امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

آتریسا /۲۴ روز خوب

آفرین ب آتریسا  Lol
روز هفدهم 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
حامدِحامد/ از ۴ فروردین/ ۲۶ روز خوب
317
حامدحامد  varzesh 

atrisa  Greenstars 

Aurora Khansariha (63) 

دختر پاک   Khansariha (40) 

im_student  Khansariha (57)
در خدمتم قربان (آقا حامد) ehteram
ساناز /18فروردین 99 / 14 روز خوب

دو هفته هم تموم شد
البته بی برنامه ریزی
و نرسیدن به هیچ هدف خاصی 
ولی کنترل نگاه و ذهن عالی 
تقریبا هر روز کنترل ذهن را داشتم
رابطه امم با خدا خیلی خوبه
ولی هیچ کاری نکردم
میدونم اگر دوست دارم خدا دوستم داشته باشه باید یه کاری کنم 
خدا از آدم تنبل خوشش نمیاد

برای دو هفته دیگه
باید هم شرایط دو هفته پیش را حفظ کنم
هم یه هدفی چیزی برای خودم بگذارم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
روز 18 ام  پاک
با نماز 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 فروردين 31، 0:29)حامدحامد نوشته است: حامدحامد  varzesh 

atrisa  Greenstars 

Aurora Khansariha (63) 

دختر پاک   Khansariha (40) 

im_student  Khansariha (57)

شادیِ بچه های فعال سی روزه در جشن پاکی هایشان. حرکات آقای دانش آموز از بقیه قابل تأمل تر است. Gigglesmile
آتریسا ۲۵روز خدارو شکر : )

ن: فقط از این ناراحتم ک خیلی بی احساس شدم نسبت ب نمازهام و تنبلی میکنم ،تجربه ثابت کرده ترک بدون نماز شکست میاره Hanghead 
دعا کنید بتونم بخونم Hanghead
ساناز /18فروردین 99 / 15 روز خوب
سر هیچ و پوچ نزدیک بود بشکنم
خدایا شکرتون
میدونم همش کمک شما بود
ممنونم که هستین
من این ۳۰ روزه این دفعه تمومش میکنم
بعدشم با روش آقا مجید پیش میریم حتما هر روز یه وقتی را برای کلیپ آموزشی که گرفتم میگذارم تا تموم بشه

موفقیت را سر کوچه نمیشه خرید
یا با بیکار گشتن و وقت تلف کردن هم بدست نمیاد
موفقیت فقط زحمت میخواد همین
موفقیت تو پاکی و یاد گرفتن مهارت برای کار هم مثل بقیه چیزا
جدی انجامش میدم 
یا میشه یا نمیشه

آقا حامد ازتون بی نهایت ممنونییییییم
سرپرست برتر شدنتون هم مبارکا باشه تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه Confetti Confetti Confetti Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 31، 16:17)atrisa نوشته است: آتریسا ۲۵روز خدارو شکر : )

ن: فقط از این ناراحتم ک خیلی بی احساس شدم نسبت ب نمازهام و تنبلی میکنم ،تجربه ثابت کرده ترک بدون نماز شکست میاره Hanghead 

آتریسا خانم، حیف نیست شما که 25 روز پاک دارین، حرف از شکست بزنید؟ ما یه ضرب المثل محلّی داریم که «دردش به توبه نزدیکه» یعنی راه حل مشکل، مشخصه و باید زودتر انجامش داد. خب خواهر من، شما که می گین «تجربه ثابت کرده ترک بدون نماز شکست میاره» خب، خودتون دارین راه حل ارائه میدین. پس برای انجامش کمر همّت ببندین. ما هم البته دعا می کنیم توفیق انجام این کار نصیبتون بشه ان شاءالله.

(1399 ارديبهشت 1، 3:59)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 / 15 روز خوب
سر هیچ و پوچ نزدیک بود بشکنم
موفقیت را سر کوچه نمیشه خرید
یا با بیکار گشتن و وقت تلف کردن هم بدست نمیاد
موفقیت فقط زحمت میخواد همین

ساناز خانم، آفرین بر شما با این جملات زیبا و ارزشمند. واقعاً «موفقیت را از سر کوچه نمیشه خرید» و همانطور که گفتین باید براش زحمت کشید. به فرموده قرآن کریم «لَیسَ لِلانسانِ اِلّا ما سَعی» نیست برای انسان جز آنچه کوشش می کند.
دیگه شما به نیمه راه 30 روز رسیدین. قاعدتاً از این به بعد، کمی مسیر هموارتر میشه. دیگه با 15 روز اندوخته، شکست معنا نداره. پس با اتّکال به خدای متعال، پیش به سوی خط پایان.
(1399 ارديبهشت 1، 8:21)حامدحامد نوشته است:
(1399 فروردين 31، 16:17)atrisa نوشته است: آتریسا ۲۵روز خدارو شکر : )

آتریسا خانم، حیف نیست شما که 25 روز پاک دارین، حرف از شکست بزنید؟ ما یه ضرب المثل محلّی داریم که «دردش به توبه نزدیکه» یعنی راه حل مشکل، مشخصه و باید زودتر انجامش داد.  خب خواهر من، شما که می گین «تجربه ثابت کرده ترک بدون نماز شکست میاره» خب، خودتون دارین راه حل ارائه میدین. پس برای انجامش کمر همّت ببندین. ما هم البته دعا می کنیم توفیق انجام این کار نصیبتون بشه ان شاءالله.
.

انشاءلله ک چنین اتفاقی نمی افته و با موفقیت ۳۰. وز خوب سپری میشه Khansariha (69)
تفاقا دیشب ی ربع قبل اذان وضو گرفتم و منتظر موندم و خدارو شکر نمازم و خوندم ،امیدوارم ک بتونم ادامه بدم 49-2

آتریسا/۲۶روز خوب 

خداروشکر 63
بی نهایت ممنونم آقا حامد 302
۱۵ روز را با کنترل ذهن بدست آوردم
ولی دو روزه کنترلم را از دست دادم
ولی تمام سعی خودمو میکنم
این ۳۰ روز اگر تموم نشه کله خودمو میکنم Khansariha (60)

روز 19 ام....  امروز خیلی سخته  خیلــــــــــی Hanghead
واقعا وسوسه دارم...... Hanghead
نمیدونم چرا بعد از 19 روز به دفعه اینطور شدم... متاسفانه هرکاری میکنم  مرورگرم که وی پی ان روشه دیلیت نمیشه.........
خدا به خیر کنه Hanghead
(1399 ارديبهشت 1، 12:02)Aurora نوشته است: روز 19 ام....  امروز خیلی سخته  خیلــــــــــی Hanghead
واقعا وسوسه دارم...... Hanghead
نمیدونم چرا بعد از 19 روز به دفعه اینطور شدم... متاسفانه هرکاری میکنم  مرورگرم که وی پی ان روشه دیلیت نمیشه.........
خدا به خیر کنه Hanghead

اگر این سختی ها نباشه که ترک معنا نداره. آره سختی های ترک گاهی استخوان شکنه. گاهی آدم دوست داره زیر بار این سختی ها، فریاد بزنه. اگر قرار باشه در طی روزهای ترک، هیچ هوس و وسوسه ای نباشه، اون وقت نمیشه که اسمش ترک خ.ا باشه. به قول خانم «دختر پاک» موفقیت با تلاش و زحمت به دست میاد.
آهو خانم وقتی وسوسه میاد جلو، بهانه بتراشید و بگید «باشه برای یه وقت دیگه» کمی که گذشت، وسوسه خود به خود میذاره میره.
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
1 اردیبهشت 1399
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

حامدحامد/ از 4 فروردین .................................... 28 روز خوب داری قهرمان
atrisa ا/ از 6 فروردین ...................................... 26 روز خوب داری قهرمان
Aurora ا/ از 14 فروردین .................................... 19 روز خوب داری قهرمان
*دختر پاک*/ از 18 فروردین ................................ 15 روز خوب داری قهرمان
im_student ا/  از 22 فروردین ............................... 6 روز خوب داری قهرمان
فرهنگ/ از 15 اسفند .......................................... 4 روز خوب داری قهرمان
aintslave ااز 9 فروردین ................................... 1 روز خوب داری قهرمان
Nazy ا/ از 4 اسفند ........................................... 1 روز خوب داری قهرمان
erfanali8 ا/ از 25 فروردین .......................................... بسم الله قهرمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان