امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام
ره رو 3 تیر- 17 روز خوب
شکر. برکت ماه رمضونه که راحت تر میشه رفت جلو. خدایا کمکمون کن.
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 20 تیر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
به امید خدا./ هفده خرداد ..................................................... 28 روز خوب داري قهرمان
.
Tavvab/ بیست و شش خرداد ............................................. 25 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  farzad_727/ بیست و یک خرداد ........................................ 20 روز خوب داري قهرمان 
.
  سرباز گناه کار/ بیست و یک خرداد ................................. 20 روز خوب داري قهرمان 
.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 17 روز خوب داری قهرمان
.
ره رو / سه تیر ....................................................................  17 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]

.
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان
.
m12 / سی خرداد ............................................................... 16 روز خوب داري قهرمان 
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 3 روز خوب داري قهرمان  53
.
  شکیبا/ شانزده تیر .............................................................. 3 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ............................................ بسم الله قهرمان 
.
aintslave / هجده تیر ................................................................. بسم الله قهرمان 53
.

Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
ببخشید من دیر به دیر میام اعلام وضعیت میکنم

خیلی درگیرم کلا برنامه زندگیم بهم ریخته ... معلوم نیست یه ساعت دیگه باید چیکار کنم.....

24 رمضان  .... 21 روز خوب دارم
راستی تبریک میگم به اقا مهدی ار که اومدن سی روزه و یه کله رفتم ماهانه....

انشالله ماهانه روهم اینجوری بگذرونن... 53
سلام
شکر خدا پس از یک هفته تونستم بیام اینجا. یک هفته ای نت نداشتم. الانم موقت اومدم ان شالله تا چند روز اینده مشکل برطرف میشه.
الحمد لله والمنه سی روز تموم شد
به امید خدا./ 17 خرداد/ 35 روز خوب
الحمد لله علی کل حال
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
بعد از شبای قدر توبه شکستم..
چقدر ضعیف و بی ارادم......
(1394 تير 20، 19:05)farzad_727 نوشته است: بعد از شبای قدر توبه شکستم..

سلام 

واقعا ناراحت شدم از این موضوع  20

کاش در حالت اضطرار میومدی اورژانس پیش بچه ها ، خیلی موثره 

نمی  دونم چی باید بگم ، اما مطمئنم که بازم می تونی جبران کنی  Khansariha (18)

ناراحت نباش رفیق خوبم ، خدا بزرگه و کریم و رحیم 
یه یاعلی دیگه بگو و بلند شو 
سلام
شکیبا/شونزده تیر/پنج روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
تواب 

از 26 خرداد تا 20 تیر /26 روز خوب
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 21 روز خوب

یا حق
aintslave / هجده تیر / سه روز خوب

[تصویر:  05_blue.png]
سلام از مسعول محترم این بخش بخاطر اعلام وضعیت دیرم عذر خواهی میکنم توی لیست شرکت کننده ها من 21 خرداد بیست روز خوب داشتم و از اون موقع تا حالا هم خ.ا نکردم میخواستم خواهش کنم که منو به مسابقه ماهانه بفرستین
 نـــرمش با شیطون عـــینه شـــکسـته

پس حالا که شیطون هی میاد و میره

منم لحــظه به لحـ ـظه چاقومو تیـــز می کنم

**تیز کردن چاقو : هر چی که تو رو قوی تر می کنه و بیداری و هوشیاریت **
[تصویر:  05_blue.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 21 تیر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

سرباز گناه کار/ بیست و یک خرداد .................................... 30 روز خوب داري قهرمان 53
.
.
به امید خدا./ هفده خرداد ..................................................... 35 روز خوب داري قهرمان 53
.
جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
Tavvab/ بیست و شش خرداد ............................................. 26 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  sh.nima76/ سی خرداد ..................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  53
.
m12 / سی خرداد ............................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  53

.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 17 روز خوب داری قهرمان
.
ره رو / سه تیر ....................................................................  17 روز خوب داري قهرمان  

.
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شکیبا/ شانزده تیر ............................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
53
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 

.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 3 روز خوب داري قهرمان  
.
aintslave/ سیزده تیر ........................................................... 3 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ............................................ بسم الله قهرمان 
.

farzad_727 / بیست تیر............................................................. بسم الله قهرمان 53
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
memohammad/13 tir/5 roz kho-eletemas doa
سلام به همگی...سه صفحه رفتیم جلو هیشکی نیومده یه پارازیتی بده Gigglesmile

مرسی شازده جان به خاطر لیست خوشگل.... 53

نقل قول: سلام از مسعول محترم این بخش بخاطر اعلام وضعیت دیرم عذر خواهی میکنم توی لیست شرکت کننده ها من 21 خرداد بیست روز خوب داشتم و از اون موقع تا حالا هم خ.ا نکردم میخواستم خواهش کنم که منو به مسابقه ماهانه بفرستین
 سلام سرباز گناه کار
ظاهرا ستارتون داده شده بیا باهم بریم ماهانه! Khansariha (18)  ایشالاه اونطرف بیشتر فعال باشید بروبچ انرژی بگیرن studsmatta

نقل قول: aintslave / هجده تیر / سه روز خوب

ماشالاه..... ایشالاه به سی روز برسید بیاییم براتون ازین حرکات بزنیم!:

[تصویر:  cancan.gif]

نقل قول:
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 21 روز خوب

یا حق

9 روز  دیگه داستان عوض میشه...یعنی بهتر میشه ها....نیما جان قرمای مهمشو برداشتی ازینجا به بعد با قدرت بیشتر برو جلو Khansariha (69)

نقل قول: سلام 
تواب 

از 26 خرداد تا 20 تیر /26 روز خوب

سلام تواب جان.....عضو ثابت درد دل های کانون Gigglesmile شوخی میکنما....هرچی میخوای بنویس 128fs318181 ....

قبلا کار سخت تر نبود؟ ثابت کردید که میتونید....   [تصویر:  36_3_16.gif]
راستی مرسی که بچه هارو راهنمایی میکنید....

شکیبا/شونزده تیر/پنج روز خوب

سلام خانوم شکیبا....ظاهرا یه کوچولو اینجا موندید.مثل خودم چند وقت پیش....برای شما کاری نداره....همیشه بیایید اعلام وضعیت کنید اصلا 

مشکلی نیست هرروز بیایید  [تصویر:  notebook.gif]

نقل قول: بعد از شبای قدر توبه شکستم..

داداش فرزاد دیگه به گذشته فکر نکن... شبای قدر  و عاشورا تاسوعا ظاهرا شیطون فعالیتش بیشتر میشه! ولی شما دفعه بعدی نشونش میدید 

دنیا دست کیه! Khansariha (69) 

اگه ضعیف و بی اراده بودید الان اینجا نبودید....

ماشالاه 53 53 53

نقل قول: ببخشید من دیر به دیر میام اعلام وضعیت میکنم

خیلی درگیرم کلا برنامه زندگیم بهم ریخته ... معلوم نیست یه ساعت دیگه باید چیکار کنم.....

24 رمضان  .... 21 روز خوب دارم

خب زود به زود بیایید 4fvfcja شماهم ایشالاه با اقا نیما قهرمان میشید...

ازین هم استفاده کنید اگه نمیکنید:

برنامه ریزی...

برای من مثبت بود.....[تصویر:  4_17_3.gif]

ره رو 3 تیر- 17 روز خوب
شکر. برکت ماه رمضونه که راحت تر میشه رفت جلو. خدایا کمکمون کن.

ای ره رو تورو خدا تند تر برو Gigglesmile 

کارتون درسته شما....[تصویر:  23_28_100.gif]

ماشالاه 53

نقل قول: memohammad/13khordad/3 roz khob eltemas doa

سلام محمد جان....چه ریز هم مینویسی Gigglesmile بیشتر پیشمون بیا باهات اشنا بشیم

موفق باشی برادر... Khansariha (8)

--------------

دوستان تک تک روزامون مهمه.....همیناست که جمع میشه زیاد میشه....بیست روز و سی روز فقط نماده...کسی که 29 تا پیش میره هم فرقی با 30 

نداره....

روی تک تک روزاتون کار کنید کار راحت تر میشه.... 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان