 23:09)Saeid__s نوشته است: دکمه نداره لمسیه Kool
یه بار استفاده کنین یاد میگیرین

Khansariha (13) گفتم خیلی خارجیه ها
ممنونمممم
حالا خدا کنه این یکی تند تند خراب نشه 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خانم ساناز خوب 30 روز رو به پایان رسوندید 5 روز دیگه اینا من میام ماهانه  اهورا هم 9 روز دیگه به جمع ما میپیونده  Gigglesmile 
موفق باشی پهلوون
(1399 ارديبهشت 16، 23:13)im_student نوشته است: خانم ساناز خوب 30 روز رو به پایان رسوندید 5 روز دیگه اینا من میام ماهانه  اهورا هم 9 روز دیگه به جمع ما میپیونده  Gigglesmile 
موفق باشی پهلوون

منتظرتونیییییییییم
Confetti Confetti Confetti Confetti
زودی بیاید اونجا را شلوغ پلوغ کنیم
bliss

سپاس شده توسط
به به چشمم روشن. خوب چشم منو دور دیدین برای خودتون شلوغ بازی در آوردینا. جشن می گیرین، شیرینی می خورین، گروه موسیقی دعوت می کنین. بشکن می زنید. تعارف تیکه پاره می کنید. خوشم باشه.

dingdingding

ولی انصافاً کیک هایی که آوردین به نظر خیلی خیلی خوشمزه میان. خوشمزه ان چون کیک پیروزی ان. وقتی از این کیکا نوش جان می کنید، جای ما رو هم خالی کنید. ان شاءالله مهمان کیک پاکی همه دوستان باشیم.

Khansariha (8)

دوستانِ جان بهتره فضای مسابقه 30 روزه بیشتر برای انگیزه دادن و انرژی مثبت دادن در جهت پاکی باشه و کمتر داخلش چت بشه. ممنون.

Thankyou
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]

17 اردیبهشت 1399
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

im_student ا/  از 22 فروردین ................................. 25 روز خوب داری قهرمان
Toxic Headshot ااز 26 فروردین ............................ 21 روز خوب داری قهرمان
عرفان./ از 11 اردیبهشت ........................................... 4 روز خوب داری قهرمان
فرهنگ/ از 15 اسفند ............................................... 4 روز خوب داری قهرمان
aintslave ااز 9 فروردین ........................................ 1 روز خوب داری قهرمان
im_student، دوست عزیز، سرلیست گروه شدن رو بهت تبریک میگم. ان شاءالله همیشه و همه جا اوّل باشی برادر.

Khansariha (2)
ممنونم حامد   303  |
امروز رو هم پاک بزن 26 روز
سلام بر خوبان
عرفان / 6روز خوب
وضعم اورژانسی وخراب است
واقعا چقدر بیغیرت ها آدم های بدی هستن
(1399 ارديبهشت 17، 11:40)عرفان. نوشته است: سلام بر خوبان
عرفان / 6روز خوب
وضعم اورژانسی وخراب است

302
به خودتون فکر کنید
الان خودتون از همه مهم تر هستید
شکست فقط حال شما را داغون میکنه نه اون آدم ها را
روز قیامت هر کسی طبق اعمال خودش جواب پس میده

(1399 ارديبهشت 17، 11:40)عرفان. نوشته است: سلام بر خوبان
عرفان / 6روز خوب
وضعم اورژانسی وخراب است

چی شده؟ کی جرات کرده عرفان ما رو اذیت کنه؟ عرفان جان، به خودت مسلط باش. هرکی تو رو به هر نحوی اذیت کرده، باید بلایی سرش بیاد که بره دَیّارشو گم کنه. عرفان جان، دنیای ما پره از همچین آدمایی که با رفتارشون، با حرفاشون، با نوع لباس پوشیدنشون، آرامش ما رو به هم می‌زنن. ما باید قوی باشیم و به همچین آدمای بی‌وجودی، محل نذاریم.
اهورا / ۲۲ روز پاک  53258zu2qvp1d9v
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام حامد واسه آقای دانش آموز و اهورا و عارفان و... یه ممبر باید بری حاجی
 27 روز پاک
اهورا / ۲۳ روز پاک  49-2
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده