امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام اقا یا خانم میتوانم جدی هستم 23فروردین/30روز خوب نشد اعلام وضعیت کنم. چون مسابقه بیست روزه رو رد کردم باموفقیت بعدشم این ده روز پاک بودم شد سیتا
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
واقعاً باید از افراد پرانرژی وَ پایه واسه ترک مث میتوانم تشکر کرد و ارزوی موفقیت گفت
مرسی بابت انرژی هایی که بم دادی من رفتم گروه بعدی چون سی رو رد کردم
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 25 اردیبهشت¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / بیست و سه فروردین ...................................... 30 روز خوب داري قهرمان Khansariha (46)
.

xeynab / چهارده فروردين .......................................... 27 روز خوب داري قهرمان 
.
به امید خدا. / بیست و پنج فروردین ............................. 25 روز خوب داري قهرمان 
.
الون واريور / هفت اسفند ......................................... 21 روز خوب داري قهرمان

.
آراز / هفده اسفند ................................................... 21 روز خوب داري قهرمان
.
creature / دو اردیبهشت .......................................... 21 روز خوب داري قهرمان 53

روزبه / شانزده اسفند ..................................................... 9 روز خوب داري قهرمان
.
رامتین=)) /پنج اسفند  ..................................................... 7 روز خوب داری قهرمان

.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان

.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان
.
عبدالله /  نه اسفند ......................................................... 3 روز خوب داري قهرمان
.
ابـراهیم جي/ یک فروردين .................................................. 3 روز خوب داري قهرمان
.

Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ..................................... 1 روز خوب داری قهرمان 53
.
به امید خدا. / بیست و سه اردیبهشت ........................................ بسم الله قهرمان  53
.
vojdan bidar / هفده اردیبهشت ............................................... بسم الله قهرمان
.

davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
این اعلام وضعیت تا دیشب:
کریچر / 2 اردیبهشت / 23 روز خوب
منم از می توانم خانم و شازده کوچواو تشکر می کنم به خاطر زحمتاشون

داداش جدی
تبریک می گم قهرمان
توی ماهانه منتظرتم

نازنین خانم
خوش اومدین به سی روزه
اگر انسان انگیزه کافی داشته باشه ، یک روز و سی روز فرق نمی کنه.
شما حتما می تونین موفق بشین ، از صاحب عکس آواتارتون کمک بگیرین  128fs318181

آقای کریچر
23 روز خوب واقعا عالیه
کافیه که به اندازه کافی دقت کنین
تا راحت تا برین ماهانه

بقیه دوستان کجان؟ clapping

این مرحله سی روزه به نظرم مرحله مهمیه.
یه عده راحت عبور می کنن ، یه عده هم می شکنن و ناامید می شن.
اما به گروه دیگه وقتی شکست می خورن ، دوباره دست روی زانو های ناتوانشون می ذارن و بلند می شن.

تا وقتی که می شود مقاومت کنیم ، ولی وقتی شکست خوردیم بهترین کار تلاش دوباره و بدترین کار ناامیدی است.  53
مرسی عاشق فاطمه الزهراء
اسم شما یاری دهندگانم از یاد نمیرود...
.
.
.
با امید ها وَ انگیزه ها وَ دلخوشی هامون ...حرکت میکنیم به دور از زشتی
سلام نازنين 26ارديبهشت/3روز خوب 128fs318181
[تصویر:  nasimhayat.png]
به امید خدا. 26 اردیبهشت/ 1 روز خوب
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 27 اردیبهشت¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

xeynab / چهارده فروردين .......................................... 27 روز خوب داري قهرمان 
.
creature / دو اردیبهشت .......................................... 23 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
آراز / هفده اسفند ................................................... 21 روز خوب داري قهرمان

آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان
.

Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ..................................... 3 روز خوب داری قهرمان 53
.

ابـراهیم جي/ یک فروردين .................................................. 3 روز خوب داري قهرمان

.
به امید خدا. / بیست و چهار اردیبهشت ................................ 1 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  8.gif]
.
vojdan bidar / هفده اردیبهشت ............................................... بسم الله قهرمان
.
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
به امید خدا. 26 اردیبهشت/ 2 روز خوب
الحمدلله
برای یافتن چیزی
53

سلام دوستان

نازنین خانم و به امید خدا جان 

درسته که روزامون ممکنه کم باشه
ولی اون چیزی که مهمه اینه که چقدر واسه پاکیمون تلاشم می کنیم.

چقدر برنامه ریزی داریم برای پاکی؟

در روز چند دقیقه رو اختصاص می دیم تا اون روز رو پاک بگذرونیم؟

منم مثل شما باید از اول شروع کنم.  23
چاره ای نیست.
این دفعه تصمیم گرفتم بیشتر به نمازام برسم. این تاپیک می تونه خیلی کمک کنه

تصمیم گرفتم برای کارام برنامه ریزی داشته باشم. این تالار میتونه کمک کنه

و همچنین تصمیم گرفتم هر روز سوره واقعه رو بخونم و این رو ترک نکنم.
می دونم که با تمام این اوصاف هیچ گریزی از وسوسه نیست ، ولی این کارا قطعا کمک کننده است.

من تلاش خودم رو می کنم و باقیش رو به خدا می سپرم.

بچه های سی روزه ، با اعلام وضعیت هاتون برای من دلگرمیه
اگر که پاکین ، ما رو خوش حال می کنین ، اگر هم که خدای ناکرده روز بد داشتین ، شاید بتونیم این جا به هم کمک کنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام نازنين 24ارديبهشت/4روز خوب
خدا جووووووونم عاشقتتتتتتتم❤️مرسى از راهنمايياتون شما هم موفق باشيد 53
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
کریچر / 2 اردیبهشت / 26 روز خوب
ممنون جناب عاشق فاطمه زهرا که بهم روحیه میدین . ان شاء الله که لایق باشم .. یا علی
سلام بچه ها

من بعد از یه مدت دوباره برگشتم که مسابقه 30 روزه رو به پایان برسونم ، کاری که آدم شروع میکنه باید تمومش کنه ، حالا هر چقدم که توش شکست بخوره

بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار / 28 اردیبهشت / 0   

با توکل به خدا این بار سعی میکنم 30 روز خوب با تمام متعلقاتش داشته باشم ، یعنی پاکی چشم و تا جایی که میتونم ذهن
(1394 ارديبهشت 28، 19:15)vojdan bidar نوشته است: سلام بچه ها

من بعد از یه مدت دوباره برگشتم که مسابقه 30 روزه رو به پایان برسونم ، کاری که آدم شروع میکنه باید تمومش کنه ، حالا هر چقدم که توش شکست بخوره

بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار / 28 اردیبهشت / 0   

با توکل به خدا این بار سعی میکنم 30 روز خوب با تمام متعلقاتش داشته باشم ، یعنی پاکی چشم و تا جایی که میتونم ذهن

افرین بر شما که میخوایی کاری که شروع کردی تموم کنی .
سی روزه خلوت شده.
ان شالله که اعلام وضعیتات مدوام باشه
التماس دعا دارم ازت منم اگه لایق باشم دعات میکنم.
خب این اعلام وضعیت من:
به امید خدا./ 26 اردیبهشت / 3 روز خوب
الحمدلله
برای یافتن چیزی
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان