امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1399 ارديبهشت 3، 7:37)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 3، 2:24)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 / 17 روز خوب
طبق برنامه بازم پیش نرفتم
صبح هم نزدیک بود بشکنم
من کی قراره از این فکر های احمقانه دست بردارم
اعصابم بد جور داغونه
کاش اعتبار منفی بدین
تا شاید تاثیر گذار باشه که طبق برنامه هام پیش برم
من نمیخوام شکست بخورم
God
خدایا واقعا کمک
خیلی خیلی خیلی کمک Khansariha (60)

خب اگر بشکنید، دوباره روزهای پاکی شما صفر میشه. اینو در جریانید که. اگر براتون مهمه که دوباره برنگردید سرِ خونه اول، وسوسه ها رو پرتشون کنید بیرون.

وقتی میدونی قراره یه روزی صفر بشه
دیگه چه فرقی میکنه
809197ps94ijjhwg
اصلا اوضاع خوب نیست
وسوسه ها هر روز بیشتر از دیروز
دارم کم کم خسته میشم
دیگه انقدر تو اورژانس به همه راهکار دادم روم نمیشه برم بگم حالم بده
Khansariha (60)
باید امروز و پاک بمونم
باید
باید
باید
دیگه بسه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ از ۴ فروردین/ ۳۰ روز پاک

خدایا سپاسگزارم

Khansariha (46)
روز 21 ام..
نمیدونم پاک هستم یا نه.. فقط میدونم خیلی نزدیک بود گند بزنم..... واقعا چرا باید خیلی از سایتا ی  پ و ن بدون فیلتر شکن باز باشه؟؟
چشمم چیزهایی رو برای مدتی دید که 21 روز ندیده بود.... 
ایا باید از 0  روزشمار بدم؟؟
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 ارديبهشت 3، 17:26)Aurora نوشته است: روز 21 ام..
نمیدونم پاک هستم یا نه.. فقط میدونم خیلی نزدیک بود گند بزنم..... واقعا چرا باید خیلی از سایتا ی  پ و ن بدون فیلتر شکن باز باشه؟؟

براتون پرسیدم، جواب که گرفتم، به شما خبر میدم. ان‌شاءالله که نیاز نیست از صفر شروع کنید ولی حتماً خودتون اینو خوب می‌دونید که دیدن این چیزها، غیر از اینکه مخ آدم رو دچار فرسودگی می‌کنه و فکر رو شدیداً درگیر می‌کنه و آرامش رو از انسان می‌گیره، زمینه رو برای شکست هم فراهم می‌کنه. تازه اینا همش فیلمه و اینا هم بازیگرن؛ می‌دونید که؟ یعنی در عالم واقع، اصلاً همچین چیزایی نیست. لذا با دیدن اینا، توقع آدمی از طرف مقابلش می‌ره بالا، در حالی که در واقعیت، اینا معمولاً وجود نداره. پس هم روح و روان فرد با دیدن این چیزا، در حال حاضر خراب و نابود می‌شه و هم با افزایش توقعات، زندگی آینده فرد بعد از ازدواج، مختل می‌شه.
شما که این‌قدر روزهای خوب پاکی ذخیره کردین، حیف نیست خودتون رو در شرایطی قرار بدین که ندونین الآن در اعلام وضعیتتون، چی بنویسین؟!
اگر من باشم می‌گم به خدا حیفه.
 سپاس شده توسط
سلام
سلام حامد  سلام بچه ها  Hanghead
 سعی کنید انقدر خودتونو سرزنش نکنید  که نمیتونید و خراب شد  و سخته و اینجور چیزا من در طی این چند روز که پاک دارم سعی نکردم چنین کاری را کنم اصلا فکر نمیکنم به این موضوع خود *رض*یی اصلا انگار که واقعا ترک کردم  همین که همین الان دارم این موضوعو باز میکنم دارم ریسک بزرگی را متحمل میشم 
البته شما دوستان که پاکید این اتفاقاتی که میافته احتمالا بخاطر شهوت هستش سعی کنید در طول روز یکم شربت آبلیمو بخورید چون خوشمزست  Gigglesmile به حرفم گوش کنیداااا  دوساعت در میون شکر هم زیاد نریزین دلتونو میزنه 4chsmu1  اره انشاالله  نمازاتونو اول وقت بخونین  
همه این تذکر ها اول به خودم بعد به شما     تواضع رو حال کردید ؟ 49-2

12 روز پاک 53 53
(1399 ارديبهشت 3، 19:58)im_student نوشته است: سلام
  سعی کنید در طول روز یکم شربت آبلیمو بخورید چون خوشمزست  Gigglesmile به حرفم گوش کنیداااا  دوساعت در میون شکر هم زیاد نریزین دلتونو میزنه 4chsmu1  اره انشاالله  نمازاتونو اول وقت بخونین  
12 روز پاک 53 53

سلام به روی ماهت دانش آموز جان. آره دیگه وقتی دانش آموز باشی و قریب دو سه ماهه مدرسه نری و بشینی خونه، معلومه که دَم به دِیقه شربت آبلیموی خوشمزه می‌خوری.  4chsmu1 
ولی ممنون بابت توصیه‌ات به نماز اول وقت و تبریک ویژژژژژژژه برای ۱۲ روز فوق العاده.
(1399 ارديبهشت 3، 20:52)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 3، 19:58)im_student نوشته است: سلام
  سعی کنید در طول روز یکم شربت آبلیمو بخورید چون خوشمزست  Gigglesmile به حرفم گوش کنیداااا  دوساعت در میون شکر هم زیاد نریزین دلتونو میزنه 4chsmu1  اره انشاالله  نمازاتونو اول وقت بخونین  
12 روز پاک 53 53

سلام به روی ماهت دانش آموز جان. آره دیگه وقتی دانش آموز باشی و قریب دو سه ماهه مدرسه نری و بشینی خونه، معلومه که دَم به دِیقه شربت آبلیموی خوشمزه می‌خوری.  4chsmu1 
ولی ممنون بابت توصیه‌ات به نماز اول وقت و تبریک ویژژژژژژژه برای ۱۲ روز فوق العاده.

اینو خوب اومدی Khansariha (13)
ولی شربت توصیه اولم بود Khansariha (69)
ساناز /18فروردین 99 / 18 روز خوب
به سختی بود
ولی بالاخره شد

آقا حامد ۳۰ روز پاکی مبارکا باشه
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
انشالله یک سال پاکی اتون
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 4، 2:10)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 / 18 روز خوب
به سختی بود
ولی بالاخره شد

آقا حامد ۳۰ روز پاکی مبارکا باشه
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
انشالله یک سال پاکی اتون
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti

ممنون ساناز خانم. شما هم راحت به پیروزی‌های بزرگ دست پیدا می‌کنید. نصرت الهی نزدیکه. مطمئن باشید. این ۳۰ روز برای من خیلی راحت‌تر از دور قبل بود. این از خصوصیات ترک خ.ا هستش. اولش ممکنه کمی سخت باشه ولی بعدش می‌افته روی غلتک.
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 3، 17:26)Aurora نوشته است: روز 21 ام..

سلام  
بستگی به مرورگرت داره حالا نام نمی برم ولی بعضیا هاشون خودکارن میتونی نرم افزار های جلوگیری از بازشدن بگیری خوب هستن مثلا دکتر وب
عرفان/۳۱فروردین/۴روزپاک
سلام دقیق نمیدونم چی باید اعلام کنم ...  53 یا روز 22ام   یا روز اول 53
امیدوارم همگی پاک باشید 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 ارديبهشت 4، 17:02)Aurora نوشته است: سلام دقیق نمیدونم چی باید اعلام کنم ...  53 یا روز 22ام   یا روز اول 53
امیدوارم همگی پاک باشید 53

روز ۲۲ ام درسته آهو خانم.  49-2
 سپاس شده توسط
ساناز /18فروردین 99 / 19 روز خوب
فکر نکنم پاکی با افتخاری باشه
چون به کار دیگه ای نرسیدم
1276746pa51mbeg8j

سپاس شده توسط
سلام
13 روز پاک [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 49-2
از 4 اسفند 98 که بر اساس تعهدم با خدا، سعی کردم تا حد امکان پاک بمونم، تا امروز، به ازای هر روز پاک، ده هزار تومن پس انداز کردم که قصد دارم وقتی به مبلغ مورد نظرم رسید، برای خودم دوچرخه بخرم. الآن پول ها رو شمردم، 620 هزار تومن بود. 620 هزار تومن برای حدود 2 ماه به جز یه روزش (4 فروردین) که خراب کردم. غرض اینکه اگر از ابتدا، برای روزهای پاکم یه تشویق برای خودم در نظر گرفته بودم، شاید الآن به ترک کامل رسیده بودم و اینقدر به جسم و روحم آسیب نزده بودم و احتمالاً در آن صورت اگر برای هر روز پاکم مبلغی به عنوان تشویق کنار گذاشته بودم الآن میلیونر شایدم میلیاردر بودم و به جای دوچرخه می تونستم برای خرید یه ماشین شاسی بلند برنامه ریزی کنم. 39 

[تصویر:  6ygz_۲۰۲۰۰۴۱۵_۲۳۳۸۱۲.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان