امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام Khansariha (8)
sin-sin/ بیست و سه شهریور / 21 روز خوب
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
4 سلام علیکم سلام علیکم 4
Muscular به امید خدا یک سوم مسیر طی شد Muscular
6 جناب خان/ 3 مهر/ 10 روز خوب 6
53
نورماه/8مهر/6 روز خوب

به نام خدا
[تصویر:  13_mehr.jpg]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلااام
موجود زمینی | ۲۰ شهریور| ۲۳ روز خوووب Khansariha (57)
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
sin-sin/ بیست و سه شهریور / 22 روز خوب

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

نور ماه/ 8 مهر/ 7 روز خوب
نمیدونین که سرم چه شلوغه. دیگه دارم میرم دانشگاه از صب تا عصر 17 بعدشم از خستگی کپه ی مرگمو میذارم میخوابم! فقط واس این که ده روز اعللم وضعیت پشت سر هم اعتبار داره زودی در هر فرصت میام اعلام میکنم .خخخخخ! بچه ها خیلی دوستون دارم و دلمتنگ شده! حیف که وقت ندارم تاپیکها رو بخونم و ببینم حال شما و کانون چطوره!

(1394 مهر 12، 12:48)سجاد71 نوشته است: سلام سلام صد تا سلام! 303

30روز خوووووبببببب fiesta

خیلی خوشحالم 128fs318181

سلام بچه ها بدویید خبر دارم اونم چ خبری Khansariha (57) قهرمان داریم Khansariha (46) داداش سجاد قهرمان شدن. زود باشید لباس بپوشید بریم تاپیک جشنی ها مهمونی. مبارکت باشه قهرمان fiesta  Khansariha (48)
(1394 مهر 13، 9:09)جناب خان :) نوشته است:
4 سلام علیکم سلام علیکم 4
Muscular به امید خدا یک سوم مسیر طی شد  Muscular
6 جناب خان/ 3 مهر/ 10 روز خوب  6

بله داداش خداروشکر یک سوم تموم شد 128fs318181 داره اشکم درمیاد 20 جملتو ک خوندم گریه ام گرفته.نمیدونم چرا ولی خیلی گریه ام میاد. بخدا بچه ها خیلی خوب و ماهید.ماهایی ک میایم اینجا وقت میذارم برای ترک گناه، وقتی عهدمونو میشکنیم قلبمون میشکنه، با خوشی هم خوشیم با غم هم غمگین، ب خدا ماهارو خدا خیلی دوست داره.اگه غیر این بود این حال خوش رو توی کانون نداشتیم.
ماشالله داداش ب باورت ب ارادت ب تلاشت برای اینکه ب ملایکه و شیطان ثابت کنیم ک خدا با خلقت ما اشتباه نکرد

(1394 مهر 13، 21:25)mojode_zamini نوشته است: سلااام
موجود زمینی | ۲۰ شهریور| ۲۳ روز خوووب Khansariha (57)
قربون آبجی موجود ک اینقدر برای پاک بودنش ذوق داره و هی بالا و پایین میره. ای با اراده ای پاک ای قوی ای شفتالو 4 آبجی از دفعه دیگه باید اعلام وضعیتات باحالتر باشه.رنگیشون کن.فونتشو بزرگتر کن ی جوری ک مثل خار بره تو چشم شیطون.ببینم سری بعد اعلام وضعیتت چطوریه ها. اگه خیلی خوشکل بود اعتبار داری. باید 7 روز دیگه رو با ذوق و شوق اعلام وضعیت کنی ک ی ضرب بری ماهانه clapping Khansariha (48)
(1394 مهر 14، 0:17)sin-sin نوشته است: sin-sin/ بیست و سه شهریور / 22 روز خوب

این آبجی سین سین ما از اون بااراده های روزگاره. از همونا ک اگه اراده کنه پاک بمونه هیچی نمیتونه شکستش بده.میخاد همیطوری ی ضرب بره ماهانه و بعدشم تا ابد پااااااک.

باریکلا عزیزم. سین سین موطلایی امید کانون مایی :22:
(1394 مهر 14، 6:35)نور ماه نوشته است: نور ماه/ 8 مهر/ 7 روز خوب
نمیدونین که سرم چه شلوغه. دیگه دارم میرم دانشگاه از صب تا عصر 17 بعدشم از خستگی کپه ی مرگمو میذارم میخوابم! فقط واس این که ده روز اعللم وضعیت پشت سر هم اعتبار داره زودی در هر فرصت میام اعلام میکنم .خخخخخ! بچه ها خیلی دوستون دارم و دلمتنگ شده! حیف که وقت ندارم تاپیکها رو بخونم و ببینم حال شما و کانون چطوره!

سلام عزیز دلم. پس حسابی مشغولی. خانم مهندس ی نگاهم ب ما بنداز. عزیزم ی اعتبار خوشکل از همین الان برات کنار گذاشتم. ما خوبیم عجیجم اینجا همه خوبن ملالی نیست جز دوری روی شما. فدایی داری. یونی خوش بگذره ترم بوقیKhansariha (13)

.....................................................................................................................................................................................................................
.........بچه ها خیلی شل و بی حالید.ی کم باحالتر اعلام وضعیت کنید 317 . از جناب خان بد نیست ولی میتونه خیلی بهتر بشه. از این بعد هرکس 10 روز متوالی اعلام وضعیت خیلی شاد داشته باشه بعلاوه اون اعتباری ک برای اعلام پاکی میگیره ی امتیاز دیگه هم میگیره. هر کی اعتبار میخاد بسم الله Khansariha (69) ........
شماها مگه ذوق ندارید برای پاکیتون؟؟؟ 1744337bve7cd1t81 17
سلاااااااااااااااااااام
مونا/22 شهریور 24 روز خوب 128fs318181
خدا به همراتون 128fs318181
128fs318181

دورِ گَردون گَر دو روزی بَر مُرادِ ما نَگشت

دایماً یِکسان نمانَد حالِ دوران غَم مخور

128fs318181
[تصویر:  127fs1601347.gif] ســــــــــــــــــــلام [تصویر:  127fs1601347.gif]
varzesh جناب خان varzesh
317 3مهر/ [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوووب 317
53
عبدالله/۱۱مهر /۳روز خوب
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
گفتم ب اونایی ک اعلام وضعیتشون قشنگ و شاد باشه اعتبار میدم.حالا میگم اونایی ک جمله هاشونو شاد نذارن  کسر اعتبار دارند.یعنی چی ک میایند ی خط سیاه مینویسید و میرید؟ ی کمی باحال باشید.شاد باشید. اینطور اعلام وضعیت فکر نمیکنم برای کسی رغبتی ایجاد کنه. حواستون باشه ک در برابر دیگران مسیولید و باید هوای بقیه هم مسیریهاتونم داشته باشید.
میخایم تاپیکمون نمونه بشه بین همه تاپیکا.ی جوری باشه ک گروهای پایینتر ذوق داشته باشن برای اینکه بیان بالاتر. پس دیگه تکرار نکنید این اعلام وضعیتاتونو
ممنون از جناب خان ک شاد هستن و ب بقیه انرژِی میدن.اجرت با امام زمان
sin-sin/ بیست و سه شهریور / 23 روز خوب    Khansariha (48)

امروز داشتم فکر میکردم واقعا بیست و سه روز گذشت و من حواسم به خودم بود ؟ یعنی میشد خوب بود و من تمام مدت نبودم ؟
میدونم خیلی سخته چون اراده و تمام وجود آدم درگیرش میشه , ولی حس خوبیه وقتی میبینم بیست و سه روز اراده کردم , مابقیشم ایشالا میتونم ...  128fs318181

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

نور ماه/8مهر/8 روز خوب
ابجی خدا همراهمونه مرسی از حرفات Khansariha (57) Khansariha (8) studsmatta Muscular 6

[تصویر:  15mehr.jpg]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان