امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

28 روز پاک واسه امروز   Khansariha (69)  
ممنون از آقا حامد بابت سخنرانی  303
(1399 ارديبهشت 19، 9:58)im_student نوشته است: 28 روز پاک واسه امروز   Khansariha (69)  

به سخنرانی من چه نیاز داری دانش آموز جان؟ 4chsmu1 خب اگر خیلی سخنرانی دوست داری، یه تُک پا برو تلویزیون خونه تون را روشن کن، هر شبکه ای که بگیری، یکی داره سخنرانی می کنه. Gigglesmile

من باید اینجا به تو و به 28 روز پاکی که پشت سر گذاشتی درود و سلام بفرستم. این روزهای پاکی، به نظرم یوم الله یعنی روز خدا هستند. دیگه بعد از این 28 روز، معمولاً فرد به یه آرامش نسبی می رسه و دوست داره مسیر پاکی رو همینطور رو به جلو ادامه بده. دیگه بعد از این 28 روز معمولاً فرد حیفش میاد با یه سهل انگاری و سر هیچ و پوچ، تن به شکست دوباره بده. اینطور نیست؟ البته یه چیز دیگه هم باید بهش اشاره کنم و اون اینکه ممکنه بعد از این تعداد روز پاک، فرد کمی به خودش مغرور بشه که بله من تونستم این همه روز خوب جمع کنم پس دیگه در برابر هوس و شیطان، ضربه پذیر نیستم. اینجاست که روزهای پاکش شکننده میشن. پس دانش آموز عزیز، در عین حال که باید به خودت ببالی بابت این روزهای فوق العاده، باید مراقب هم باشی که دم به تله ندی یه وقت. باید نگاهت به پاکی های بلند مدت باشه و در آنِ واحد، فقط برای امروز تلاش کنی.
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 19، 2:12)Toxic Headshot نوشته است: اهورا / ۲۳ روز پاک  49-2

اهورای عزیز، اهورای جان، مرد میدان، رستم دستان
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 19، 10:57)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 19، 9:58)im_student نوشته است: 28 روز پاک واسه امروز   Khansariha (69)  

به سخنرانی من چه نیاز داری دانش آموز جان؟ 4chsmu1 خب اگر خیلی سخنرانی دوست داری، یه تُک پا برو تلویزیون خونه تون را روشن کن، هر شبکه ای که بگیری، یکی داره سخنرانی می کنه. Gigglesmile

من باید اینجا به تو و به 28 روز پاکی که پشت سر گذاشتی درود و سلام بفرستم. این روزهای پاکی، به نظرم یوم الله یعنی روز خدا هستند. دیگه بعد از این 28 روز، معمولاً فرد به یه آرامش نسبی می رسه و دوست داره مسیر پاکی رو همینطور رو به جلو ادامه بده. دیگه بعد از این 28 روز معمولاً فرد حیفش میاد با یه سهل انگاری و سر هیچ و پوچ، تن به شکست دوباره بده. اینطور نیست؟ البته یه چیز دیگه هم باید بهش اشاره کنم و اون اینکه ممکنه بعد از این تعداد روز پاک، فرد کمی به خودش مغرور بشه که بله من تونستم این همه روز خوب جمع کنم پس دیگه در برابر هوس و شیطان، ضربه پذیر نیستم. اینجاست که روزهای پاکش شکننده میشن. پس دانش آموز عزیز، در عین حال که باید به خودت ببالی بابت این روزهای فوق العاده، باید مراقب هم باشی که دم به تله ندی یه وقت. باید نگاهت به پاکی های بلند مدت باشه و در آنِ واحد، فقط برای امروز تلاش کنی.

ممنونم سردار 30 روزه  Khansariha (69) 303
میلاد مسعود کریم اهل‌بیت، امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) فرصت بسیار مناسبی است برای تجدید قوا و ادامه مسیر زیبای پاکی و برای آنان که شاید لغزشی داشته‌اند، مبدا شروعی دوباره و پرقدرت. باشد که از خوان کرم کریم اهل‌بیت (ع) توشه برگیریم و قدم در راه نهیم. ان‌شاءالله.

[تصویر:  svbz__redrosewallpaper4_.jpg]
im_student دیگه به پایان راه نزدیک شده. امروز نهایتش فردا مهمون ماست. خدا کنه تونسته باشیم میزبان خوبی براشون باشیم. هر روز پاکی شما باعث روشنی دیدگان ما میشه برادر جان. ان شاءالله مسیر پاکی را به صورت پیوسته ادامه بدی.
Confetti

Toxic Headshot هم یه پنج شش روز دیگه عازمه. عزم سفر کرده و دنبال پاسپورتشه. اهورا جان ساکت رو بستی؟ دیروز دیدم یه سری وسایلت پخش زمین بود. اگر کمکی می خواهی بگو. در خدمتگزاری حاضرم عزیز.

fly2

عرفان هم که مثل دفعه قبل گذاشته رفته و بازم قرار گذاشته بعداً بیاد اعلام حضور کنه. خب داداش من، به فکر دل ما هم باش که زود به زود دلتنگ میشیم. چرا آخه نیومده، میذاری میری؟

Unsure
 سپاس شده توسط
دانش آموز
اهورا
عرفان

کجایین بچه‌ها؟ چرا کم‌فروغ شدین؟ خودی نشون بدین.
 سپاس شده توسط
عجبا! بچه‌ها کجا رفتن؟!
(1399 ارديبهشت 20، 23:42)حامدحامد نوشته است:
عجبا! بچه‌ها کجا رفتن؟!

Hanghead شاید رفتن درس بخوانن
[تصویر:  uc75_4126.jpeg]

نونش تازه است 
با تربچه و گردو اضافه خدمت ۳۰ روزه های گل 49-2
53258zu2qvp1d9v پس کی میاید ماهانه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ممنون. ساناز خانم متشکرم برای این پذیرایی خوشمزه و دلچسب. آقای دانش‌آموز که قاعدتاً باید امروز یا فردا ماهانه‌ای بشه. اهورا هم طبق اعلام خودش، سه چهار روز آینده میاد ماهانه. حالا باید منتظر اعلام وضعیتشون بمونیم.
 سپاس شده توسط
خب سلام چند وقت نبودم اعتیادم به کانون کم شد و وسوسه‌ای شیطان زیاد و زیاد و زیاد دیشب خودشو و وسوسه های همه سوختن به حدی که شیطان دنبال آب میگشت خودشو خاموش کنه 
خانمی که دو تا ستاره گذاشته جلوی اسمش فکر کرد  من کشیدم  کنار.     ن خیر 
کیکم رو پختم انتظار میرفت که مث قبل نشه ولی هنوز نچشیدم 
فعالیت هام ادامه داره فقط کانون شاید هفته به هفته بیام یا چند هفته یکبار 
خب قدرتش رو دارم اونم به خواست خداست
فقط اینکه هیچی همه چیز گفتم دیگر بنظرت چیزی مانده که نگفته باشم....؟  
مراقب باشین روزهای پاکیتون حفظ بشه.
قربان حاج حامد هم بشم آگه درد دلی داشتی چیزی خواستی بگیپروفایل.در خدمتتم 
اهورا و عرفان هم از دوستان دور وخوب ما هستن  اکیپ پسران داره تکمیل میشه که بره ماهانه لطفا سعی درخراب کردنش نکنید ..... 
از حاجی بخوان تا براتون سخنرانی کنه بیکار نزاریدش  
این آقاحقوق نجومی بسته بسته اسکناس میره تو حسابش میخواد دو کلوم فقط بزنم باید هی زوربزنی و تکونش بدی این رو من اوایل کشف کردم  کس نفهمیده   من خیلی تحقیق کردم تا فهمیدم این آقا آنلاین شدنش دیر به دیره
وپنهانه تا از زیر کار در بره برای همین بود هی میخاستم تا سخنرانی کنه  مبادا بعدرفتن من هیچچ  فشار روش نیارین از مسئول خودتان کمال استفاده را بکنین 
خداقوت پهلوانان
خب با این حساب آقای دانش‌آموز هم پَر
fly2
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 20، 16:23)حامدحامد نوشته است: دانش آموز
اهورا
عرفان

کجایین بچه‌ها؟ چرا کم‌فروغ شدین؟ خودی نشون بدین.

سلام حامد جان 
راستش نمیدونم ۳۰روز اینطوریه یا همه دوره ها اینطوری شده 
من هر دفعه بخاطر هر دلیلی پاک بودم ایندفعه هم باش ۳۰روز پاک میمونم فقط بخاطر تو Khansariha (8)
عرفان، من کی باشم که به‌خاطرم پاک بمونی عزیز؟ هدفت رو بزرگ انتخاب کن و به‌خاطر خدا پاک بمون و البته به‌خاطر خودت و سلامتیت.

Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
نماز روزه هاتون قبول باشه.
خب
یه روزی که از دست خودم به ستوه اومده بودم همینجا قول دادم که برم و بعد از ۴۰ روز بیام.
امروز
نازی/ ۴فروردین/۵۰ روز خوب Confetti
الحمدلله

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان