امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1401 بهمن 26، 9:43)silent scream نوشته است: ینی ادم توی گروه پست‌میزاره، حس می‌کنه داره برای در و دیوار حرف میزنه، اینقد که کسی واکنش نمیده یا حتی پستشو نمی‌خونه.. ترجیح میدم برای در و دیوار حرف بزنم Khansariha (66)

سلام عزیز دلم 
ا برای خانوادت کادو بخر  می تونی برای مادرعزیزت کادو بخری از مادرت بهتر برای کی میخوای کادو بخری یا حتی برای خودتم میتونی کادو بخری 
چه اشکالی داره آدما قدر خودشونو بدونن و به خودشون کادو بدن   Confetti
کلی نوشتم ترجیح دادم پاک کنم
همش غم. نگم بهتره
فقط خواستم بگم پست ها را میخوانم. واسه در و دیوار نمینویسید  53258zu2qvp1d9v
Khansariha (56) واسه مسواکم من تو ظرفشویی مسواک میزنم.
این خونهه دستشویی اش هم خیلی کوچیکه هم رفت و آمدش سخته Gigglesmile شوهر خالم میگه هر کی پایه یک داره میتونه بره دستشویی شما 4chsmu1

ولنتاینم اصلا نفهمیدم کی هست  Hanghead اصلا تو این فازا نبودم
واسه کمالگرایی هم مطالعه نکردم Hanghead چون اعصابم خرد. اصلا حس درست کردن اخلاقم نیس تو این اوضاع
واسه خرده عادت هم اولش خوب بودم. بعدش رها کردم. دیشب دوباره شروع کردم. دو تا خرده عادت بود یکی مطالعه یکی پوست
پوست که هیچی کلا. حوصله ندارم خودمو جلو آیینه ببینم. مطالعه هم صحیفه سجادیه است. که دیروز دوباره شروع کردم Hanghead
دیگه همینا  Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام دخترا 
من میدونم که همه ی ما گاهی سرمون شلوغه یا بی حوصله ایم،میدونم که اینجا میایم و پستای همو میخونیم ولی اگه سپاس نزنیم یا هیچ واکنشی نشون ندیم، خب این حضور حس نمیشه. ساناز جان اگه گفتن غمت اینجا باعث میشه باری از شونت برداشته بشه بگو، حرف بزن. هرچند اگه نتونی بگی ام میفهممت، گاهی اوقات آدم انگار نمیتونه دقیقا غمشو‌ بگه.

من بعد از پست آسمان گفتم که اخیرا موضوعاتی واسم پیش اومده که عمیقا دلم خواسته کسی رو کنارم داشته باشم،ولنتاین بهانست! چقدرررر این چند روز حالم بد بود، درحدی که امشب کار خطرناکی کردم و فقط خدا رحم کرد بهم. اینقدر از لحاظ روحی تخت فشار بودم که تنهای تنها یه مسافت نسبتا زیاد (برای وضعیت فعلی پای من میشه خیلی زیاد وگرنه حالت عادی این مسافتا برای من چیزی نبود)، تنها و پیاده رفتم. یکی دو تا خیابونو‌ مجبور شدم با لنگ زدن شدید طی کنم، به قدری تو مسیر سرگیجه داشتم که خودم نگران خودم شدم. تازه جایی رفتم که شدیدا خلوت بود و اگه کسی سراغم میومد حقیقتا حتی پای فرار کردنم نداشتم Gigglesmile ولی خب گذشت...دخترااا دعا کنید حال دل هممون خوب بشه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: ساناز جان اگه گفتن غمت اینجا باعث میشه باری از شونت برداشته بشه بگو، حرف بزن. هرچند اگه نتونی بگی ام میفهممت، گاهی اوقات آدم انگار نمیتونه دقیقا غمشو‌ بگه.
Hanghead راستشو بگم اگر نگم راحت ترم.
چندبار گفتم حرفایی به عنوان درد و دل  و همراهی شنیدم ولی ناراحتم کرد. هر چند میدونم کسی منظوری نداشت ولی من خیلی زودرنجم اینه که نمیگم  Hanghead

امیدوارم تو حالت خوب بشه. مراقب خودت باش. 

میدونم سخته. ولی خواستم بگم تلویزیون همش داره زلزله ترکیه را نشون میده. خدایا شکرت که این بلا سر ما نیومد  Hanghead
خدایا خودت به هممون کمک کن اوضاع خوب بشه 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: راستشو بگم اگر نگم راحت ترم.

چندبار گفتم حرفایی به عنوان درد و دل  و همراهی شنیدم ولی ناراحتم کرد. هر چند میدونم کسی منظوری نداشت ولی من خیلی زودرنجم اینه که نمیگم  [تصویر:  hanghead.gif]
عزیز دلم، درک میکنم، هرطور راحتی عمل کن
نقل قول: امیدوارم تو حالت خوب بشه. مراقب خودت باش. 

میدونم سخته. ولی خواستم بگم تلویزیون همش داره زلزله ترکیه را نشون میده. خدایا شکرت که این بلا سر ما نیومد 
ممنووونم سانازی Khansariha (96)
منم زیاد به این چیزا فک میکنم، مخصوصا بعد تصادف، ولی تهش موقع افسردگی مغزم نمیکشه 4fvfcja
#حافظ❤

نقل قول: منم زیاد به این چیزا فک میکنم، مخصوصا بعد تصادف، ولی تهش موقع افسردگی مغزم نمیکشه [تصویر:  4fvfcja.gif]
آره قبول دارم. منم دائم یه خودم ابن نکات را تذکر میدم ولی بازم فایده نداره 22 بازم غصه میخورم 
Hanghead بنظرم زندگیم هم جای غصه داره هم نداره Gigglesmile  یکم توضیحش سخته
ولی حقیقتا از قهر خدا میترسم.  Hanghead
این همه نعمت این همه تکنولوژی و من هیچ Hanghead
انشالله آخرش عاقبت هممون خوب و عالی باشه  53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
آخ یه عزیز دلی تو قنوت نمازاش میخوند: اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

این روزا بیش از قبل ازش عاقبت به خیری میخواااام و میتررررسم از خودم 809197ps94ijjhwg
#حافظ❤

(1401 بهمن 27، 22:22)Roza_r نوشته است: آخ یه عزیز دلی تو قنوت نمازاش میخوند: اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

این روزا بیش از قبل ازش عاقبت به خیری میخواااام و میتررررسم از خودم 809197ps94ijjhwg

این دعا را من رو یه ساختمان نقاشی کرده بودن یاد گرفتم
خیلی دعای قشنگیه
خب تو هم اینو هم تو قنوت هم غیر قنوت برای خودت بگو. تا بشه. آخرای ماه رجب. دعا برآورده میشه 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
سانازی برات دعا می کنم حالت بهتر بشه و از روزگارت راضی باشی 53258zu2qvp1d9v

من الرژیم عود کرده دوباره 809197ps94ijjhwg
.
.
.
نقل قول: خب تو هم اینو هم تو قنوت هم غیر قنوت برای خودت بگو. تا بشه. آخرای ماه رجب. دعا برآورده میشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
گاهی تو قنوت میخونم، البته من کلا نماز درستی نمیخونم Hanghead البته که خدا امیدوارم درهمون حدم قبول کنه
نقل قول: من الرژیم عود کرده دوباره [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
فصل آلرژیه خب، ولی امسال بهار و تابستون خوبی پیش رومونه، اگه به فصل حساسی ماسک بزن، خیلی جوابه
#حافظ❤

نقل قول: فصل آلرژیه خب، ولی امسال بهار و تابستون خوبی پیش رومونه، اگه به فصل حساسی ماسک بزن، خیلی جوابه

به فصل که حساس هستم، علاوه بر اون به همه چی الرژی دارم 809197ps94ijjhwg وقت نمی‌کنم برم دکتر متخصص ببینم باید چیکار‌کنم.. Hanghead
بدون ماسک تا دم در هم نمیرم.. 4chsmu1
.
.
.
خب از آلرژنا دوری کن شادی جون،من به کلی خوراکیهای مفید از بچگیم آلرژی دارم. در کل نسبت امگا سه به امگا ۶ دریافتی تو واکنشای آلرژیک موثره، امگا ۳ و منابعش میتونه کمک کنه چرخه آلرژی پیش نره 53258zu2qvp1d9v
#حافظ❤

مرسی ازت رزا Khansariha (96)
چه خوراکی‌هایی امگا ۳ دارن؟
.
.
.
ماهی مخصوصا سالمون و ساردین اگه گیر میاد تو شهرتون, روغن زیتون، روغن کلزا (کانولا)هم البته مناسبترین نسبت امگاها رو داره، گردو، بذر کتان
#حافظ❤

سلام بچه ها 
شبتون به خیر باشه 
امیدوارم خوب و سلامت باشین
من شادن هستم اون اوایل که اومده بودم کانون اسمم خاله شادن بود مدتی گذشت تا فهمیدم پیشوند خاله ، مناسب اینجا نیست و سوتفاهم ایجاد میکنه Khansariha (116)
مدتی توی کانون نبودم دوباره برگشتم که در کنار هم ترک گروهی رو تجربه کنیم از بودن کنارتون خوشحالم..
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان