امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

(1400 آذر 12، 14:27)آرمین نوشته است: پرده ششم:
تو تاپیک تجربیاتی از جنس ادامه، سفیر بهشت تجربه‌اش رو نوشته بود.

تجربه‌ی خیلی خوبی هم بود.
اما دو جمله آخرش بی‌احترامی به اعضایی بود که اعتقادات متفاوتی دارن:
(1400 آذر 10، 13:56)سفیر بهشت نوشته است: من اگه نماز نخونم دوباره تا نزدیک یه سال میرم و درجا میزنم ، و این داستان تا ابد ادامه داره 4chsmu1
پس نماز رو در وهله اول باید شروع کرد و این رو لحاظ کرد که تلاش باید در همه ابعاد باشه
مثلا بخوام مثال بزنم:
نماز ، درس ، ترک ، اصلاح ارتباط با نامحرم و ...
یکیشو درست تلاش نکنی ، پازل خراب میشه و به هیچ جا نمیرسی 1
باید تکلیف خودمونو با این پازل مشخص کنیم.
اگه بگیم نه عامو من نماز نمیخونم پاکم میمونم
خب تو عزیزم آدم نیستی ، ما با بقیه داریم صحبت میکنیم 4chsmu1

همین 303

من به سفیر بهشت پیام پروفایل ارسال کردم:

نقل قول: داداش تو کانون اعضای با عقاید مختلف داریم. هر کس هم عقیده‌اش برای خودش محترمه.

پستی که اینجا گذاشتی و نوشتی «خب تو عزیزم آدم نیستی» ناراحتی برخی از دوستان‌مون رو به‌ دنبال داره.
ممنون میشم ویرایشش کنی.  [تصویر:  5.gif]

پاسخ سفیر بهشت:

نقل قول: سلام

میتونی حذفش کنی ، بلاخره عقاید منم برای کسی مهم نیست [تصویر:  i.gif]

نقل قول: ممنون میشم خودت زحمت ویرایشش رو بکشی.  [تصویر:  5.gif]

نقل قول: پست من مشکلی نداره.

نقل قول: بهت گفته بودم ما خیلی شبیه همیم ، در صورتی که ما اصلا شبیه هم نیستیم.

اولین بار نیست که از این تبعیضا میبینم.
کسایی که مذهبی نیستن راحت ول میگردن بعد من که هستم هرروز باید تحقیر بشم.
اینه عدالت؟
اگه توجه داشته باشی آقای مدیر کل محترم
خدا گفته انسان اگه خوب باشه از فرشته بهتره اگه خوب نباشه از حیوون کمتره ، کسیم که نماز نمیخونه خوشبختانه جزو گروه دومه ، پس اشتباهی از من نیست
میتونین من رو بن کنید ، من نبودن رو ترجیح میدم به زیر بار ظلم رفتن [تصویر:  9.gif]

نقل قول: داداش عزیز همون‌طور که گفتم این‌جا اعضا با عقاید مختلف حضور دارن.

اشکالی نداره که ما مذهبی‌ها طبق اعتقادات‌مون تو تاپیک‌های مذهبی فعالیت کنیم.
اما این‌که بخوایم با گفتارمون به شخصی که نماز نمی‌خونه بی‌احترامی کنیم و رنجش براش ایجاد کنیم درست نیست. 
اگه می‌خوایم کسی رو هم به نماز دعوت کنیم به طریق دیگه‌ای باید این کار رو انجام بدیم.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نقل قول: من نمیتونم کامل و بی نقص باشم ، بیشتر از این از دستم بر نمیاد [تصویر:  1.gif]

در نهایت سفیر بهشت پستش رو ویرایش نکرد.

معتقده کسانی که مذهبی نیستن راحت ول می‌گردن اما اون که مذهبیه مدام تحقیر میشه.
کسی که نماز نمی‌خونه از حیوون کمتره و پستش هم مشکلی نداره.
به جای این‌که زیر بار ظلم بره، بنش کنم.

سلام دوستان من نه ارمین رو خوب میشناسم و نه سفیر بهشت ولی درستش اینه هرکسی اعتقادی داره برای خودش خوبه وبه اون عمل کنه اول ما باید از خودمون شروع کنیم بعد به بقیه ایراد بگیریم ‌ ودر گفته سفیر بهشت یک کلمه اشتباه گفته شده حالا اونی که نماز میخونه بهشته اونی که نماز نمیخونه جهنم اصلا بحثی نیست در مورد موسی به دین خود عیسی هم به دین خود ما مشخص نمکنیم که اون بالا هست و حواسش به همه ای ما هست .
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
من اشتباهمو قبول کردم و جبران کردم تموم شد رفت
دیگه بحث رو ادامه ندین
تقاضا دارم میز گرد رو ببندید چون منم آدمم و وقتی یه نفر اشتباهشو قبول کرده دیگه به روش نمیارن.
اتفاقا من فکر نمی‌کنم جبرانی صورت گرفته باشه
حداقلش هنوز از کسایی که به جرم نماز نخوندن به انسان نبودن خطابشون کردین عذرخواهی نکردین. .
و به نظرم این میزگرد تا زمان نتیجه گیری نهایی ادامه داشته باشه یکبار برای همیشه پرونده این بحث توی کانون بسته بشه.. 53
.
.
.
من عادت دارم با مردمی که فقط به فکر خودشونن و نمیدونن که طرف تازه از افسردگی در اومده چطور رفتار کنن!
هرکس مومنی را سرزنش کند نمیرد تا خود به آن خطا مرتکب شود!
منتظر اون روز باشید!
اگه اون موقع گفتم انسان نیستین قطعی نبود ولی الان مطمئنم که نیستین!
لذا مگه کسایی که منو به اینجا رسوندن عذر خواستن که من به خاطر چیزی که تقصیر من نبود از شما معذرت بخوام؟
حرفتون برام ارزشی نداره پس خودتونو کوچیک نکنید.
(1400 آذر 22، 13:07)SILENT scream نوشته است: اتفاقا من فکر نمی‌کنم جبرانی صورت گرفته باشه
حداقلش هنوز از کسایی که به جرم نماز نخوندن به انسان نبودن خطابشون کردین عذرخواهی نکردین. .
و به نظرم این میزگرد تا زمان نتیجه گیری نهایی ادامه داشته باشه یکبار برای همیشه پرونده این بحث توی کانون بسته بشه.. 53
 سپاس شده توسط
من به بحث پایان دادم دلیلش رو هم گفتم
لذا ادامه میزگرد فقط صدمه به سفیر بهشت هست.
تقاضا دارم ببندیدش
و الا به معنای واقعی تبعیض صورت گرفته.
 سپاس شده توسط
نقل قول: من عادت دارم با مردمی که فقط به فکر خودشونن و نمیدونن که طرف تازه از افسردگی در اومده چطور رفتار کنن!

علیرضا این مورد نمیتونه همه چیز  رو توجیه کنه
تو هرچیزی که دوست داری مینویسی و آخر سر هم پشت همین بهونه و بهونه های مشابهش قایم میشی 

غیر از اون.. چی باعث شده فکر کنی توی کل دنیا این فقط تویی که مشکل داره؟ این همه از درک نشدن گفتی 
یه بار با خودت فکر کردی منی  که اینجا نشستم و صحبت هات رو میخونم  چه مشکلاتی دارم؟ 
لابد فکر کردی حال ماها خیلی خوبه و فقط تو یه دونه ای که شرایطش خاصه و باید درک بشه؟ 
نقل قول: من به خاطر چیزی که تقصیر من نبود از شما معذرت بخوام؟

هیچکس همچین چیزی رو نخواسته 

یه نگاه به پست هات  بنداز 

پر از توهین به بقیه دوستان.. 

نمونش 
نقل قول: هزار تا کار خوب کردیم هیچکس برای تحسین نماید
یک اشتباه کردیم
کم عقل ترین جماعت برای نصیحتمان به صف شدند [تصویر:  4chsmu1.gif]

تو همه اون دوستانی که وقت گذاشتن و اینجا نظر دادن کم عقل خطاب کردی
نقل قول: اگه اون موقع گفتم انسان نیستین قطعی نبود ولی الان مطمئنم که نیستین!

یا این 
تو کی هستی که بخوای در مورد انسان بودن یا نبودن بقیه نظر بدی؟ 

نقل قول: من اشتباهمو قبول کردم و جبران کردم تموم شد رفت
دیگه بحث رو ادامه ندین
تقاضا دارم میز گرد رو ببندید چون منم آدمم و وقتی یه نفر اشتباهشو قبول کرده دیگه به روش نمیارن.

چی رو جبران کردی؟ کاری که کردی غیر از توهین کردن های بیشتر نبوده

در مورد خداحافظی دوتا از بهترین دوستامون هم حرفی نمیزنم..

میزگرد باید ادامه پیدا کنه
جواب ابلهان خاموشیست
اگه بیشتر از این کانون بمونم مرد نیستم.
خدافظ
 سپاس شده توسط
نقل قول: سفیر بهشت با ما همکاری نمی‌کنه که پستش رو ویرایش کنه. از طرفی اعضایی هستن که شدیدا درخواست پیگیری این موضوع و بی‌احترامی که شده رو دارن. چی کار کنیم؟

بسته به محتوای پست تذکر بدید که خود کاربر ویرایش کنه و اگه توجه نکرد خودتون  ویرایش بزنید
نقل قول: 2- روزبه‌روز سفیر بهشت آسیب بیشتری رو از این محیط داره می‌بینه. چه‌جوری میشه بهش کمک کرد؟

تنها کاری که میشه کرد صحبت کردنه... و خیلی وقت ها چیزی که به نظرمون بده میتونه خیلی بهمون کمک کنه.... 
نقل قول: 3- همون‌طور که سفیر بهشت داره آسیب می‌بینه، اشخاصی که باهاش در ارتباط هستن هم دارن آسیب می‌بینن. آسیب‌های این اشخاص رو چطور میشه ترمیم کرد؟

نمیشه ترمیم کرد.. و حتی نمیشه این آسیب رو به صفر رسوند هدف ما به حداقل رسوندن اون آسیبه و اگه کسی داره به چندین نفر از  افراد مجموعه آسیب میزنه باید باهاش برخورد بشه
نقل قول: اگه اون موقع گفتم انسان نیستین قطعی نبود ولی الان مطمئنم که نیستین!
واقعا دیگه حرفم نمیاد 
چطور یه شخص میتونه این همه توهین کنه و بازم بگه من جبران کردم یا مشکل از شماست؟!
.
.
.
دوستان تمومش کنید این بحثو لطفا. دارید با کی چانه میزنید سر چی؟ اینکه چه کسی باید از چه کسی عذر خواهی کنه؟اصلا مگه ما منتظریم کسی ازمون عذرخواهی کنه؟ هر موقع کسی خودش به این نتیجه رسید که حرف اشتباهی زده میره و عذرخواهی میکنه غیر از اینه که داریم اعصاب خودمون را خورد میکنیم؟یه نفر یه جمعیی را ادم نمیدونه؟خوب ندونه ایا ما خودمون خودمون را ادم حساب نمیکنیم؟اصلا مهم نیست برای من به شخصه کسی ازم معذرت خواهی بکنه یا نکنه گرچه باید دید کسی نماز میخونه واقعا درک و مفهوم و هدف از نماز خوندن را فهمیده؟یا فقط دولا راست شده و چهارتا سوره خونده؟ گرچه اگر هدف از عبادت اللخصوص نماز را متوجه شده باشن نمیتون بگن هر کسی نماز نخونه ادم نیست چرا؟چون راه های رسیدن به خدا زیاده البته اگر خدارابه درستی درک بکنن
نقل قول: - سفیر بهشت با ما همکاری نمی‌کنه که پستش رو ویرایش کنه. از طرفی اعضایی هستن که شدیدا درخواست پیگیری این موضوع و بی‌احترامی که شده رو دارن. چی کار کنیم؟
هرچه که قانون کانون باشه
اگر قانون کانون موافق بلاک هست  پس بلاک بشه و اگر جزو قوانین نبود پس اخطار بگیره

نقل قول: 2- روزبه‌روز سفیر بهشت آسیب بیشتری رو از این محیط داره می‌بینه. چه‌جوری میشه بهش کمک کرد؟
با بلاک کردن شاید کمک بزرگی به اون و مابقی کاربر ها بکنیم

3
نقل قول: - همون‌طور که سفیر بهشت داره آسیب می‌بینه، اشخاصی که باهاش در ارتباط هستن هم دارن آسیب می‌بینن. آسیب‌های این اشخاص رو چطور میشه ترمیم کرد؟

مطلع کردن اون فرد از این روند  و اخطار  و اگر تکرار شد بلاک

نقل قول: 4- از پرده‌های پنج و شش به بعد من ایمیل‌هایی دریافت می‌کنم که کاربر مربوطه رو از سایت اخراج کنیم. من چه واکنشی باید نشون بدم؟
قطعا بلاک یا همون اخراج

نقل قول: 5- چنین پرده‌هایی وقت و انرژی زیادی از تیم مدیریت می‌بره و توان فکری ما رو بیهوده تلف می‌کنه. وقت و انرژی و توان فکری که صرف خیلی چیزهای دیگه می‌تونه بشه. باید چی کار کرد؟

باید برای این پرده ها سقف تعیین کرد و از یه حدی بالاتر که بره  بلاک  بشه
[

(1400 آذر 22، 15:24)New fighter نوشته است: دوستان تمومش کنید این بحثو لطفا. دارید با کی چانه میزنید سر چی؟ اینکه چه کسی باید از چه کسی عذر خواهی کنه؟اصلا مگه ما منتظریم کسی ازمون عذرخواهی کنه؟ هر موقع کسی خودش به این نتیجه رسید که حرف اشتباهی زده میره و عذرخواهی میکنه غیر از اینه که داریم اعصاب خودمون را خورد میکنیم؟یه نفر یه جمعیی را ادم نمیدونه؟خوب ندونه ایا ما خودمون خودمون را ادم حساب نمیکنیم؟اصلا مهم نیست برای من به شخصه کسی ازم معذرت خواهی بکنه یا نکنه گرچه باید دید کسی نماز میخونه واقعا درک و مفهوم و هدف از نماز خوندن را فهمیده؟یا فقط دولا راست شده و چهارتا سوره خونده؟ گرچه اگر هدف از عبادت اللخصوص نماز را متوجه شده باشن نمیتون بگن هر کسی نماز نخونه ادم نیست چرا؟چون راه های رسیدن به خدا زیاده البته اگر خدارابه درستی درک بکنن

حرف  شما صحیحه 303
ولی واقعیت اینکه نباید صورت مسئله رو پاک کرد.. در نهایت بعد از این همه تایم و انرژی که اول از طرف مدیر ها و بعدم کاربرهای محترمی مثل خود شما گذاشته شده . .
بای. به نتیجه رسید ..
و گرنه همه ی پنبه ها رشته میشه
بعد از کلی خسارت تازه داریم به یه جایی میرسیم

که در نهایت باید توی کانون چطور رفتار کرد.چطور واکنش داد چطور باعث گرفتن انرژی دیگر کاربر ها نشد و خیلی مسائل دیگه که دوستان اعلام کردند.... 302
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
لطفا این پیام رو از موضع یه همدرد بخونید نه ی کاربر رنگی: 

میدونید بچه ها اینجا از آقاآرمین گرفته تاااااااااا جدیدترین کاربری که امروز عضو کانون شده به ی دلیل اینجابیم اونم ترک خودارضایی
در کنار خودارضایی ما یه عالمه نقص اخلاقی داریم یکی مبتلا به اهمالکاریه یکی مبتلا به خودسرزنشگری یکی مبتلا به زودرنجی یکی مبتلا به افسردگی ..خلاصه که ابتلائاتمون فرق داره اما ایمان دارم همه ما علاوه بر خودارضایی در یک احساس دیگه مشترکیم 
"احساس تنهایی مفرط"
ما در کنار ترک لازمه رو نواقصمون کار کنیم هیچ راه در رویی هم وجود نداره هرچی بپیچونی باز یقه ات رو سفت میگیره و ولت نمیکنه . 
مسیر ترک بدون کار رو خودسازی و خودشناسی یه مسیر ابتره ی مسیر ناقصه حتی نتیجه هم بده دوومی نداره بخاطر همینه که لازمه بشناسیم خودمونو و در کنار ترک رو این حفره های شخصیتیمون کار کنیم تا بتونیم یه خوده قوی بسازیم. هر قدر این نواقص رو انکار کنیم فایده نداره و چاره ای جز روبرو شدن باهاشون نداریم.
اینجا پناهگاه آدماییه که خسته از خودارضایی اومدن تا درمان بشن کورسوی امیدیه برا ادمایی ک به بن بست رسیدن . عزیزانم ما تو هر محیطی که وارد میشیم اول و اول باید با خودمون طی کنیم حضور تو اینجا برامون لازمه یا نه؟ اگر لازمه آیا میتونم طبق قواعد اون محیط رفتار کنیم یا نه؟ 
اگر میتونیم بپذیریم و در اون چارچوب (حتی اگه از نظرم غ عقلانی و ظالمانه و دمده و متحجرانه) فعالیت کنیم و از امکانات اونجا بهره ببرم ک چه بهتر اگر نه چرا خودمو در معرض آسیب قرار بدم؟ چرا روان خودمو با بودن تو محیطی که برام قابل تحمل نیست رنجور کنم؟ از طرف دیگه چرا با عدم رعایت چارچوبها به دیگرانی که با پذیرش اون قواعد اونجا هستن لطمه بزنم؟ 
.
 روی سخنم با عزیزانیه که قواعد اینجا رو چندان قبول ندارن: 
عزیزانم:
کسانی هستن که از اینجا استفاده میکنن به اینجا پناه آوردن با عجز تمام ناشی از بیماری ای که همه ما بهش مبتلاییم ،اومدن ک اینجا فارغ از هیاهوی دنیای بیرون دسته جمعی ترک کنن

اگر میتونین طبق قواعد اینحا رفتار کنید قدمتون رو سر و چشم تک تک ما اگر نه ، با کی لج می کنید عزیزانم؟ چیو به کی میخواید ثابت کنید؟ ازتون درخواست دارم با خودتون به نتیجه برسید ببینید با توجه به هدفی که دارید آیا کانون با چارجوباش میتونه ابزار مناسبی برا شما باشه یا نه؟ 
اگر دیدید نامناسبه لطفا تو ترک کردن کانون درنگ نکنید چون هر دقیقه ک بمونید در حق خودتون ظلم می کنید و با تخطی از قواعد کانون ناخواسته مرتکب ظلم به بقیه کاربرا میشید

ممنون میشم به صحبتهام فکر کنید

مرسی از درک مشترک 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1400 آذر 22، 21:18)یآرا نوشته است: [

(1400 آذر 22، 15:24)New fighter نوشته است: دوستان تمومش کنید این بحثو لطفا. دارید با کی چانه میزنید سر چی؟ اینکه چه کسی باید از چه کسی عذر خواهی کنه؟اصلا مگه ما منتظریم کسی ازمون عذرخواهی کنه؟ هر موقع کسی خودش به این نتیجه رسید که حرف اشتباهی زده میره و عذرخواهی میکنه غیر از اینه که داریم اعصاب خودمون را خورد میکنیم؟یه نفر یه جمعیی را ادم نمیدونه؟خوب ندونه ایا ما خودمون خودمون را ادم حساب نمیکنیم؟اصلا مهم نیست برای من به شخصه کسی ازم معذرت خواهی بکنه یا نکنه گرچه باید دید کسی نماز میخونه واقعا درک و مفهوم و هدف از نماز خوندن را فهمیده؟یا فقط دولا راست شده و چهارتا سوره خونده؟ گرچه اگر هدف از عبادت اللخصوص نماز را متوجه شده باشن نمیتون بگن هر کسی نماز نخونه ادم نیست چرا؟چون راه های رسیدن به خدا زیاده البته اگر خدارابه درستی درک بکنن

حرف  شما صحیحه 303
ولی واقعیت اینکه نباید صورت مسئله رو پاک کرد.. در نهایت بعد از این همه تایم و انرژی که اول از طرف مدیر ها و بعدم کاربرهای محترمی مثل خود شما گذاشته شده . .
بای. به نتیجه رسید ..
و گرنه همه ی پنبه ها رشته میشه
بعد از کلی خسارت تازه داریم به یه جایی میرسیم

که در نهایت باید توی کانون چطور رفتار کرد.چطور واکنش داد چطور باعث گرفتن انرژی دیگر کاربر ها نشد و خیلی مسائل دیگه که دوستان اعلام کردند.... 302

بله من با کلیت موضوع مشکلی ندارم حرف من اینه که کسی که بخواد متوجه بشه بالاخره بعد از اینهمه پیام خودش باید بفهمه که حرف اشتباهی زده و باید اقدام درست انجام بده وقتی داره به این روند یاطل ادامه میده چه کاری ما میتونیم بکنیم به غیر از اینکه مدیریت کاری را بکنه که بالاخره امروز کرد؟
اگرچه که به نظر من راهی به جز این نیست که قوانینی وجود داشته باشه که در هر صورتی این قوانینی اجرا بشه که تا جایی که من میدونم قوانین بوده ولی لطف بیش از حد مدیریت باعث شده که بر خورد زودتر  شکل نگیره به نظر من باید قوانین به طور دیکتاتوری گونه اجرا بشن ولی در مورد اینکه اصل قوانین چی باشه باید دید اکثریت نظرشون چیه
بار چهارمه مینویسم.
وسواس گرفتم .
دلم نمیخواست دیگه اینجا جواب بدم. سعی میکنم فقط جواب سوال هایی که پرسیدین بگم و برم. خیلی اینجا حرف زدم.

نقل قول: ممنون از پیشنهادی که دادید.
بقیه دوستان هم می‌تونن نظرشون رو در خصوص این پیشنهاد بگن.

فقط قبل از این‌که دوستان نظرشون رو بگن این نکته رو ذکر کنم که همه‌ی مشکلات صرفاً به‌خاطر پست‌هایی که تو تاپیک‌ها زده میشه نیست. ما مواردی داریم که شخص مالتی اکانت ومواردی داریم که به صورت غیرقانونی تبادل ایمیل انجام میشه. 

خواهش میکنم. ممنون از شما که میخوانین و وقت میگذارین 
حقیقتش برای مولتی اکانت و تبادل ایمیل خیلی خوب عمل میکنین . من نظری ندارم. فقط میتونم بگم بسی خداقوت. یادمه جاده رهایی خیلی اهمیت نمیداد . دخترا بیشترشون شماره همو داشتن. من ازش ضربه خوردم. خیلی ممنونم بابت همه تلاش ها و زحمت هاتون. بسی خدا قوت

نقل قول: مواردی داریم که تو پروفایل‌ها رعایت نشده.
بابت اون‌ها چی کار کنیم؟

اینم نمیدونم راستش. سخته. پروفایل همیشه برای من جای آخر بوده. تو تاپیک ها نمیشه راحت حرف زد. اسپم و نظرات مختلف و قوانین هر تاپیک و...
سخته اگر پروفایل بسته بشه. 
قبلا هم برای ارتباط دختر و پسر گفته شد بسته بشه دوستان مخالف بودن. 
من راهی به ذهنم نمیرسه. شرمنده 

نقل قول: همین رویه‌ای که اشاره داشتید هم گروه‌های ترک رو مستثنی کردید. الان نگاه کنید از شش پرده‌ای که مطرح کرده بودم سه تاش تو همین گروه‌های ترک رخ داده. اون‌ها رو چی کار کنیم؟

گروه ترک را هر کاری کنین دعوا میشه. میشه مدیر هیچ دخالتی نکنه. حق را به هر کس بدین اونطرف عصبانی میشه چون محیطش دوستانه است. مگر اینکه تصویر یا متن وسوسه انگیزی باشه.
میشه هم همون قانون های تاپیک دیگه باشه فقط به جای ۲۴ ساعت ۲ ساعت بسته بشه.

نقل قول: خانم رعنا ما دوستانه کنار هم هستیم. کسی مگه با کسی دشمنی داره؟

شرمندم ولی بنظر من میدان جنگه. من دوستی ای نمیبینم. 

نقل قول: اما وقتی شخصی به شخصی دیگه بی‌احترامی می‌کنه، وقتی شخصی حقوق شخصی دیگه رو زیر پا می‌ذاره، وقتی شخصی روال یه تاپیک رو به هم می‌زنه، چطور میشه سکوت کرد؟

دیگه فکر نکنم کار با سکوت بشه.چون کسی سکوت نمیکنه. همه دنبال اینن گزارششون پیگیری بشه. 
اینجا طبق نظر کاربران مدیریت میشه. دست شما نیست اصلا. 
اگر گفتم سکوت ، فقط بخاطر این بوده که خودم خیلی وقتا بخاطر یه سری قوانین خیلی اذیت شدم . مثل اسپم.من معمولا وقتی میومدم کانون که وسوسه بودم. شاید برای همین بوده. شایدم مشکل از منه که فکر کردم اسپم اصلا مهم نیست. مثل اینکه اسپم و روال تاپیک خیلی مهمه. 
شرمنده اینو میگم ولی یا باید قانون را اولویت قرار بدین یا فعالیت بیشتر کاربران را. سکوت یعنی فعالیت بیشتر کاربران ، قانون یعنی حذف خیلی ها. اینو مدیر تعیین نمیکنه. کاربران با گزارش ارسال و پیگیری هاشون تعیین میکنن.

نقل قول: بهتر نیست یه دکمه گزارش باشه و خانم رعنا بیان به آرمین تذکر بدن و آرمین فعالیتش رو اصلاح کنه؟ اگه خانم رعنا اومدن به آرمین تذکر دادن، آیا آرمین خانم رعنا رو دوست خودش باید بدونه یا دشمنش؟

باشه گزارش بشه ولی
لااقل انقدر پیگیر نباشه. پیگیر چیه؟ پیگیر اجرا شدن قوانین؟ یا پیگیر بن شدن فرد متخلف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا وکیلی این آدم دوسته؟ 

نقل قول: بهتر نیست آرمین این طور بهش نگاه کنه شخصی که موردی رو بهش تذکر داده خیر و صلاحش رو می‌خواد؟

معمولا آدما وقتی اشتباه میکنن که حالت روحی خوبی ندارن   . قبول کنین تو اون حالت تذکر دادن به اون آدم فقط ناراحتش میکنه. هیچ نمیتونه بفهمه اینا به خیر و صلاحشه. 

نمیشه قانون اجرا بشه پیگیر اجرای قانون باشی و همه همو دوست. داشته باشن
من درکش نمیکنم. کانون قانوناش زیاده. مگه چند نفر هستن که قانون مدارن ؟ یا سکوت و موندن کاربران. یا مهم بودن قانون و حذف کاربران. 

نقل قول: فرض کنید یه شخصی هست که همکاری نمی‌‌کنه، با اون شخص باید چی کار کرد؟
یه شخصی هست که داره آسیب می‌بینه. یه شخصی هست که داره آسیب می‌زنه.
یه شخصی هست که تا پرده‌ی پنجم باهاش پیش رفتیم. تو پرده‌ی چندم به نبودنش تو این محیط فکر می‌کنید؟

نمیدونم. من کلی فکر کردم سعی کردم راهکارهایی بدم که قضاوت از رو دوش مدیریت برداشته بشه. کارتون راحت تر بشه. قوانین مشخص باشه و بدون قضاوت فقط اجرا بشه.  دیگه کار به پرده کشیده نشه.  فقط یه سری قانون مشخص اجرا میشه. البته همه اون مدل قوانینی هم که گفتم فقط در صورتیه  که دوستان نظرشون روی اجرای محکم قوانین باشه

دیگه چیزی بیشتر از این نمیدونم که بگم. 
همه ما ایده آل نیستیم.  باید بگم معذرت میخوام از دوستان که ایده آل نیستم. 
به قول آقای افرا اگر قرار به این همه مقابله در برابر خطا است من یکی هم باید برم. 

فقط میتونم بگم برای راحت تر شدن کارتون میتونین یه نظرسنجی بذارین  
اینکه کاربرا میخوان قوانین با جدیت بیشتر اجرا بشه. و کاربران خاطی بن بشن
یا میخوان محیط دوستانه تر باشه و قوانین جدی گرفته نشه

این نظر سنجی را فقط و فقط برای شما و مدیران گفتم که کارتون راحت تر بشه. 
هر کسی هم اعتراض کرد بگین یه جمع طبق نظر اکثریتش اداره میشه و اینم نتیجش  و تمام.

کلی چیزای اضافی نوشتم و پاک کردم. امیدوارم خوب نوشته باشم.

آقا آرمین من دیگه چیز بیشتر از این بلد نیستم بگم. حالا هم هر کاری میگید تا انجام بدیم. 
نظر آدما با هم فرق میکنه. من و شما تا ابدم در مورد مهم بودن یا نبودن روال تاپیک، اسپم ، مهم بودن یا نبودن قوانین و.... حرف بزنیم به نقطه اشتراک نمیرسیم. 
حالا چیکار کنیم؟ هر کاری میگید انجام بدیم تا تموم بشه این دعواها.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان