امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

12 روز خوب......

مثل یه رویاست Khobam

تشکر از سرپرست عزیز Khansariha (8)  
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 فروردين 25، 2:03)123Sanaz123 نوشته است: ساناز /18فروردین 99 /8 روز خوب

۸ روز؟ عالیه ... همینطور پرقدرت و بااراده پیش برید
(1399 فروردين 25، 7:53)هادی نوشته است: سلام سلام سلااااام 317
بلی بلی همونطور که برادر حامد گفت هادی تموم کرد
طفلکی جوون بودا 4chsmu1 Khansariha (89)
ممنون از همگی ممنون از انرژی ها و تشویق هاتون Thankyou
ما دیگه باید رفع زحمت کنیم بریم ۶ ماه بساطمون رو  تو ماهانه پهن کنیم Smiley-talk040

هادی/ ۲۴ اسفند/ ۳۰ روز خوب
تبررررررررررریک هادی عزیز  49-2
جانانه این موفقیت رو به شما شادباش میگم
(1399 فروردين 25، 10:32)Aurora نوشته است: 12 روز خوب......

مثل یه رویاست Khobam

Confetti Confetti Confetti
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
سلام بر دوستان  Shy
متاسفانه صفرشدم
فعلا مدتی نمیام گاهی برای سرپرستی تاپیک ورزش میام
این دفعه میخوام با سابلیمینال ترک کنم Khansariha (51)
امیدوارم پاک باشید تا برگردم khodahafez
(1399 فروردين 25، 14:23)erfanali8 نوشته است: سلام بر دوستان  Shy
متاسفانه صفرشدم

حذف صورت مسعله یه جور گل به خودیه. . .. . Hanghead
ازهمون جایی شروع کنید که شکست خوردید .... 49-2
به نظرم تو کانون بمونید و از همین الان روز شمارتون رو برید بهتر باشه Khansariha (46)
باز هرطور صلاح میدونید  Khansariha (8)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
متاسفانه صفرشدم

سلام من حدود یک ماه برای سابلیمینال وقت گذاشتم
هیچی نشد

من اگه جای شما بودم کانون رو ترک نمیکردم
نمیگم با حضور در کانون قطعاً برای همیشه ترک میکنیم
ولی بر اساس تجربه‌ای که دارم
حضور در اینجا باعث میشه کمتر انجامش بدیم
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
متاسفانه صفرشدم

بنظر منم اگر واقعا هدفتون ترک باید بمونید
واقعا اومدن به اینجا مثل یه تلنگر میمونه
نا خودآگاه به آدم یادآوری میکنه ارزش ها و هدف هاش چیه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 24، 13:13)im_student نوشته است: سلام
آقا من نصمیم گرفتم اینجا اعلام وضعیت کنم
فقط اینجا یکم فضا سرده نمیدونم چرا ؟|؟؟؟

دانش آموز عزیز، شما بهترین کار رو انجام میدی که قصد داری اینجا اعلام وضعیت کنی.  Gigglesmile این خیلی عالیه. و مطمئنم همانطور که از صحبت هات مشخصه، قراره اعلام وضعیت هات همگی سبز باشه ان شاءالله. Khansariha (69)
در مورد سرد بودن فضا هم خب عزیز دل برادر، حضور شماهاست که به اینجا گرمی میده. وقتی مرتب اعلام وضعیت کنید مخصوصاً وقتی که اعلام وضعیت هاتون سبز باشه، خود به خود به همه ما انرژی میده و در و دیوار، این انرژی مثبت را دریافت می کنند و فضا گرم و مطبوع میشه.

(1399 فروردين 25، 2:03)123Sanaz123 نوشته است: ساناز /18فروردین 99 /8 روز خوب

مثلاً ساناز خانم دارن با روزهای بی نظیر پاکی شون، به همه ما و به مسابقه 30 روز پاکی، انرژی مثبت تزریق می کنن.

(1399 فروردين 25، 7:53)هادی نوشته است: ما دیگه باید رفع زحمت کنیم بریم ۶ ماه بساطمون رو  تو ماهانه پهن کنیم Smiley-talk040

هادی/ ۲۴ اسفند/ ۳۰ روز خوب

یا مثلاً آقا هادی، با 30 روز پاک اونم بدون وقفه، اونقدر گرما و انرژی به ما منتقل کردن که انگار باتری وجودمون، شارژ %100 شده و تا مدت ها انرژی و انگیزه داریم الحمدلله.
(1399 فروردين 25، 10:32)Aurora نوشته است: 12 روز خوب......

مثل یه رویاست Khobam

خانم آهو خانم تازه اونم بدون شکست، به صلاحدید خودشون بازم گفتن روزهامو از صفر می زنن. بفرمایید به همین زودی شد 12 روز عالی. به قول خودشون مثل یک رؤیاست. ولی ما بهشون میگم نه سرکار خانم، رؤیا نیست؛ واقعیته. واقعیتی که در نتیجه تلاش و مجاهدت خودِ شما شکل گرفته.

متاسفانه صفرشدم

مثلاً عرفان جان، به خاطر یه شکست کوچیک که اونم اتفاقی بوده، تصمیم میگیره که مدّتی نیاد کانون. خب این تصمیم خوبی نمی تونه باشه و همانطور که دوستان عزیز هم روش تأکید داشتن، به تجربه ثابت شده که تصمیم به دوری از کانون، تصمیمی عجولانه است و معلوم نیست به روند پاکی کمکی کنه. ضمناً ماها طاقت دوری همدیگه رو نداریم و نباید به همین راحتی بذاریم بریم.
حامدحامد/ از 4 فروردین/ 21 روز خوب
ساناز /18فروردین 99 /9 روز خوب
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
13 روز خوب 53

ممنون سرپرست 53
سلام
حامد ناراحت نشدی که گذاشتیم و رفتیم پشتمونو نگاه نکردیم Hanghead
البته تا شنیدم گفتی منتظر فعالیتم تو تاپیک هستی سریع اومدم Gigglesmile 4chsmu1

روز چهارمم 
غیر از خدا هر آنچه بخوام شکسته برام فقط و فقط پاکی رو از خدا میخوام
امروز خانواده رفتن بیرون فضای خونه خالی شد دیگه اصلا مهلت ندادم وسوسه بیاد  وسوسه نیومده و هیچ اتفاقی نیوفتاده زدم بیرون  317 خوب بود کارم نه ؟؟
(1399 فروردين 26، 0:28)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 /9 روز خوب

ساناز خانم، نام کاربری جدید مبارک باشه.  49-2 آفرین به شما که برای افزایش انگیزه پاکی، کارهای خلاقانه انجام میدین. این تلاش و پویایی شما از دید خدای مهربون، مخفی نمی مونه و نظر لطفش، شامل حال شما و همه ما میشه ان شاءالله.

(1399 فروردين 26، 14:23)Aurora نوشته است: 13 روز خوب 53

ممنون سرپرست 53

آفرین آهو خانم. ای والله. افق پیش رو: ۳۰۰ (سیصد) روز پاکی ان شاءالله تعالی   6

(1399 فروردين 26، 21:14)im_student نوشته است: سلام
حامد ناراحت نشدی که گذاشتیم و رفتیم پشتمونو نگاه نکردیم Hanghead
البته تا شنیدم گفتی منتظر فعالیتم تو تاپیک هستی سریع اومدم Gigglesmile 4chsmu1

روز چهارمم 
غیر از خدا هر آنچه بخوام شکسته برام فقط و فقط پاکی رو از خدا میخوام
امروز خانواده رفتن بیرون فضای خونه خالی شد دیگه اصلا مهلت ندادم وسوسه بیاد  وسوسه نیومده و هیچ اتفاقی نیوفتاده زدم بیرون  317 خوب بود کارم نه ؟؟

حیوونی شیطان بیچاره. im_student جان، امروز با این کار خداپسندانه، زدی پدر شیطان رو درآوردی.  Khansariha (69)
بی نهایت ممنونمممممممم
تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه آقا حامد
واقعا واقعا ممنونممممممم
انشالله این دفعه دیگه میرم برای ۳۰ روز پاکی
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti

[تصویر:  gb7_download.jpeg]

سپاس شده توسط
رفقای سی روزه خدا پشت و پناهتون. مشتاق زیارتتون در ماهانه هستیم. مخلص آقا حامدِ گل هم هستیم. 53 به خدا یه دونه است این سرپرست 49-2
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان